Skocz do zawartości
ONE

Patche

Rekomendowane odpowiedzi

Informacja o aktualizacji (1.07)

Ostatnia aktualizacja : 25 lut 2011

Share

Pojawiła się nowa aktualizacja do Gran Turismo 5.

Główne zmiany wprowadzone w aktualizacji:

[Większe zmiany i nowe funkcje]

Rankingi znajomych

W Próbach driftu i Próbach czasowych możesz teraz wyświetlać tablice wyników zawierające tylko rezultaty swoich znajomych. Do tej pory znalezienie znajomych na ogólnej tablicy wyników było dość kłopotliwe. Teraz łatwiej możesz porównać swoje czasy z wynikami kumpli, co pozwoli ci prowadzić bardziej zaciętą rywalizację w gronie znajomych.

[Poprawienie wykrytych problemów]

- Do całkowitej liczby Punktów Osiągów (PO), będącej wyznacznikiem jakości auta, nie jest już wliczana wartość opon. Możesz teraz w poczekalni ustalać zarówno ograniczenia dotyczące Punktów Osiągów, jak i opon.

- Naprawiono problem, który powodował, że osiągi samochodów elektrycznych ulegały zmianie po pewnym czasie jazdy.

- Powtórki pobrane z list rankingowych zawodów sezonowych mogą już być odtwarzane bez żadnych problemów

[inne zmiany]

- Samochodami wartymi ponad 1 000 000 kr. (wliczając w to niezrealizowane kupony podarunkowe na samochody) nie można teraz handlować, co ma zlikwidować problemy występujące w procesie handlu. Wymiana samochodów między znajomymi powinna odbywać się za pośrednictwem systemu wynajmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja o aktualizacji (1.07)

[Większe zmiany i nowe funkcje]

Rankingi znajomych

nareszcie - tego (szczególnie do organizacji Turniejów) było mi trzeba :)

[inne zmiany]

- Samochodami wartymi ponad 1 000 000 kr. (wliczając w to niezrealizowane kupony podarunkowe na samochody) nie można teraz handlować, co ma zlikwidować problemy występujące w procesie handlu. Wymiana samochodów między znajomymi powinna odbywać się za pośrednictwem systemu wynajmu.

Jakiego systemu wynajmu? Że niby teraz można jedynie pożyczyć udostępniony online przez znajomego samochód, a nie można już komuś podarować auta? Ke pasa? :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec z duplikowaniem.

Od teraz można przekazywać znajowym samochody o wartości poniżej 1 000 000 kr. Jest to wartość bazowa, dla zerowego przebiegu. Także jak mamy standarda z gieldy kosztyjącego 950 000 kr z kilkoma tysiącami nawiniętymi, to też go nie przekażemy 9bo taki sam z zerowym przebiegiem kosztyje ponad 1 000 000). Wszystkie tańsze można wysyłać a do droższych jest opcja udostępniania online znajomym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa chyba, że zmienili tak, że udostępnionymi można również w online jeździć. Inaczej jest to lipa;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to pieknie Nas zalatwili z wysylaniem samochodow,wlasnie zalozylem nowy profil i juz nie wysle sam sobie auta potrzebnego do wyscigu online.

Powiem Wam ze sie juz boje co im kur....a do glowy przyjdzie w nastepnych patchach.

Edytowane przez Gawron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że wczoraj przesłałem sobie Mclarena F1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co Gawron ci nowy profil potrzebny? Na cholerę robić takie akcje z wysyłaniem sobie samemu auta. Jak ktoś chce autko za kilka milionów to niech sam sobie na nie zapracuje. Mi pomysł się podoba.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no bo startuje w teamie GTPL w mistrzostwach swiata GT Fusion przeznaczonych wylacznie dla kierowcow nalezacych do jakiegos Teamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają na chwilę włączyć to wysyłanie ponownie, żeby był czas na ściagnięcie wypożyczeń od znajomych i porządki. Potem zakładają limit już na stałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają na chwilę włączyć to wysyłanie ponownie, żeby był czas na ściagnięcie wypożyczeń od znajomych i porządki. Potem zakładają limit już na stałe.

a moglbys podać źródło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko byloby cacy gdyby tylko podniesli $ za wyscigi,gdzies tak... 3-krotnie przynajmniej, albo zeby mozna bylo powtarzac wyscigi sezonowe, a nie po zdobyciu zlota event jest bezuzyteczny, boinaczej to zeby cokolwiek odlozyc na jekis lepsze auto to trzeba farmic bardziej niz w niejednym MMO :/ Po tylu dobrych zmianach w dotychczasowych patchach wyjechali z czyms takim, tak sie graczy nie traktuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Według mnie bardzo dobrze! Żeby mieć super autko trzeba na nie samemu zapracować, a nie pójść na łatwiznę i sobie np. kupić na Allegro za parę złotych... :down:

Uważam również, że wypłaty za wyścigi są dobrze wyważone. Co to była za gra gdyby nas było na wszystko stać bez większego wysiłku.

Edytowane przez lukasz93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie bardzo dobrze! Żeby mieć super autko trzeba na nie samemu zapracować, a nie pójść na łatwiznę i sobie np. kupić na Allegro za parę złotych... :down:

Uważam również, że wypłaty za wyścigi są dobrze wyważone. Co to była za gra gdyby nas było na wszystko stać bez większego wysiłku.

Tak mowisz,a na drugim koncie nie moge uzyc save'a choc jest opcja kopiuj.A zostalo mi do zrobienia tylko endurance z 6 chyba.A tak graj znowu kilka tygodni czy miesiecy.Teraz w a-specu to wyscigi wygladaja tak ze konsolowie zjezdzaja nam z drogi przy kazdej okazji nie ma zadnej frajdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem koło wskażników tych, które pokazują ile gazu i hamulca wciskami, jest wskaźnik przeciążenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 3 marca jest jeszcze możliwość wysyłanie samochodów wartych więcej niż 1 mln Cr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak się wystawia samochody on-line to pożyczający mogą wprowadzać jakieś zmiany techniczne? Mam nadzieję, że nie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą... A przynajmniej nie są one zapisywane w samochodzie, wiec ty masz go ustawionego tak jak przed udostepnieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zmiany w ustawieniach "pożyczek" można przeprowadzać, ale wszystko się resetuje po oddaniu bryki.

edit

up

w tym samym momencie pisaliśmy :)

Edytowane przez Ksawery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łee, jak myśłałem, ze "w końcu" to standard to premium patch :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak, na to czekałembiggrin.gif. No to teraz platyna musi wpaść, nie ma wyjściayes.gif.

Byleby się streszczali z tymi zapisami, bo niedługo wiosna i ps3 zastąpi rowerek...

Edytowane przez Ksawery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łee, jak myśłałem, ze "w końcu" to standard to premium patch :P

Skończcie już z tym standard to premium , ze zmianą samochodów stadradrowych na premium i jakbyście sobie tego nie nazwali , co chwile widzę taki post . Nie wystarczy zmienić literki S na P , żeby samochód był premium , tak jak wam się wydaje . W rzeczywistości jest to trudniejsze , nikomu się nie chce robić od początku 800 super szczegółowych samochodów , a taki patch zajmowałby tyle , że ściągalibyście go 2 dni i połowa z nas ( włącznie ze mną ) musiałaby wymienić dysk . Także takiego patcha prawdopodobnie nigdy nie będzie i skończmy już te żale i płacze . Save'y się nie wątpliwie przydadzą , ale 24h będziemy jechać na 48 razy pewnie , bo nikomu się nie będzie chciało , skoro można zapisać i skończyć później .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe jest, że będą robić niektóre auta z S na P - tak zrobili starego Fiata 500. Więc ja nie tracę nadziei.

Co do zapisu wyścigu wytrzymałościowego, jeżeli to będzie zrobione w ten sposób, że im więcej save'ów tym mniejsza nagroda to jestem za. Trzeba wynagrodzić tego co jedzie cały wyścig i się z nim morduje, ale też jest dobre to, że zwykły gracz, który nie ma czasu, aby poświęcić 24h GT może też zdobyć złoty pucharek w klasie Endurance.

Na pewno teraz przejadę te wyścigi, które wymagają ponad 5-6h jazdy.

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×