Skocz do zawartości
otacon

Ea Sports Active 2

Rekomendowane odpowiedzi

Na alledrogo jest jeszcze kilkadziesiąt sztuk :) W dodatku cena nie jest jeszcze taka zła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat wydaje się pusty, ale spróbuje. Otóż chcę zakupić EA Sports Active 2. Po prawdzie potrzebuje tego programu do zrzucenia paru kilo oraz do ogólnego poprawienia swojej kondycji, jednakże zależy mi również na trofeach, ponieważ jest to poniekąd motywacja do ćwiczeń. Czy zdobycie platyny jest teraz niemożliwe? Bo skoro wyłączyli funkcję online, a przecież są pucharki z multiplayer'a, to chyba nie będę mógł ich zdobyć, czyż nie?

Nie zdobędziesz platyny, zabraknie Ci do tego jednego pucharku online. Ponadto jedno trofeum wymaga też posiadania dwóch zestawów czujników do owej gry. Inna sprawa, że puchary za 1000km w bieganiu, rowerach i deskorolce są meeeeeega czasochłonne. Ale kupuj bo warto! Kondycha znacząco się poprawia. Ja jestem na ukończeniu treningu 9 tygodniowego (cardio kick start również zaliczony) i naprawdę efekty są mocno odczuwalne. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdobędziesz platyny, zabraknie Ci do tego jednego pucharku online. Ponadto jedno trofeum wymaga też posiadania dwóch zestawów czujników do owej gry. Inna sprawa, że puchary za 1000km w bieganiu, rowerach i deskorolce są meeeeeega czasochłonne. Ale kupuj bo warto! Kondycha znacząco się poprawia. Ja jestem na ukończeniu treningu 9 tygodniowego (cardio kick start również zaliczony) i naprawdę efekty są mocno odczuwalne. :)

Domyślam się, że na tym masy się nawet trochę nie zrobi? ; \

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy masę robisz na aerobiku? Trochę poczytaj o podstawach, a potem próbuj robić masę:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie kupuję nową na allegro, za około 100 zł. Nic się nie stanie jak w jednej "grze" nie będę miał platyny, cóż :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie od mojej kobiety - czy ta gra ma wersję PL ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pojawił się problem z migającymi diodami. Po wymianie baterii bez mian - rozwiązaniem okazał się restart w opcjach gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Udało mi się wyrwać jakimś cudem tę grę ;) Mam tylko problemik z "gumą" mianowicie rozwiązuje mi się :) Czy znacie jakiś dobry sposób aby porządnie przymocować ją do czarnych pasków? Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Udało mi się wyrwać jakimś cudem tę grę ;) Mam tylko problemik z "gumą" mianowicie rozwiązuje mi się :) Czy znacie jakiś dobry sposób aby porządnie przymocować ją do czarnych pasków? Pozdrawiam :)

Paski po prostu przywiąż do gumy, a w trakcie wykonywania ćwiczeń łap za końcówkę gumy (tuż przed paskiem) a nie za pasek. W innym wypadku co jakiś czas paski będą się rozwiązywały niestety. Początkowo może być to trochę niewygodne, ale przyzwyczaisz się. ;) Innym rozwiązaniem jest też korzystanie z hantli zamiast gumy, co sam stosuję i polecam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to rozwiązywanie lekko dobija ;) Ja dopiero zaczynam więc na razie guma wystarczy ;) Dzięki za pomysł :)

EDIT: Pytanko jeszcze na temat kalorii... W posiłkach przyswajamy kilokalorie a w programie spalamy kalorie... ??

Edytowane przez wojtekj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to rozwiązywanie lekko dobija ;) Ja dopiero zaczynam więc na razie guma wystarczy ;) Dzięki za pomysł :) EDIT: Pytanko jeszcze na temat kalorii... W posiłkach przyswajamy kilokalorie a w programie spalamy kalorie... ??

tak ;D

Ja po 1,5 rocznej przerwie wróciłem do gierki ;) platyna nawet osiągalna jeśli ktoś przed wyłączeniem serwerów przez EA logował się do grup....

Ale przyznam szczerze większe zakwasy po zastoju można mieć w UFC Personal Trainer ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Pytanko jeszcze na temat kalorii... W posiłkach przyswajamy kilokalorie a w programie spalamy kalorie... ??

tak ;D

Oj chyba się mylisz. Raczej niemożliwe jest, aby podczas 30 minutowego intensywnego wysiłku spalić zaledwie 0,2 kilokalorii. Przypominam, że 1 kcal = 1000 kalorii. Po prostu producent określił kcal jako kalorie, tak więc faktycznie spalamy kilokalorie.

Ja po 1,5 rocznej przerwie wróciłem do gierki ;) platyna nawet osiągalna jeśli ktoś przed wyłączeniem serwerów przez EA logował się do grup....

Ale przyznam szczerze większe zakwasy po zastoju można mieć w UFC Personal Trainer ;)

Platynka owszem jest osiągalna, lecz mocno czasochłonna. Może kiedyś dotrwam do jej wbicia. ;) Zastanawiałem się też nad kupnem właśnie UFC Personal Trainer. Jak mniej więcej wyglądają treningi w tym tytule? Ilość szacunkowo spalanych kilokalorii? Intensywność? Na które partie mięśni jest największy nacisk? Warto brać? :)

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ta gra prezentuje się w porównaniu do konkurencji ? Mam zamiar trochę zrzucić kilo, zależy mi na fitnesie głównie i ćwiczeniach ogólnorozwojowych, co sądzicie o tym tytule ? Jak prezentuje się w porównaniu do gier na mova ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ćwiczyłem z grą całkiem sporo i powiem, że lepiej ćwiczyło mi się na Get Fit With Mel B.

Tutaj ćwiczenia mają symulować sport i przez to często mamy jakieś głupoty w postaci podawania piłek czy kucania bez ruchu (symulacja roweru).

Dodatkowo ćwiczenia są tak skonstruowane, że nadwyrężają mięśnie nóg, mamy np. ćwiczenie gdzie szybko robimy bieg w miejscu po czym nogi płoną, następnie niby w formie odpoczynku stoimy kucając przez 1 min co oprócz bólu nic nie daje.

Sprawia to że przez całkiem sporo czasu odpoczywamy i tętno spada, a jeśli chodzi o spalenie tłuszczu to tętno powinno być utrzymane cały czas na wysokim poziomie.

Dlatego jeśli chcesz serio spalić tłuszcz to polecam rower/bieganie, a jak chcesz koniecznie przed konsolą to Get Fit jest po prostu lepsze szczególnie program Cardio/Super Cardio.

Dwa lata temu trzymając dietę i ćwicząc 45-60 min 3 razy w tygodniu z Get Fit schudłem 13 kilo przez 3,5 miesiąca.

jedyna rzecz denerwująca w Get Fit to wymóg ćwiczenia z gałą w ręce, ale da się przyzwyczaić.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@shemaforash

 

Dzięki za odpowiedź i dokładne przedstawienie sytuacji :) Biegam i jeżdżę na rowerze regularnie, szukam jakiś ćwiczeń typu fitness, żeby się porościągać, bo jestem drewniany jak kłoda. Jeżeli ćwiczenia są takie jak piszesz, to raczej sobie odpuszczę, ewentualnie najlepszym wyborem będzie po prostu zainwestowanie w dobrą książkę z ćwiczeniami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem gierkę i odpaliłem sobie pierwszy lepszy work out składający się z 36 ćwiczeń. Szczerze mówiąc to się zdziwiłem że te ćwiczenia aż tak dadzą mi w kość:P , dzisiaj już nie dałem rady ćwiczyć przez zakwasy ale mam nadzieję że jutro znowu się uda:). Jedyne co mnie wkurza to te ćwiczenia z gumą bo praktycznie na 5-6 ćwiczeń w 1 może działało to dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka mam pytanko. Czy wam też nie wykrywa ćwiczeń jak robicie je z tą zieloną gumą dołączoną do zestawu?? pomocy ponieważ nie wiem co robić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wykrywa Ci ćwiczeń, to musisz wykonywać je po prostu nieprawidłowo. Zrób na próbę to samo ćwiczenie, ale już bez użycia gumy. Zobaczysz wtedy o czym mówię. ;) Poza tym polecam używanie hantli zamiast gumy. Jest to zdecydowanie wygodniejsze i daje lepsze efekty. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie o odkupienie używanej wersji EA Sports Active. Czy to coś posiada Online pass? Wiem, że EA już wyłączyła serwery i nie wiem jak jest z dokupieniem do tego dodatkowej zawartości ćwiczeń na chwilę obecną. Ktoś ma rozeznanie w tej kwestii?

Ew jakie są bieżące alternatywy dla EA Sports Active?

 

Chodzi mi o to, aby się całkiem nieźle spocić, ale też nie na zasadzie takiej, że gra wymaga takiego ruchu a ja robię coś innego i zalicza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj naprawdę się idzie spocić i nie oszukasz czujników. Onlinepass'a nie ma bo i po co. Dodatkowej zawartości też nie ma do pobrania. Możesz ćwiczyć w gotowe programy, zestawy ćwiczeń lub tworzyć sam zestawy dla takich partii jak Ci pasuje. Ja kupiłem używkę i się nieźle grało/wysikało poty ale ja nie mam prawie żadnego ruchu poza chodzeniem do pracy i zabawą z dzieckiem :D

 

Oczywiści mi się już zepsuł jeden odbiornik z ręki ale to wina dziecka. Kupuj nową przynajmniej masz gwarancję a różnica w cenie nie jest duża 50-70 zł.

 

Alternatywa to tylko na kontroler move ale widziałem u znajomego chyba ćwiczenia z MelC to siedzisz na fotelu, ruszasz różdzką a ćwiczenia wpadają, ewentualnie UFC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj naprawdę się idzie spocić i nie oszukasz czujników. Onlinepass'a nie ma bo i po co. Dodatkowej zawartości też nie ma do pobrania. Możesz ćwiczyć w gotowe programy, zestawy ćwiczeń lub tworzyć sam zestawy dla takich partii jak Ci pasuje. Ja kupiłem używkę i się nieźle grało/wysikało poty ale ja nie mam prawie żadnego ruchu poza chodzeniem do pracy i zabawą z dzieckiem :biggrin:

 

Oczywiści mi się już zepsuł jeden odbiornik z ręki ale to wina dziecka. Kupuj nową przynajmniej masz gwarancję a różnica w cenie nie jest duża 50-70 zł.

 

 

 

Sęk w tym, że nie mam gdzie kupić nówki w Polsce :/ A z zagranicy nie ściągałem nigdy gier.... I nie za bardzo wiem jak się za to zabrać

 

A chciałbym kupić akurat tą grę.

 

 

EDIT:

 

Kupiłem używkę "Igłę" zobaczymy czy się nie pokuję...

Edytowane przez Coucz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Kupiłem używkę Active 2 i dokupiłem drugi nowy zestaw sensorów, mam problem z podłączeniem 2 zestawu kontrolerów. Kombinowałem wczoraj chyba z 4h i zachodziłem w głowę jak to zrobić, wybierając "workout with a friend" i za cholerę nie chce mi dodać drugiego użytkownika. Pomóżcie bo już brak pomysłów, może to wina że gra jest używana? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz podpięte oba odbiorniki USB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak oba i połączone  z sensorami ruchu. kiedy wybieram opcje "gra z przyjaciele" pokazuje się okno second player join X ale klikam padem x i nic. Trochę źle opisałem problem, sensory łączą się ale nie moge dodać 2 gracza 

Edytowane przez Lowca2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×