Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko jeżeli komuś zależy na ewentualnym polskim języku w demku to w razie ściągania z konta w stanach języka polskiego nie będzie.Zakładając oczywiście,że język polski będzie w BF3.

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie polskiego nie będzie. I dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie polskiego nie będzie. I dobrze.

W tym temacie mogę powiedzieć tylko tyle,że chcę tylko napisy ale mi to i tak obojętnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto co ktoś wrzucił na "gamespy`u" czyli zestaw uzbrojenia, gadżetów, sprzętu i specjalności.

Dobrze - będzie Stinger i Igła. Źle - będą Clamory.

Linki:

fact_sheet2.jpg

fact_sheet3.jpg

fact_sheet4.jpg

Mam nadzieje że nie za duże to wszystko.

PS. Nie mam pojęcia na jakiej zasadzie będzie dział SOFLAM albo radio.

Edytowane przez Mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie polskiego nie będzie. I dobrze.

Prawie w każdym sklepie w polsce gdzie można zamówić pre-order pisze polska wersja językowa z polskim dubbingiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeszcze czas płynął przynajmniej 2 x wolniej podczas gry. Battlefield pożera go niemiłosiernie szybko :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe taaaaa. Miejmy tylko nadzieję, że będzie można wybrać język. Mi bardziej stykną napisy ;) Jak nie dadzą możliwości wyboru, to się załamię ;((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie w każdym sklepie w polsce gdzie można zamówić pre-order pisze polska wersja językowa z polskim dubbingiem

Ma być tylko i wyłącznie wersja kinowa tj. z napisami :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie PE pisze, że z dubbingiem...

Ale raczej na 100% będzie polska wersja językowa teraz pozostaje czekać czy z dubbingiem czy bez.

Edytowane przez Mrterminatorro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie BC2, że będzie komediowy klimat i Pazura razem z Baką będą nam kabaret tworzyć :D Poza tym po przegraniu kilkustet godzin w wersji pl i eng stwierdzam, że jednak eng bardziej mi pasuje na multi, bo lepiej czuć klimat walki ruskich i amerykanów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mori

Było.

Co do dubbingu, to w BC2 taki Pazura pasował, członkowie "Złej Kompanii" mieli dobre poczucie humoru, a w BF3 jakimiś zwykłymi gruntami będziemy grali także nie wyobrażam sobie dubbingu bo aktorzy nie włożą pewnie tylu emocji ile trzeba. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będą napisy polskie to ok. W multi ciągle powtarzane kwestie po jakimś czasie irytują. Rosyjski w multi wyłączyłem dość szybko. Gdyby mieliby mi ciagle gadac to samo po polsku, to bym zwątpił. Mogliby bardziej urozmaicić te gadki po wygranej/przegranej bitwie itd. A i chciałbym żeby sama gra startowała szybciej - żeby dało się przeskakiwać intro (te loga dice, ea itd).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie w każdym sklepie w polsce gdzie można zamówić pre-order pisze polska wersja językowa z polskim dubbingiem

Dubbing będzie, więc się nie martwcie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dubbing będzie, więc się nie martwcie :thumbsup:

Jeżeli nie będzie wyboru ANG/PL to jest czym sie martwić ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie będzie wyboru ANG/PL to jest czym sie martwić ...

Co niektórych wersja ANG przeraża, więc mogą spać spokojnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co niektórych wersja ANG przeraża, więc mogą spać spokojnie :D

Mnie przeraża wersja PL ... Moim zdaniem zniszczy 50% klimatu, ale to tylko moje zdanie.

Edytowane przez monobloss
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@playman puść sobie polski gameplay z vietnamu,zajebisty klimat gdy amerykańscy żołnierze mówią po polsku...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@playman puść sobie polski gameplay z vietnamu,zajebisty klimat gdy amerykańscy żołnierze mówią po polsku...

Dla mnie tylko i wyłącznie ANG, ale wiem, że co niektórzy nie wybrażają sobie innej wersji niż PL... Ciekawe, czy będzie mozna jakoś sprawdzić przełączanie języka w BF3 przed premierą... dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tylko i wyłącznie ANG, ale wiem, że co niektórzy nie wybrażają sobie innej wersji niż PL... Ciekawe, czy będzie mozna jakoś sprawdzić przełączanie języka w BF3 przed premierą... dry.gif

Ultima na pewno poda stosowną informacje na ten temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś o kooperacji

Bardzo długo dyskutowaliśmy w DICE na temat stworzenia "kanapowego" trybu kooperacji, o tym czy gracze powinni mieć możliwość wspólnego rozgrywania przygotowanej przez nas w Battlefield 3 kampanii. Ostatecznie zdecydowaliśmy jednak, że zbudujemy nowe mapy do misji kooperacyjnych, które rozgrywane będą wyłącznie za pośrednictwem internetu. (...) Oczywiście, po przejściu trybu dla pojedynczego gracza bez jakichkolwiek problemów poznacie, skąd dana mapka kooperacyjna pochodzi, ale mimo wszystko, będą różniły się one w porównaniu do tych z "singla" dość znacznie. Mapki zostaną także specjalnie dla kooperacji oskryptowane, a wydarzenia nań przedstawione zmienione tak, by gracz nie czuł nudy ani nie miewał uczucia "deja vu"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli miałoby nie być możliwości wył.polskiego dubbingu to masakra ..... również uważam że nasz rodzimy język pomimo ogromnej pracy aktorów nie zawsze pasuje do gier . bo jak wiadomo w animach sprawdza się rewelacja........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×