Skocz do zawartości
ONE

Patche

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po pierwsze ukłon dla Polyphony po raz kolejny.

Jedyną rzeczą która mnie zastanawia jest 'wskaźnik poziomu wody' o którym wspomniano w informacji o patchu.

Wskaźnik obciążenia opon jest, chociaż jak dla mnie przeszkadza w jeździe. Wody nie widzę....

PS. Jako, że jest to mój pierwszy post na tym forum, witam i pozdrawiam thumbsup.gif

ok, mam. Wskaźnik poziomu wody informuje nas o stanie nawierzchni(pojawia się kiedy wybierzemy trasę ze zmienną pogodą). Przyda się!

Edytowane przez cyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, samemu mi się łapy trzesą ze szczęścia! Aby tylko znowu jej nie wymazali!

Miałem cichą nadzieję, że to zostanie poprawione. Udało się! Więc, do zobaczenia na torze Marqus :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpośrednio ta cała sytuacja z Thrustmasterem mnie nie dotyczy/dotyczyła (posiadam konkurencyjną DFGT). Niemniej jednak współczułem posiadaczom tej kiery i ciesze się, że sprawa zakończyła sie szczęśliwie. Do zobaczenia na Spa!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie dwa małe pytanka:

Dodatkowe opcje w trybie Zdalnego Wyścigu

Na ekranie Zdalnego Wyścigu, dostępnym w Moim Centrum na stronie gran-turismo.com, pojawiła się „Wizualizacja”, za pomocą której możesz uczestniczyć w wyścigach w trybie B-Spec. Dzięki niej dowiesz się, kto zajmował jaką pozycję podczas danego okrążenia. Dodano również opcję wyświetlania różnic czasowych dla poszczególnych samochodów.

Chodzi o ten "wykres" co można go kliknąć przy lewej krawędzi? Przyznam, że nie pamiętam by ta opcja była więc to chyba to :)

— Naprawiono błąd, na skutek którego „sprzęgło wiskotyczne z czujnikiem momentu obrotowego” nie działało po zainstalowaniu go w Mistsubishi Lancer Evolution X.

O co biega z tym sprzęgłem? W modelu Evo X z salonu (premium) nie widzę nigdzie takowego sprzęgła ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia aktualizacja PRZYWRÓCIŁA działanie Thrustmastera F430! Co prawda kiera zachowuje się teraz jak nieokiełznany byk, niemniej wszystko działa prawidłowo!

Niniejszym oficjalnie dziekuję wszystkim uczestnikom tego forum,którzy mnie wspierali "moralnie" i wyrazali współczucie oraz solidaryzowali się ze mną (i innymi nieszczęśnikami).Zaś wszystkim tym, którzy kpili i wysmiewali zgryzotę posiadaczy F430....oby Wasze kontrolery kiedyś zostały tak samo potraktowane (na krótko oczywiście...powiedzmy na miesiąc).

Odkupiłem swoją licencję GT5 za 74 zł. Przyłączam się do powyższego, jednocześnie odszczekuję wszystko co powiedziałem złego nt. wadliwych pathchów do GT5 i nt. PD. Cieszę się, że wkrótce będę mógł razem z Wami zasmakować, tak długo oczekiwanych nowych tras w GT5.....

Pozdrawiam Wszystkich....

Michael-M

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie korzystałem z takich bajerów jak DLC ;D dlatego mam głupie pytanie, czy to będzie można zakupić np. w allegro? Czy wyłącznie w PSN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie korzystałem z takich bajerów jak DLC ;D dlatego mam głupie pytanie, czy to będzie można zakupić np. w allegro? Czy wyłącznie w PSN?

Tylko w PS Store ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkupiłem swoją licencję GT5 za 74 zł. Przyłączam się do powyższego, jednocześnie odszczekuję wszystko co powiedziałem złego nt. wadliwych pathchów do GT5 i nt. PD. Cieszę się, że wkrótce będę mógł razem z Wami zasmakować, tak długo oczekiwanych nowych tras w GT5.....

Pozdrawiam Wszystkich....

Michael-M

Oj chyba za wcześnie pochwaliłem PD - Dowiedziawszy się, że kierownica TM F430 FFB znowu działa i że szykują się nowe dwie trasy w płatnym DLC aktualizowałem do najnowszej wersji.... i owszem kierownica zaczęła działać... jest tylko jeden problem uniemożliwiający grę nie działa regulacja FFB a kierownica szarpie i rozkalibrowuje się... Dodam, że wcześniej przed feralnymi aktualizacjami psującymi w tym zakresie GT5 kierownica TM F430 FFB działała lepiej niż Fanatec - FFB był regulowany bez zarzutu... Nie jest to sprawa uszkodzenia kierownicy, bo ta współpracuje z innymi grami REWELACYJNIE... Jeśli komuś udało się rozwiązać ten problem proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wspomnieć o fakcie iż w patchu 2.0 cena remontu silnika i przywrócenia sztywności nadwozia zmalała z niebotycznych 500k cr do 500 cr :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w których samochodach zmalała, bo u mnie za remont roztrzaskanej F1 salon sobie liczy dalej 500k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko ciekawi jak to bedzie z tymi farbami z DLC, czy beda wielorazowego uzytku, czy po zuzyciu trzeba bedzie znowu kupic DLC jak sie bedzie chcialo uzyc ponownie tego samego koloru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko ciekawi jak to bedzie z tymi farbami z DLC, czy beda wielorazowego uzytku, czy po zuzyciu trzeba bedzie znowu kupic DLC jak sie bedzie chcialo uzyc ponownie tego samego koloru?

Może nie jednorazowe, ale pewnie będzie ich ograniczona ilość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bezprzewodowego neta 1mb/s.

Pobiera mi 3 godz. i nie może pobrać, bo co godzinę wyskakuje mi błąd.

Więc mam pytanie, czy zmienić neta na 6mb/s czy kupić monitor i będzie mi spokojnie pobierać przewodowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie najlepszym rozwiazaniem jest podpiecie konsoli do kabla od internetu. Bezprzewodowe lacza maja to do siebie, ze czesto zrywa transfer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam bezprzewodowo, i jakoś nie zrywa połączenia. Zrywa wtedy, gdy dostawca zamula i neta nie ma nawet w kompie.

Z netem 6Mb to i pograsz normalnie na necie, a z jedynką to nie wiem.... szybszy net nigdy nie zaszkodzi :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze pamiętam, że kiedyś dało radę pobierać aktualizacje na pc i potem zgrywać je na dysk - czy mi się pomyliło z aktualizacją ps3 :)? Bo jednak przez PC jest mi wygodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze pamiętam, że kiedyś dało radę pobierać aktualizacje na pc i potem zgrywać je na dysk - czy mi się pomyliło z aktualizacją ps3 :)? Bo jednak przez PC jest mi wygodniej.

Tylko firmware (aktualizacja systemu) DLC, patchy itp na dysk nie zgrasz

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli chyba będę musiał kupić monitor.

PS. Zapomniałem dodać, że moje natężenie sygnału na ps3 jest w okolicach 30%.

Edytowane przez ps3 maniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej 50% wifi nie działa sprawnie i dlatego wyskakuje Ci co chwile błąd.

Nawet z netem 20mb jak będziesz miał sygnał 30% możesz nic nie pobrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie ostatniego patch, wydaje mi się jeszcze, że poprawili widok z wnętrza kokpitu. Kamera jest ustawiona tak jakby wyżej też macie takie wrażenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba za wcześnie pochwaliłem PD - Dowiedziawszy się, że kierownica TM F430 FFB znowu działa i że szykują się nowe dwie trasy w płatnym DLC aktualizowałem do najnowszej wersji.... i owszem kierownica zaczęła działać... jest tylko jeden problem uniemożliwiający grę nie działa regulacja FFB a kierownica szarpie i rozkalibrowuje się... Dodam, że wcześniej przed feralnymi aktualizacjami psującymi w tym zakresie GT5 kierownica TM F430 FFB działała lepiej niż Fanatec - FFB był regulowany bez zarzutu... Nie jest to sprawa uszkodzenia kierownicy, bo ta współpracuje z innymi grami REWELACYJNIE... Jeśli komuś udało się rozwiązać ten problem proszę o pomoc.

Mam, ten sam problem i jestem dobrej myśli... skoro już pracują nad tym (przywrócili sterowanie kierownicą) to z pewnością przywrócą prawidłowe sterowanie FFB. Tym bardziej, że to sterowanie i obsługa FFB przez GT5 w kierownicy TM F430 FFB trzy patche temu była wyśmienita i była jednym z głównych atutów GT5. W tej chwili pozostaje nam czekać na poprawki... Użytkowników GT5 jest ok. 6,3 mln z czego 1,5 mln to użytkownicy kierownicy TM F430 FFB, jeśli chcą liczyć na 30 mln USD zysku z tego fragmentu rynku (1,5 mln użytkowników GT5 korzystających z TM F430 FFB * 20USD za DLC to rynek wart ok. 30 mln USD) za październikowe DLC muszą się szybko uwijać z rozwiązaniem tego problemu... Poza tym w grę wchodzi dobre imię PD i SE... więc cierpliwość jest wskazana...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że po patchu 2.0 AI rywali poprawili, przynajmniej w wyścigach Specjalnych. Innych nie miałem czasu sprawdzić. Szkoda tylko, że nie poprawili świateł w autach. Nadal OS'y nocne, to masakra. Żeby w autach WRC świeczki zamiast świateł, ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×