Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

to masz potwierdzenie, filmik moze nie najlepszej jakosci ale jest dosc jasny i widac ze wersja na PS3 jest biedna ;/

Na pewno mam. Telewizor w którym odbija się cały pokój razem z rodziną nakręcony kamerą która po wrzuceniu na youtuba dała filmik marnej jakości.

Na pewno będę miał. Potwierdzenie jak dostanę swoją płytkę z grą.

Skoro twierdzili, że na PS będzie gorzej to będzie...

-trochę gorzej?

-gorzej?

-dużo gorzej?

-beznadziejnie?

-nie do przyjęcia?

A gdzie subiektywna ocena? Gdzie subiektywne wymagania? Gdzie subiektywne oczekiwania?

Lament na jakością dotyczy lamentującego. Chce z siebie wyrzucić swoje żale to proszę bardzo. Jednak nie każda górka dla każdego jest równie wysoka.

...to nie wiem czy się nie wstrzymam z zakupem tej gry w dniu premiery. Pod koniec roku będzie tyle ciekawych gier że poczekam na spadek ceny bf3 2 miesiące...

Mamy się martwić, że nie kupisz czy cieszyć? Bo się trochę pogubiłem...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj pierwszy FPS to CoD gralem w niego az 4 mecze do czasu az nie pozyczylem BC2 (pozycz na godzine) godzina zamieniala sie w dni i zakupilem swoja wlasna bo nie moglem wytrzymac i grac w co innego. Na samym poczatku gralem na monitorze 19' (nie mialem TV HD) wiec grafika mnie nie rusza! Ostatnio zakupilem Homefront grafa totalnie do dupy ale klimat jest zajebisty. Nie rozumiem ludzi ktorzy krytykuja gre pod wzgledem grafiki. Diablo, Age Of Empires, Quake, Counter Strike (oczekuje z niecierpliwoscia premiery na PS3) i wiele innych gier ma grafike do dupy ale grywalnosc maja masakryczna. Popieram CarolinePL w 100% ale chcem jeszcze dodac ze to forum jest o PS3 a nie o PC nawet sama nazwa wskazuje wiec po cholere przez caly czas ludzie drazycie temat "grafa na PC lepsza" "na PC lepiej wyglada" juz wszyscy wkolo znaja wasza opinie wiec pozostaje wam zakup PC i poszukania forum tylko dla "piecow".

PS. Zapraszam do minusowania ;)

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie każda górka dla każdego jest równie wysoka.

Masz ode mnie + !!! Mądre słowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zniszczeń to jestem nastawiony bardzo sceptycznie, ale jak narazie postaram się wstrzymać z opinią do premiery gry. Jeżeli nie będzie systemu zniszczeń minimum takiego jak w BF2bc to nie wiem czy się nie wstrzymam z zakupem tej gry w dniu premiery. Pod koniec roku będzie tyle ciekawych gier że poczekam na spadek ceny bf3 2 miesiące. Jeżeli będą zniszczenia i gra nie cofnie się w rozwoju jeżeli chodzi o ten charakterystyczny element to na pewno zagram w dniu premiery. Co to za BF bez zniszczeń ?. Już niedługo beta więc szybko dowiemy się czy warto kupić tą grę czy nie.

Dlaczego DICE miałby sobie strzelić w stopę i ograniczyć system zniszczeń? Widzisz w tym logikę? Może przesadzam, ale w BF3 może będzie nawet lepszy niż w RF: Guerilla.

Co do grafy, Ameryki nie odkryliście twierdzeniem, że na PC grafa będzie lepsza. Z tym ocenianiem grafiki na PS3 to ja bym się wstrzymał aż do testu na swoim TV bo jakość na filmikach jest co najmniej tragiczna.

@up

Akurat te tytuły, które wymieniłeś miały b. dobrą grafikę w dniu premiery. :) Każdy tytuł się starzeje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik z coop jest marnej jakości, a gość się dziwi, że nie ma zniszczeń gdzie w BC2 te stalowe "ściany" też były nie do ruszenia. A z multi nie ma co liczyć na filmiki, bo w końcu po to jest beta żeby każdy je sam obadał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego DICE miałby sobie strzelić w stopę i ograniczyć system zniszczeń? Widzisz w tym logikę? Może przesadzam, ale w BF3 może będzie nawet lepszy niż w RF: Guerilla.

Sami powiedzieli (DICE),ze wszystkiego nie da sie zniszczyc a logika pewnie jest skoro producent decyduje sie na taki a nie inny krok. Grywalnosc przede wszystkim i szczerze mowiac lata mi to czy bede mogl niszczyc wszystko jak leci czy tylko wybrane obiekty. Ma byc epic gameplay i nic wiecej mnie nie obchodzi. Grafika moze sobie zostac taka jak jest a i tak bede szczesliwy bo w koncu bede mogl wybrac serwer na jakim chce grac.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szczerze mówiąc jeżeli grafika będzie delikatnie lepsza niż a BC2 to będę mega zadowolony, bo ta z BC2 mi nie przeszkadza i jest według mnie bardzo dobra.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki na ps3... Jeżeli nie będzie gorzej niż w Bad Company 2, to ja nie widzę problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki na ps3... Jeżeli nie będzie gorzej niż w Bad Company 2, to ja nie widzę problemu

Dokładnie! :) To samo mówię wszystkim którzy się śmieją że na PC "lepsze" wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego ze lepsze! Wydaj 4 tysiaki na kompa od reki zeby gra chodzila plynnie na maksymalnych wymaganiach :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Ceny atrakcyjne http://store.razerzone.com/store/razerusa/en_US/DisplayCategoryProductListPage/categoryID.56832200

Ceny atrakcyjne http://store.razerzone.com/store/razerusa/en_US/DisplayCategoryProductListPage/categoryID.56832200

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli nie bedzie wiekszych spadkow fpsow przy zadymie niz w bc2 to bedzie miodzio. Bo grafika sie nie liczy tylko grywalnosc, a wszyscy sie podniecaja ze na pc grafika lepsza.

BF 3 WYMAGA NA KOMPIE CONAJMNIEJ 2GB A ZALECA 4GB RAMU

KONSOLA MA 512 mb

WIEC CZEGO WY KU*** OCZEKUJECIE ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę nie mówcie że grafa nie jest ważna. Jak słyszę o uncharted to zawsze wszyscy podkreślają praktycznie tylko to jaka ta gra jest piękna. Jeżeli natomiast jakaś gra jest gorsza na ps3 niż na xbox lub pc to "grafika nie jest najważniejsza". Pamiętajcie jednak że grafika zawsze ma znaczenie jeżeli chodzi o sprzęt z najwyższej półki jak ps3, xbox czy PC. Jeżeli grafika nie jest ważna to radze pograć na iphona w tetrisa :). Po to mamy konsole żeby grać w tytuły które są pod każdym względem perfekcyjne. Nie po to mamy telwizory FullHD, telewizję cyfrową i odwarzacze blue ray żeby grać w gry lub oglądać tv w rozdziałce 800x600 z tragicznym frame ratem. Co do tego że PC w tej chwili jest lepszą platformą do gier to nie ma żadnych wątpliwości ale to nie oznaczą że gra na ps3 czy xbox powinna z tego względu być okrojona i wyglądać tragicznie. Jeżeli bf3 jest gorszej jakości na ps3, jest okrojony i droższy to znaczy że coś tu jest nie tak.

Dlaczego ktoś kto ma inna platformę płaci za lepszy produkt 2x mniej ? więc albo sony daje ciała nie wypuszczając nowej generacji konsol albo twórcy nie starają się i robią grę na odwal i po prostu chcą nas oskubać. Nie możemy tego tolerować i musimy wywierać na twórcach aby starali się jeszcze bardziej albo przynajmniej zaoferowali nam wybrakowany towar w rozsądnej cenie. Jeżeli będziemy się na to godzić to nastepna generacja konsol wyjdzie za 5 lat a my dalej będziemy płacić 200 zł za połowę tego co można dostać na innym systemie za połowę mniej kasy.

starałem się napisać tak żeby to miało sens ale nie wiem czy się udało

jednym słowem uważam za niusprawiedliwione obniżenie detali na wersji konsolowej, obcięcie map, mniejsza ilość graczy i wyższą z tego powodu cene LOL. Coś tu jest nie ten tego.

Edytowane przez pawellol
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze jestem graczem od kilkunastu lat i jedno co chciałbym wszystkim przypomniec',to to iż BF3 to jest GRA i tego się trzymajmy. Jeśli dobrze kojarzę, to gra nijak ma się do rzeczywisości i grafika nie jest najważniejsza a sama radośc' z rozgrywki, bowiem o taką chodzi w samym założeniu projektu nazywanego Gra właśnie ;)

Nasze konsole są słąbsze niż obecnie najmocniejsze PC, ale forum to jest dla fanów PS3 a sami moderatorzy chyba niepotrzebnie nakręcają o gorszej jakości BF'a na konsolach...wszytskie te niusy są zbędne gdzie prezentowane są filmy z PC i tyle ;).

Nie lękajcie się, bowiem liczy się rozgrywka i tego się trzymajmy...a poza tym społecznośc' graczy jest najważniejsza a chyba nie musże się podlizzywac', pisząc, że ludzie grający na ps3 są kulturalni i mili, a nie grający na cheatach i nerwach innych graczy hehe ;)

Nie możemy dac' sobie narzucic', że nasze ps3 jest do niczego gdyż to nieprawda ;) Będzie dobrze i tyle!

P.S. powtórzę się, ale liczy się rozgrywka i, to słowo mnie zawsze rajcowało, MIODNOŚC' i jeszcze raz MIODNOŚC' ! Czasem gram w Sensible soccer i co grafika mi przeszkadza? I don't think so ;)

POZDRO dla wszystkich ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to masz potwierdzenie, filmik moze nie najlepszej jakosci ale jest dosc jasny i widac ze wersja na PS3 jest biedna ;/

Wersja na PC od wersji na PS3 w grafice będzie się różniła tym:

-grafika w 1080p

-lepsze tekstuty

-AA

-i wieksza ilosc klatek

Dla mnie to są same małe pierdoły. Grafiki FULL HD na tej generecji ma mało gier i wiekszośc chodzi w 720p. Rożnice pomiedzy DX9 a DX11 dla mnie są małe.

A te filmiki kręcone z partyzanta to możecie wiecie gdzie sobie wsadzić. Jak nagrywasz kamera przy złym oświetleniu to wszystko traci na jakości. Poczekajcie na bete i wtedy oceniajcie a nie teraz.

PS

A wy w ogóle macie kompa ktory uciągnie BF3 na full detalach i kartę graficzną zgodną z DX10 O DX11? Wiekszość i tak będzie grała na średnich. Statystyki Steama http://store.steampowered.com/hwsurvey wskazują na:

-5% graczy posiada kartę graficzną zgodną z DX11 i WIN7

26% graczy posiada 4 rdzenie procesora

39% posiada Win7 64bit a 12% garczy posiada Viste 64bit

4Gb RAMU posiada 29% graczy

1gb PAMIECI VRAM posiada 37% graczy

A najpopolarniejszą kartą jest GE FORCE 9800

Wiec drodzy gracze Pecetowi mało kto pogra w tych full detalach i bedzie miał gameplay jak z Operation Metro czy Caspain Border czy Falllut Line. Wiekszość pogra na grafice na poziomie PS3 czy X360. I nie gadajcie mi tu że wielu graczy PC pójdzie do sklepów aby zmienić podzepoły pod jedną grę.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet na srednich podejrzewam ze bedzie sie lepiej prezentowala od edycji konsolowych tak jak miałem okazje porównać crysisa 2 który nawet na najniższych detalach prezentował się troszkę lepiej od edycji na ps3 ): Ja się zastanawiam czy brać na ps3 czy moze na Pieca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

starałem się napisać tak żeby to miało sens ale nie wiem czy się udało

No niestety, nie udało Ci się. Znowu.

@up

Ja mam sporo ramu, dobrą kartę ale niestety - słaby procek. Taki Wiesiek 2 to mi ledwo na średnich śmiga, ale on to ma tragiczną optymalizację. Skoro mowa o tym, laptop nowy a w Gothica 3 muszę na minimalnych grać. :P Dlatego nie lubię PC'tów, żeby gra płynnie chodziło na "zajebiaszczych" wymaganiach, trzeba wydać sporo kasy na sprzęt.

@up

Ty chyba Crysisa na ps3 nie widziałeś, skoro uważasz, że gorzej wygląda niż na PC'ie na minimalnych... Już tak nie przesadzajcie z tą grafiką, ludzie.

Edytowane przez Homer S
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<ciach>

Wiec drodzy gracze Pecetowi mało kto pogra w tych full detalach i bedzie miał gameplay jak z Operation Metro czy Caspain Border czy Falllut Line. Wiekszość pogra na grafice na poziomie PS3 czy X360. I nie gadajcie mi tu że wielu graczy PC pójdzie do sklepów aby zmienić podzepoły pod jedną grę.

To jest ankieta dla chetnych a nie dane oparte o cala spolecznosc STEAMowska. Sam mam 4 rdzenie, 4gb ramu, 1gb vramu i karte zgodna z biblioteka dx11 (za kompa 4k nie zaplacilem, tak juz nawiazujac do wypowiedzi Tomasza) a ankiety nie wypelnialem, bo i po co, az tak mi sie nie nudzi ;]. Wiec to nie jest tak czarno biale jak sie moze wydawac.

PS. Widze ze sporo minusow sypie sie bezsensownie do niektorych postow zupelnie bez powodu (w tym temacie wiedziecie prym po tym jak kantyna zostala zamknieta), wiec oto wiadomosc dla was drogie gnidy:

ka08xz.jpg

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, nie udało Ci się. Znowu.

@up

Ja mam sporo ramu, dobrą kartę ale niestety - słaby procek. Taki Wiesiek 2 to mi ledwo na średnich śmiga, ale on to ma tragiczną optymalizację. Skoro mowa o tym, laptop nowy a w Gothica 3 muszę na minimalnych grać. :P Dlatego nie lubię PC'tów, żeby gra płynnie chodziło na "zajebiaszczych" wymaganiach, trzeba wydać sporo kasy na sprzęt.

@up

Ty chyba Crysisa na ps3 nie widziałeś, skoro uważasz, że gorzej wygląda niż na PC'ie na minimalnych... Już tak nie przesadzajcie z tą grafiką, ludzie.

OJ mam ps3 i widziałem. Wersja na ps3 wygląda kiepsko

Dla kolegi Homer S

http://images.bit-te...-graphics-8.jpg wersja na pc ( najniższe detale)

http://images.bit-te...-graphics-6.jpg (wersja na x360 która nieco lepiej sie prezentuje od edycji na ps3)

Rozniecę widać gołym okiem (:

Edytowane przez wrobellito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że PC jest narzędziem biurowym a konsola jest typowo do gier - dlatego jeśli gra wychodzi na np PS3 to niema bata musi działać a na PC musisz inwestować .. Wiadomo że są gry robione pod PC ale one mają dodatkowe zyski za to że mają te wymagania by ludzie kupowali nowe sprzęty :thumbsup: Chcesz mieć diament - zapłać . Tylko polak by chciał BF3 w full wypasie na pegzausie :biggrin: :thumbsup: i za free zapomniałem dodać :whistling:

Im bliżej BETY tym forum bardziej się napina jak by każdy był tu programista i nie wiadomo jakim hakerem i bóg wie kim jeszcze - poczekamy zobaczymy

Edytowane przez KJN86
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OJ mam ps3 i widziałem. Wersja na ps3 wygląda kiepsko

Dla kolegi Homer S

http://images.bit-te...-graphics-8.jpg wersja na pc ( najniższe detale)

http://images.bit-te...-graphics-6.jpg (wersja na x360 która nieco lepiej sie prezentuje od edycji na ps3)

Rozniecę widać gołym okiem (:

Nie wiem czy wiesz ale w 1 linku jest napisane MAX GRAPHICS wiec co sciemniasz ze na najnizszych ...

I po 2 roznicy prawie nie widac, na pccie tylko wyostrzone bardziej jest wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wersja na PC od wersji na PS3 w grafice będzie się różniła tym:

-grafika w 1080p

-lepsze tekstuty

-AA

-i wieksza ilosc klatek

Dla mnie to są same małe pierdoły. Grafiki FULL HD na tej generecji ma mało gier i wiekszośc chodzi w 720p. Rożnice pomiedzy DX9 a DX11 dla mnie są małe.

A te filmiki kręcone z partyzanta to możecie wiecie gdzie sobie wsadzić. Jak nagrywasz kamera przy złym oświetleniu to wszystko traci na jakości. Poczekajcie na bete i wtedy oceniajcie a nie teraz.

tak tak a co z różnicami po za grafiką ?

-ps3 24 graczy max na PC 60

-ps3 okrojone mapy, PC duże mapy

jak byś mógł pisać o wszystkich aspektach to było by fajnie a tak minus dla ciebie

a co do tego czy jestem graczem PC czy konsolowym to powiem wam że jestem bardziej graczem konsolowym niż wy z moimi 21 platynami :). Proszę więc nie nazywać mnie jakimś tam gorszym graczem PC. Ja w przeciwieństwie do was potrafię jasno i wyraźnie stwierdzić różnice, podać argumenty i podać prawdziwą opinię na podstawie faktów. BTW dzięki za minusy, jak się postaracie to już niedługo będzie ban :P. I jeszcze raz powtarzam że za taki produkt jaki jest na ps3 powinno płacić się mniej i sami to powinniście wiedzieć.

A teraz Zjednoczmy się i walczmy o lepszą wersję na ps3, dało się z uncharted to i BF3 powinno się dać !!!.

BTW homer ty to jesteś kozak na forum od 2011 roku (data rejestracji) Masz ponad 500 odpowiedzi, same głupie gadanie bez faktów i konkretów. Ja już w tym czasie miałem jednego bana kilku letniego za krytykę MG4 :P ban z dnia 24 June 2008 to były piękne czasy :D.

Proszę pani Homer S mnie prowokuje

Edytowane przez pawellol
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejzalem ten film od razu wykonalem telefon i biore tydzien wolnego w dniu premiery :D

Zadzwon raczej do roboty, i popros o nadgodziny, aby dozbroic PieCa i poczuc "full experience of Battlefield"- myszke juz masz (powinien jej uzywac na prawidlowej platformie) Ja mam dosyc juz klepania biedy na PS3.

Battlefield 3 Live Chat Questions & Answers Gamescom 2011

http://www.youtube.com/watch?v=oZTvQpjoF38

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwon raczej do roboty, i popros o nadgodziny, aby dozbroic PieCa i poczuc "full experience of Battlefield"- myszke juz masz (powinien jej uzywac na prawidlowej platformie) Ja mam dosyc juz klepania biedy na PS3.

Battlefield 3 Live Chat Questions & Answers Gamescom 2011

http://www.youtube.com/watch?v=oZTvQpjoF38

Jeszcze nie mam 1 wrzesnia przychodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×