Skocz do zawartości
ONE

Patche

Rekomendowane odpowiedzi

Aaaa, i jeszcze Ferrari FF, w końcu jakiś wozik z Maranello z napędem 4x4:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRZYWRÓCIĆ THRUSTMASTER F430!!!!! Wybaczcie duże litery i wykrzykniki, ale od czasu kiedy moja F430 "zniknęła" z GT5...cierpienie to może zbyt dużo powiedziane,ale...blisko,blisko! Z rozpaczy nabyłem DIRT2...ale to nie ta bajka!!!! Thrustmasterze,wróć!!!!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem po wakacyjnej przerwie powrócić do GT5 ale jak czytam nowinki o THRUSTMASTER F430 która tez posiadam to jestem załamany :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem po wakacyjnej przerwie powrócić do GT5 ale jak czytam nowinki o THRUSTMASTER F430 która tez posiadam to jestem załamany :( :(

Witaj w klubie "wydymanych"! I sądzę,że patch niczego w naszej sytuacji nie zmieni...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę swoje 3 grosze.

Jestem wielkim fanem GT, grałem we wszystkie części serii, a odkąd mam kierownicę (DFGT) nie gram praktycznie w nic innego.

Nie dziwię się frustracji niektórych osób, bo dla mnie na padzie grac się nie da, akbym stracił możliwość grania na kierownicy, gry mógłbym się pozbyć.

Ze strony PD jest to zachowanie niepoważne, to tak trochę jakby ktoś kupił The Fight i po jakiejś aktualizacji usunięte zostałoby wsparcie dla Move :)

Podejrzewam, że dużo osób na świecie wyraziło niezadowolenie z owego faktu i możliwe że w Spec II wsparcie wróci.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie porównywał bym tego do sytuacji The Figth i Move, bo dochodzimy do absurdu. Nikt nigdy nie gwarantował działania niededykowanych kierownic, ale skoro pierwotnie działały to status quo powinno być zachowane.

Szczerze współczuję wszystkim poszkodowanym, to tak jakby mi wyłączyli możliwość grania w RockBand na instrumentach od Guitar Hero.

Wszystko zależy czy to jest celowe działanie czy błąd, jeżeli łatka 2.0 nic nie poprawi to już raczej mogiła.

Jeszcze trzeba wziąć pod uwagę, że to może nie być wina patcha tylko firmware, bo skoro odinstalowanie gry i zainstalowanie bez patchy nie pomaga.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw ile to będzie ważyć. Same łatki potrafiły być ciężkie to pewnie SPEC II będzie sporo ważył:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że to będzie największy patch w historii ps3. Znając GT5 10 GB to minimum, szykujcie miejsca w swoich mniejszych dyskach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zliczyłem (na razie) kilkanaście osób na tym forum, które mają TE SAME problemy z tymi partackimi aktualizacjami co ja, nie jest to więc jednostkowy odosobniony przypadek !!!!!

W skali ilości osób grających w GT5, to jest odosobniony przypadek. Powiedz więc czemu pozostali nie mają tych problemów? Aktualizacje robią wszyscy (przynajmniej Ci grający online)...

GT5 od ostatnich kilku "aktualizacji" suportowany jest w sposób skrajnie skandaliczny i dyskwalifikujący - i ewidentnie psuje KIEDYŚ dobry produkt. Po prostu panowie z PD ewidentnie sobie nie radzą z projektem, który ich przerasta, co widać gołym okiem, ale dajmy im szansę na poprawę.... Może uda im się naprawić te usterki...

Znikające save'y, kasa, auta.. I to wszystko przez AKTUALIZACJĘ. Po pierwsze problemy z zapisem stanu gry nie dotyczą tylko tej jednej pozycji. Często mają związek z błędem użytkownika (reset w czasie zapisu itp.), błędem w kodzie gry (randomowe utraty zapisu lub przy konkretnym zbiegu okoliczności DA 2, ME 2 i inne, ostatnio DI) i nie są w tym przypadku związane z aktualizacją, bo zdarzały się wcześniej. Po drugie, [ciach] Żałuję, że ta konkretna kierownica przestała działać (nie wiadomo jeszcze oficjalnie dlaczego) choć nigdy nie była wspierana i mam nadzieję, że się to zmieni jak najszybciej, bo szkoda mi znajomych z którymi mogłem grać i świetnie się bawić przy GT5, a teraz nie mogę... Po trzecie Twoje tyrady mają coś z przemówień JK i tylko zamiast winny jest Tusk trzeba zmienić na winne jest PD i będzie ten sam przekaz! :wink:

Osobiście i tylko moim zdaniem GT5 jest jedną z lepiej (całkowicie za darmo) wspieranych przez developerów produkcji z jakimi miałem styczność. Pomimo swoich wad i niedociągnięć (nie ma gry wideo bez takowych) jest produkcją w którą zagrywam się już prawie od roku i z coraz większą pasją i oddaniem. Wprost nie mogę się już doczekać nadchodzącego Spec 2.0 i wkrótce po nim DLC! Żadna, podkreślam żadna inna produkcja nie posiada tej magii co produkty PD. Jedyne co, to trzeba zrozumieć filozofię Kaz'a i jego stosunek do motoryzacji. Twoje czepianie się słowa simulation w nazwie, modelu zniszczeń itp. mogę tylko porównać, do szukania dziury w całym, przez kogoś, kto jest bardzo nieszczęśliwy i swoje frustracje ukierunkował w jeden konkretny tytuł/wroga. Do tej pory ignorowałem Twoje wypowiedzi, ale w końcu musiałem coś napisać, bo jeszcze Ci ktoś uwierzy... Nie czuj się zobowiązany do odpowiedzi. Pozdro

Edytowane przez NERVUS_PL
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE...

Użytkownik michael-m dostaje kolejne ostrzeżenie i bana na pisanie na forum na 2 dni. Jak to nie pomoże, to całkowity ban.

Prosiłem już raz, żeby rozmawiać tylko i wyłącznie na temat nadchodzących patchy do Gran Turismo 5, a nie o innych grach, czy jak to komuś kierownica przestała działać.

Rozumiem rozgoryczenie, ale to nie jest temat na takie dyskusje! Chce ktoś pomarudzić to niech do Paddocku idzie, ale też zapewne dyskusja zostanie usunięta, bo zaraz zejdzie na inny tor.

Temat jest pod obserwacją modów, a pod moją w szczególności, jeśli znów zacznie się powtarzać sytuacja, to recydywiści dostaną po banie, a temat zostanie zamknięty na czas nieokreślony.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info z Twittera - update pojawi sie miedzy 9-15 Pazdziernika i bedzie zawieral m.im.:

1. Simplified interior view added to all standard cars.

2. User control of the weather change feature.

3. Added a setting sheet feature allowing you to save multiple car settings.

4. Spec 2.0 Opening movie.

5. Improved UI response and usability.

6. Replay front forward/rewind.

7. Mid-race save feature for endurance races.

8. Expanded online lounge features (Narrowing down car types, shuffle races).

9. Extending the B-spec race can play from a remote GT.COM (Add a graph to change rank).

10. Travel photo enhancements (take a picture with your avatar).

11. Added a “NASCAR Pit Scene” stage to Photo Travel .

12. Added eleven 2011 model NASCAR cars.

13. Added the Nissan GT-R N24 Shulze Motor Sport.

14. Improved physics and AI.

15. Support for the Logitec G25/G27 Steering wheel.

Edytowane przez Żywy
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się genialne odnowienie GT5 :D Jestem cholernie ciekaw tych wnętrz w standardach :) Oby tylko to nie było kilka pikseli na krzyż, ale pewnie majstrowali już przy tym od dłuższego czasu i dostaniemy to co trzeba.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info z Twittera - update pojawi sie miedzy 9-15 Pazdziernika i bedzie zawieral m.im.:

Zapowiada się znakomicie (zwłaszcza te kokpity dla wszystkich (!) standardów). Oczywiście przewijanie powtórek i zapis w endurancach też :thumbsup: Czy napisali coś o zawartości późniejszego DLC??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej:

11. Added a “NASCAR Pit Scene” stage to Photo Travel

12. Added eleven 2011 model NASCAR cars…

13 Added the Nissan GT-R N24 Shulze Motor Sport (to chyba samochód Kaza z tegorocznego 24h Nurburgring)

14 Improved physics and AI

15 Support for the Logitec G25/G27 Steering wheel

EDIT: Żywy był szybszy

Edytowane przez tata_arek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nakręcaj się tak na te kokpity. Na 99% wszystkie będą miały taki sam ;)

O niczym innym/lepszym nie marzę nawet. Dla mnie to i tak +100% do grywalności, bo teraz, to się zmuszam do jazdy standardami :sick: a jest tam pełno fajnych autek. Uznaję tylko widok z kokpitu, w pozostałych się męczę na siłę..

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

・・と、こんな感じです。無料アップデートの一週間後のDLCにはレースカーパックやコースパック、レーシングギアパックなどを準備中です。それはまた次の機会にお知らせします。連投すみませんでした。

And · ·, looks like this. One week after the DLC track pack is a free update pack and race cars, racing gear is being prepared and packed. It also will be announced at the next opportunity. I'm sorry consecutive pitching.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy napisali coś o zawartości późniejszego DLC??

For the DLC we’re preparing a racing car pack, a course pack, and a racing gear pack...I’ll let you know more about...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko się cieszyć, panowie z PD pewnie mieli to zaplanowane - w chwili kiedy wyjdzie Forza 4 zostaną dodane różne bajery, które zwiększą konkurencyjność pardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6. Replay front forward/rewind - O to mi chodziło :)

Jak dodadzą jakiś fajny tor/tory będzie rewelka :) Ewidentnie czekali na Forzę 4 ze swoim updatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7. Mid-race save feature for endurance races.

Nareszcie :)

9. Extending the B-spec race can play from a remote GT.COM (Add a graph to change rank).

Tutaj nie wiem za bardzo o co chodzi? Czyżby gra zdalna przez stronę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×