Skocz do zawartości
ONE

Patche

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam dziwny problem. Otóż pobrałem aktualizację oprogramowania do ps3 z numerkiem 3.60 wchodzę w gt5 a tam o aktualizacji nic :D nawet w gtnews nie mam info o aktualizacji do wersji 1.08 :D co może być nie tak (zaznaczam ze wszystkie opcje w grze działają tak powinny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie zauważyłem, żeby coś się zmieniło.

Bo ten patch naprawia tylko glitcha na SSR7, dzieki ktoremu mozna bylo kosic niebotyczna kase online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakby dodali Kia Cee apostrof D. Też chcę się poczuć jak... Lord Prescot. :pardon: :laugh:

a Dacię Sandero One point Six :) ?

Bo ten patch naprawia tylko glitcha na SSR7, dzieki ktoremu mozna bylo kosic niebotyczna kase online.

ktoś wyżej napisał, że mu się dłużej gra włącza, ja napisałem do tego stwierdzenia, że u siebie tego nie zauważyłem :)

Rzeczywiście, jakby "odpowiedział" nie byłoby tego mini nieporozumienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem aktualizację softa i pobierałem łatkę do gry , być może dlatego długo się ładowało , system się mulił jeszcze czy coś , po południu jak będę grał pewnie będzie normalnie . Gra się włącza , są te napisy , ostrzeżenia , kolorowy napis Gran Turismo i na tym się zatrzymało . Wyłączyłem grę po chwili , włączyłem jeszcze raz , również doszło do logo gry , zostawiłem i zacząłem coś robić na komputerze i po dłuższej chwili zaczęło intro lecieć . A już poważnie się zacząłem martwić o konsolkę , jednak zawsze wychodzę z założenia , że to dobry sprzęt i nigdy mnie nie zawiódł .

A w ogóle to pierwszy raz widziałem patch , który się dłużej instalował niż ściągał .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt przydałyby się jakieś nowe fury w standardzie premium. Albo podniesienie klasy obecnych fur do premium i przez pewien czas większość będzie zadowolona albo dodanie fur o których poly zupełnie zapomniało. Odnośnie kwestii z konceptami od początku żadnym nawet nie jeździłem. a mam ich kilka w garażu. (nie licząc mazdy Furai xD) Sami dobrze wiecie, że jest dużo klasyków o bogatej historii rajdowej a nie ma ich. Dajmy na to Sierre Cosworth... Osobiście też zacząłem śmigać treningi po zielonym piekiełku i najlepiej się jeździ właśnie takimi furami między 200 a 400 koni. Zobaczymy co tam nasi skośnoocy koledzy wymyślą.

P.S. mnie to by usatysfakcjonował w premium Merc Cosworth 190E i Lotus Carlton ;] jeszcze poczekamy na jakie kolwiek DLC

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się co do Merca Coswortha 190E czy do "ścierki", ale mi też brakuje np. Audi RS5 czy nowego Focusa RSa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nowe samochody z prawdziwego zdarzenia trzeba bedzie do GT6 poczekac.Nawet jesli wyjda jakies wozki na DLC to jesli beda kosztowac tyle co piosenki do Guitar Hero to przyjdzie nam zjezdzone standarty z GT4 jeszcze bardziej zjezdzic.

Czego w Gt5 nie ma:

Bugatti Veyron SS

Koenigsegg CCX

Maserati MC12

Porsche 911 Turbo

Porsche GT3 RS

Porsche Carrera GT -this car I miss most,this brand I miss most!

Bentley Continental Supersports

Mercedes CLS 55 AMG

Audi RS5

Porsche 911 Carrera S

Mercedes CL65

BMW 760Li

Audi Q7 V12 TDI

Saab 95 Aero

No i bardzo brakuje BMW,Mercow i Audi w wiekszej gamie modeli obejmujacej lata od 1995 chociaz lub nawet od 2000r.

I wiele ,wiele innych mega wypasnych wozkow.Nie te czasy ze samochod sklejali z 5 polygonow na krzyz.

Edytowane przez Gawron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super by było gdyby dodali jeszcze taki "pakiet" samochodów bardziej znanych w tej biednej Polsce typu: VW Golf III GTi, Opel corsa II i inne takie. A najbardziej bym chcial moją Pumę (Forda)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Porsche to w GT nigdy chyba nie było samochodów tej marki, tylko zamienniki firmy tuningowej RUF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,ze nie bylo,gra ktora chelpi sie 1000 samochodow a nie ma licencji Porshe to kpina,a w najwiekszym gniocie NFS od EA mozna sie karnac Carrera GT.Nie stac Polyphony na licencje,to niech podadza nr konta,ja i 2 miliony innych graczy chetnie rzuci symboliczna zlotowke czy 2 zl.Powinno styknac na licencje od Porshe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to jest ciekawe, bo chyba nie chodzi tutaj o sam koszt licencji (PD ma pełno kasy a GT5 jest chyba najdroższą grą w historii?) tylko o coś jeszcze, nie wiem co? To jest ciekawe, że nie mogą mieć licencji jednej z najważniejszych marek wyścigowych. Sądzę, że to nie wina PD tylko Porsche które z jakiś powodów nie chce aby ich auta były w Gran Turismo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zrobią aut premium, to niech chociaż dorobią do nich godne premiuma dźwięku, bo to co słychać w volvo T5 ni jak ma się do prawdziwego T5... Zresztą żadne auto nie jest dobrze odwzorowane, szkoda że gra nie jest na PC bo zwykli ludzie robią 100 razy lepsze dźwięki aut od ludzi którzy za to dostają pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,ze nie bylo,gra ktora chelpi sie 1000 samochodow a nie ma licencji Porshe to kpina,a w najwiekszym gniocie NFS od EA mozna sie karnac Carrera GT.Nie stac Polyphony na licencje,to niech podadza nr konta,ja i 2 miliony innych graczy chetnie rzuci symboliczna zlotowke czy 2 zl.Powinno styknac na licencje od Porshe.

Właśnie to jest ciekawe, bo chyba nie chodzi tutaj o sam koszt licencji (PD ma pełno kasy a GT5 jest chyba najdroższą grą w historii?) tylko o coś jeszcze, nie wiem co? To jest ciekawe, że nie mogą mieć licencji jednej z najważniejszych marek wyścigowych. Sądzę, że to nie wina PD tylko Porsche które z jakiś powodów nie chce aby ich auta były w Gran Turismo.

Niestety, ale Porsche w GT5 nie ma i nie będzie, licencję na wyłączność do używania tej marki w grach ma niestety EA. <_< PD musiałoby chyba odkupić licencję od EA na Porsche, ale raczej EA zapdałoby zaporową cenę. ;) Choć być może mają oni licencję wykupioną tylko jeszcze na kilka lat i po jej wygaśnięciu zobaczymy te markę w... GT7. :laugh:

Takiego funkiel nówkę Pagani Huayra, też na wyłączność wykupiło sobie EA. :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest to samo, co z PES'em i Fifą. EA kupiło dawno kupiło już licencje na angielską ligę i Konami musi robić jakieś badziewiaste drużyny.

Ciekawe, czy oni w grach typu FPS też coś sobie wykupują :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest to samo, co z PES'em i Fifą. EA kupiło dawno kupiło już licencje na angielską ligę i Konami musi robić jakieś badziewiaste drużyny.

Ciekawe, czy oni w grach typu FPS też coś sobie wykupują :D

No wlasnie,tyle lat gralem Roberto Larcosem,Batutista czy innymi smiesznymi nazwami,teraz sie okazuje ze w Gt gralem RUF-ami do ktorych nie przylozono sie graficznie przez zasrane EA,ktore nigdy jeszcze nie zrobilo gry z prawdziwego zdarzenia.

E A sports to the shame........ do not take blame.

And they're guilty,there's no doubt,making shit that makes them proud.

What's they secret?Advertisment,get fast to You like skin cancer.

Zeby nie offtopowac to powiem ze wlasciciel Porshe dal sie zrobic w konia,blokujac sobie zyski z innych firm developerskich.Ale z drugiej strony przecierz Porshaki sa w Forzie i chyba w PGR tez ,juz nie pamietam na 100%.A i jeszcze kilka innych gier by sie znalazlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś konkretne info potwierdzające tą licencje na Porsche na wyłączność dla EA? W GT5 brakuje wielu innych bardzo znanych aut, które występują w innych grach i niekoniecznie musi być to związane z licencjami. Skoro nie chciało im się zrobić więcej aut premium wraz z odpowiednim dźwiękiem tylko poszli na łatwiznę i wzięli to z GT4 to równie dobrze mogli sobie pomyśleć, że po co tracić kasę na licencje Porsche, Sallena, Koenigsegga itp. itd. skoro wiara grę i tak kupi...

Niby EA ma licencje Premiership i przez to Konami nie może w PESie dać wszystkich oryginalnych zespołów? Ale jakoś te ważniejsze zespoły dali radę zrobić jak choćby Liverpool. Może Japończycy i tym razem poszli na łatwiznę, bo po co kupować licencje na wszystkie teamy z kilku czołowych lig świata jak można zrobić po 5 zespołów na ligę i heja, tymi słabszymi i tak mało kto gra, więc można przymknąć oko, albo gracze sami sobie zrobią patch za darmo. Zresztą wydają grę piłkarską w październiku i 2 miesiące po zamknięciu okienka transferowego co roku zdarzają im się wpadki z nieaktualnymi składami. Jak dla mnie to po prostu ich niedbalstwo, a nie sprawa tylko i wyłącznie licencji.

Edytowane przez Shady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji Hot Pursuit o tym było, kiedy zapowiedzieli 918 Spyder :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt gdyby PD miało licencję na porsche to na pewno znalazło by się dużo ciekawych modeli tak jak porsch 959 ;] i wiele innych 944, 928, czy perełki z LeMans 956,917 które świetnie pasowałoby w premium do forda, ferrari i jaguara ;] Poczekajmy jeszcze na to co nam pokarzą w DLC albo kiedy zrobią tą przeróbkę kilkunastu fur standard do premium. (ciekawy jestem co wybiorą. Bo jak kolejne modele rx7, skyliny itp to się pokroje xD)

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co, EA ma licencję na wyłączność dla Porsche? To czemu w FM3 na luzie można śmigać prosiakami?? -_-

Szczerze powiedziawszy to prędzej PD tak beznadziejnie się tłumaczy. Tak samo PD tłumaczyło się ze zniszczeniami...

Szkoda im kasy na licencje i tyle...

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt gdyby PD miało licencję na porsche to na pewno znalazło by się dużo ciekawych modeli tak jak porsch 959 ;] i wiele innych 944, 928, czy perełki z LeMans 956,917 które świetnie pasowałoby w premium do forda, ferrari i jaguara ;] Poczekajmy jeszcze na to co nam pokarzą w DLC albo kiedy zrobią tą przeróbkę kilkunastu fur standard do premium. (ciekawy jestem co wybiorą. Bo jak kolejne modele rx7, skyliny itp to się pokroje xD)

PZDR siroccoxp

Tego pewny nie możesz być... ile brakuje kultowych fur od Audi, Merca itp. itd.

Co do DLC... nie po to płaciłem 160zł za grę (nie kupiłem od razu po premierze) żeby teraz doili ze mnie za DLC bo zrobią parę aut tak jak powinni to zrobić od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, jeszcze żadnych informacji o DLC nie ma a wy już narzekacie. :sweat: Co do tego to PD lipy raczej nie odstawi i za rozsądną cenę otrzymamy pokaźny zestaw, z tym że znając ich - będzie trzeba na to trochę poczekać, tak do listopada nawet. Ale przy dobrych wiatrach w tym roku coś otrzymamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gran Turismo to nie jest gra "na chwilę", można w nią grać bezustannie, a w dobie bezproblemowego dostępu do internetu dostajemy ciągłe aktualizacje, coraz to nowsze zawody, w których możemy zdobyć kasę i doświadczenie, oraz rzecz jasna tryb online, gdzie możemy się bawić ze znajomymi.

Jeśli PD będzie wspierało swój produkt tak jak to robił do teraz to niepotrzebne są żadne DLC pakowane na siłę, żeby tylko kasę wydoić.

Szczerze mówiąc, to za to co zrobili w patchach spokojnie mogli dać do DLC i ciągnąć za to kasę, ale jak na razie wszystko jest za darmo i chwała im za to. Inni producenci powinni brać przykład z PD.

Poza tym czekam na patcha, który da możliwość robienia save'a podczas wyścigów Endurance, bo jednak 24h wyścig to małe przegięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie DLC jest potrzebne.

Wywalilem 450zl na kiere,kupilem gre za 190zl,konsole tez kupilem GLOWNIE DO GT5-zje.....zepsula sie,kupilem druga razem z gra GT5 czyli mozna powiedziec ze kupilem 2szt gry i 2 konsole.W zwiazku z powyzszym chcialbym chociaz z 10 samochodow niemieckich w Premiumie w rozsadnej cenie.Z pod znaku Merca,Audi i Bmw a nawet RUF,byle mozna bylo sie smignac pieknymi Porsiami.

Ale to tylko marzenia,nad jednym modelem SLS-a pracowali 6 miesiecy wiec mala szansa na jakies DLC z autami.Gdyby pracowali nad GT6 na PS3 to wiadomo,mogliby kilka aut dac do 5-ki w dlc za pare zlotych przedpremierowo,zaden problem ale nie postawia sztabu ludzi do pracy nad darmowymi autami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, jedno auto robili pół roku, ale nie robi ich tam jedna osoba tylko z 20-30, więc jak będą robić równolegle auta to w ciągu pół roku zrobią ich ponad 20 a nie jedno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×