Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

"upadek jakościowy w wersji konsolowej jest zdecydowanie zbyt wysoki...

Być może odniosłem takie wrażenie dlatego, że wydarzenia, w których brałem udział rozgrywały się pod osłoną nocy...

jednak jestem niemal w stu procentach pewien, że EA chciało w ten sposób zamaskować liczne uproszczenia"

Widział, ale nie bardzo bo było ciemno bo chcieli coś ukryć. Artykuł super!

To mnie bawi w tych "dziennikarzach" nie dość że porównanie do PC to jeszcze oczekują wybudzenia się dodatkowej mocy PS3 której nie ma....

Zamiast porównać grę względem BF BC 2 to nie,lepiej porównać z PC,żal.

Ja na cuda nie licze,liczę na progress graficzny względem BF BC2,ewentualnie taka sama grafa,oby tylko gorzej nie było...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DICE jest sobie samo winne, karmiąc graczy tylko wersją PC. Ja tylko czekam na moment pojawienia się demka BF3 na PSS. Dopiero będzie płacz i szloch. Ja do tego podchodzę na pełnym luzie, bo ta gra zbytnio mnie nie interesuje. Możliwe, że kupie jeżeli tylko przekona mnie beta. Miodnego i skillowego multi nie oczekuje, ale od czasu do czasu będzie można pograć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeca jaja sobie robi. To tak ciężko zauważyć? :tongue:

Przecież wiem że jaja robi, "...czołga sie pod krzesłem" :laugh:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DICE jest sobie samo winne, karmiąc graczy tylko wersją PC. Ja tylko czekam na moment pojawienia się demka BF3 na PSS. Dopiero będzie płacz i szloch.

Nie ma co histeryzować. Ilu tu jest graczy BFa? Setka i pewnie ze dwie setki gości? Ile płytek kupią ludzie w Polsce?

Tutaj nikt historii nie zmieni, to tylko lokalny klubik i kilku płaczących malkontentów.

Dzisiaj na szczęście nikt politykom, dziennikarzom i krytykom nie wierzy. Ja sam robię pewne rzeczy dla wąskiej grupy ludzi (oczywiście na duuuużo mniejszą skalę) i te wyroby są opisywane na forach i w tematycznych gazetach. Raz na czas znajdzie się jakiś "mądrala" który musi wylać swoje pomyje. Na szczęście nie ma to żadnego wpływu na zbyt i tak też będzie z BF3. Ludzie wiedzą co chcą i nic tego nie zmieni, a już na pewno nie zmieni tego garstka płaczków.

Miodnego i skillowego multi nie oczekuje, ale od czasu do czasu będzie można pograć.

Miodne będzie, a skillowe chwała Bogu nie. I to jest właśnie tajemnica sukcesu, że BFy mają może i mniej fanów, ale są wierniejsi od fanów innych FPSów.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam robię pewne rzeczy dla wąskiej grupy ludzi (oczywiście na duuuużo mniejszą skalę) i te wyroby są opisywane na forach i w tematycznych gazetach. Raz na czas znajdzie się jakiś "mądrala" który musi wylać swoje pomyje. Na szczęście nie ma to żadnego wpływu na zbyt i tak też będzie z BF3. Ludzie wiedzą co chcą i nic tego nie zmieni, a już na pewno nie zmieni tego garstka płaczków.

I musze przyznac ze zajebiscie Tobie to wychodzi ;) Teraz wiem skad u Ciebie tyle cierpliwosci :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!

BARDZO ladnie sie to prezentuje na PS3, gra spokojnie osiaga poziom Killzone/Crysis, i nie rozumiem skad te wszystkie jeki zawodu, najsmieszniejsze jest to ze jak byla ankieta czy chcielibysmy juz nowe konsole to wszyscy krzyczeli ze nie, ze PS3 ma jeszcze sporo mocy do wykorzystania, albo ze przeciez grafika w ogole sie nie liczy, a teraz placz ze BF3 wyglada "znacznie" gorzej niz na PC, hipokryzja w najlepszym wydaniu xD

Edytowane przez Żywy
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Mniej wykrzyknikow marqus, przestan krzyczec !

Masz rację,trochę nadużywam. Jestem już trochę wiekowy i czasem mi umyka "netykieta" i zapominam, że wykrzykniki i duże litery oznaczają/symbolizują podniesiony ton...postaram się gadać spokojniej, bez wrzasków.

Peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale będzie jazda !!

No ludzie, przeciez to jest na PC....

Ja mam takie wrazenie, ze ludzie pojda do sklepow kupic gre, nie majac pojecia ze krazace w sieci, w innych media footage jest z PieCa. Tak jak kolega powyzej. DICE wie co robi. :whistling:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dzisiejszych czasach praktycznie każdy pierwszy gameplay jest pokazywany z PC, przykładów jest wiele. Problem w tym że dice strasznie wykorzystuje obraz z PC tak, jako by to odnosiło się do bf3 na każdą platformę a tak nie jest. Moim zdaniem powinien być obowiązek pokazywania gameplayów z czytelnym znaczkiem z jakiej platformy jest dany filmik. W wielu grach najpierw się ludziom pokazuje anonimowy gameplay z wersji PC a potem sprzedaje produkt który wygląda w rzeczywistości dużo gorzej co moim zdaniem jest poprostu oszustwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ludzie, przeciez to jest na PC....

Ja mam takie wrazenie, ze ludzie pojda do sklepow kupic gre, nie majac pojecia ze krazace w sieci, w innych media footage jest z PieCa. Tak jak kolega powyzej. DICE wie co robi. :whistling:

Gracze dzielą się na dwie grupy.

-tacy którzy tym żyją, obserwują temat, śledzą postępy, oglądają filmiki z alphy itd.

-tacy którzy pójdą do sklepu i wtedy dowidzą się, że coś takiego jest.

Pierwsi mają pełną świadomość, a dla drugich to jest jakaś tam kolejna gierka którą sobie ocenią jak zobaczą.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci pierwsi gracze, o ktorych mowisz tank-mania to tz. Hardcore'owi gracze. Sa swiadomo co kupuja, i wydaje mi sie ze, wszysycy na forum sie do nich zaliczaja. Nas jest okolo 5-8 % (czytalem kiedys artykul na temat casual'i graczy HC). Reszta to polykacze 2 min., efektownych zwiastunow, dajacych sie zlapac na ten marketingowy haczyk. I to dziala NIEWIARYGODNIE! Mi to za bardzo nie przeszkadza, rozumiem nature biznesu. Tu nie ma zadnego oszustwa, jest lekkie niedoinformowanie. :) Czekam na bete. Mam nadzieje, ze zaskocza nas na przyklad data 1 wrzesnia. B)

Ten konsolowy co-op jest w tak beznadziejnej jakosci (nawet w HD), ze to wyglada nawet gorzej niz BFBC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ludzie, przeciez to jest na PC....

Ja mam takie wrazenie, ze ludzie pojda do sklepow kupic gre, nie majac pojecia ze krazace w sieci, w innych media footage jest z PieCa. Tak jak kolega powyzej. DICE wie co robi. :whistling:

No ludzie, co mnie to obchodzi z czego jest nagranie. Kupując BF'a wyj..bane mam na grafikę, dla mnie liczy się gameplay i miodność danego tytułu - i właśnie tego dotyczył mój wcześniejszy wpis..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci pierwsi gracze, o ktorych mowisz tank-mania to tz. Hardcore'owi gracze. Sa swiadomo co kupuja, i wydaje mi sie ze, wszysycy na forum sie do nich zaliczaja. Nas jest okolo 5-8 % (czytalem kiedys artykul na temat casual'i graczy HC). Reszta to polykacze 2 min., efektownych zwiastunow, dajacych sie zlapac na ten marketingowy haczyk. I to dziala NIEWIARYGODNIE! Mi to za bardzo nie przeszkadza, rozumiem nature biznesu. Tu nie ma zadnego oszustwa, jest lekkie niedoinformowanie. :) Czekam na bete. Mam nadzieje, ze zaskocza nas na przyklad data 1 wrzesnia. B)

Ten konsolowy co-op jest w tak beznadziejnej jakosci (nawet w HD), ze to wyglada nawet gorzej niz BFBC2.

Dokładnie tak jest oprócz ostatniego zdania. Tzn. jeżeli chodzi o jakość tego co widzimy ok, ale jakość tego co zobaczymy kiedy dostaniemy swoją płytkę nie. Na zdrowy rozsądek i logikę to jest po prostu niemożliwe. Nie ma takiej pier..... możliwości żeby była gorsza grafika niż w BC2.

Ja pamiętam jak kupowałem PS3, to było z zamiarem grania w FPSy multi. Wyłącznie po to kupowałem i po przeczytaniu doszedłem do wniosku, że będą dla mnie liczyły się tylko trzy tytuły. BC2, MW2 lub MAG i po naoglądaniu się pirdyliarda filmów na YT była taka kolejność. MAG, MW2, BC2. Tak mi wychodziło z tego co widziałem, na szczęście kupiłem wszystkie trzy i rzeczywistość zweryfikowała brutalnie odczucia wizualne z odczuciami organoleptycznymi. Od tej pory nie podniecam się tym co widzę na filmikach, ani na plus, ani na minus. Popatrzyłem na 2-3 filmiki żeby wiedzieć co mnie czeka, ale tylko chodzi o krajobrazy. Resztę zobaczę i wyrażę swoje zdanie po premierze. Bo na becie będzie pewnie jedna mapka (pewnie metro czyli z tego co widzę najmniej interesująca).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi sie podoba

http://mp1st.com/2011/08/21/dice-fixes-3d-spotting-issue/

"…3D spotting is still there. It’s been tweaked though – the 3d marker only shows up if you can actually see the person. (But the minimap marker will show either way.) So no more sitting in a bush and blindly shooting at the glowing tortilla chips for free kills."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy gameplay z samolotami:

WIdocznie zwolnili te samoloty, i wydaje mi się że sterowanie bardzo arcadowe.

Edytowane przez Logaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi sie podoba

http://mp1st.com/201...spotting-issue/

"…3D spotting is still there. It’s been tweaked though – the 3d marker only shows up if you can actually see the person. (But the minimap marker will show either way.) So no more sitting in a bush and blindly shooting at the glowing tortilla chips for free kills."

czyli ze co ?tak na chlopski rozum?

a tu szery bajery trabki rowery od Razera

http://tech.wp.pl/kat,1009779,title,Razer-kolekcjonerskie-akcesoria-Battlefield-3,wid,13703884,wiadomosc.html?ticaid=1ce2a

Edytowane przez piotrek86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowy gameplay z samolotami:

Gameplay

WIdocznie zwolnili te samoloty, i wydaje mi się że sterowanie bardzo arcadowe.

Jak to się nie będzie ciąć na konsolę albo nie będzie słabej grafy to dopóki nie zobaczę to nie uwierzę. Odwzorowanie ziemi jest idealne i ta płynność w poruszaniu się myśliwca. Ten silnik będzie idealny do robienia sandbox z rozległym terenm na nową generację konsol.

Edytowane przez pawellol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten silnik będzie idealny do robienia sandbox z rozległym terenm na nową generację konsol.

Zdaję sobię z tego sprawę, że to utopia, ale jakby EA robiło małe konsolki z wymogami dla swojej gry. Nawet jakby to miała być "jednorazówka" dla jednej gry to bym bez mrugnięcia okiem wywalił półtora klocka raz na rok żeby mieć grę wyamksowaną na daną chwilę. A EA mogła by wtedy rozwinąć skrzygła i pokazać co potrafią.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzuce swoje pare gr. Tak jak panowie gdzies tu w gorze,w dupie mam grafe. Ta na filmikach niezle zamiata ale biore duza poprawke na to co zobacze u mnie na ps. Ciesza mnie za to nowe rozwiazania tj kloda pod nogi kamperom ;], czolganie sie(jak to wplynie na widocznosc? Mozna bedzie sie zakrasc albo polozyc pod czolgiem?;P) . Dobre mapy,dobra ekipa i grafy mi nie trza. Skorzystam sobie z okazji. Z doswiadczenia z innych pre-ordow.. We wrzesniu, 10tego . Myslicie ze bedzie jeszcze bf z dodatkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×