Skocz do zawartości
ONE

L.a. Noire

Rekomendowane odpowiedzi

No to szkoda bo bym sobie pograł, niestety nie jestem na tyle biegły aby zrozumiec wszystkie dialogi :P. Także odpuszczam sobie tą gre niestety :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z tym, co kiedyś pisałem, L.A.Noire wychodzi na PC. Do tego w edycji rozszerzonej. Na szczęście również na PS3 i tę właśnie wersję zakupię. :) Oto LINK do zwiastuna i okładek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra tak mnie urzekła klimatem, że już nie wiem co mam robic. Powiedzcie mi wprost czy opłaca mi się kupic tą gre jeżeli mój angielski jest na stopniu komunikatywnym?, rozumiem te mniej skomplikowane słówka, matura poziom podstawowy na 75%, z angielskich dialogów cos tam kojaze ale nie zawsze wszystko. A w L.A Noire chyba głównie chodzi o te kojażenie faktów tak?, bo widziałem wsumie, że całkiem sporo jest też elemetów strzelanki. Kupilibyście tą gre na moim miejscu?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że taki angielski może się nie sprawdzić w 100 % ale gry mają również czegoś uczyć więc śmiało możesz próbować początkowo ze słownikiem. Gra jest naprawdę tego warta ! Co do motywów "strzelanych" to jeśli są to krótkie 95% gry to dialogi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekaj na wydanie zbiorcze i kup. Najwyżej będziesz siedział przy grze ze słownikiem. Tempo przesłuchań nie jest jakieś specjalnie szybkie, więc nadążysz.

Edytowane przez KopaczK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj śmiało. Ja sobie włączyłem dodatkowo napisy, bo niektórych ciężko było zrozumieć :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekaj na wydanie zbiorcze i kup. Najwyżej będziesz siedział przy grze ze słownikiem. Tempo przesłuchań nie jest jakieś specjalnie szybkie, więc nadążysz.

Zawsze można wejść do menu i otworzyć loga, tam jest napisany cały przebieg ostatnich rozmów. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wsumie mógłbym połączyć przyjemne z pożytecznym. Grając odrazu podciągną bym się w angielskim. Przekonaliście mnie, tak więc kupię tą gre :). Wielkie dzięki wszystkim za odpowiedzi :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie ta gra była przeciętna. Owszem gra się fajnie, ale jak dla mnie to na raz.

I mam nadzieje ze sympatycy tej gry nie wyleją na mnie zaraz pomyj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chlopaki poszukuje poradnika do La Noire, moze byc po angielsku, niedlugo chce zaczac w nia grac, mam juz kupioną, tylko mafie skoncze i chcialem poradnik.

Ma ktos? podeslalibyscie na maila? nie moge sie doszukac na necie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chlopaki poszukuje poradnika do La Noire, moze byc po angielsku, niedlugo chce zaczac w nia grac, mam juz kupioną, tylko mafie skoncze i chcialem poradnik.

Ma ktos? podeslalibyscie na maila? nie moge sie doszukac na necie

http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1117

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za linki, ale bardziej chodzi mi czy ktos ma fizycznie na kompie poradnik pdf i moglby podeslac, ewentualnie jakis link do darmowej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem wczesniej czy L.A Noire piosiada jakies przepustki, z tego co sie zorientowałem to posiada. Jakiego typu to są przepustki?, zwykła przepustka do gry online czy cos w rodzaju vip pass? (dodatkowe przedmioty itp).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem wczesniej czy L.A Noire piosiada jakies przepustki, z tego co sie zorientowałem to posiada. Jakiego typu to są przepustki?, zwykła przepustka do gry online czy cos w rodzaju vip pass? (dodatkowe przedmioty itp).

Posiada tylko Rockstarpass, a jest to zbiór 4 dlc w niższej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie i zapewne róznie szybka odpowiedź ..... czy La noir było wydane w wersji PL ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem romansik z tą grą biggrin.gifSterowanie autem niestety okazało się bublem strasznym...za to nadrabia technologią mimiki i ekspresji twarzy,jak i dialogami i fabułą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy coś nie lubią systemu jazdy :P Mi się on podoba, bo różni się choć trochę od innych, i czuję że sam samochód ma swoją wagę i porządne zawieszenie. W GTA IV (nie, nie narzekam) samochody miały bardzo "miękkie" zawieszenie, i trochę nie czułem ich ciężkości.

P.S. Brat też nie miał lekko. Szło mu dobrze, ale już w pierwszej sprawie zawalił bo wjechał samochodem na ciało. Cofać chciał. lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie ta gra była przeciętna. Owszem gra się fajnie, ale jak dla mnie to na raz.

I mam nadzieje ze sympatycy tej gry nie wyleją na mnie zaraz pomyj :)

hej. jestem nowy, moze temat był już ruszany.

chodzi o to, że dotarłem do momentu misji Fallen Idol, i klops.

zadna kolejna nie chce się zacząć.

w menu głównym, w opcji Resume czy też Cases, ta właśnie jest jako ostatnia, mogę ja zrobić raz jeszcze, ale dalej nic. co jest??

proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej. jestem nowy, moze temat był już ruszany.

chodzi o to, że dotarłem do momentu misji Fallen Idol, i klops.

zadna kolejna nie chce się zacząć.

w menu głównym, w opcji Resume czy też Cases, ta właśnie jest jako ostatnia, mogę ja zrobić raz jeszcze, ale dalej nic. co jest??

proszę o pomoc

a czy na seve masz (replay) ja tak to nadpisałeś sobie sewa nie tam gdzie trzeba i musisz zacząc od nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie byłem do końca przekonany, kupić czy nie kupić. Wyczaiłem za 69zł i bardzo mi się spodobała :). Co prawda mało jeszcze grałem (przez kolokwia i egzaminy). Ale już bardzo mi się spodobała, sterowanie faktycznie jest jedyne w swoim rodzaju ale nie jest to napewno minusem tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens kupować tą grę jeżeli zna się bardzo słabo angielski?

A jeżeli tak to brać the complete edition czy wersje podstawową?Bo widziałem w empiku podstawka 99 zl,complete 199 zl,wiec jest roznica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bardzo słabo to nie ma sensu. W skali szkolnej minimalna znajomość angielskiego wymagana do czerpania przyjemności z gry to 4, 4+ /6. Wszystko poniżej to będzie wciskanie przycisków na chybił trafił, albo granie z laptopem odpalonym na youtube z przejściem gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×