Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

To będzie ta otwarta beta czy nie ? Bo byłem przekonany, że tak,a teraz czytam na ps3site, że tylko dla tych co moh'a mieli...

BF3 blog:

Beta

In the FAQ, it is also revealed that Battlefield 3 will have an open beta, but it still appears that Medal of Honor owners will get earlier access, as was expected.

Meanwhile, the alpha test is meant to test out servers, Battlelog, and get general feedback before a beta is released.

polecam od czasu do czasu odwiedzic strone: http://blogs.battlefield.ea.com/

Edytowane przez Lucius_Ver
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 sierpień kuvaaaaaaaaaa

Co 11 sierpień??

Dostaliscie tego maila z info o becie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem alphe w swoje rece,i wiem jedno,nigdy tej gry na PC nie kupiebiggrin.gifwszyscy siedza kampia w (prone) tak 99% gry wyglada,nie mozna sobie pobiegac ( na pale jak na konsoli,w bf albo codzie)taktyczny fps kur..3 pociski i nie zyjesz+konsolowy recoil broni..tak tak mozna mowic ,ze to alpha i to poprawiabiggrin.giftylko kto uwierzy w takie bzdury.gralem na serwerze gdzie bylo 12vs12( jak na konsoli max) i gralo sie fajnie...znaczy sie... wszyscy kampili w pociagu albo krzakachlaugh.gif.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie rush grales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,poniewaz w alpha mozna tylko grac w Rush,ale ja glownie bc2 gram rushbiggrin.gif troche CQ.Na ps3 bedzie sie fajnie gralo,zabijanie nie bedzie takie proste(precyzjne) jak myszka,ale najbardzie wkur brak..Kill camasmile.gif,w sumie jak na normal mode giniesz na 3 pociski...to na hc ? NA jeden?laugh.gif to jest dla mnie bezsensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy odpowiedz dlaczego byla kampa. Zdaza jeszcze to wszystko poprawic. Pewnie w konsolowej becie juz bedzie kill cam i troche oslabione pociski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety macie rację. Gram w tą alphe (PC), osobiście i zgadzam się ze wszystkim co powiedzieliście. Od siebie dodam tylko, że istnieje niestety bardzo duże zagrożenie zamknięcia na respie. Zdarzyło mi się to i nawet 15 respów nie pozwoliło mi na zrobienie więcej niż 3 kroków. O innych aspektach wole się nie wypowiadać, jako że jestem fanem innego typu rozgrywki. Generalnie nie lubię ginąć nie wiadomo skąd i nie wiadomo dlaczego...Chciałbym tylko uczulić osoby, które chcą migrować z innej serii, żeby dobrze przemyślały zakup, bo to może być dla nich pain in the ass ;) Dobrze, że będzie ogólnodostępna beta na PS3, ona powinna rozwiać wiele mitów i hypu, który nagromadził się w ostatnich miesiącach niemiłosiernie.

Nie chcę generalizować, ale jak wczoraj w bc 2 usłyszałem w head secie dziecko w wieku 3-5 klasa podstawówki (można było rozpoznać po trudnościach w składaniu słów, tak słów nie zdań :biggrin:) to się lekko przeraziłem co się będzie dziać w BF 3. No ewentualnie więcej mięsa armatniego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety macie rację. Gram w tą alphe (PC), osobiście i zgadzam się ze wszystkim co powiedzieliście. Od siebie dodam tylko, że istnieje niestety bardzo duże zagrożenie zamknięcia na respie. Zdarzyło mi się to i nawet 15 respów nie pozwoliło mi na zrobienie więcej niż 3 kroków.

No to teraz wiesz jak zjebany matchmaking jest w BF. To jest cos czego chyba nigdy nie naprawia. Az sie grac odechciewa, niezaleznie czy Ty gwalcisz na respie czy jestes gwalcony. Nie wiem w jak duzym stopniu pozwalaja na to mapy, ale dam glowe, ze to bardziej efekt podzialu graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alpha sie właśnie pobiera i zobaczymy czy jest aż tak tragicznie jak opowiadacie ^^

Moge wiedzieć na jakich sprzętach gracie i czy na maksymalnych ustawieniach ? Tak dla porównania czy mi pójdzie ^^

Rozumiem, że zrypany matchmaking to czekanie 15min na dołączenie do gry ?

Edit nie 15 tylko wieczność -.-

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,matchmaking to dobieranie graczy na serwie,przyładowo w twojej drużynie jest cała drużyna z 50lvl a w przeciwnej drużynie same 20lvle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,matchmaking to dobieranie graczy na serwie,przyładowo w twojej drużynie jest cała drużyna z 50lvl a w przeciwnej drużynie same 20lvle.

Mhm, no to nie wiem czemu nie chce mi połączyć ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety macie rację. Gram w tą alphe (PC), osobiście i zgadzam się ze wszystkim co powiedzieliście. Od siebie dodam tylko, że istnieje niestety bardzo duże zagrożenie zamknięcia na respie. Zdarzyło mi się to i nawet 15 respów nie pozwoliło mi na zrobienie więcej niż 3 kroków. O innych aspektach wole się nie wypowiadać, jako że jestem fanem innego typu rozgrywki. Generalnie nie lubię ginąć nie wiadomo skąd i nie wiadomo dlaczego...

1. Jaki jest ten gameplay w Bf3? Czy to arcade jak w BFBC2, czy podejscie bardziej symulacyjne? Czy wiecj w nim Bf2 czy Bad Company?

2. Jak wypada animacja ziomka- czy czuc, ze w koncy biegamy zolnierzem, z krwi i kosci? Ja osobiscie, poza animacja skoku, nie widze roznicy. No ale youtube, to nie to samo co bezposredni kontakt z gra.

3. Rzeczywiscie ten recoil jest taki slaby. Nie rzuca bronia, tak jak w BC2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka gifów z animacji postaci.

divevfoq.gif

vaultingsceb.gif

crouch-proneldxy.gif

runningxfht.gif

To mi się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jaki jest ten gameplay w Bf3? Czy to arcade jak w BFBC2, czy podejscie bardziej symulacyjne? Czy wiecj w nim Bf2 czy Bad Company?

2. Jak wypada animacja ziomka- czy czuc, ze w koncy biegamy zolnierzem, z krwi i kosci? Ja osobiscie, poza animacja skoku, nie widze roznicy. No ale youtube, to nie to samo co bezposredni kontakt z gra.

3. Rzeczywiscie ten recoil jest taki slaby. Nie rzuca bronia, tak jak w BC2?

1. Bardzo niewiele grałem w BC2 więc ci nie odpowiem jednoznacznie, ale wydaje mi się bardziej arcadowy.

2. Animacja ruchu jest świetna, pokonywanie przeszkód, pad na ziemie, to wszystko jest faktycznie zrobione idealnie. Może ciut za szybko, ale wygląda świetnie i gra się świetnie.

3. Recoil jest bardzo duży. Nie da się praktycznie strzelać ogniem ciągłym, żeby trafić trzeba strzelać krótkimi seriami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto zapisał się do newslettera na tej stronie: ... ma dostęp do Alphy, czy było jakieś losowanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto zapisał się do newslettera na tej stronie: ... ma dostęp do Alphy, czy było jakieś losowanie ?

losowanie bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wszyscy zasłaniają nicki ? Rozumiem że za nim DICE rozdawało klucze to zasłaniali prawy górny róg i nicki ale to inna sprawa niż prywatne GP <_< Swoją droga ciekawe ile razy graliśmy z kimś z DICE nie wiedząc o tym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wszyscy zasłaniają nicki ? Rozumiem że za nim DICE rozdawało klucze to zasłaniali prawy górny róg i nicki ale to inna sprawa niż prywatne GP <_< Swoją droga ciekawe ile razy graliśmy z kimś z DICE nie wiedząc o tym :D

Dice banuje graczy/uzytkownikow oficjalnego forum za przecieki z alfy do mediow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wszyscy zasłaniają nicki ?

Może dlatego:

If you choose to join this Alpha Trial, please do not publically post information, images, videos or your impressions of it. If you have any questions or concerns, please leave your feedback directly to us at DICE in the closed Alpha Trial forum we have set up specifically for this purpose.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to dobre bo zasłaniają swoje nicki na dole po lewej ale jak kogoś zabija to nie zasłania :D to samo w lewym górnym rogu da się przeczytać kto gra :D i z kim jest w squadzie ten co publikuje filmik :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coś wiadomo o wybieraniu map? Interesuje mnie jak to będzie wyglądało, bo nie chcę aby samo mnie podłączało do obojętnie jakiej mapy, tak jak w bc2 (?)

Edytowane przez calendd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtf ?

Przeciez w bad compan 2 wybierasz sobie mape omg -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×