Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dyskusja na temat grafy........BF3

Bebechy PC to :

e4300@3300

4Gb Ram

ATI 4850 512 MB

Mam monitor 19" 5:4 1280x1024

Win XP.

Trzeba by było kupić W7 ... pewnie procek 4-jajowy...... może grafę z co najmniej 1Gb pamięci...... monitor większy

I dlatego kupię BF3 na czarnulkę.

Powiem jeszcze tak :

Mam na PC BFBC 2 (od premiery) i na czarnulkę także posiadam (od niedawna). Komfort i gameplay moim zdaniem jest lepszy na PS3 .

Ja nie widzę praktycznie żadnych różnic (BFBC) między Full na moim sprzęcie (Dx 9) a PS3.

Edytowane przez Twinskillers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze dla odmiany przeczytam po powrocie z pracy cos ciekawego, a tu dalej porownuje sie grafe z PC do PS3, jakby to mialo jakikolwiek sens :teehee:

Pomijam tez fakt ze finalnych wersji BF3 nie widzielismy jeszcze na zadnej platformie do grania.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że nie będzie split screena, zawsze można pograć przy piwku z jakimś znajomym, który nie ma konsoli. Ale i tak ten coop zapowiada się bardzo fajnie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było ale wrzucam,

Pan Dominik "1ApRiL" Herbst - właściciel i twórca serwisu bfbcs.com uruchomił serwis statystyk dla BF3

http://bf3stats.com/

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie: Dlaczego goście grający na pokazie coop'a z BF3 na ps3 mieli pady na kablach? Czyżby to nie do końca była wersja ps3? Nie sądzę coby za daleko stała konsola,a bo nie mogli bezprzewodowo garc ;) Jak sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zeby tu zaraz konspiracja na skale swiatowa nie zostala wysnuta przez kogos. Powodow moze byc milion, taki najbardziej rzeczywisty to hmm, pomyslmy, dopiecie wszystkiego na ostatni guzik i nie ryzykowanie ewentualnym wyladowaniem pada w srodku pokazu na ZYWO ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko jedyna.... Nie macie juz co robic tylko takimi pierdolami zajmowac? Najpierw lament bo wyszukiwarka serwerow to dzielo szatana, po tym nadszedl czas na debilne porownania PC do PS3 a teraz problem bo pady byly na kablach... Ja nawet bety nie obadam bo wyjezdam do anglii i wroce pod koniec roku a jakos nie martwie sie o to,ze kupie (bo kupie zeby nie wiem co mi "fachowcy" wypisywali w porownaniach) BF3 i bede sie cieszyl jak dzieciak.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie: Dlaczego goście grający na pokazie coop'a z BF3 na ps3 mieli pady na kablach? Czyżby to nie do końca była wersja ps3? Nie sądzę coby za daleko stała konsola,a bo nie mogli bezprzewodowo garc ;) Jak sądzicie?

A ile może stać konsol koło siebie z obsługą bezprzewodową padów tak żeby nie było ryzyka, że "częstotliwość" pada nie wejdzie na inną konsolę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zadać podstawowe pytanie, w której minucie słychać strzały ??

Może za wcześnie pytam, wiadomo coś o ewentualnych DLC ? nie pytam o DLC które będą na płycie z grą bo to najzwyklejsze w świecie plucie w twarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może za wcześnie pytam, wiadomo coś o ewentualnych DLC ? nie pytam o DLC które będą na płycie z grą bo to najzwyklejsze w świecie plucie w twarz.

Dostajesz za darmo remake świetnej, klasycznej mapy a Tobie jeszcze coś nie pasuje? Boże kochany, co za ludzie na tym forum są...

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz za darmo remake świetnej, klasycznej mapy a Tobie jeszcze coś nie pasuje? Boże kochany, co za ludzie na tym forum są...

Jak nie kupi pre-ordera to nie dostanie, więc nie bożuj tutaj. EA poleciało w kulki, zresztą wbrew woli DICE.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie kupi pre-ordera to nie dostanie, więc nie bożuj tutaj. EA poleciało w kulki, zresztą wbrew woli DICE.

EA to ostatnio nas ( graczy ) nieźle w bambuko robi

zawsze im kasy mało będzie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jest Caspian Border nagrany cichaczem na targach

Grafika w wersji na PS3 podoba mi się mam tylko obawy co do destrukcji otoczenia i animacji wojaków. powiem szczerze, że nie chciałbym kilka minut biegać po tak dużej mapie żeby na koniec dostać headshota bo to potrafi zdenerować nawet w bad company 2.

Edytowane przez snake_3xX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu macie bardzo ładne porównanie BC2 w wersji PC i PS3:

http://www.eurogamer.net/videos/digitalfoundry-battlefield-bad-company-2-ps3-vs-pc-face-off

Dużej różnicy nie widać, oprócz lepszego wygładzania krawędzi na PC (po napisach widać, że wersja PS3 śmiga na 720p, a PC na 1080p). Dlaczego? Ponieważ seria Bad Company jest robiona z myślą o konsolach. Battlefield to już co innego. Nie rozumiem "zaskoczenia", że grafa jest słaba. Tfuuu! Co ja mówię. Grafa jest słabsza od PC, co nie znaczy, że jest słaba. Od BC2 gorsza na pewno nie będzie. Gdyby procesor graficzny, jak i pamięć była wprost proporcjonalna do procesora, to mielibyśmy konsolę na jakieś 12 lat.

Niestety tak nie będzie. Mimo tego, że PS3 ma jeszcze wiele gier, jak i klientów przed sobą, to jest zacofana technologicznie i basta! Gdyby PS4 pojawiła się na * w 2012, byłabym uradowana (o ile jej bebechy prześcignęłyby obecne możliwości PC).

Nie lubię grać na PC. Nie ma to jak wziąć pada do rąk i rozłożyć się na fotelu. Na uchu słuchaweczka i można się nieźle bawić. Po za tym, uważam, że granie na PC nie zawsze jest fair. Jakieś cheaty itd... Koszmar, a przecież nie na tym to polega.

To chyba jest Caspian Border nagrany cichaczem na targach

To jest wersja PC (widać na respawnie, jak rusza się kursor).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie kupi pre-ordera to nie dostanie, więc nie bożuj tutaj. EA poleciało w kulki, zresztą wbrew woli DICE.

A jak nie kupi nówki BC2, to nie będzie miał Vip'a. Kto wie, czy nie będzie Vip'a w trójcę i czy Karkanda do tego nie dadzą. To jest dodatek do pre-ordera, nic więcej. Nie chcesz, nie bierz. A tak na marginesie, skąd wiesz, że EA zrobiło to bez woli DICE? Jesteś pracownikiem tego studia?

P.S: Dziękuje za minusy. Jak ktoś jeszcze lubi kolor czerwony, niech się nie krępuje.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak nie kupi nówki BC2, to nie będzie miał Vip'a. Kto wie, czy nie będzie Vip'a w trójcę i czy Karkanda do tego nie dadzą. To jest dodatek do pre-ordera, nic więcej. Nie chcesz, nie bierz. A tak na marginesie, skąd wiesz, że EA zrobiło to bez woli DICE? Jesteś pracownikiem tego studia?

P.S: Dziękuje za minusy. Jak ktoś jeszcze lubi kolor czerwony, niech się nie krępuje.

A jak kupi nówkę BF3 w Empiku to nie będzie miał "Back to Karkand", dodatku, który będzie dostępny ~miesiąc po premierze w cenie oscylującej w okolicach 30zł. A co dokładnie ma Vip-Code do tego?

A tak na marginiesie wiem stąd, że jakbyś śledził development BF3 i czytał artykuły z tym związane kilka miesięcy przed premierą, to dziś wiedziałbyś, że samo DICE sprzeciwiało się taktyce "zamów pre-order albo potem wydawaj XX zł za mapy" i twierdziło, że nie wiedziało o takich zamiarach EA.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to pytanie o pady na kablach było swego rodzaju zagraniem sarkastyczno-groteskowym, ale dało odpowiedź jaa napinka jest śród forumowiczów haha ;) Ludzie więcej dystansu do tematu...to tylko gra i będzie jaka będzie a liczył się będzie MIOOOOOOOOOOODEK a nie rafa haha

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz za darmo remake świetnej, klasycznej mapy a Tobie jeszcze coś nie pasuje? Boże kochany, co za ludzie na tym forum są...

Mi pasuje wszystko jak ulał, tylko jest to samo co z BC2, kup preorder to dostaniesz za darmo (to co i tak jest na każdej płycie) a jak nie, to kup wersje "normalna" i dopłać trochę $ po to żeby grać w coś za co już zapłaciłeś. Tyle, dziękuję dobranoc.

Edytowane przez INKOGNITO
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje wszystko jak ulał, tylko jest to samo co z BC2, kup preorder to dostaniesz za darmo (to co i tak jest na każdej płycie) a jak nie, to kup wersje "normalna" i dopłać trochę $ po to żeby grać w coś za co już zapłaciłeś. Tyle, dziękuję dobranoc.

Zwykły marketing jakich wiele dookoła. W każdym super makecie masz setki towarów podchodzących pod "sprzedaż wiązaną".

Pedigree ze smyczą, wódkę z kieliszkami, musztardę z kabanosem... I jest to do wyczerpania zapasów lub zamknęte w pewnym czasie. Anteny z montażem jeżeli kupimy do końca miesiąca, samochód z ubezpiezeniem i wiele, wiele innych.

Nie zauważyłem nigdzie żeby ktoś dopatrywał się w tym jakiejś niesprawiedliwości.

Skąd nagle przy grze taka zgroza się bierze?

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy jak kazdy z was mial by firme na swiatowa skale czy tak by oddawal pieniadze :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

To akurat nie ma nic do rzeczy, taki zabieg po prostu dyskryminuje osoby, które z różnych powodów nie mogą kupić wersji pre-order, a tak czy inaczej kupią nówkę w sklepach i dorzucą do kieszeni EA. Kasa to nie problem, ja bym się nie sprzeciwiał jakby wydawali mapki jak Activision za grubą kasę, bo i tak bym kupił, ale denerwują mnie takie chwyty marketingowe coby prześcignąc MW3 w zamówieniach przedpremierowych.

Nie masz wersji pre-order? Nie masz mapek, gdzie będzie grała MASA ludzi. To jest wydawanie niepełnego produktu już na starcie, ale wiadomo, takie już są trendy w branży gier i trzeba z tym żyć :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak preorderowcy nie dostają nic od wydawcy to jest narzekanie, że "po co mam zamawiać w ciemno skoro nic z tego nie mam", a jak wydawca nas "rozpieszcza" dodatkiem dla takich zamówień to już jest najazd jak to on zły. Poza tym samo DICE mówiło, że DLC Powrót do Karkand nie jest na płycie i ukaże się w późniejszym terminie i będzie to dodatek porównywalny z Vietnamem. I teraz powiedzcie, czy gdyby do zamówień przedpremierowych BC2 dawali kod na Vietnam to byłoby coś nie tak?? W końcu teraz płacimy największą cenę za grę więc nie jako chyba zasłużyliśmy na darmowy dodatek.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×