Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

O? 0:31 jakiś nowe melee kille ala KZ3? Jeszcze tego nie widziałem...

A zwiastun zaiste, powoduje opad szczeny. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie to ogladalem bo tylko bardziej sie napalilem, a tu jeszcze tyle czasu <_<

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALE BĘDZIE JAZDAAAA!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu tego gamplaya multi dużo osób się napali ale to jest wersja PC z 64 graczami i dużymi mapami. Wersja konsolowa była pokazana ale nie dość że była noc to w dodatku większość gameplaya działa się w pomieszczeniu. Po cichu liczyłem na wersję PS3 ale multi, tak aby było można porównać wielkość mapy no i efekty graficzne. Gamplay na konsole z CO OP wydał mi się mocno średni niestety, no ale ostateczną opinnię wydam po obejrzeniu tego w wyższej rozdzielczości.

Tak se myślę że gdyby ten filmik multi dotyczył konsoli to by nie wystarczyło graczy aby obsadzić cały ten sprzęt który pokazali :).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj żeby każdy był taki miły, kulturalny i przyjemny podczas grania jak Ci Panowie na filmiku...

Ciekawe czy pokażą jakieś screeny z mapki z BF2 (o ile jest gotowa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłoby super gdyby dali możliwość grania w co-opa na SPLIT-SCREENIE. Ktoś coś wie na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłoby super gdyby dali możliwość grania w co-opa na SPLIT-SCREENIE. Ktoś coś wie na ten temat?

Tylko przez PSN ma być.

Ciekawe czy pokażą jakieś screeny z mapki z BF2 (o ile jest gotowa).

Były kiedyś porównane mapki i powiem Ci że sporo się zmieniło, a detali dużo więcej :)

Battlefield_3_Back_to_Karkand_porownanie.jpg

Edytowane przez Jechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF3 to będzie miazga na wszystkich frontach! Przecudowna gierka się zapowiada i nie przeszkadza mi to, że multi było pokazane z PC'towej wersji, bo na konsolach nie będzie o wiele gorzej (zapewne znowu ktoś się wtrąci i będzie opowiadał, jakie to PeCety są przecudowne i w ogóle).

Tak na marginesie, łapcie link do czwartkowej konferencji, która będzie poświęcona (cała!!!) Battlefield'owi 3:

http://live-event.ea.com/gamescom/battlefield-3-live-broadcast/

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam napewno sie nie zawiode ;) Zreszta i tak we wrzesniu otrzymam myszke i konwerter wiec bede mial prawie jak PC tylko ze 45' zamiast 19 i jakos sie nie przemuje ze bede noobem u nie ktorych forumowiczow ;) Zreszta i tak tym co to nie pasuje spuszczam wpier.... Zapraszam do minusowania;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam napewno sie nie zawiode ;) Zreszta i tak we wrzesniu otrzymam myszke i konwerter wiec bede mial prawie jak PC tylko ze 45' zamiast 19 i jakos sie nie przemuje ze bede noobem u nie ktorych forumowiczow ;) Zreszta i tak tym co to nie pasuje spuszczam wpier.... Zapraszam do minusowania;)

To nie lepiej kupić kabel hdmi do pc i pod tv podpiąć? :P

Ja teraz tylko czekam, żeby obadać CQ na PS3, bo szczerze mówiąc ten gameplay z PC mnie zmiażdżył :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu Maryjaa... alez oni piekielnie sie boja pokazac multi na Ps3. Pokazali co-op... kogo to k*&a obchodzi!<_<

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie obchodzi! Założę się, że w czwartek na Battlefield 3 LIVE Broadcast pokażą gameplay na multi z PS3 (oby w 720p). Teraz czekam aż udostępnią tego Co-opa w 720p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Jutro ma być ten Live. (chyba :happy:)

image_battlefield_3-16657-2220_0001.jpg

Tej mapy nawet nie ma co zmniejszać na konsole, jest idealna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to minusowanie jest już nudne... Ile tu dzieciuchów.

@Jechu

Oooo, ładne te screeny. Jeśli to jest pre-alpha to ja j#$@%

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej mapy nawet nie ma co zmniejszać na konsole, jest idealna.

chyba żartujesz 24 graczy zgubiło by się na tej mapie. Jak dla mnie na ps3 będzie obcięta o mniej więcej 1/3 albo i o połowę i dodatkowo o połowę mnie pojazdów.

Edytowane przez pawellol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapa jest wielkości coś koło Heavy Metal z bc2 więc jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na rusha też obcinają? Przecież to bez sensu. Na rushu powinno zostać, chociaż i tak na nim w ogóle prawie nie gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapa jest wielkości coś koło Heavy Metal z bc2 więc jest dobrze.

Moze Ty lubisz biegac po HM,ale ja nie za bardzo. Ta mapa jest zdecydowanie za duza i ta ze screena na bank zostanie obcieta o minium jedna flage. Wtedy zostanie cos na ksztalt Harvest Day i to juz jest bardziej grywalne w 24 osoby niz wspomniany HM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Homer S

To nie ja wrzuciłem :P

Na tej mapce respy konsolowe mogłyby być na D i E :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej mapce respy konsolowe mogłyby być na D i E :)

Taaa to idealne miejsca ;) Ale znając życie, punkt E zapewne będzie odcięty, bo najbardziej odstaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc obejrzałem dokładnie nową mapę i na gameplayu PC zauważyłem

na jedną stronę przypada :

-1 śmigłowiec

-2 myśliwce

-8 pojazdów (1 samochód, 2 pojazdy opancerzone, 2 czołgi, 3 quady (jakieś dziwne woziki małe))

Jeżeli chcielibyśmy wszystko obsadzić potrzeba było by 11 osób czyli praktycznie tyle ile przypada osób na stronę w wersji na konsolę ale zostały by wszędzie dodatkowo miejsca wolne.

na konsole spodziewałbym się jednego myśliwca 1 śmigłowca no i ok 4-5 pojazdów w tym w zależności od wielkości mapy jeden lub 2 czołgi (wydaje mi się bardziej prawdopodobne 1 czołg na 12 osób, 2 czołgi mogły by psuć balans )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×