Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co piszą w tym poście na BFBlog odnośnie wcześniejszego dostępu do bety dla osób, które złożyły pre-ordera, to dotyczy to tylko platformy PC i pre-orderów na cyfrową wersję zamówioną przez ten ich nowy program Origin, także konsolowcy mogą tylko i wyłącznie mieć wcześniejszy dostęp poprzez MoH-a. Tak przynajmniej ja to rozumiem :)

[/font]

Tyle ze tam jest napisane OR nie AND i nie ma dopisku "PC MoH Tier1", wiec roznie to mozna interpretowac. Ba, nie zdziwilbym sie jakby beta konsolowa byla jeszcze pozniej, bo jak na razie dice cos wstydzi sie tych wersji. <- Ten scenariusz tez jest bardzo mozliwy.

EDIT: Who can participate in the Open Beta?

The Battlefield 3 Open Beta will be available to all, on all platforms, in September.

No to teraz jest kwestia tego czy wszystkie wystartuja rowno. Niemniej jednak DICE troche wyruchalo w czoko ludzi ktorzy kupili MoH'a.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano chłopaki!

Mam pytanie odnośnie wymagania systemu na PC w BF3. Zamówiłem pre order na PS3, z głównego powodu bo słyszałem, ze potrzebny jest Windows 7, ja natomiast mam XP i nie mam zamairu się bawić szukać/płacić za WIn 7. Więc moje pytanie brzmi czy rzeczywiście potrzeba tego Wina 7czy coś źle doinformowany jestem ? Z góry dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano chłopaki!

Mam pytanie odnośnie wymagania systemu na PC w BF3. Zamówiłem pre order na PS3, z głównego powodu bo słyszałem, ze potrzebny jest Windows 7, ja natomiast mam XP i nie mam zamairu się bawić szukać/płacić za WIn 7. Więc moje pytanie brzmi czy rzeczywiście potrzeba tego Wina 7czy coś źle doinformowany jestem ? Z góry dzięki za odp.

2 sekundy szukania - http://bf3blog.com/battlefield-3-system-requirements/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Mori. Dobra to zostaje przy pre orderze na PS3. Nie chce mi się szukać Wina 7. Kiedyś pewnie mi się spierdoli komp to zainstaluje 7 wtedy zapewne BF będzie po 30 zł drogą elektroniczną to kupie :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze tam jest napisane OR nie AND i nie ma dopisku "PC MoH Tier1", wiec roznie to mozna interpretowac. Ba, nie zdziwilbym sie jakby beta konsolowa byla jeszcze pozniej, bo jak na razie dice cos wstydzi sie tych wersji. <- Ten scenariusz tez jest bardzo mozliwy.

Jakby tam było "and" to by znaczyło, że musisz mieć to i to żeby mieć dostęp do bety. I skoro osoby z MoH-em dostają maile o "wcześniejszym dostępie" do Open Bety, która będzie taka sama dla wszystkich, bo użyte jest the Open Beta, gdzie przedimek określony the wskazuje, że to jest ta konkretna jedna beta, to można spokojnie przyjąć, że chodzi tu też o konsolowców. Jeśli chcesz rozbierać na części pierwsze każde ich zdanie i łączniki, to możemy się tak bawić przez cały dzień, dawno nie robiłem nic z zakresu gramatyki opisowej :)

Logicznie: wcześniejszy dostęp do bety jest możliwy dla PC poprzez pre-order cyfrowej wersji BF3 via Origin lub cyfrowej wersji MoH (LE i T1), a dla konsolowców tylko i wyłącznie poprzez zakup LE i T1 MoH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby tam było "and" to by znaczyło, że musisz mieć to i to żeby mieć dostęp do bety. I skoro osoby z MoH-em dostają maile o "wcześniejszym dostępie" do Open Bety, która będzie taka sama dla wszystkich, bo użyte jest the Open Beta, gdzie przedimek określony the wskazuje, że to jest ta konkretna jedna beta, to można spokojnie przyjąć, że chodzi tu też o konsolowców. Jeśli chcesz rozbierać na części pierwsze każde ich zdanie i łączniki, to możemy się tak bawić przez cały dzień, dawno nie robiłem nic z zakresu gramatyki opisowej :)

Logicznie: wcześniejszy dostęp do bety jest możliwy dla PC poprzez pre-order cyfrowej wersji BF3 via Origin lub cyfrowej wersji MoH (LE i T1), a dla konsolowców tylko i wyłącznie poprzez zakup LE i T1 MoH.

Fakt, racja, tak to jest jak czlowiek zaraz po przebudzeniu pisze wypociny :pardon:. Mea Culpa, po sniadaniu i kawie od razu to wiekszego sensu nabralo :teehee:

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ile jest pewne że on line pass jest tylko na jedno konto ? Czy w ogóle on powstanie i ile będzie kosztował ? To raczej nie zadziała bo tak samo jak VIP działa na każdym koncie na jednej konsoli tak samo chyba będzie tu .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KJN86 mam również taką nadzieję. Bo posiadam jedno PS3 z dwoma kontami (swoim i brata). Nie chce potem kłótni o to, że jedno drugiemu psuje statystyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KJN86 mam również taką nadzieję. Bo posiadam jedno PS3 z dwoma kontami (swoim i brata). Nie chce potem kłótni o to, że jedno drugiemu psuje statystyki.

statsiarze <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

statsiarze dry.gif

Niektorzy lubia swoje staty. Ja chce juz bete obadac i ponarzekac troche na nia :biggrin: Kilka rzeczy mi sie w alphie nie podobalo(chociazby za krotki czas na polozenie zolnierza i za krotki na jego podniesienie) i chetnie spawdze czy to poprawili chociaz troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a najbardziej je lubią ci którzy je na lewo nabijają :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a najbardziej je lubią ci którzy je na lewo nabijają :biggrin:

Jakieś aluzje do AGD ?:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żaden ze mnie statsiarz tylko mam konto do trofeów i do klanu i zamierzam grac na obu bo na pierwszym zrobię platynę a na drugim tylko on-line :biggrin: Ale i tak już mam patent więc dam radę zresztą 40zł za pass ( tak myślę ) to mało więc jak będzie trzeba to kupie 2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kjn może i mało ale wolałbym żeby było na konsole bo niedośc że dam za gre 200 zł to jeszcze musze dorzucić 40 zł żeby se online zagrać, bo jak znam życie to brat wykorzysta online passa. Zresztą dowiem się jutro czy na konsole się przypisuje bo przecież w fifie też jest online pass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie wiem czy ten kod jest na konsole czy na konto. Jeżeli na konto to niech spie.....ją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W fifie online pass zapisuje się na konsole, miejmy nadzieję że i tu tak będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie wiem czy ten kod jest na konsole czy na konto. Jeżeli na konto to niech spie.....ją

Co by EA nie wymyśliło ten online pass będzie idiotyczny, bo powiedzmy że kod będzie przypisany na konsole, a co jak się zepsuje i nie będzie możliwości naprawy? To ja mam drugi raz płacić za kod? Moim zdaniem EA powinno umożliwić użytkownikowi (który kupuje grę) przypisania kodu do np. dwóch kont PSN wtedy problem by zniknął, IMO wyłudzanie kasy niż walka z ''piractwem''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odsprzedawanie gry to nie jest piractwo.

Nie ma kraju na świecie aby za sprzedawanie swojej własności były sankcje karne.

Chyba, że komuś wyprano mózg i myśli inaczej

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dają te pass'y bo wiedzą, że na x360 grają na xbl na piratach, a tak nawet jak spiracą BF3 to i tak te 10$ zarobią jak ktoś chce na multi pograć.

Ja tam mam nadzieję, że jak wklepie kod to i na innym koncie na własnej konsoli pogram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dają te pass'y bo wiedzą, że na x360 grają na xbl na piratach

Daj namiary gdzie przerabiają xboxa slim ?

Granie w piraty na xbox live ? :)

Ps

O piractwie na x360 gadają chyba tylko ci co konsoli na oczy nie widzieli albo maja informacje sprzed kilku lat

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odsprzedawanie gry to nie jest piractwo.

Nie ma kraju na świecie aby za sprzedawanie swojej własności były sankcje karne.

Chyba, że komuś wyprano mózg i myśli inaczej

Dlatego piractwo wziąłem w cudzysłów. A myślisz dlaczego zostały wprowadzone takie kody? Po to właśnie jeśli ktoś by chciał ''odsprzedać'' lub pożyczyć grę na jakiś czas koledze, który dodatkowo będzie musiał wydać 40zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszan, ale nie sprzedaje mojego samochodu ponieważ, producent nic na tym nie zarabia. Moja gra będę z nią robić co chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UroborosPL

Zauważyłem i nie dotyczyło to ciebie tylko ogólnie o traktowaniu sprzedaży z drugiej reki jako piractwo

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×