Skocz do zawartości
otacon

Ea Sports Active 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja także szczerze polecam ten program.

Karolcia ja osobiście wolę EA Sports. :)

Dołączyłam do ostatniej grupy. Może jeszcze, któraś z Pań dołączy ;) ?

dzięki za odpowiedź, jak wygospodarują trochę kaski z domowego budżetu to zainwestuję w EA Sports :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę poczytałem .... i się zainteresowałem. Istnieje tutaj możliwość trenowania równocześnie przez 2 osoby na 1 konsoli.... albo jak to ma się do odpowiednika tej gry na mova ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz trenować na jednej konsoli równocześnie w dwie osoby, ale pod warunkiem, że kupisz dwa zestawy "czujników". Co do drugiej części pytania to niestety nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuję aktywnej grupy do EAAC2 obecnie jestem na fazie2 9tygodniowego mediuma. Chiałbym gdzieś dołączyć niestety grupa PS3Site jest juz maksymalnie zapchana:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwa: PL123

Hasło: 321go

Wydaje mi się , że u nas jeszcze są miejsca. Mało osób ćwiczy. nie ma z kim rywalizować ;) Ja też jestem na 2 fazie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się , że u nas jeszcze są miejsca. Mało osób ćwiczy. nie ma z kim rywalizować ;) Ja też jestem na 2 fazie.

Pozdrawiam

Juz za chwilke sprawdze. Niestety nie macie miejsc.

DLA WSZYSTKICH SZUKAJĄCYCH GRUPY:

grupa: PBBGYM

hasło: PBBGYM

Edytowane przez KaczoreQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niedziele ruszyłem z programem 9 tygodniowym ( EASY ) jestem po dwóch treningach.

zapraszam nowo rozpoczynajacych do grupy:

login: BMI33

hasło: BMI33

W grupie bedzie raźniej . hi hi hi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś orientuje się jaka jest różnica między medium, a hard?

Wnioskuję, że chodziło o to, że jest trudniej, ale w jakim sensie? Jest więcej ćwiczeń więcej powtórzeń czy po prostu inne ćwiczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda od razu przeskoczyłem z easy na hard więc nie wiem jak z medium, ale zasada pewnie jest ta sama: więcej powtórzeń + więcej serii ćwiczeń, bieganie i wszelakie jeżdżenie na dłuższych dystansach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada twoje zycie? W sensie czy uprawiasz jakas aktywność sportową etc? Bo chodzi mi głownie o to jak sobie teraz radzisz z tym hardem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja aktywność fizyczna ogranicza się do pójścia na piwo :) Absolutnie siedzący tryb życia. Miałem zero kondycji, także jak zaczynałem ćwiczenia to była to masakra. Ale zrobiłem 3 i 9 tygodniowy program na easy i zastanawiałem się co zrobić dalej i wyszło, że znów zacznę 9 tygodniowy, tym razem na hardzie. O dziwo dałem radę, co więcej przez pierwsze trzy tygodnie programu czułem nawet lekki niedosyt. Fakt, że z kolei ostatni tydzień ostro dał się we znaki :) Także jeśli ukończyłeś chociaż raz 9 tygodniowy program na easy lub tym bardziej medium to wogóle nie masz co się zastanawiać tylko wrzucać harda i ćwiczyć, zresztą o ile się nie mylę to jak zobaczysz, że jednak nie dajesz rady, to możesz zmienić poziom trudności w trakcie trwania programu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja prowadzę dość aktywny tryb życia. Wybrałem mediuma, bo nie wiedziałem czego się spodziewać po hardzie. Ale wnioskuję, że raczej bym sobie poradził. Na razie jednak jestem chyba w połowie medium i to nawet dokładnie połowie, więc już sobie skończę. W marcu planuję wybrać się na normalną siłownie bo dość tani dostęp do karnetów mam. I zastanawiam się jak w tym czasie wykorzystywać EAAC2, żeby się nie kurzyła bezsensownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Właśnie nabyłem tą gierkę, ale nie było dane mi się nią nacieszyć ;/ Mianowicie nie mogę połączyć czujnika zakładanego na nogę z PS3 ;/ Cały czas miga dioda....jeżeli już uda mi się go sparować to na kilka kilkanaście sekund po czym znowu dioda miga ;/ Czy trzeba to jakoś skonfigurować odpowiednio? Czy reklamować? Gra zakupiona na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

upewnij się, że nie zakładasz go do góry nogami, spróbuj dłużej przytrzymać przycisk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działają Wam wszystkie ćwiczenia? Jest część ćwiczeń zwłaszcza te z tym zielonym paskiem gdzie gra nie wychwytuje ruchów cokolwiek bym nie robił. Na początku próbowałem to jakoś korygować ale teraz sobie odpuszczam te właśnie ćwiczonka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie różnie bywa raczej miałem problemy z ćwiczeniami, gdzie machałem hantlami coś jakiś przysiad etc ale to kwestia odpowiedniej pozycji i poprawnych ruchów przynajmniej tak zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od wczoraj ćwiczę z tym cudeńkiem, ale mam problem z tym "pulsometrem" co jakiś czas przerywa, zauważyłem, że jak mam jakieś ćwiczenie i wyprostowaną rękę to zaczynają migać 2 diody i mnie rozłącza i zaraz samo się połącza, wkurzające jest to podczas wykonywania ćwiczeń i przedłuża się o kilka minut. Ma cie jakąś radę jak to założyć, żeby się nie rozłączało?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od wczoraj ćwiczę z tym cudeńkiem, ale mam problem z tym "pulsometrem" co jakiś czas przerywa, zauważyłem, że jak mam jakieś ćwiczenie i wyprostowaną rękę to zaczynają migać 2 diody i mnie rozłącza i zaraz samo się połącza, wkurzające jest to podczas wykonywania ćwiczeń i przedłuża się o kilka minut. Ma cie jakąś radę jak to założyć, żeby się nie rozłączało?

Pozdrawiam

Jedyne rozwiązanie jakie mi się nasuwa to wymiana sprzętu albo mocniej trochę zacisnąć skoro gubi pulsik. A jeżeli po prostu gubi łączność z urządzeniem to wadliwy sprzęcik masz. Możesz jeszcze spróbować poodstawiać urządzenia typu telefony, routery itp czyli takie, które mogą zakłócać sygnały radiowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako że 29 latek na karku, poza pracą siedzący tryb życia, zamiłowanie do jedzenia i browarka, postanowiłem rozruszać swoje ciało i nabrać trochę kondycji. Jestem po pierwszym treningu na hard, program 9 tyg. Nieźle dostałem w kość zwłaszcza mięśnie nóg, ale trudno skoro się zaniedbywało przez lata to trzeba teraz się pomęczyć by wzmocnić ciało. Spróbuję dołączyć do jakiejś grupy, może są jeszcze miejsca we wcześniej wymienionych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wam polecił pójscie na siłownie, trening lekki ogólno rozwojowy i o wiele lepiej na tym wyjdziecie :). Sam tak zaczynałem a teraz już chodzę z 4 lata i nie żałuję. Ta gra jest dlamnie jakby to powiedzieć typowo amerykańska, oni najchętniej zamontowali by ruchome schody w fitness klubie. Godzinka dwie na prawdziwej siłowni będzie o wiele lepszym rozwiązaniem niż chocby cały dzien przy tej grze.

Edit:

Jeszcze zapomniałem o jednej ważnej rzeczy, sama zmiana trybu życia to połowa sukcesu druga połowa (lub nawet więcej niż połowa) to odpowiednia dieta. Potwierdzi to kazdy kto jakby to powiedzieć "siedzi" w tym temacie.

Edytowane przez Abarth091

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz na słowo, że własnie chodzi o to, że są osoby którym nie chce się chodzić na siłownie, fitness czy inny czort i własnie dla nich przeznaczona jest ta gra. Na siłownie nie chodziłem, nie chodzę i raczej chodzić nie będę, szkoda mi czasu, do tego wrodzone lenistwo, a tu pyk odpalam konsolę, godzina treningu i kondycja poprawiona. Problemów z wagą także nie mam, a poza tym lubię korzystać z dobrodziejstw życia dlatego żadnej diety stosować nie mam zamiaru, zresztą wszystko mi jedno czy umrę zdrowy :) Oczywiście jak ktoś jest na tyle twardy, żeby biegać na siłkę to chwała mu za to, ale dla osób takich jak ja, które prowadzą niezdrowy, siedzący tryb życia a nie chcą być totalnie "zapuszczone" tego typu programy są jak zbawienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, klasyka. Podobne podejście mają ludzie co dopiero odkryli co to trening ABS II lub 6 weidera. Robą te ćwiczenia i sie dziwią co jest czemu nie mam 6 paka na brzuchu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 kwietnia nastąpi odłączenie serwerów

Ogromne dzięki za informację. Mimo, że za jakieś 2 tygodnie nabędę tę pozycję, to przynajmniej uniknę niemiłego rozczarowania nagłym wyłączeniem opcji sieciowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×