Skocz do zawartości
ONE

Patche

Rekomendowane odpowiedzi

Stara 5oo od początku była w premium ;) ja tam sie już przyzwyczaiłem do tego podziału i w sumie zamiast nowych aut wolałbym nowe trasy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam w nosie, czy zrobią samochody S na P. Zależy mi jedynie na dodaniu do standardów widoku z kokpitu.

To nie jest trudne, bo nawet na PSP jest taki widok.

A po za tym, miło, że w patchu dodali możliwość startowania samochodów chrome line w wyścigach. Dla przykładu, teraz można

spokojnie jechać Jaguar XJ13 chrome line w wyścigu samochodów zabytkowych. Choć się nie zdobędzie za to trofika, ale wygrać

bez problemu się da. To tak dla ogólnej wiadomości.

A jeszcze jedno, odnośnie opon i paliwa. Sprawdzałem na różne sposoby w wytrzymałościowych i niestety ale kompletnie nic to nie

zmienia w osiągach samochodu, tym samym nie wpływa na uzyskiwane czasy. No ale to tylko moje spostrzeżenie.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja samochodami chrome line startowalem w wyscigach przed patchem bez problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również, dlatego dopisałem, że szczególnie odnosi się to do samochodu Jaguar XJ13, tym którego się zdobywało z facebooka.

Nie można nim było wystartować, ponieważ nie ma w nazwie rocznika. Ale teraz już można, jak chcesz, to poczytaj sobie o tym, bo było

sporo na forum pisane.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem że jaguarem nie dało się wystartować w tym wyścigu ale w innych mogłeś nim bez problemu pojechać tak samo jak innymi chrome linami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do 500, hmm... Jakiś tydzień temu czytałem, że zrobili ją z S na P, a że miałem dość długą przerwę z GT to nawet do głowy mi nie przyszło, że już wcześniej była premium. Mój błąd.

Z tym paliwem to jest zagadka, musimy napisać do Kaza pardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi by wystarczyły widoki z kokpitu w stadatdach :) taki Jakguar XFR ma przecież piękną deske rozdzielczą, a wymodelowanie aut premium nie byłoby takie trudne, w końcu róznych jest tak naprawde ok. 600 ;) 

Edytowane przez kuba24999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezdze od okolo polowy grudnia Endurance po 30,40,50okrazen ,kilka razy w tygodniu,czasem jeden zbiornik paliwa starcza na wyscig a czasem nie.Jak dla mnie jest roznica jak zostaje malo paliwa.Mozecie do Kazika napisac a on na to: HTFIK(How the fuck I know):biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo bym sie cieszyl jakby dodali kilka nowych aut. Brakuje mi Reventona, Maseratti mc12, Ferrari 458 challenge, Ferrari FF (nowosc na rynku). Miloby bylo posmigac tymi autami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

458C i FF to nowe auta, które zostały ujawnione po premierze GT5, więc nie mogły być od razu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale miloby bylo zobaczyc je wkrotce w grze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś się orientuje kiedy będzie ta łatka z zapisywaniem enduranców w trakcie wyścigu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest do pobrania patch 1.08 wazy tylko 1,7 mega i naprawia błąd związany z "money glitchem" :D

Edytowane przez gibki8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie :) przynajmniej online będzie można znaleźć normalne wyścigi a nie same 200 okrążeń:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a orientuje się ktoś kiedy i czy w ogóle zostanie wydane jakieś DLC do tej gry?? Przydały by się jakieś nowe auta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponad 1000 aut to dla ciebie malo? ile masz ich w garazu?

kiedys napewno wyjdzie jakies DLC. pewnie wyjdzie za pol roku i zmieni gt5 na gt5.5 :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pewnie wyjdzie za pol roku i zmieni gt5 prologue 2 na gt5
    

Fixed ;P A tak na powaznie - 1000 aut z czego 800 wola o pomste do nieba, a pozostale 200 to: 74 z Prologue'a, masa powtarzajacych sie Nascarow i GT500, kilka tak naprawde zdublowanych aut jak Jaguar XK-R, Suzuki Swift, Mini Cooper, Audi R8 itd. itd. w sumie jak sie wchodzi w Dealership to jest bieda z nedza i ciezko znalazc jakas bryke "do zabawy". Zeby chociaz tuning byl bardziej rozbudowany i mozna bylo sobie spersonalizowac auto, ale po co...

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a orientuje się ktoś kiedy i czy w ogóle zostanie wydane jakieś DLC do tej gry?? Przydały by się jakieś nowe auta...

Skoro w filmiku (dostępnym na GTTV) na silniku gry chula nowy Concept Toyoty to znaczy, że auto już jest gotowe do wrzucenia jako DLC, pytanie tylko kiedy i za jaką kasę. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupuje auta i jeżdże trening na Nurburgring, autami pokroju Evo VIII, BMW M3, Audi S3, RS6 i właśnie takie chciałbym widzieć w premiumach, lub standardzie z kamera ZE ŚRODKA! ;) Mnie jakoś te Concepty nie jarają, pewnie jak większość użytkowników wolałbym widzieć sportowe auta pokroju Focusa RS ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A żebyś wiedział, Toyota Celica, Hondy Civic Type R, Audi S5 i inne pokroju ~200-400km Mi właśnie takie dają najwięcej radochy z jazdy :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakby dodali Kia Cee apostrof D. Też chcę się poczuć jak... Lord Prescot. :pardon: :laugh:

Edytowane przez JackXP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponad 1000 aut to dla ciebie malo? ile masz ich w garazu?

kiedys napewno wyjdzie jakies DLC. pewnie wyjdzie za pol roku i zmieni gt5 na gt5.5 :whistling:

W garażu około 500 ale co to ma do rzeczy? Praktycznie większość aut jest przerzucona z 4 i GT 5 Prologue to już je zdążyłem objeździć. Ile można jeździć cały czas tymi samymi autami??

Już niebawem będą 4 miesiące od kiedy gra pojawiła się na rynku a żadne DLC jeszcze nie wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wam się tak długo gra włącza po 1.08 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie zauważyłem, żeby coś się zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×