Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje zakończyć porównywanie gry z wersją PC, wynik jest jasny, zwycięska platforma też i niema co się oszukiwać. Chcecie powymieniać argumenty, zapraszam do nowego tematu a tu dla świętego spokoju utnijcie dyskusję bo będziemy wyróżniać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie denerwuje fakt że żaden z szanownych jak to na siebie mówią dziennikarzy,który grał w BF3 na PS3 nie odniósł się do BF BC 2 z PS3,chyba szanowni dziennikarze nie myśleli że da się z PS3 coś jeszcze wyciągnać? ;) z konsoli która jest mocno przestarzała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redaktorzy-amatorzy, więc czego oczekujesz :D

Ja tam póki co tylko sobie smaka robię oglądając gameplaye, a betę obadam i wtedy podejmę pewną decyzję :) Póki co jeszcze nic nie widziałem co by mnie skłoniło bym skreślił tę pozycję z listy gier obowiązkowych.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam myślę że BF3 będzie benchmarkiem takim jakim był crysis 1. Myślę że na dobrego BF trzeba będzie poczekać aż frostbite 2.0 zostanie przetrawiony, zoptymalizowany, ulepszony i Powstanie prawdziwy battlefield 3 Bad Company z full zniszczeniami itd. Co by nie mówić jak narazie BF3 jest zwykłym shoterem który nie ma praktycznie żadnych nowych rozwiązań, a fajerwerki graficzne są tylko na PC. Trzeba przyznać że EA wie jak wywołać zainteresowanie graczy i wie co to dobry marketing ale co do tego że BF3 jest jakieś rewolucyjne to mnie nie przekonają. Mnie osobiście do rewolucji mógłby przekonać tylko totalny i całkowity system zniszczeń, Super AI, Wprowadzenie różnych i zmiennych warunków pogodowych, Fizyka z najwyższej półki. Jak dla mnie grafika nawet na poziomie PC nie jest aż tak dobra aby mówić tu o jakimś wielkim postępie.

Jednym słowem wszyscy dostaniemy trochę podrasowanego BF bez jakiś większych usprawnień. Po prostu będzie to dobra albo bardzo dobra gra na 9 lub 10 w zależności na jakie elementy zwrócimy uwagę. Wydaje mi się że BF3 multi będzie dobre natomiast singiel będzie gorszy niż w Rage.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redaktor Gamezilly który grał BF3 na PS3 w trybie CO-OP. przeżył szok. I znieszczenia jakoś nie działają. Gościu myślał że oczywiście będzie gorzej ale nie aż tak.

http://gamezilla.kom...de-w-niego-gral

Ja dalej wierze że bedzie lepiej wyglądało niż ten Gameplay z Gamescom. Wydaje mi sie że to winna gameplayu. Poczekajmy do premiery i wtedy damy wyrok na wersje na PS3.

Powiedz mi jaki jest sens zastosowania pełnych zniszczeń w single lub co-op ? Co byś zrobił jakbyś zawalił budynek w którym zaraz ma się rozgrywać akcja ? Albo obejść na około fale przeciwników itp. rozwalając po drodze ściany i załączyć kolejny skrypt. Bezsens.

Jak zawsze musicie spinać poślady na grafikę. Nic nadzwyczajnego z ps3 nie da się wyciągnąć, a z pc owszem, radzę się do tego przyzwyczajać. Wystarczy, że wersja na plejke będzie trzymać konsolowy poziom.

Edytowane przez Scley
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi jaki jest sens zastosowania pełnych zniszczeń w single lub co-op ? Co byś zrobił jakbyś zawalił budynek w którym zaraz ma się rozgrywać akcja ?

misja zakończona niepowodzeniem i load. Jaki problem. Dostajesz cel pójścia do budynku, jeżeli go rozwalasz to nie wykonałeś misji. Zniszczenia dają dużo więcej możliwości gry zarówno w singlu i multi ale twórcy muszą bardziej się napocić przy robieniu gry. Weźmy np taką sytuację : Jednostka anty terorystyczna idzie odbić zakładników. Gdybyśmy mieli system zniszczeń to co byś zrobił ? jak byś zniszczył budynek to byś zabił zakładników. Możesz np wybić dziurę w ścianie ładunkiem i zaskoczyć przeciwników. Bez systemu zniszczeń zostają ci tylko drzwi.

Jakoś w BF2bc nie rozwalałem wszystkich budynków po mimo tego iż miałem okazję. Ale ta gra dała mi taką możliwość że jeżeli chciałem to to robiłem. Zniszczenia to dodatkowe możliwości a nie ograniczenia

weź sobie teraz sytuację z multi BF2bc. W budynkach były skrzynie do których trzeba było podłożyć ładunki i je zniszczyć. Zniszczenia budynków dawały ci dodatkową możłiwość .Mogłeś albo odbić budynek i podłożyć bombę, albo obstawić pozycję niedaleko budynku, ostrzelać go i ostatecznie zniszczyć co powodowało zniszczenie również danego punktu kontrolnego.

Edytowane przez pawellol
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje.tak naprawde w BF3 nie ma nic rewolucyjnego.Widzialem duzo materialow z gamescom i opinia redaktorow itp jest taka.ze BF3 jest najwiekszym rozczarowaniem na konsole,glupie AI,od zajebu bledow,slaba grafika jak na 2011 rok.Oczywiscie EA twierdzi ze to alpha :biggrin: (szukaja glupszych od siebie).Gralem w alphe i dla mnie ta gra jest PRZEREKLAMOWANA :confused:.Wiadomo,ze odniesie duzy sukces,bardziej czekam na Red orchestre 2 :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... Myślę że na dobrego BF trzeba będzie poczekać aż frostbite 2.0 zostanie przetrawiony, zoptymalizowany, ulepszony i Powstanie prawdziwy battlefield 3 Bad Company z full zniszczeniami itd.....

...Mnie osobiście do rewolucji mógłby przekonać tylko totalny i całkowity system zniszczeń, Super AI, Wprowadzenie różnych i zmiennych warunków pogodowych, Fizyka z najwyższej półki. Jak dla mnie grafika nawet na poziomie PC nie jest aż tak dobra aby mówić tu o jakimś wielkim postępie.

I to rozumiem, to jest Wymagający i Świadomy Swoich oczekiwań Gracz!!! Spokojnie, dojdziemy i do tego, czego oczekujesz, drogi Pawellol!!! I będzie to BF, w którym celny strzał wroga urwie Ci nogę!!! I siknie krew!!!!... A z AI będziesz mogł sobie pogadać i wypić flaszkę!... A system zniszczeń będzie taki że dobry "mortar" zrzuci Ci telewizor ze ściany!! Tak będzie trzęsło!!!...A warunki pogodowe będą takie, że przy deszczu będziesz grał w pelerynie, żeby nie zmoknąć!!!

Panowie i Panie, skończcie już. To trochę jak wróżenie z fusów...sami się napędzacie!! Rozumiem, że do tego jest Forum ale bez przesady!!!

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to że wszyscy się tak nakręcają na jakąś rewolucję czy coś w tym stylu a wyjdzie jak zawsze, czyli dobra gra z kilkoma charakterystycznymi elementami.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z DICE potwierdzili że będzie tylko aż 9 map nie licząc dodatku Back To Karkand. Ciekawi mnie sprawa czy EA pójdzie w ślady Acti i czy będą wydawać pakiet map po 50zł czy raczej tak jak w BF:BC2 Vip Mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to że wszyscy się tak nakręcają na jakąś rewolucję czy coś w tym stylu a wyjdzie jak zawsze, czyli dobra gra z kilkoma charakterystycznymi elementami.

A Ty usłyszałeś wewnętrzny głos który kazał Ci otworzyć wszystkim oczy!

Taka misja, nawet jakby ktoś uznał, że jest rewolucja to Ty do tego nie dopuścisz!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się czarować, że przy BF3 ps dostanie nagłego olśnienia i wyrenderuje grafikę miażdżącą konkurencję. Będzie bazować na dopracowanych efektach i oświetleniu, DICE wielokrotnie podkreślało też płynność animacji i jej zgodność z wersją PC. Bez sensu są też argumenty, że Uncharted czy GOW 3 wyglądają na konsoli rewelacyjnie, bo to zupełnie inne gatunki gier i nie sądzę żeby FPS zrobiony przez Naughty Dog wyglądał choćby porównywalnie do BF. Pod względem wyglądu można się spodziewać podpicowanego BC2, co powinno zadowolić większość kanapowych graczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Pod względem wyglądu można się spodziewać podpicowanego BC2, co powinno zadowolić większość kanapowych graczy.

No to teraz to mnie "podniosło"!!! "Kanapowy gracz" to ma mieć wydzwięk pejoratywny, jak mniemam? Kurczę, dobrze że gram z fotela!!! Czy dobrze myślę (poprawcie mnie jeśli nie!)...czyli "kanapowy" to taki noob? Dziadek? Leniwiec? Domyslam się ze na drugim biegunie znajduje się inny typ gracza..."IronMan" jakiś!!! Nie siedzi w czasie gry, tylko truchta, przysiada, kuca,podskakuje...czołga się pod stołem...kryje za taboretem?

Hej...ilu jest wśród Was tych "kanapowych" - wystąp!!!!

Żeby nie było off-top...w BF3 będę grał ze składanego krzesełka pomalowanego w pustynny kamuflaż!!!!

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz to mnie "podniosło"!!! "Kanapowy gracz" to ma mieć wydzwięk pejoratywny, jak mniemam? Kurczę, dobrze że gram z fotela!!! Czy dobrze myślę (poprawcie mnie jeśli nie!)...czyli "kanapowy" to taki noob? Dziadek? Leniwiec? Domyslam się ze na drugim biegunie znajduje się inny typ gracza..."IronMan" jakiś!!! Nie siedzi w czasie gry, tylko truchta, przysiada, kuca,podskakuje...czołga się pod stołem...kryje za taboretem?

Hej...ilu jest wśród Was tych "kanapowych" - wystąp!!!!

Ich bin da!

A ja się poczułem dowartościowany po tym stwierdzeniu. Od razu poczułem jak rośnie mój status społeczny.

-telewizor - 3000

-PS3 - 1200

w sumie 4200.-

i doszła do tego kanapa dzięki której przekroczyłem magiczą barierę mojego dorobku, sumy 5000.

Czyli dziadek-noob, ale bogaty!

PS grając na piecu jest się krzesełkowym pokuleńcem?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak byś grał na sofie to byś był tak zwany softcore player :). Gracz kanapowy to pewnie coś w rodzaju psa kanapowego. Takiego gracza można upchnąć w kącie kanapy tak aby nie przeszkadzał innym domownikom np żonie w rozwiązywaniu krzyżówek. Taki gracz boi się otaczającego go świata i woli trzymać się blisko swojej pani i konsoli. Poza tym jest raczej mały i milutki, często sypia na kanapie. Jeśli chodzi o BF to takiego kanapowego gracza bardzo ciężko jest zgonić z kanapy podczas gry.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmiencie dilera bo to co pierdo**cie nie ma sensu. A najbardziej ty marqus, bo kuba uzyl przenosni a ty wyskakujesz z jakimis glupawymi tekstami. Dla mnie mozesz grac w bfa na nocniku.

PS. Mniej wykrzyknikow marqus, przestan krzyczec !

BTW. CO TO SIE KURNA TAK WYDZIERA

Edytowane przez Skiba94
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marqus rozbrajasz mnielaugh.gif Kanapowi gracz to pewnie chodziło mu w sensie takim żeby gra była właśnie bardziej przystępna dla większego grona ludzi, też tych którzy grają dla zabawy bez żadnej wczuwy "O ten mi kose sprzedał, musi być rewanżyk" itd. Żeby poprostu odpalić gierke i sie bawić bez żadnych jakiś większych umiejętności tzw"skilla". Sam jak gram w BC2 to siedze na łóżku skupiony na grze :P

Edytowane przez Mersi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co powinno zadowolić większość kanapowych graczy.

Jestem "kanapowym graczem" i ciekawi mnie bardzo jak Ty grasz na podlodze, kladziesz sie, owijasz sie dywanem ? Stary z takimi statami http://bfbcs.com/stats_ps3/Kuba_k to popatrz pierw na siebie zanim wrzucasz ludzi do jednego workaTez wam czasami z dupy na forum jakas muzyka leci ? czy ja mam jakies chore bicia ?

Edytowane przez xMAFIA_PLxTOMASZ
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się przyzwyczaiłem do bfa na pc. Ale możliwe że kupie na konsole, zobacze po becie jak będzie mi na pc chodziło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marqus rozbrajasz mnielaugh.gif Kanapowi gracz to pewnie chodziło mu w sensie takim żeby gra była właśnie bardziej przystępna dla większego grona ludzi, też tych którzy grają dla zabawy bez żadnej wczuwy "O ten mi kose sprzedał, musi być rewanżyk" itd. Żeby poprostu odpalić gierke i sie bawić bez żadnych jakiś większych umiejętności tzw"skilla". Sam jak gram w BC2 to siedze na łóżku skupiony na grze :P

Mi taki "kanapowy gracz" kojarzy sie z 24 godzinnym siedzeniem przed gra nie posiadajacym zycia prywatnego i takie tam. Czyli tak zwany maniak ktory nie ma zadnych perspektyw zyciowych ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też tych którzy grają dla zabawy bez żadnej wczuwy

Stary z takimi statami http://bfbcs.com/stats_ps3/Kuba_k to popatrz pierw na siebie zanim wrzucasz ludzi do jednego worka

No to widac kto ma najwieksza wczuwe

@ down- ja myslalme,ze jakies inne tabletki przypadkiem wzialem jak uslyszalem to cos

Edytowane przez NFL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marqus rozbrajasz mnielaugh.gif

Przeca jaja sobie robi. To tak ciężko zauważyć? :tongue:

Przy okazji akcji Marqusa odkryliśmy pierwszego spinacza-nerwowego_minusofana. :thumbsup:

Ja rozumiem, że niektórzy są spięci jak agrafka, a ich poczucie humoru odzwierciedla stan naszej gospodarki..., ale doszło do tego, że lepiej nic nie pisać bo zaraz się znajdzie jakiś srający lew... :pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się narobiło :) Kanapowy gracz to określenie którego używam odnośnie siebie samego w rozmowach z kumplami albo w czasie wymądrzania się na forum. Dla mnie to określenie grania na lajcie z poluzowanymi stringami, bez napinania się jak za moich dawnych czasów grania na kompie. Sam gram rozwalony na kanapie, bo po całym dniu w pracy ciężko mi wysiedzieć w innej pozycji. Nie wiedziałem, że tyle osób będzie chciało odgadnąć, co autor miał na myśli. Przypomniała mi się przy tym sytuacja ze studiów, kiedy to moi znajomi obrażali się, kiedy nazywało się ich dentystą a nie stomatologami.

PS. Jak spojrzałem w te moje statystyki, to rzeczywiście bieda. Chyba posadzę na kanapie na kilka godzin babcię, trochę mi je podpompuje i respekcik na forum będzie :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kuba, pozdrów babcię :thumbsup: dobrze, że są na forum ludzie którym od razu żyłka pierdząca nie strzela.

"upadek jakościowy w wersji konsolowej jest zdecydowanie zbyt wysoki...

Być może odniosłem takie wrażenie dlatego, że wydarzenia, w których brałem udział rozgrywały się pod osłoną nocy...

jednak jestem niemal w stu procentach pewien, że EA chciało w ten sposób zamaskować liczne uproszczenia"

Widział, ale nie bardzo bo było ciemno bo chcieli coś ukryć. Artykuł super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×