Skocz do zawartości
ONE

Patche

Rekomendowane odpowiedzi

Żadnego nowego info na temat łatki dodającej trasy znane z poprzednich odsłon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnego nowego info na temat łatki dodającej trasy znane z poprzednich odsłon?

Obilo mi sie o uszy ze jakis patch jest gotowy, ale czeka na uruchomienie PSStore, niesety nie moge potwierdzic oficjalnie tej informacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe :smile:

Już dawno miał być patch odnośnie możliwości save'ów w wyścigach wytrzymałościowych w A-spec i nadal nic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na GTPlanet było info, że patch jest gotowy ale czeka na pełną funkcjonalność PSstore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na GTPlanet było info, że patch jest gotowy ale czeka na pełną funkcjonalność PSstore.

Ciekawe kiedy już będzie działał ten PSstore bo już miał dawno działać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy już będzie działał ten PSstore bo już miał dawno działać..

PSS juz dziala, oby i patch sie pojawil niedlugo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSS juz dziala, oby i patch sie pojawil niedlugo

U mnie error wyskakuje jak włączam ps store.

Już jest ok :smile:

Edytowane przez PABLO GT5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przez to, że jest przeciążenie sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś szykuje się jakaś aktualizacja do GT ;) Ma być dostepna do pobrania wieczorem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale beka . Jest nowa animacja w menu , kierowca idzie między rzędami kasków i kombinezonów , a do rozgrywki dodali nowe przedmioty ( kombinezon wyścigowy i kask wyścigowy - z miejsca dostajemy po 8 sztuk , a później pewnie będzie się je jakoś zdobywać ) i możliwość ubrania kierowców , zarówno A jak i B-Spec , wcześniej było to możliwe tylko przy zatrudnianiu nowego kierowcy , teraz można ich przebierać . I doszła jedna piosenka . Niby nic , ale zlewam z tych strojów , Hahaha .

I można kupować części w ustawieniach auta - nie trzeba już dymać do sklepu jak czegoś zapomnimy .

A punkty osiągów są pokazywane pod mocą przy kupowaniu części , a nie na zmiane , co nie było praktyczne . Niestety jest problem z połączeniem i nie mogę zajrzeć , co łatka wprowadziła , więc piszę co zauważyłem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racing Gear Items

  • New racing gear items consisting of helmets and suits have been implemented. These can be used by players in A-Spec, or for any of the “My Drivers” in B-Spec.
  • There are plenty of variations to the racing gear items and, in addition to several sets being given out as presents when you start GT Mode, players will be able to win new ones when successful in online events. Players can also take a photo of their drivers wearing their favourite gear, and use that custom photo for a driver profile.
  • For more details, please refer to “Racing Gear” under Top Menu - [Manual] – [GT Mode].
Special Online Event Campaign
  • For a limited time, all event prizes will be tripled, and all cars appearing in the Online Collector’s Dealership will be brand new (0 mileage) and at half price.

Prizes for online events

  • GT5 will now offer online events in which players can win Racing Gear items and cars as prizes, according to performance. The content of the prizes and the conditions for winning them will vary per event.
  • Details of the various events are found in [GT Life] – [Online Events].
Parts purchases through the Settings screen
  • In the Settings screen, parts that players have not yet purchased will now have a shopping cart icon appearing next to them. These can now be purchase on the spot. Purchased parts will immediately be equipped on their car.
  • For details, refer to Top Menu – [Manual] – [GT Life] – [settings]

Improved Opponent AI Algorithm

  • The search range of opponent AI has been expanded and their intelligence algorithm has been improved.
Interrupting and resuming Championship races
  • In the championship races of A-Spec and B-Spec modes within [GT Life], there is now an interrupt button in the quick menu which appears after completing individual races.
  • If the interrupt button is pressed, the event will be interrupted and a player’s record up to that point will be saved, and the game will end. The next time the player starts the game, they can continue the championship race from where they left off.

Additional music track

  • After playback of the ending movie (*short version), “Day To Live/daiki kasho” will be added as a bonus music track.
Other Changes
  • Check the physical endurance of drivers that are resting in the B-Spec endurance races.
  • Sort the garage by [Last Car Driven]
  • In [Weight Adjustment] of [settings], players can now see changes in the front to rear weight balance when the ballast position is changed.
  • The A-Spec driver is now displayed in the profile screen.
  • In the pit menu of B-Spec, the time limit for being able to direct pit work has been changed from reaching “0″ in the count down, to “Until the car comes to a complete stop”.
  • The sorting order of the music album has been improved.
  • When selecting a track created in Course Maker from the course album of Arcade Mode or GT Mode, players can now run single races with up to 16 cars. (Excluding some tracks such as those made before the update, and dirt tracks.)
  • It is now possible to take 3D photographs even without connecting a 3D compatible TV.
  • It is now possible to export 3D photographs to [Photo] on the XMB™.

Correction of Known Issues

  • PDI has addressed the issue of the maximum speed set in the transmission settings of the settings menu differing from the actual top speed of the car. This will affect cars equipped with the relevant transmission tuning part, and almost all racing cars. Cars for which each gear ratio was adjusted manually with a full customised transmission in update versions 1.07 and earlier will not be affected.
  • An issue with the increase and decrease of the online logon bonus has been corrected.
  • An issue where the player’s car and opponents’ cars braked at the wrong timings in the pit lane during B-Spec has been corrected.
  • A problem where racing sound effects were turned off after changing settings in the quick menu has been corrected.
  • An issue of how dirty the oil is when players purchase a used car not being affected by the car’s mileage has been corrected.
  • An issue where some of the driver gear colours had changed after the 1.06 update has been corrected.
  • An issue in the championships of GT Life where opponent cars kept using the same tyres in the second race and onwards has been corrected.
  • An issue where the menu BGM was being played back during remote racing rather than the race BGM has been corrected.
  • An issue of the program freezing when opening a garage containing nearly the maximum number of cars has been corrected.
A new “Expert Challenge Race” Seasonal Event has also been made available with the following races:
  • Trial Mountain in a Fiat 500
  • Tsukuba in a Lotus Elise 111R
  • Laguna Seca in a Subaru Impreza Sedan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie włączyłem gre i byłem zdziwiony że jest patch :) Aż szukałem info;) http://community.eu....te/m-p/13138121

Mi się najbardziej podobają ostatnie punkty.. tzn zawody sezonowe za 1mln CR :) A właśnie mi brakowało do zakupów ;)

No i że można kupywać cześci tuningowe w ustawieniach :>

Edytowane przez mivipe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło, że zrobili promocję na auta z Salonu Kolekcjonerskiego. Zbierałem akurat na formułę gran turismo i jakiś touring car do zawodów niemieckich, a tu taka ładna okazja za pół ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i można zaczynać 24h ;)

Skąd masz takie info? Ja tylko zauważyłem to:

Interrupting and resuming Championship races

* In the championship races of A-Spec and B-Spec modes within [GT Life], there is now an interrupt button in the quick menu which appears after completing individual races.

* If the interrupt button is pressed, the event will be interrupted and a player’s record up to that point will be saved, and the game will end. The next time the player starts the game, they can continue the championship race from where they left off.

A to się tyczy tylko trybu Mistrzostw. Możesz je przerwać teraz po pojedynczym wyścigu i później sobie od tego ostatniego wznowić Mistrzostwa. Nie przeczytałem nic o zapisie stanu gry w wytrzymałościowych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, Nervus ma racje, raczej sejwowania w wytrzymalosciowklach nie bedzie, ale plus jest takiz e w koncu moze zrobie mistrzostwa f1 GT :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po polskiemu - żeby ktoś nie pisał herezji, że można zapisywać stan gry podczas wytrzymałościowych.

[Większe zmiany i nowe funkcje]

- Nowe wyposażenie dla kierowców

Dodano nowe rodzaje kasków i kombinezonów. Gracz ma możliwość korzystania z nich samemu w trybie A-Spec lub przydzielenia ich jednemu z "Moich kierowców" w trybie B-Spec.

Istnieje kilka różnych rodzajów wyposażenia dla kierowców. Niektóre z nich otrzymać można w prezencie, po rozpoczęciu trybu Świat GT, inne można zaś zdobyć, uczestnicząc w zawodach sieciowych. Możesz teraz zrobić zdjęcie kierowcy ubranemu w twój ulubiony strój, a następnie załączyć je do profilu.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w podsekcji "Stroje", znajdującej się w sekcji [Świat GT] w [instrukcji] dostępnej w górnym menu.

- Specjalna kampania zawodów online

Przez pewien czas wszystkie nagrody zdobywane w zawodach zostaną potrojone, a wszystkie samochody wystawione w Sieciowym Salonie Kolekcjonerskim będą fabrycznie nowe (przebieg 0 km), a ich cena obniżona o połowę.

- Nagrody za zwycięstwo w zawodach sieciowych

Nowe stroje i samochody przyznawane będą w charakterze nagród uczestnikom zawodów sieciowych, w zależności od ich wyników.

Rodzaj nagrody oraz warunki jej uzyskania będą inne dla poszczególnych zawodów. Szczegółowe informacje na temat zawodów znaleźć można w zakładce [Zawody sieciowe] w menu [Życie GT].

- Zakup części poprzez ekran Ustawień

Obok części, które możesz zakupić za pomocą ekranu Ustawień, widoczna jest ikona wózka sklepowego. Oznacza to, że nie posiadasz jeszcze tych części. Po dokonaniu zakupu, zostaną one automatycznie zamontowane w twoim samochodzie.

Więcej informacji znajdziesz w podsekcji [ustawienia], znajdującej się w jednej z sekcji [instrukcji], zatytułowanej [Życie GT], dostępnej w górnym menu.

- Poprawiono algorytm przeciwników SI

Zakres poszukiwania został zwiększony dla przeciwników SI, a algorytm ich inteligencji – ulepszony.

- Przerywanie i wznawianie mistrzostw

Po ukończeniu poszczególnych wyścigów, rozgrywanych w ramach mistrzostw, w trybie A-Spec i B-Spec w szybkim menu [Życia GT] pojawi się nowy przycisk.

Jego wciśnięcie spowoduje przerwanie zawodów i zapisanie aktualnej liczby punktów, a także zakończenie gry. Przy następnym jej uruchomieniu, będziesz mieć możliwość kontynuowania wyścigu.

- Nowa kompozycja

Po obejrzeniu filmiku końcowego (*wersja skrócona), otrzymasz dostęp do nowej kompozycji, zatytułowanej "Day To Live/daiki kasho".

[inne zmiany]

- Dodano możliwość weryfikacji wytrzymałości fizycznej kierowców odpoczywających podczas wyścigów wytrzymałościowych trybu B-Spec.

- Dodano możliwość sortowania samochodów w garażu według [Ostatnio używanych samochodów].

- Dodano możliwość obserwowania zmian w rozkładzie masy między tyłem a przodem pojazdu po przeniesieniu balastu.

- Na ekranie profilu wyświetlać się będą dane twojego kierowcy biorącego udział w trybie A-Spec.

- Zmieniono limit czasu przeznaczonego na serwis w menu pit-stopu trybu B-Spec. Obecnie, zamiast odliczania do zera, kończy się on w momencie zatrzymania się samochodu.

- Poprawiono wybieranie kolejności utworów muzycznych.

- Dodano możliwość uczestniczenia w pojedynczych wyścigach przeciwko maks. 16 innym samochodom, po wybraniu z albumu tras trybu Szybka gra lub Świat GT trasy stworzonej za pomocą kreatora (nie dotyczy to m.in. tras stworzonych przed pojawieniem się niniejszej aktualizacji, a także torów szutrowych).

- Umożliwiono robienie zdjęć 3D również bez podłączania telewizora kompatybilnego z 3D.

- Umożliwiono eksport zdjęć 3D do sekcji [Zdjęcia] XMB™.

[Poprawienie błędów]

- Poprawiono błąd, w wyniku którego maksymalna prędkość, wybrana w ustawieniach skrzyni biegów, dokonywanych za pomocą menu ustawień, różniła się od prędkości maksymalnej samochodu. Dotyczy to samochodów o odpowiednio tuningowanych skrzyniach biegów, a także większości samochodów wyścigowych. Zmiana ta nie stosuje się do samochodów, w których przełożenie biegów zostało manualnie dostosowane za pomocą w pełni konfigurowalnej skrzyni biegów w wersji 1.07 lub jednej z wcześniejszych wersji gry.

- Poprawiono błąd powodujący zwiększanie i zmniejszanie się premii za logowanie.

- Poprawiono błąd, w wyniku którego samochody gracza i przeciwników hamowały w niewłaściwym momencie podczas zjazdu do pit stopu w trybie B-Spec.

- Poprawiono błąd, w wyniku którego efekty specjalne audio wyścigów wyłączały się po dokonaniu zmian w ustawieniach w szybkim menu.

- Poprawiono błąd, w wyniku którego przebieg samochodu nie miał wpływu na stopień zużycia oleju.

- Poprawiono błąd, w wyniku którego kolory na ubraniach kierowców w wersji 1.06 i późniejszych zostały zmienione.

- Poprawiono błąd pojawiający się w Mistrzostwach rozgrywanych w trybie Życie GT, w wyniku którego samochody przeciwników używały tych samych opon w drugim wyścigu mistrzostw.

- Poprawiono błąd, w wyniku którego podczas wyścigu zdalnego zamiast utworu wybranego dla danego wyścigu odtwarzana była muzyka z menu.

- Poprawiono błąd powodujący zawieszanie się programu po otwarciu garażu, gdy znajdowała się w nim maksymalna liczba samochodów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy też macie problem ze ściągnięciem tego patcha? Mam internet 2mb a pisze ze będzie pobierać 2000min :D I tak od rana;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to się tyczy tylko trybu Mistrzostw. Możesz je przerwać teraz po pojedynczym wyścigu i później sobie od tego ostatniego wznowić Mistrzostwa. Nie przeczytałem nic o zapisie stanu gry w wytrzymałościowych...

Ah, najwyraźniej masz rację :> Źle zrozumiałem

Po polskiemu - żeby ktoś nie pisał herezji, że można zapisywać stan gry podczas wytrzymałościowych.

Po ukończeniu poszczególnych wyścigów, rozgrywanych w ramach mistrzostw, w trybie A-Spec i B-Spec w szybkim menu [Życia GT] pojawi się nowy przycisk.

Jego wciśnięcie spowoduje przerwanie zawodów i zapisanie aktualnej liczby punktów, a także zakończenie gry. Przy następnym jej uruchomieniu, będziesz mieć możliwość kontynuowania wyścigu.

Moim zamiarem nie było pisanie herezji. Twoje tłumaczenie "po polskiemu" dla mnie nie jest konieczne. Poprostu zrozumiałem "mistrzostwa" jako wytrzymałościowe.. ups :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy też macie problem ze ściągnięciem tego patcha? Mam internet 2mb a pisze ze będzie pobierać 2000min :D I tak od rana;/

U mnie wszystko w porząsiu ,właśnie zacząłem ściągać . Zostało jeszcze 12 minut:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problem,że po skończonym wyścigu nie wyświetla się okienko z kasą jaką mamy otrzymać i doświadczeniem,a samochód pokonuje sobie dalej okrążenia.

Obojętnie jaki guzik naduszę i nic(dusze start i 0 reakcji,mogę tylko ps wcisnąć i zakończyć grę).

Dodam jeszcze,że dzieje się tak na przemian tzn raz jest wszystko ok,a raz tak jak wyżej napisałem...

Edytowane przez Mielcar1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problem,że po skończonym wyścigu nie wyświetla się okienko z kasą jaką mamy otrzymać i doświadczeniem,a samochód pokonuje sobie dalej okrążenia.

Obojętnie jaki guzik naduszę i nic(dusze start i 0 reakcji,mogę tylko ps wcisnąć i zakończyć grę).

Dodam jeszcze,że dzieje się tak na przemian tzn raz jest wszystko ok,a raz tak jak wyżej napisałem...

Mi się przed chwilką stało tak że po wyścigu odeszłem na trochę od gry.. po powrocie ekran był wygaszony z logiem GT w prawym dolnym rogu i na żadne sposoby nie mogłem wrócić do gry..

Pozostało ps i zakończyć grę :/ Nigdy wcześniej się mi coś takiego nie przytrafiło :> Mam nadzieje, że to przypadek i nic przypadkiem nie popsuli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie juz wczesniej tak sie dzialo ,czasami pomaga zainstalowanie danych od nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się ściągnęło właśnie w kilka minut (25MB/s) i sprawdzę zaraz tego patcha :biggrin:

A co do tych błędów co wyżej się pojawiały, należy z aktualizować software ps3 na 3.65 przed pobraniem aktualizacji GT5 :whistling:

Edytowane przez PABLO GT5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×