Skocz do zawartości
ONE

Patche

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że te lakiery to jednorazówka. I tak w sumie kupię wszystko, nie będę się rozmieniał na drobne, choć nie ukrywam, że trasy i samochody interesują mnie najbardziej...ze strojów moi bobowie będą zadowoleni, a lakierami przeciągnę pewnie kilka moich ulubionych fur i na tym zabawa się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pewnie juz wiekszosc z was to zauwazyla, ale...

w trybie arcade mozna juz jezdzic tymi trzema nowymi go-kartami co maja byc w DLC

Są na końcu 2 listy samochodów, nie twoich ulubionych, tylko w tych wczesniej wybranych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak z innej beczki,kolega ma problem z netem,dał mi swoją konsole żebym sciągnoł mu aktualizacje oraz patche do gt5.

po sciągnieciuu patchy(10),po uruchomieniu wyświetlał sie błąd o małej ilości miejsca na dysku

(faktyczny stan -77Gb).ktoś spotkał się z czymś podobnym?

Edytowane przez tommyg321

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM.

Nie wpisuj się na samym początku,odpal gierke i dopieropózniej się wpisz (u mnie zadziałało)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ladnie PD dalo d*** - DLC jest przypisane TYLKO do konta z ktorego je sciagnelismy, wiec jak ktos ma zagraniczne konto na ktorym nie moze uzyc karty to sobie nie pogra, tak samo jak ktos ma np. drugie konto na jakies ligi itp. to bedzie zmuszony kupic DLC dwa razy. No i dla US DLC opoznilo sie o tydzien ale w zamian otrzymaja je z jakims bonusem... Jedyna nadzieja (przynajmniej dla mnie) to taka ze moze chociaz tickety na wozy i farby bedzie mozna przeslac na inne konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto kupił już DLC? To że przypisane do konta to spoko bo mam tylko jedno.

Ale zakupiłem cały pakiet za te 40 parę złotych wszystko fajnie, kasę wzięło zaznaczone na PS Store że mam już zakupione ... ale nie widzę w grze żadnych zmian. Nie ma toru SPA w spisie, nie widzę nowych samochodów. WTF blink.gif

Wchodzę jeszcze raz na PS Store, no DLC zaznaczone dalej, w grze nie pojawia się żadne info o dodanym DLC czy coś. Help?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W głównym menu, masz nową ikonę, DLC, może trzeba tam wejść i pobrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie w glownym menu po prawej stronie jest ikonka : " Dane do pobrania" - to wlasnie sa zakupione dane w ps store

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa. Dzięeeeki. Mi ta ikonka wyglądała jak ... wyłącznik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ladnie PD dalo d*** - DLC jest przypisane TYLKO do konta z ktorego je sciagnelismy, wiec jak ktos ma zagraniczne konto na ktorym nie moze uzyc karty to sobie nie pogra, tak samo jak ktos ma np. drugie konto na jakies ligi itp. to bedzie zmuszony kupic DLC dwa razy.

Skąd takie złe informacje masz? Jak to prawda to gratulacje dla PD. Wszystko można ściągnąć na 5 systemów tylko DLC do boskiego GT5 nie, śmiechu warterolleyes.gif.

Edit

Już sobie poczytałem na gtplanet, nice job pd rofl.gif.

Edytowane przez Ksawery_GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skośnookie cwaniaki zabezpieczyli się przed klonowaniem lakierów <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd takie złe informacje masz? Jak to prawda to gratulacje dla PD. Wszystko można ściągnąć na 5 systemów tylko DLC do boskiego GT5 nie, śmiechu warterolleyes.gif.

A moim zdanem nie jest warte to dlc polowy rynkowej ceny gran turismo.... w dodatku lakier gdzi mozna raz uzyc, dobrze ze auta nie wybuchaja po przejazdzce

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] dobrze ze auta nie wybuchaja po przejazdzce

Spoko loko, po czasie silniki zaczna sie w koncu zuzywac whistling.gif Echhhh, szkoda gadac, mialo byc przedluzenie zabawy z GT5, ale widze ze nic z tego nie bedzie bo PD zj***li sprawe po calosci. Niech juz lepiej sie wezma za prace nad GT6, moze za 8 lat wyjdzie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś może mi powiedzieć ile kosztuje to DLC ? bo chwilowo nie mogę sprawdzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś może mi powiedzieć ile kosztuje to DLC ? bo chwilowo nie mogę sprawdzić :)

całość 46 zł, a np same lakiery 7zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja juz bym wolal chyba dorzucic i kupic inna gre, brak slow. Ciekawi mnie ile teraz im pojdzie tych dlc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ktoś pisał o zniżce dla Plusowiczów . Jak na razie jej nie widzę ... ciekawe czy w ogóle będzie ...

Edytowane przez leonrks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam, ten sam problem i jestem dobrej myśli... skoro już pracują nad tym (przywrócili sterowanie kierownicą) to z pewnością przywrócą prawidłowe sterowanie FFB. Tym bardziej, że to sterowanie i obsługa FFB przez GT5 w kierownicy TM F430 FFB trzy patche temu była wyśmienita i była jednym z głównych atutów GT5. W tej chwili pozostaje nam czekać na poprawki... Użytkowników GT5 jest ok. 6,3 mln z czego 1,5 mln to użytkownicy kierownicy TM F430 FFB, jeśli chcą liczyć na 30 mln USD zysku z tego fragmentu rynku (1,5 mln użytkowników GT5 korzystających z TM F430 FFB * 20USD za DLC to rynek wart ok. 30 mln USD) za październikowe DLC muszą się szybko uwijać z rozwiązaniem tego problemu... Poza tym w grę wchodzi dobre imię PD i SE... więc cierpliwość jest wskazana...

Nie jestem przekonany, czy w ogóle im zależy na GT5. Wydaje mi się, że co mieli zgarnąć, to już zgarnęli na tych 6,3 mln. Teraz DLC zbliża się do równowartości rynkowej gry na rynku wtórnym i do połowy obecnej ceny nowej gry w edycji Platinium. Biorąc pod uwagę zawartość tego patcha, - to DLC wydaje się być zupełnie nie warte swojej ceny + ryzyko wyczyszczenia karty kredytowej (dane klientów Sony niedawno wyciekły nie wiadomo gdzie i nie wiadomo do kogo, a jakiś czas temu słychać było o kolejnych atakach na serwery). To wszystko nie stawia PD ani Sony w dobrym świetle. Teraz jeszcze dochodzi kwestia przypisania DLC do konkretnego konta PSN co jak widzę, utrudniło życie wielu użytkownikom.

Wszystko wygląda jakby zarówno PD jak i Sony robiły wszystko aby zrazić do GT5 wszystkich użytkowników... A to wyłącza jakąś kiedyś obsługiwaną kierownicę, a to wypuszcza patch, który kasuje to i owo w konsoli, lub powoduje inne problemy. Chytry dwa razy traci... Dla porównania DLC z konkurencyjnej gry kosztuje 24 zł i jest dodatkowych tras znacznie więcej i nikt nikomu nie wyłącza działających kontrolerów, nikt nie kasuje nic z konsoli... i tak powinno być! Patche nie powinny szkodzić grze, tylko powinny ją wzbogacać - oby to DLC spełniło oczekiwania fanów GT5, bo jeśli jego jakość będzie równie skandaliczna co trzech ostatnich patchów, to przyszłość tej gry nie będzie wyglądać obiecująco....

Edytowane przez racer
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauwazyliscie ,że mozna grać na tych 2 nowych torach bez zakupu dlc,wystarczy w multi dołączyć do osoby która ma dodatek i mozna śmigać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jeździłeś tam, czy tylko widziałeś tor? Bo ja widziałęm, ale nie dołączałem bo szkoda mi tego czasu ładowania żeby tylko zobaczyć okienko że musze coś pobrać ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×