Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

,,Nie chcą, na razie, upubliczniać gameplay'ów, ponieważ zostałyby zapewne anulowane preordery, a tego się najbardziej obawiają''

Hmm czy to Caroline nie zabrzmiało zbyt pesymistycznie? Wkońcu muszą pokazać wersję na konsolę bo nikt kota w worku nie kupi ;p Pytanie tylko kiedy? A i jeszcze jedno,ale nie związane z tematem.Caroline jesteś ładną dziewczyną i w dodatku interesujesz się grami.Co ja bym dał żeby mieć dziewczynę o podobnych zainteresowaniach...Jeśli kupujesz Battlefield 3 na Playstation 3 to chciałbym zagrać z tobą w CO-OP ;)

Ps.Beta również na Playstation 3 na początku września? Kiedy i o,której? Byłem w bunkrze i nie wiem... :D Słyszałem tylko,że na PC będzie.

Edytowane przez RossoNero
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam wcale nie żałuje że nie mam dostępu do bety. Podczas testów będzie takie zatrzęsienie materiałów i opinni że każdy dowie się wszystkiego co będzie chciał włącznie z oblukaniem samej gry. Już po materiałach z bety pre alpha ja osobiście znam mapę prawie na pamięć LOL. Tak że naprawdę nie będzie czego żałować.

Co do braku gamplayu z wersji konsolowej to rzeczywiście to trochę dziwne biorąc pod uwagę iż większość producentów pokazuje wersje konsolowa a ukrywa wersje PC. Opinnie typu "bo zostaną wycofane preoredry" może mieć w sobie ziarenko prawdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do braku gamplayu z wersji konsolowej to rzeczywiście to trochę dziwne biorąc pod uwagę iż większość producentów pokazuje wersje konsolowa a ukrywa wersje PC. Opinnie typu "bo zostaną wycofane preoredry" może mieć w sobie ziarenko prawdy.

Nie uwierzysz, ale gry w 80% kupuja konsumenci 2 min ( krotkich jak orgazm) widowiskowych trailerow. Wydaje mi sie, ze niedopracowanym jeszcze Bf3 na konsole, nie chca burzyc wizerunku gry next-gen'owej. Wiesz, slupek zainteresowania tytulem- a co za tym idzie pre-ordery- moglby by zaczac spadac. Odslaniamy kurtyne w momencie kiedy wszysycy juz wykupili bilety, i zasiedli na widowno. No coz, taki biznes. :pardon:

Mnie zastanawia jedno. Dlaczego DICE idzie na woje z CoD/Activision, z technologia ktora konsola nie udzwigna. Target Pc to 1/3 rynku. Nie wierze, ze Bf3 dedykowany jest dla fanow Battlefield'a 2. W dzisiejszych czasach sentymenty odgrywaja drugoplanowa role. Chca rozkrecic rynek PC'owy?

Jak dla mnie, prawda jest zalozenie, ze nie pokazuja gamneplay'u na Ps3 bo nie chca stracic pre-oreder'ow, ale prawda jest takze to, ze maksymalnie dopieszczaja szpila, aby wygladala porywnywalnie do PC wersji. W kazdym badz razie, zobaczymy najladniejsze multi na konsole, choc zdecydowanie slabsza niz na blache.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym iż battlefield 3 jest w głównej mierz na rynek PC (duże mapy, no i grafa) ale nie oznacza to że taki BF się nie sprzeda na konsole. Z takim silnikiem podobno super w każdym aspekcie nawet z trochę gorszym AA i teksturami DICE jest w stanie pokonać ACTI nawet na konsoli. Co by nie mówić CoD jest już technicznie zacofany.

Ja się grafiki nie obawiam bo będzie na pewno na poziomie bardzo dobrym jeżeli chodzi o konsole, problemem może być tu stały dobry framerate. Jeżeli BF3 będzie chrupać i na multi będzie poniżej 30 klatek to gracze konsolowi zjedzą DICE. Jeżeli chodzi natomiast o COD to o stały framerate bym się nie martwił i tutaj można się spodziewać stałych 60 klatek na sekndę co w wypadku fps naprawdę ma znaczenie.

Czy chcą rozwijać rynke PC ?

Właśnie znalazłem ciekawy artykuł na ten temat z którego wynika iż CoD lepiej sprzedaje się na konsole jak i community (środowisko graczy Cod) na konsole jest większy w przeciwieństwie do tego który istnieje na PC.

Jeżeli chodzi natomiast o DICE i battlefield 2 bad company to podobno więcej osób gra na PC niż na któreś z konsol. Więcj jeżeli tak jest to nie ma czego rozwijać a wzmacniać pozycję na rynku PC który nie jest taki mały jak każdemu się wydaje.(rynek pc jest po prostu bardziej wymagający). Poza tym spójrz na sprzedaż nawet w tej chwili battlefield bad company 2 na allegro. BF sprzedaje się w nieporównywalnie większej ilości egzemplarzy na PC niż na obydwie konsole razem wzięte.

Następna sprawa że zysk z gry wydanej na PC idzie w praktycznie w całości do producentów, jeżeli chodzi o konsole to podobno sony czy microsoft zabierają 30% zysków (dlatego też ceny gier osiągają poziom 200 zł). Poza tym na PC nikt nie nakłada ci żadnych wymagań.

reasumując w gruncie rzeczy DICE robi to co każdy, chce po prostu zarobić, tylko robi to w inny sposób.

Co do gameplaya na konsole to taki istnieje i z tego co widać na nim na pierwszy rzut oka różnic nie ma.

jest to najlepsza wersja jaką znalazłem

http://www.youtube.com/watch?v=04rBZrzvmZg

Jeżeli tak będzie wyglądać singiel jak i multi na ps3 to CoD kwiczy i leży. Niestety ciężko mi jest określić jak wygląda sprawa frameratu no i czy jest to na 100% gameplay z konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten gameplay jest z PS3 na 100%, po za tym jest jeszcze zdjęcie ale za dużo na nim nie widać. Skoro beta ma ruszyć gdzieś na początku września, to zastanawiam się, czy do tego czasu DICE pokaże BF3, czy po prostu będzie to wielka niespodzianka. Ja osobiście nie należę to tych, którzy przed kupnem gry, nie chcą jej zobaczyć, unikają spoilerów itd. Chętnie bym sobie popatrzyła na to i owo (hehehe) ;)

@RossoNero

BF3 to jest must have ale nie wiem, czy będzie to preorder, czy może jednak troszkę później. No mam trochę tych wydatków i nie mam pojęcia, czy ogarnę. W każdym razie się postaram ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież można złożyć preorder i zawsze zrezygnować, dzięki temu ktoś po premierze kupi sobie limitkę, o ile zostanie :P

O Bf3 nie martwię się dopóki sam nie pogram w bete i coś mnie zniechęci, szkoda tylko, że z defibrylatorem nie można zabijać, bo nie raz była to pomocna broń :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas pokaze jak bedzie wygladal na konsole,ale mysle ze Dice musi brac pod uwage ze jesli spi... wersje konsolowa to niestety nowy Cod ich zje,przezuje i wypluje.Ja czekam i nie zamawiam preordera zeby sie nie rozczarowac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedziała, że i tak CoD zeżre i wysra BF... Spójrzmy prawdzie w oczy. Jak taki fanboy CoD, który lubi grę szybką, może się przenieść w klimaty bardziej "taktyczne"? No proszę Was. Nie da się i tyle, a wiadomo, że w CoD liczą się te QS i Trick Shot'y (ludzie zaśmiecają potem tym czymś YT). W BF3 takich rzeczy nie dadzą rady zrobić... O ile BF3 to 10x więcej wszystkiego (wykluczając bugi) ^^

Edytowane przez CarolinePL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje czekać na jakiś oficjalny Gameplay z konsol.A co z tą Betą? Na Konsolę też będzie? Jeśli tak to kiedy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro GamesCom więc się dowiemy ;) No i może pokażą jakiś materiał z PS3 ;) Najlepiej z multiplayer ;D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje czekać na jakiś oficjalny Gameplay z konsol.A co z tą Betą? Na Konsolę też będzie? Jeśli tak to kiedy?

Ja Nie chcę nic mówić, ale coś czuję ze gracze konsolowi, sie srogo zawiodą battlefieldem 3 a wszyscy antyfani serii MW zaczna kochac mw3 .Do dzisiaj nie wyszedł jeden screen z konsol co jest dla mnie smieszne a gameplay z ps3 w amerykańskim show nie prezentował się dobrze jak na pc do tego ja nie wyobrażam sobie, jak na konsolach będzie wyglądać scena z czołgiem. Na pc będzie obsługiwać dużo efektów z dx11 wiec wersja na ps3 będzie uboga. Tak samo mamy przykład wiedźmina 2 ( twórcy zapowiadają ze postarają się aby gra prezentowała się jak na średnich detalach (PC) ale nic nie obiecują)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screen nie ale zdjęcie z aparatu tak. Po prostu animacje itd. będą takie same ale nie będzie to taki efekt "fotorealistyczny" jak na PC. Tyle według mnie i proszę Ciebie bardzo abyś nie mówił mi tu nic o CoD, bo trzeba być naprawdę wszechstronnym graczem, żeby grać w te 2 tytuły na raz.... BF - wolno, taktycznie. CoD - szybko, na pałę... Heh ;D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się grać w to i to ale ja nie mógł bym grać tak cały czas w dwie gry wybieram to multi które mi bardziej przypasuje,a na gc pokażą cq thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie B3 moze wygladac jak Homefront :) Najwazniejszy jest klimat :D W sumie to zawsze mozecie pograc w "Limbo" moze wtedy swiat stanie sie kolorowszy ;)

Edytowane przez xMAFIA_PLxTOMASZ
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Limbo hehe :D Dobra gra.Polecam ;) Bądźmy dobrej myśli :D Chciałbym żeby był już 25 Październik bo nie mam w co grać na konsoli...NIe grałem wcześniej w żadne Battlefield w Multi,więc dlatego tak się jaram :D

Aha tak,grałem w battlefield 1943 Demo i bardzo mi się spodobało.Kupiłbym już teraz Battlefield 1943,ale poczekam do premiery battlefield 3 bo będzie dodawana za darmo :)

Edytowane przez RossoNero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli szkoda kasy wydawac na MoH :D wspolczuje ludzia ktorzy zmarnowali kaske ;)

Ja tam kupiłem MoH'a i jakoś nie płaczę. Dostałem dwie fajne gierki przy których miło się bawiłem. Niektórzy nie kupują niektórych gier tylko dla kodów...

P.S: Ten gameplay to ma jakiś miesiąc. Poza tym, widać, że trzymają pada od ps3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupiłem MoH'a i jakoś nie płaczę. Dostałem dwie fajne gierki przy których miło się bawiłem. Niektórzy nie kupują niektórych gier tylko dla kodów...

No właśnie. Szkoda tylko, że DICE zrobiło multi, a nie EA, bo było czuć BC2. Nie o to w tym chodziło, według mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo to jest gameplay z PS3, nie wiem czemu ktoś sobie ubzdurał że z czegoś innego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie było śmieszne! Nie potrzebnie się napaliłem! Fuuuuu!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie B3 moze wygladac jak Homefront :) Najwazniejszy jest klimat :D W sumie to zawsze mozecie pograc w "Limbo" moze wtedy swiat stanie sie kolorowszy ;)

Doskonała uwaga,Tomku! Zgadza się, będą tacy którzy się dopieprzą do faktu, że żołnierze nie mają brudu za paznokciami albo, że swiatło słoneczne zle się układa na trawniku...a dla mnie bedzie to następna okazja do zabawy "w wojnę" w wyśmienitym często towarzystwie!!! I wygląd gry dla mnie jest drugorzedny...BC2 w dalszym ciągu mnie zaurocza...więc dlaczego mialbym cierpieć, że BF3 na "piecu" ładniej wygląda??? Byle nie lagowało przesadnie, byleby nie zacinało....minimalizm? Moze, ale jak chcę fotorealizmu w obrazie, to wyglądam sobie za okno!!!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem tego samego zdania .TEraz robia ladne gry bez klimatu :) kiedys nie bylo grafy w grach ( star craft ,diablo.cs. )i sie gra do dzis bo jest to COS :teehee:

Marqus ja sie patrze czy koles ma burd pod paznokciem jak sie znim strzelam a Ty nie ?:laugh::blink::wacko:

Edytowane przez piotrek86
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doskonała uwaga,Tomku! Zgadza się, będą tacy którzy się dopieprzą do faktu, że żołnierze nie mają brudu za paznokciami albo, że swiatło słoneczne zle się układa na trawniku...a dla mnie bedzie to następna okazja do zabawy "w wojnę" w wyśmienitym często towarzystwie!!! I wygląd gry dla mnie jest drugorzedny...BC2 w dalszym ciągu mnie zaurocza...więc dlaczego mialbym cierpieć, że BF3 na "piecu" ładniej wygląda??? Byle nie lagowało przesadnie, byleby nie zacinało....minimalizm? Moze, ale jak chcę fotorealizmu w obrazie, to wyglądam sobie za okno!!!!

Tu chodzio o to, ze moze wygladac o "niebo" lepiej niz konsolowa wersja. W przypadku BFBC2, gdzie roznic byla tylko w fps'ach i AA (gladkie krawedzie) grywalnosc i odczucia wizualne sa niemalze takie same na obydwu platformach. Patrzac na pierwszy gameplay z singla na Ps3 oraz identyczna lokacje z Pc, roznica jest widoczna. Swiatlo gra niebagatelna role- masz wrazenie ze widzisz pzred soba reportaz CNN, z udzialem wojsk amerykanskich. Footage z talk show Jimm'efo Falona z PS3 (slabej jakosic podkreslam) przypomina standardowy shooter, klimatem rzypomiajacy Medal of Honor. Brak tam jakiejkolwiek imersji, next-genowego wrazenia... Nie chce tutaj wywolywac wojny na odcinku konsol vs Pc, ale tylko chce podkreslic fakt, ze w niektorych tytulach grafika ma cholernie duze znaczenie, budujac specyficzny klimat. A niewatpliwie w Batllefield 3 ma spore! Kto gral np w Splinetr Cell na Ps2 i Xbox, wie o co mi chodzi. Ja jedynie najbardziej obawiam sie tego, ze konsolowy Bf3 to nie bedzie full experience of battlefield 3 franchise. Pozdro :thumbsup:

Edytowane przez kabotyn
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×