Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie tylko jedno skoro BF3 ma silnik frostbite to on jest glownie stworzony do fps. To po co go uzywaja np w scigankach.

a dlaczego by nie ?Destrukcja otoczenia ,zmieniajace sie trasy w czasie rzeczywistym itd ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Powiem mi ktoś jak w końcu będzie wyglądać sytuacja z tym Online Passem w BF 3? Sprawa wygląda tak: zamówiłem z bratem na muła pre order BF 3 na PS3. Ps3 posiadam oczywiście jedno lecz mam na nim 2 konta (swoje i brata). I jak będzie to wyglądać ? Chodzi mi o to jak ten Online Pass będzie przypisywany. Czy do ID konsoli, czy do PSN ID, czy do IP sieci czy jak? Sprawa dotyczy oczywiście statystyk. Ja troche lamie w te fpsy natomiast mój brat to wytrawny gracz, więc jeśli będziemy zmuszeni grać na jednym koncie pewnie się "popłacze", że mu psuje k/d ratio. Więc jak to w końcu jest? Z góry dzięki za odp.

Powiem tak na 99% będziesz miał tylko 1 konto z bratem.

Nowa polityka Ea to nabijanie kasy na vip codach.

vip cody nie są na 5 konsol jak dodatki

jak masz pytania to napisz na support.ea.com/chat

co sądzicie o własnej kracji dogtagów

res_2D00_bf3_2D00_dog_2D00_tag.jpg

Edytowane przez Jim_Davis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy patenty ale w jakim stopniu będzie je można kreować,pisać na nich co się chce?Czy tylko takie mini sygnaturki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej będzie się wybierać staty jakie mają być na dogtagu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że w bf 3 ma być edytor postaci. Znaczy że będzie można dodawać takie żeczy jak np. tatuaże, opaski, blizny itp. To prawda? Ja tak tylko słyszałem opinie są sprzeczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno, wewnętrzni testerzy, każdy ma karteczkę i długopis wyłapuje i spisuje bugi, niedociągnięcia, spostrzeżenia. - tak mi się wydaje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby to było zdj chłopaczka w domu to kumam... a tu widac , testerzy lub dziennikarze....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna praca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś wie coś na temat vip codów lub zna e-maila żeby zapytać twórców to niech da znać.

Chce wiedzieć czy 1 vip code jest na całą konsole czy na 1 użytkownika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj ten temat człowieku leniwy, poczytaj 2 strony do tyłu i znajdziesz odpowiedź.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu DICE o tym nie pomyślało ale mogli by zrobić taki system jak jest w Just Cause 2, tj. wchodzisz w menu i klikasz start wideo capture i na twoim dysku konsoli zapisuje się filmik. To by było niezłą reklamą, yt od razu zaroiło by się od filmików z BF'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinna byc jakas aplikacja od sony do nagrywania filmikow z wszystkich gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Jeżeli mamy pre-order na BF3 dostajemy 48h wcześniej dostęp do bety

- Jeżeli kupiliśmy Limitowaną edycję MOH zostaliśmy wydy***i i otrzymujemy tak samo 48h wcześniej dostęp do bety...

Teraz pytanie, po co my to ścierwo trzymaliśmy ;/

Więcej info tutaj: http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2011/08/04/presenting-all-pre-order-offers-for-battlefield-3-limited-edition.aspx##

Edytowane przez monobloss
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Jeżeli mamy pre-order na BF3 dostajemy 48h wcześniej dostęp do bety

- Jeżeli kupiliśmy Limitowaną edycję MOH zostaliśmy wydy***i i otrzymujemy tak samo 48h wcześniej dostęp do bety...

:rofl: :rofl: :rofl:

Juz widze ten tlum rozjuszonych ludzi, ktorzy mysleli, ze beda grac Bog wie ile dni wczesniej :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Medala przeszedłem, obadałem multi i pogoniłem :P

Super, że każdy będzie mógł sobie obadać betę, za miecha startuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF3 Beta FAQ:

-I bought Medal of Honor Limited Edition/Tier 1 Edition and was promised entry to the Battlefield 3 Beta -- is that a different Beta than the Open Beta just announced?

-No, it is the same Open Beta, but as a first-hand buyer of Medal of Honor: Limited Edition/Tier 1 Edition, you will have 48 hours early access.

No ku*wa poleglem :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupowałem MoH'a, bo sobie tą bete darowałem, ale teraz nie żałuje : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Jeżeli mamy pre-order na BF3 dostajemy 48h wcześniej dostęp do bety

Ale preorder na oficjalnej stronie Battlefielda? Bo chyba sklep, w którym składałem zamówienie nie wyśle mi maila z kodem, prawda? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze ostatnio nie wzialem MOH'a bo sie zastanawialem zeby nie wyrwac jeszcze z kodzikiem jakiejs nowki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszą w tym poście na BFBlog odnośnie wcześniejszego dostępu do bety dla osób, które złożyły pre-ordera, to dotyczy to tylko platformy PC i pre-orderów na cyfrową wersję zamówioną przez ten ich nowy program Origin, także konsolowcy mogą tylko i wyłącznie mieć wcześniejszy dostęp poprzez MoH-a. Tak przynajmniej ja to rozumiem :)

By pre-ordering the digital download PC version of Battlefield 3: Limited Edition on Origin or by being a first-hand Medal of Honor: Limited Edition or Medal of Honor: Tier 1 Edition player.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bas ma rację. Nie ma nigdzie napisanego o pre orderze kopii fizycznej na jakąkolwiek z platform. Jest tylko o pre orderze kopii wirtualnej z Orgin na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, no to wszystko jasne. I tak nie opłaca się kupować MOHa dla super elitarnej opcji zagrania 2 dni wcześniej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×