Skocz do zawartości
ONE

Patche

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Gdzie kupić te dlc do GT5? Wiem że da się kupić w PSS ale wszystkie dlc za 40 ileś tam zł, a ja chcę kupić same dlc z samochodami. Czy jest taka możliwość i jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak im coś nie wyszło z zapisywaniem i wznowieniem gry w wyścigach wytrzymałościowych.dziś włączyłem wyścig 9 godzinny.Pograłem godzinę i zapisałem i wyszedłem z gry.Gdy wznowiłem grę wczytał się wyścig zaczął mój samochód wariować sam jechał i cały czas walił o bandę i nie mógł wykręcić co jest nie możliwe bo to na drodze jest i tak 3 minuty i to samo wszyscy mnie wyprzedzili.Lipa dobrze że nie grałem dłużej:Czy wy tez tak macie ktoś juz testował u siebie wznowienie wyścigu.

Mam niestety dokładnie tak samo:( Po pierwszym wznowieniu wszystko było OK, ale drugie wznowienie dało juz dokładnie taki efekt jak opisujesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie. Czy jeżeli kupię to dlc z samochodami to czy będę je miał w garażu, czy bedą one poprostu dostępne do kupienia za nie wiadomo ile kasy? Z góry thx za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie. Czy jeżeli kupię to dlc z samochodami to czy będę je miał w garażu, czy bedą one poprostu dostępne do kupienia za nie wiadomo ile kasy? Z góry thx za odp

będziesz je miał w garażu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za opoznienie Amerykance dostana dodatkowo dynamiczny theme GT Academy oraz Stealth NSX GT500:

http://www.gtplanet....ontent-details/

Dodatkowo kazdy z kontem US moze dostac Stealth GT-R za free:

http://www.gtplanet....gran-turismo-5/

Wystarczy uzyc kodu RD69-FJN9-5N6Q w PSS.

EDIY:

Jednak nici z GTRa - owszem mozna go pobrac, ale zeby pojawil sie w grze trzeba miec plytke z gra w wersji US :/ No i teraz nie wiem co z DLC, bo w ostatecznosci zawsze mozna kupic 20$ zdrapke do PSS, ale cos czuje ze na DLC tez jest blokada regionalna. Flagowa gra Sony a oni takie numery odstawiaja down.gif

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ktoś pisał o zniżce dla Plusowiczów . Jak na razie jej nie widzę ... ciekawe czy w ogóle będzie ...

Ja pisałem. Info z oficjalnego źródła, wieć powinna być. Trzeba czekać na dzisiejszy update PS Store. Ok. 14:00 powinna być informacja na blogu

Edit: Hi all, the Complete Bundle is now in the Plus section of the Store with the discount applied. Sincere apologies for the delay.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam niestety dokładnie tak samo:( Po pierwszym wznowieniu wszystko było OK, ale drugie wznowienie dało juz dokładnie taki efekt jak opisujesz...

czyli juz druga osoba ma ten sam efekt co ja.czy ten kaz nie widział tego błędu, jak zacząć wyścig 24h i zapisywać jak jest to lipa.wczoraj znów zaczełem wyścig i po wznowieniu samochód sam jechał przez 40 okrążeń a później wyłączyłęm bo skończyło mu się paliwo.:( i co tu zrobić:(?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie. Kupiłem te dlc na pss i po zakupie nie wyskoczyło ze coś do pobrania tylko wyszło to ekranu informacji o tym dlc. Pieniądze mi pobrało a w garażu nic nie ma. Jak to z tym jest?

pytanie. Kupiłem te dlc na pss i po zakupie nie wyskoczyło ze coś do pobrania tylko wyszło to ekranu informacji o tym dlc. Pieniądze mi pobrało a w garażu nic nie ma. Jak to z tym jest?

pytanie. Kupiłem te dlc na pss i po zakupie nie wyskoczyło ze coś do pobrania tylko wyszło to ekranu informacji o tym dlc. Pieniądze mi pobrało a w garażu nic nie ma. Jak to z tym jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie. Kupiłem te dlc na pss i po zakupie nie wyskoczyło ze coś do pobrania tylko wyszło to ekranu informacji o tym dlc. Pieniądze mi pobrało a w garażu nic nie ma. Jak to z tym jest?

pytanie. Kupiłem te dlc na pss i po zakupie nie wyskoczyło ze coś do pobrania tylko wyszło to ekranu informacji o tym dlc. Pieniądze mi pobrało a w garażu nic nie ma. Jak to z tym jest?

pytanie. Kupiłem te dlc na pss i po zakupie nie wyskoczyło ze coś do pobrania tylko wyszło to ekranu informacji o tym dlc. Pieniądze mi pobrało a w garażu nic nie ma. Jak to z tym jest?

post #610 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie jeszcze wiecej DLC!!!

http://www.gtplanet.net/many-batches-of-additional-gran-turismo-5-content-coming/

“[...] this is the first of many batches of new content that will be available, so people need to keep their ears to the ground as there will be more stuff coming, as well as the current upgrade.”

:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak? 10 paczek po 2 trasy, kazda 14zl.. Do tego kilka paczek z autami, nowe lakiery, klaksony, rekawiczki dla boba.. Wszystko fajnie ale nie za taka kase, powinno byc duzo tansze... :/ co miesiac teraz bedzie wychodzil pack za 50zl? troche nie halo..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nie musisz kupowac.. A jesli juz musisz to mozesz wybrac sibie co chcesz kupic i oszczedzic pare zl

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bez jaj że na początek płacimy 200zł za 1000 samochodów, a potem po 40zł za 10 aut..

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy, którzy oczerniają ten tytuł lub próbują tego, robisz to samo. Piszesz nieprawdę. Wprowadzasz zwyczajnie ludzi w błąd. Tylko po to, aby uwiarygodnić swoje żale.. Po pierwsze nie 40 zł. Po drugie nie za 10 aut. Po trzecie zapłaciłem 46 zł za cały dodatkowy kontent. I zapłacę ile sobie zażyczą za każdy następny. Bo chcę, a nie muszę. Ty nie musisz nawet kupować, bo PD zrobiło miły gest i jeśli będziesz grał online (do czego GT5 jest głównie stworzone), to nawet nie musisz mieć zakupionego dodatku. Dołączysz do takiej gry bez problemu :thumbsup: Coś o tym wiedzą gracze np. w BF:BC2, którzy nie posiadali VIP'a. Krótko, chcesz - bierz, nie chcesz - nie marudź!

Edytowane przez NERVUS_PL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ta aktualizacja nie poprawi sterowania w F430 to wtedy skończy się już nadzieja i wystawiam ja już na allegro. :rolleyes:

Edytowane przez Milanos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemasz wszystkim. Właśnie dostałem w swoje ręcę GT5 (niestety wersję angielską). Wyskoczyły do ściągnięcia mi patche, a niestety mam tylko 1 Mb/s. Wychodzi ich aż.. 11? PIerwszy ponad 600mb. Orientuje się ktoś ile wszystkie ważą? Bo nie wiem czy do Świąt Bożego Narodzenia się wyrobię... ^^'

\\ Gra w to ktoś jeszcze w ogóle?;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczyły do ściągnięcia mi patche, a niestety mam tylko 1 Mb/s. Wychodzi ich aż.. 11? PIerwszy ponad 600mb. Orientuje się ktoś ile wszystkie ważą?

To są wszystkie poprawki jakie wyszły do tej pory. Tak na oko to bedzie tego jakies 5gb.

Najwięcej ma przedostatni patch (upgr. do ver. 2.00) jakieś 1-1,1gb.

Ostatni patch (dzisiejszy do ver. 2.01) ma 112mb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo niefajnie. Widzę, że do weekendu sobie nie pogram ;/

// A czym trzeba je ściągnąć za pierwszym razem, czy mogę przerwać i zacząć jutro od momentu, w którym skończyłem?

Edytowane przez fryderyk123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie powinno się dać tak zrobić, bo ściągnięty patch się od razu instaluje przed ściągnięciem kolejnego.

Ale głowy za to nie dam, więc osobiście nie polecam...

No chyba, że ściagnąłeś dopiero ten 1 to możesz zaryzykować.

W razie co to będziesz w plecy aby te 600mb.

A tak w ogóle to mozna zatrzymać pobieranie tych patchy ?

Bo coś mi świta, że masz komunikat żeby nie wyłaczać konsoli czy coś takiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×