Skocz do zawartości
piciu42

Nazi "Black Ops" Zombi

Rekomendowane odpowiedzi

@polun1

Mam problem z tym easter egg na moonie. Wszystko niby ok, robie według poradnika na YT. Lecz gdy trzeba zdobyć te płytki, to rzucam tam na ziemii granaty i maszyne gerscha, te płytki pojawiają się w teleporterze, a potem na księżycu. Potem rzucam tego dziwnego granata i te płytki znikają i nie pojawiają się koło tego komputerka. A i ten kamień który trzeba wsadzić między płytki też nie mogę znaleźć. Gdy otwieram piramidę to ta dziwczynka też mi się nie pojawia.

Nie wiem co robię żle. Jednak trofeum już dostałem po otwarciu piramidy. Nie chodzi mi o trofeum, lecz chce to zobaczyć "na żywo" Jeżeli masz czas to umówmy się na ustawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisałeś wnioskuje że probowałeś to solo robić. Sam możesz zrobić easter egg wyłacznie do momentu otwarcia piramidy.

- Do zrobienia całego egga, potrzebujesz conajmniej 1 "nielokalnego" gracza w lobby.

- Golden rod'a nie mogłeś włożyć pomiędzy płytki bo zapewne go nie posiadasz, (można go włożyć wyłacznie w grze online) musisz mieć wykonany easter egg na cotd. oraz na shangri la.

Najlepiej znajdź kogoś kto ma już trofea z poprzednich dlc.

Możesz też podesłać mi zaproszenie to Ci pomogę

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w 2 osoby na 1 konsoli nie da się tego zrobić?

Trzeba grać online, i to dlatego te płytki mi zniknęły?

Co mogło być powodem tego że piramida była pusta?

Bez dodatku Cotd nie da się tego zrobić? Dlatego trofeum dostałem wcześniej?

Na jakich mapach mogę zdobyć golden roda?

Grałem z kolegą na 1 konsoli. Te płytki, po rzuceniu w nie granata zniknęły, a tego "golden rod'a" nie wiem jak zdobyć. Jeżeli możesz to wytłumacz mi jak to zrobić.

Jak masz czas to możemy wieczorem zagrać. Mój PSNID to Mation_PL. Wyśle ci zaproszenie.

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w 2 osoby na 1 konsoli nie da się tego zrobić?

Trzeba grać online, i to dlatego te płytki mi zniknęły?

Co mogło być powodem tego że piramida była pusta?

Bez dodatku Cotd nie da się tego zrobić? Dlatego trofeum dostałem wcześniej?

Na jakich mapach mogę zdobyć golden roda?

Grałem z kolegą na 1 konsoli. Te płytki, po rzuceniu w nie granata zniknęły, a tego "golden rod'a" nie wiem jak zdobyć. Jeżeli możesz to wytłumacz mi jak to zrobić.

Jak masz czas to możemy wieczorem zagrać. Mój PSNID to Mation_PL. Wyśle ci zaproszenie.

Niestety zrobienie kompletnego easter egga na split screenie nie jest możliwe, trzeba grać online

Porównując grę offline z online'm zauwyzyłem sporo bugów graficznych występujących własnie przy grze offline (może to tylko u mnie występowało) np. bardzo często będąc na księżycu, zamiast kosmosu miałem niebo z chmurami na ziemi natomiast systuacje odwrotną.

Płytki nie pojawiały mi sie gdy probowałem robic easter egga własnie na split-screenie. Natomiast co do niewidzialnej samanthy, miałem taką sytuację wyłacznie raz gdy żaden z obecnych graczy w lobby nie posiadał trofeów z wczesniejszych dlc, osobiście uważam że nie miało to związku, raczej obstawiałbym zwykły bug graficzny.

- z Golden rodem pierwszy raz do czynienia ma sie na Cotd, przy wysyłaniu ekipy do raju

- w easter Egg'u na shangri musisz zdobyc kamień koncentracji

Jeżeli nie posiadasz pucharków z dwóch wyżej wymienionych easter egg'ów nie bedziesz w stanie wykonać w pełni egga na moonie.

Jedyna możliwość to zagrać z osobą ktora te pucharki posiada, wtedy można sie zabierać za egga.

Edytowane przez markiz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można zrobić w taki sposób, że ja będę grał na 1 konsoli z kolegą i np. z tobą? Wtedy uda się to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest easter egg na call of the dead, wyślij mi zaproszenie to Ci pomogę

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki mation,ale odrzucilem wczoraj twoje zaproszenie bo dostaję ich kilka dziennie ale nie poczytałem co chcesz zrobić.zaproś mnie jeszcze raz,bo nie mogłem cię znaleźć.ja gram zawsze dłużej w piątki a reszta tygodnia to róźnie bywa.ostatnio czekałem w piątek na kilku kolesi bo się umówili no i wskoczyłem na bc2 bo nikogo nie było.co do egga,to kiedyś zrobiliśmy je z pomocą markiza a teraz robię czasem jak się uda.markiz ma rację...bez innych eggow nie zrobisz moona i kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo, Szukam chetnego/chetnynych do zrobienia ostatnich "koparkowych " trofeow na moonie.

btw do osoby ktora do mnie sie odezwala wczesniej, Sorry padla mi konsola i nie zdarzylem cie dodac, wiec odezwij sie jesccze raz zeby nie bylo ze cie olalem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kontrola naziemna jest dosyc latwa do zrobienia samemu,jesli masz problem ze znalezieniem kogos kto ci pomoże.radziłbym szukać kogoś kto też potrzebuje tą trofkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do wszystkich osob interesujacych sie gra w zombie otoz chodzi mi o to czy na necie znajduje sie poradnik z opisem rozwiazania wszystkich zagadek? Chodzi mi o zdobywanie trofeow np. rozstrzelanie miskow na der reise lub cale misje na moon, call of dead itp. Rowniez interesuje mnie opis calej histori grupy 935 z kad oni sa co robia i jak znalezli sie na poszczegolnych mapach:P. Za udzielenie informacji z gory dziekuje. Cchailbym rowniez pograc z polakiem w zombie bo jeszcze nie zdarzyla mi sie okazja;/ co mnie strasznie wkur..wia czasami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka ma ktoś ochotę pograć w zombie i jakieś trofki pozdobywać mój psnid edek_35-14 jestem dostępny wt czw od 18 w sob od 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisze ktoś jakiś mały poradnik do mapy MOON jak wszystko powyłaczać aby te całe koparki się zatrzymały , tyle tego tam jest że troszke nie ogarniam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisze ktoś jakiś mały poradnik do mapy MOON jak wszystko powyłaczać aby te całe koparki się zatrzymały , tyle tego tam jest że troszke nie ogarniam..

Bierzesz hakera. W momencie gdy koparka chce kopac, idziesz do lobby hakujesz panel sterowania danej koparki i to tyle. Nic innego zrobić nie możesz, na stałe się tego wyłączyć nie da. Za każdym razem jak będzie chciało kopać musisz iść panel hakować

Edytowane przez markiz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje ludzi do zrobienia trofeow DLC no i do wspolnej gry :) Posiadam wszystkie mapki zombie, headset i duza ilosc wolnego czasu :) Piszcie do mnie na PSN albo tutaj, ja rowniez chetnie pomoge w zrobieniu trofeow

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siema jestem ogarniętym graczem zombiaczków co prawda rekordy średnie :29 kinko 3 osoby 28 moon 3 osobki i five 35runda 3 osobki

Chętni prosze pisać na psn Raidenguy1203 mam hs i rezzurection . Mam 12 lat ale nie jestem typem ,,piskliwej drącej sie mordy" bo samego mnie wkurwiaja te afrykanskie dzieci z mikrofonem.

PS jeśli ktoś ma wolne sloty do pobrania Shangri la , Ascension , Albo CotD to piszcie docenie pomoc i moge sie odwdzieczyc :biggrin:

Edytowane przez Raidenguy1203

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał ze mną pograć to dodawajcie mnie do znajomych PSN ID: Jedrek-13 Mam mikrofon, jestem ogarniętym graczem, na kinie i five dochodzę do 28 fali i chętnie doszedłbym gdzieś dalej. Mam dodatek ressurection, od sierpnia bede mial 3 pozostałe dodatki. Najchętniej gram na mapach z dodatku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje graczy do wspólnego grania w zombie. Zależy mi głównie na zdobywaniu trofeów na mapach z 3 ostatnich DLC. Sam też chetnie pomogę :). Posiadam HS i duże doświadczenie. PSNID: stiepan87

stiepan87.png

Edytowane przez stiepan87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę pomóc w zdobyciu trofek.

głównie w piątki i soboty.

hs i znajomośc map.

gram bo lubie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To normalne, że nie mogę nikogo zaprosić, ani nikt do mnie nie może do zombie dołączyć? :< Próbowałem z kilkoma znajomymi i nic. Wysyłam zapro, albo dostaję je i nie mogę dołączyć, albo on dołączyć nie może. ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę pomóc w zdobyciu trofek.

głównie w piątki i soboty.

hs i znajomośc map.

gram bo lubie

siemanko jha moge z tba zagrac na wszystkich mapach czekam na odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To normalne, że nie mogę nikogo zaprosić, ani nikt do mnie nie może do zombie dołączyć? :< Próbowałem z kilkoma znajomymi i nic. Wysyłam zapro, albo dostaję je i nie mogę dołączyć, albo on dołączyć nie może. ;x

Ja mam tak samo :(

p.s

Raidenguy1203 chętnie z tobą pogram PSNID Hubcio26x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×