Skocz do zawartości
otacon

Ea Sports Active 2

Rekomendowane odpowiedzi

Opcje sieciowe i tak tutaj nie są do niczego potrzebne, jedynie do utworzenia grupy i tyle.

PS.

W grze jest jeden pucharek, który wymaga podłączenia do sieci, mianowicie Making Friends. Wystarczy stworzyć bądź dołączyć do jakiejś grupy.

Jak komuś zależy to niech to sobie zrobi do tego kwietnia, w innym wypadku platyna w tej grze będzie niemożliwa.

Zresztą już jest szczerze mówiąc...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcje sieciowe i tak tutaj nie są do niczego potrzebne, jedynie do utworzenia grupy i tyle.

PS.

W grze jest jeden pucharek, który wymaga podłączenia do sieci, mianowicie Making Friends. Wystarczy stworzyć bądź dołączyć do jakiejś grupy.

Jak komuś zależy to niech to sobie zrobi do tego kwietnia, w innym wypadku platyna w tej grze będzie niemożliwa.

Zresztą już jest szczerze mówiąc...

Czytałem o tym pucharku i zdążę go zrobić. Czemu jednak twierdzisz, że platyna już jest niemożliwa do zrobienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle niemożliwa, co cholernie wymagająca...trzeba przebiec 1000km, przejechać 1000km na rowerze i bodajże 1000km na deskorolce.

Ćwicząć przez trochę ponad miesiąc udało mi się zrobić ledwo koło 100km w bieganiu tylko.

Także jak ktoś nie ma konsoli podpiętej w jakimś fitness klubie, albo nie wymyślił patentu jakby to wbić z automatu, to myślę, że minimum rok można się z tym męczyć, jak nie więcej.

Oczywiście ćwiczać non-stop regularnie. Dla mnie chore ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bardzo fajny pomysł. Co prawda gry nie mam, ale planuję w przyszłości jej zakup.

Ktoś kto myślał o takich trofeach miał na myśli nasze zdrowie. Dla takiego przeciętnego Amerykanina to jest gra na długie lata, jak on po 1 km biegu prawie umiera :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle niemożliwa, co cholernie wymagająca...trzeba przebiec 1000km, przejechać 1000km na rowerze i bodajże 1000km na deskorolce.

Ćwicząć przez trochę ponad miesiąc udało mi się zrobić ledwo koło 100km w bieganiu tylko.

Także jak ktoś nie ma konsoli podpiętej w jakimś fitness klubie, albo nie wymyślił patentu jakby to wbić z automatu, to myślę, że minimum rok można się z tym męczyć, jak nie więcej.

Oczywiście ćwiczać non-stop regularnie. Dla mnie chore ^^

Jak będzie się komuś nudziło to uda się to zrobić natomiast dla mnie trudne jest te trofeum.

Workout Buddies

Aby je wykonać trzeba mieć 2 kontroler czyli dla mnie bardzo trudne bo u mnie ze znajomych nie ma tej gry . Więc muszę odpuścić platynę w tej grze :( Ehh , a szkoda bo bym z miłą chęcią ją zrobił.

Edytowane przez Patrykos666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pogracie i poćwiczycie miesiąc regularnie i zobaczycie ile macie na liczniku to wtedy pogadamy ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i bardzo dobrze, zawsze to dla niektórych dodatkowa mobilizacja, ja wkrótce wznawiam trening :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żona w to teraz naparza ;)

Co z tym trophy za co-op'a? Ono jest tylko do zdobycia on-line? Off-line przy użyciu dwóch kompletów nadajników odpada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pogracie i poćwiczycie miesiąc regularnie i zobaczycie ile macie na liczniku to wtedy pogadamy ^^

i bardzo dobrze, zawsze to dla niektórych dodatkowa mobilizacja, ja wkrótce wznawiam trening :)

Otóż to! Takiego właśnie motywatora potrzebuję. Platynka może wpaść nawet za rok. :)

Co z tym trophy za co-op'a? Ono jest tylko do zdobycia on-line? Off-line przy użyciu dwóch kompletów nadajników odpada?

Chodzi Ci o workout buddies? Z tego co pogrzebałem we wszelkich poradnikach, to pucharek jest do zdobycia tylko offline, w dodatku trzeba mieć drugi zestaw nadajników. Chore to jest, po prostu chore. Gdyby była możliwość wbicia tego trofka online, to byśmy się nawet tutaj ustawili jeszcze przed zamknięciem serwerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi Ci o workout buddies? Z tego co pogrzebałem we wszelkich poradnikach, to pucharek jest do zdobycia tylko offline, w dodatku trzeba mieć drugi zestaw nadajników. Chore to jest, po prostu chore. Gdyby była możliwość wbicia tego trofka online, to byśmy się nawet tutaj ustawili jeszcze przed zamknięciem serwerów.

mam dwa zestawy, ale tylko jednego "dongla", bo zgubił mi się i musiałem kupić drugi zestawik, szkoda, że nie można podłączyć dwóch zestawów do jednego odbiornika (a może jest jakiś sposób o którym nie wiem? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

info dla wszystkich zapominalskich:

Jutro wylaczaja serwery wiec jak ktos jeszcze nie wbil trophy 'Making Friends' to ma ostatnia szanse (zajmuje toto max 5 min zycia)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat dziś przyszła mi paczuszka z grą. ;) Szybko zrobię ten puchar i cisnę na całego z treningiem. Aż się podjarałem! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!

Do trofeum "making friends" należy stworzyć lub dołączyć do grupy. Próbowałem dziś kilka razy stworzyć własną grupę i cały czas zaliczałem błąd połączony z komunikatem o konserwacji serwerów. Udało mi się odblokować trofeum dołączając do znalezionej w sieci aktywnej i otwartej dla wszystkich grupy. Dajcie więc join group i wpiszcie poniższe dane, trophy odblokuje się od razu po dołączeniu.

Group name: LakerzzFan

Password: cobe

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie to samo. Tworzenie grup już nie działa, należy więc koniecznie do jakiejś dołączyć!

Wiele grup ma już max liczbę członków. Ja dołączyłem do:

Group name: 10thgear

Password: extreme

Jak ktoś chce wbić ten pucharek to spieszyć się!

A odnośnie treningu to jestem zdumiony jak duży wycisk on daje. To ja w pracy przez 8 godzin harówki aż tak się nie natyram, jak przy pierwszym 20 minutowym treningu. Sądziłem, że kondychę mam dobrą, zapodałem więc trening Cardio Kick Start na Medium (zamiast tej gumy użyłem dwóch 10 kilowych hantli)... i spociłem się jak świnia. :P

Ale szczerze? Tego mi było trzeba! :D Jeśli ktoś chce spalić odpowiednią ilość kalorii, a nie ma czasu na latanie po siłowniach, to gorąco polecam ten zestaw! :)

Edytowane przez _Matheo_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy ta gra jest jeszcze produkowana? Możliwe, że nie skoro zamykają serwery..

Chciałem sobie kupić, a na allegro tylko używki, na thehut i zavvi wcale..

Tzn. znajduję je jeszcze na necie, ale w cenie >100zł, chociaż kilka stron wcześniej czytałem o kwotach rzędu 70zł za nówkę.

Edytowane przez kranu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wycofana jest już z dystrybucji, zadzwoń lub napisz do sklepu Games4You w Sosnowcu, kupowałem u nich nówkę za 99zł jakiś miesiąc temu, tydzień przede mną brat płacił 30zł mniej też u nich :( Mieli na stanie jakieś 20-30 nowych kompletów ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za kontakt, spróbuję. Chociaż miesiąc temu też na allegro tego było mnóstwo.

Ciekawe czy szykuje się wersja 3.0 czy EA Sports stwierdziła, że przegrała z Move..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy szykuje się wersja 3.0 czy EA Sports stwierdziła, że przegrała z Move..

Raczej nie. Z tego co widać po EA zaczynają się skupiać tylko na tych najbardziej dochodowych tytułach i markach, odcinając szybko inne.

Co do Workout Buddies - czy ktoś z Trójmiasta mógłbyu pożyczyć czujniki i dongla na jeden dzień? Odwdzięczę się oczywiście tym samym. Inna opcja to spotkać się u kogoś i wbić trofkę na obu kontach. W razie czego pisać na PW/PSN

Edytowane przez Migol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz jakieś dane które potwierdzałyby że SA2 nie był dochodowy? Po czy wnioskujesz że; "raczej nie"? Nie czepiam się tylko pytam też z ciekawości odnośnie kontynuacji ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wycofana jest już z dystrybucji, zadzwoń lub napisz do sklepu Games4You w Sosnowcu, kupowałem u nich nówkę za 99zł jakiś miesiąc temu, tydzień przede mną brat płacił 30zł mniej też u nich :( Mieli na stanie jakieś 20-30 nowych kompletów ...

Faktycznie w Games4You (Sosnowiec, Katowice, Czeladź) kupiłem Active Sports za 99zł chociaż na ich stronie widnieje 119zł, z czym się liczylem bo naprawdę już coraz trudniej dorwać tą grę nową:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupywałem nówkę na konsolki.pl (poprzez allegro) za 99zł. Właściwie cudem udało mi się ją wyrwać. Drugi zestaw kupiłem już używany za 75zł. Zrobiłem to durne trofeum i jeden zestaw oddaję kuzynowi (jego żona chce poćwiczyć).

Co ciekawe nie trzeba dwóch osób do Workout Buddies. Wystarczy założyć oba zestawy czujników na siebie i zapodać jakiś trening z opcją "workout with a friend". Ja tak zrobiłem i puchar zaliczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio postanowiłem trochę poćwiczyć z tą grą po długiej przerwie i znowu mam mały problem z czujnikami.

Niby wszystko jest ok, ale zdarza się, że nie zalicza mi wykonywanych ćwiczeń, chodzi o te ćwiczenia z gumą - tak jakby czujnik nie wykrywał, że je wykonuję. Przy innych ćwiczeniach wszystko działa jak należy. Nie wiem czego to może być wina, wydaje mi się, że wykonuję ćwiczenia w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź baterie. Prawdopodobnie są już na wyczerpaniu, ewentualnie zaczynają wylewać. Skoro przez dłuższy czas ich nie używałeś, warto byłoby je wyciągnąć z czujników, co nawet instrukcja zaleca. Po wymianie wszystko powinno być OK. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat wydaje się pusty, ale spróbuje. Otóż chcę zakupić EA Sports Active 2. Po prawdzie potrzebuje tego programu do zrzucenia paru kilo oraz do ogólnego poprawienia swojej kondycji, jednakże zależy mi również na trofeach, ponieważ jest to poniekąd motywacja do ćwiczeń. Czy zdobycie platyny jest teraz niemożliwe? Bo skoro wyłączyli funkcję online, a przecież są pucharki z multiplayer'a, to chyba nie będę mógł ich zdobyć, czyż nie?

Edytowane przez Haruki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze myślisz, bystrzaku ! ;)

A ja mam pytanie z innej beczki, da się tą grę dostać jeszcze w jakiś sposób ''nową'' ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×