Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że obcinanie map ma nie tylko na celu ulepszenie gry dla 24 osób ale też zmniejszy obciążenie konsoli.

Edytowane przez tokimu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do zmniejszenia mapy, moim zdaniem odpada punkt D razem z górnym pasem drzew i trawy no i powinien być skrócony dystans między bazami a punktami kontrolnymi gdyż tam też jest dużo wolnego terenu. Czyli w sumie mapka była by dość podobna tyle że po prostu krótsza i szybciej by się ją rozgrywało.

Mapka moim zdaniem będzie podobna do laguna alta jeżeli chodzi o rozmiar

Edytowane przez pawellol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że obcinanie map ma nie tylko na celu ulepszenie gry dla 24 osób ale też zmniejszy obciążenie konsoli.

Ameryki nie odkryles. Gdyby nie ograniczenia sprzetowe to nikt by nie obcinal map a grafika bylaby taka jak na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jechu nie ma szans,respy zostaną tam gdzie są pierwotnie,jakoś trzeba wystartować tymi samolotami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może będzie można wybrać miejsce respawnu? To by było coś. Gdyby jeszcze matchmaking usunęli, a stworzyli listy serwerów, to byłoby cudo ;) Niestety ;((

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za miesiąc zobaczymy jak to będzie. Widać, że Bf3 bardziej stawia bardziej na teamplay niż BC2, zobaczcie specjalizacje jakie można wybrać - nie tylko dla siebie, a dla całego squadu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

respy mogą zostac przysunięte do środka mapy. Ze startem nie będzie problemu gdyż teren dla myśliwców(obszar powietrzny) będzie taki sam jak w wersji PC o ile dobrze pamiętam zapowiedzi na E3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten najnowszy trailer wygląda super, szkoda tylko, że na konsoli nie pogramy w 64 graczy. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może będzie można wybrać miejsce respawnu? To by było coś. Gdyby jeszcze matchmaking usunęli, a stworzyli listy serwerów, to byłoby cudo ;) Niestety ;((

Będzie można się respić w bazie, flagach lub ziomkach z teamu :D Zawsze można zagrać priva jak publiki nie pasują :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh chodziło mi o to że dla samolotów muszą być pasy startowe a takie znajdują się tylko w bazie,a w to przesunięcie respów nie ma szans,wątpliwe żeby aż tak zmieni ukształtowanie mapki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ameryki nie odkryles. Gdyby nie ograniczenia sprzetowe to nikt by nie obcinal map a grafika bylaby taka jak na PC

W sumie to chodziło mi o wypowiedź :

Tej mapy nawet nie ma co zmniejszać na konsole, jest idealna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za miesiąc zobaczymy jak to będzie. Widać, że Bf3 bardziej stawia bardziej na teamplay niż BC2, zobaczcie specjalizacje jakie można wybrać - nie tylko dla siebie, a dla całego squadu :)

Ciekawie jak to będzie działać. Jak ktoś będzie miał niski lvl i wbije do dobrego squada to będzie skakał z radości jak vesta dostanie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie te boosty mnie najbardziej interesuja. Ciekawe jak to bedzie dzialac i sie sumowac lub nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no może tak być, ale na klanówki jak znalazł :D

Jest już filmik z coop w hd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to wygląda fatalnie to ja jestem księdzem,w hd to wygląda cudnie kurde,zaskakująco dobrze,jedyne co mi się nie podobało do pikseloza na filarach,ale tak,jest zajebiście.

Dzięki Homer happy.gif

Edytowane przez sev-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to wygląda fatalnie to ja jestem księdzem,w hd to wygląda cudnie kurde,zaskakująco dobrze,jedyne co mi się podobało do pikseloza na filarach,ale tak,jest zajebiście

Raczej ci się nie podobało. :)

Ciekawie czy będą wspierać co-opa i wydawać kolejne misję w przyszłości, bo miodnie to wygląda, taki Splinter Cell FPS. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę razi brak AA, a do tej kooperacji mogliby dać taki Onslaught z BC2, najlepiej jakby był offline co by potrenować z botami. Taki mój mały koncert życzeń :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę razi brak AA, a do tej kooperacji mogliby dać taki Onslaught z BC2, najlepiej jakby był offline co by potrenować z botami. Taki mój mały koncert życzeń :D

Wersja na ps3 ma działać z MLAA. Może ten build jeszcze nie ma zaimplementowanego tego ficzera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Zauwazyl ktos, ze mozna wyrwac taga z szyi? 0:31 :thumbsup: Edytowane przez kabotyn
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaak. I to jest raczej nowy sposób zdobywania dogtagów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała analiza :thumbsup:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrocielm z nocki o 6 rano i ogladam filmy z BF3 :D i nie moge sie naogladac a wyspac by sieprzydalo :biggrin: Kto chce mi zrobic prezent na urodziny w pazdzierniku ? :biggrin:

lista broni i bajerow tez robi wrazenie :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×