Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

czyli ze co ?tak na chlopski rozum?

Kojarzysz sobie takie mapki jak White Pass czy Nelson Bay - duzo krzakow i drzew. Jak sie za nimi ukryjesz, to i tak bedziesz zaznaczony gdy ktos w twoim kierunku wklepie select. W BF3 musisz najpierw zobaczyc wroga, wtedy masz mozliwosc spottowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarzysz sobie takie mapki jak White Pass czy Nelson Bay - duzo krzakow i drzew. Jak sie za nimi ukryjesz, to i tak bedziesz zaznaczony gdy ktos w twoim kierunku wklepie select. W BF3 musisz najpierw zobaczyc wroga, wtedy masz mozliwosc spottowania...

Małe sprostowanie. System nie jest w stanie stwierdzić czy kogoś zobaczyłeś. Chodzi o to czy spottując miałeś możliwość go zobaczyć.

Po drugie zrozumiałem, że kiedy kogoś zaspottujesz to sam jesteś automatycznie "podświetlony".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po drugie zrozumiałem, że kiedy kogoś zaspottujesz to sam jesteś automatycznie "podświetlony".

Nigdzie o tym nie ma, chyba że coś przeoczyłem. Można prosić cytat?

Edytowane przez mblot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po drugie zrozumiałem, że kiedy kogoś zaspottujesz to sam jesteś automatycznie "podświetlony".

Gdzie coś takiego wyczytałeś? Jaki byłby w tym sens?

Ludzie ode mnie z klanu w alphie pisali mi, że ma to wyglądać tak, że 3D spot znika jeśli zaznaczona osoba schowa się/zniknie nam z oczu (2D spot na mapie zostaje). No i dodatkowo nie można walić selectem po lasach i krzakach i liczyć na to, że wyskoczy "glowing tortilla chip" (:D) i będzie można łatwo taki cel ustrzelić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie o tym nie ma, chyba że coś przeoczyłem. Można prosić cytat?

Mea kulpa, źle zrozumiałem.

"But the minimap marker will show either way."

Czyli pomimo, że jesteś niewidoczny i nie będzie trójkąta to pokaże obecność na minimapie?

Jak na szybko przeczytałem to zrozumiałem, że pokaże spottującego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli raz zostaniesz "zaznaczony" to na minimapie będziesz widoczny (to jest właśnie 2D spotting, który był m. in. w BF2), nawet jak się schowasz. Przy ucieczce za przeszkodę znika tylko ten trójkącik widoczny nad zespotowanym przeciwnikiem (czyli 3D spotting).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat z Polygamii....

"Na pokazie graliśmy na PS3, jest więc na pewno jeszcze jedno pytanie, na które chcielibyście poznać odpowiedź: jak gra wygląda na tym sprzęcie? Odpowiedź znów brzmi: znakomicie. Choć może to być spowodowane tym, że wybrano etap rozgrywany w nocy, gdzie, z oczywistych względów, ciężej dostrzec niektóre szczegóły. Nie ulega jednak wątpliwości, że Battlefield 3 będzie jedną z najlepszych graficznie gier konsolowych. Choć - to jasne - do swojego pecetowego odpowiednika i tak nie ma pod tym względem startu."

I komu wierzyć doświadczonej ekipie Polygamii,która swoje widziała,gier nie faworyzuje czy? "dziennikarzom" z PS3Site ;)

Osobiście zostanę przy opinii Polygamii...jakoś bardziej mnie przekonują,niż stronnicze PS3Site które poza COD-em i Uncharted 3 świata nie widzi....

Edytowane przez eX4cT_PL
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam, na plejce BF3 będzie wyglądał i tak dobrze, po obejrzeniu filmików wydaje mi się, że będzie dobrze, szczególnie że BFBC2 co by nie mówić wygląda i tak całkiem spoko. Dlatego też zamówienie preorderowe zostało złożone przeze mnie, i czekam. Oczywiście w BETĘ pogram chętnie, ale to z racji tego, że się doczekać nie mogę ;)

A całe zamieszanie spowodowane "walką" COD i BF sprawie, że jeden i drugi tytuł sprzeda się dobrze, niezależnie od wyniku wojenki. Mało tego, taka wojenka sprawi, że popyt na kilka innych tytułów znacznie spadnie, ewentualnie premiery zostaną poprzesuwane. Bo w zasadzie od pewnego czasu, słychać 3 tytuły, Battlefield, Call Of Duty, i Uncharted. Reszta to tylko wzmianki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś coś może na temat maksymalnej rangi jaką można osiągnąć ? jak będzie wyglądała punktacja i odblokowywanie poszczególnych broni/Perków itd ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękował !

Respawn członków w pobliżu gracza: +10 punktów - IMHO to jest bez sensu, niedługo będą punktować przebiegniętą odległość lub czas w którym nie zginęliśmy ..

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękował !

Respawn członków w pobliżu gracza: +10 punktów - IMHO to jest bez sensu, niedługo będą punktować przebiegniętą odległość lub czas w którym nie zginęliśmy ..

Biorąc pod uwagę fakt, że można się respić tylko na squad leaderze, to chyba nie jest to takie straszne, będzie bardziej promować teamwork - zostałeś ostatni? Poczekaj aż zrespi się reszta squadu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa mój błąd, nie wiedziałem ze resp jest tylko na squad leaderze. teraz to ma sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękował !

niedługo będą punktować przebiegniętą odległość

tzw. squad walking :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po jakości powyższego gameplayu stwierdzam że grafika prezentuje się świetnie( iość źródeł oświetlenia i przy tym nawet ostre tekstury), animacja żołnierzy i przy tym kamery także trzyma poziom. Tylko trochę mało tej destrukcji otoczenia spodziewałem się na końcu RPG rozwalającego budynek, ale żle nie jest, a ten wielki neon był pewnie oskryptowany. Pre-order złożyłem nie mogę się już doczekać.

Szkoda, że te misje co-op nie będą multiplaformowe. Współpraca graczy ps3, xbox i PC to by było coś.

Edytowane przez snake_3xX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że te misje co-op nie będą multiplaformowe. Współpraca graczy ps3, xbox i PC to by było coś.

A takie coś jest wogóle możliwe? Bo jak na moją wyobraznię to jest mozliwe tylko w jednej formie...tzn. spotkania z bejsbolami gdzieś w lasku podmiejskim! Tak przynajmniej mniemam po czytaniu niektórych postów na forum...

Ja też się nie mogę już doczekać...

Edytowane przez Marqus_Pirx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że te misje co-op nie będą multiplaformowe. Współpraca graczy ps3, xbox i PC to by było coś.

Ale wtedy byly by jaja :D "nosz kurrr ona gra na myszce" "ja pierrr on ma wygnodniejszego pada " :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwe, co pokazał choćby najnowszy Portal. Myślę, że w CS:Go będzie taka możliwość i to by była jazda. Ale wracając do tematu myślę, że BF3 będzie świetny. Co prawda jetami pewnie nie polatam, bo z heli mi nie idzie (na działku daję radę). Może to zupełnie inna rzecz niż śmigłowiec ale w BF2 nie miałem okazji grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda że BF 1943 będzie gratis na ps3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda że BF 1943 będzie gratis na ps3 ?

Tak to prawda. Sony podpisało umowę z EA i dostaje w ramach tej umowe Ex Connet w postaci Battefielda 1943

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra będzie do ściągnięcia ma się rozumieć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie coś o kończącej się amunicji w pojazdach w BF3 ?

bardzo dobre pytanie ,jedno z istotniejszych .Mam nadzieje ze bedzie ograniczenie ammo :unsure: w poprzednich bf tak bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LuzzaQ,

Pewnie tak jak teraz, jest wersja trial na 30 minut grania, która ma 500 mb z tego co pamiętam. I jak to już masz i chcesz pełną wersję to wpisujesz gdzieś tam klucz i heja. Ten trial jest na psn więc pewnie jak ktoś pobierze teraz, a potem wpisze klucz to wszystko będzie grało jak trzeba :P

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×