Skocz do zawartości
otacon

Ea Sports Active 2

Rekomendowane odpowiedzi

Aha bym zapomniał, nie traktuj tego jak typową grę, bo wtedy możesz się zawieść, to program, który ma Ci pomóc ćwiczyć i utrzymać dyscyplinę. Jedynym momentem w którym pojawia się "czysty fun" jest jak leżysz obolały na łóżku po ćwiczeniach :)

Nie no, to wiadomo. Ja do wszelkiego rodzaju sportu niezespołowego mam awersję, a przydałoby się trochę poruszać, a to będzie dobry kij z marchewką bo też do wszelkiego typu podobnych rzeczy mam słomiany zapał;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie tez problemy czasem z tym ze nie odczytuje w ogole waszych ruchow? wiem ze np bylo cwiczenie ze prawa noga do przodu i potem lewa sie tak uginalo ku dolowi, i bylo ok, ale potem jest zmiana i lewa noga do przodu to nie lapie mi ruchow w ogole. i jeszcze cos z przykucnieciem bylo ze ciagle pisalo ze tam przykucnij i pozostan chwile w tej pozycji i tak przez 10min...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie tez problemy czasem z tym ze nie odczytuje w ogole waszych ruchow? wiem ze np bylo cwiczenie ze prawa noga do przodu i potem lewa sie tak uginalo ku dolowi, i bylo ok, ale potem jest zmiana i lewa noga do przodu to nie lapie mi ruchow w ogole. i jeszcze cos z przykucnieciem bylo ze ciagle pisalo ze tam przykucnij i pozostan chwile w tej pozycji i tak przez 10min...

z tego co zauważyłem musisz poruszać się równo z trenerem wtedy jest wszystko ok .

Dzisiaj kupiłem tą grę z odbiorem osobisty po przez Allegro , cena 75zł . Skusiłem się na grę ponieważ mało mam ruchu i cena odegrała sporą rolę .

Miałem podejście do tego jak do Sport Champions na Move'a , gdy włączyłem grę nie spodziewałem się że tak mi da w kość . Poziom Hard .

Wiek 21lat ,Waga 93kg przy 186cm , przytyłem w tym roku 14kg ;p . Nie chodzę na siłownię ,piję piwo codziennie, poruszam się samochodem czyli tryb studenta :P

Jaki efekt po pierwszym treningu ? około 235kalori spalonych

Myślałem ze gra będzie wyglądała jak rehabilitacja, myliłem się ....

imag0977s.jpg

Uploaded with ImageShack.us

imag0979s.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez dudek564

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem wściekły. Ustawiłem sobie 9 tygodniowy program i realizowałem go tempem trochę odbiegającym od sugerowanego przez program. Zawsze miałem około 4 missed workouts i na nich ćwiczyłem. Przez całe 9 tygodni program ani razu mi nie zgłosił, że po zakończeniu przewidzianego czasu missed workouts nie będą już dostępne. Co więcej, trofeum za ukończenie 1 i 2 fazy dostałem dopiero po ukończeniu odpowiednich workoutów a nie czasu.

Pierwszy raz w życiu zdyscyplinowałem się na maksa, żeby ćwiczyć i nawet jak miałem cholernie dość, robiłem, żeby móc zakończyć 9 tygodniowy program, wchodzę dzień po zakończeniu, żeby zrobić jeden z 4 missed workouts, które zostały mi do końca programu, a tu... kupa, za przeproszeniem. Są już niedostępne.

Wściekłem się niemiłosiernie i tylko żona uratowała konsolę przed upadkiem z drugiego piętra.

Nic nie znalazłem w żadnych ustawieniach gry, gdzie mógłbym odblokować kalendarz, zmienić datę, czy coś.

Może ktoś z was wie jak to rozwiązać.

Jeśli nie, będę zmuszony wyrzucić Active Sports 2 do śmieci, bo złamała mi serce i charakter, który początkowo pomagała mi wypracować.

Grrrr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem wściekły. Ustawiłem sobie 9 tygodniowy program i realizowałem go tempem trochę odbiegającym od sugerowanego przez program. Zawsze miałem około 4 missed workouts i na nich ćwiczyłem. Przez całe 9 tygodni program ani razu mi nie zgłosił, że po zakończeniu przewidzianego czasu missed workouts nie będą już dostępne. Co więcej, trofeum za ukończenie 1 i 2 fazy dostałem dopiero po ukończeniu odpowiednich workoutów a nie czasu.

Pierwszy raz w życiu zdyscyplinowałem się na maksa, żeby ćwiczyć i nawet jak miałem cholernie dość, robiłem, żeby móc zakończyć 9 tygodniowy program, wchodzę dzień po zakończeniu, żeby zrobić jeden z 4 missed workouts, które zostały mi do końca programu, a tu... kupa, za przeproszeniem. Są już niedostępne.

Wściekłem się niemiłosiernie i tylko żona uratowała konsolę przed upadkiem z drugiego piętra.

Nic nie znalazłem w żadnych ustawieniach gry, gdzie mógłbym odblokować kalendarz, zmienić datę, czy coś.

Może ktoś z was wie jak to rozwiązać.

Jeśli nie, będę zmuszony wyrzucić Active Sports 2 do śmieci, bo złamała mi serce i charakter, który początkowo pomagała mi wypracować.

Grrrr...

Też omijałem workouty no ale zawsze zmieniałem czas na konsoli wstecz... Ale sądząc po tym że zrobiłeś cały program i mijałeś treningi to konsola to sobie zapisała i niestety nie da się wrócić ;x trzeba wszystko od początku robić ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

posiadam ww. produkt jednak po jakimś czasie użytkowania wystąpił problem z czujnikami. Diody na czujnikach zaczynają migać i uniemożliwiają ćwiczenie, miał ktoś może taki kłopot?

Miałem ten sam problem trzeba wejść z menu głównego pokoleji w:Help&settings -> rebint total tracking system i przytrzymywać kolejno guziki na czujnikach.

To jest film, który pokazuje jak to zrobić. Najlepiej zacąć odrazu od 5-tej minuty filmiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy sam zestaw wystarczy do grania w tą grę, czy kamerkę / ps move dodatkowo trzeba zakupić?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zestaw EA wystarczy. Kontroler move, ani kamerka nie są potrzebne do tej gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W statystykach jest czas powrotu do normalnego tętna "evg heart rate recovery time". Czy wiecie kiedy, jak się to mierzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grupy zapełnione więc utworzyłem nową.

Nazwa: PL123

Hasło: 321go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tam komuś za odpowiedź, ale w momencie tego jak to napisałeś akurat odbierałem Active 2 zamówione wcześniej na allegro. Świetna rzecz, nigdy nie byłem tak zmobilizowany do treningu, pomimo, że nie mam nadwagi lekarz zalecił mi ćwiczyć bo jestem na idealnej drodze do cukrzyczy - i z tym programem mi się to chyba uda. Jednak znowu mam pytanie - na youtubie widziałem, że były jakieś rzuty do kosza czy odbicia piłki do siatki, gdzie to wybrać? Rest day jest, a chętnie bym sobie pograł.

Edit: Ok ja to zrobiłem tak - utworzyłem własny trening (+wpada trofeum za to, więc spoko) i wybrałem to co chciałem. Tam jest osobna rubryka dla takich sportów jak właśnie siatkówka, koszykówka, mountain biking itd. Może komuś kto też ma tak słaby TV, że mało co da się przeczytać się przyda i nie będzie musiał się męczyć po różnych opcjach szukając tego.

Edytowane przez hipsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłem do grupy :)

W treningu 9 tygodniowym jest kosz , boks , piłka nożna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można ćwiczyć grupowo ?? przez neta ?

lub ze znajomym co ma drugi zestaw podłączony do mojego PSa

I czy można tworzyć wielu użytkowników?

Chcę trochę zmobilizować swoją Kobietę do odrobiny ruchu która ogląda za dużo seriali :D

Obawiam się że jak zacznę ćwiczyć to zniknę bo ważę 60 kg przy 177cm :) Da się wypracować jakieś mięśnie, czy tylko kondycję i sprawność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam gierkę dla każdego !

Dzisiaj grałem pierwszy raz i nieźle się spociłem.

P.S. Dla wszystkich którzy mają problem z synchronizacją. Miałem duży problem z uruchomieniem ( zsynchronizowaniem ), nie działała mi opaska na udo i lewą rękę. Wystarczy trzymać przycisk bardzo długo nawet 1 minutę i powinno wszystko hulać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też dorzucę swoje 24 grosze.

Przy wysokości 172 cm wagowo dobijałem powoli do 80 kg. Nie ukrywam, że niekorzystny BMI zaczął mi ciążyć. Stwierdziłem, że jeżeli nie zabiorę się za siebie teraz [w tym roku stuknie mi 28 lat] to już raczej nie zrobię tego nigdy. To tyle tytułem wstępu.

Kupiłem program, bo grą tego raczej nie nazwę, ustawiłem "medium", ćwiczenia 4 x w tygodniu i właśnie kończę 3 fazę 9 tygodniowego programu. Jak jest? Moim zdaniem jest to najlepiej zainwestowane 7 dych w moim życiu! Na początku wiadomo, serce waliło jak oszalałe i często trzeba było korzystać z funkcji "le pause", a na łydkach i udach pojawiły się mięśnie, o których istnieniu nawet nie wiedziałem. Oczywiście dzieje się to kosztem ich obolałości. Sikanie na stojaka i chodzenie po schodach zaczyna sprawiać ból [bynajmniej nie chodzi mi o syndrom chorej prostaty]. Po 2 tygodniach jest już ok. Nie trzeba wciskać pauzy, przy biegach mniej się męczyłem i tętno wyraźnie spadać. Waga również zaczęła spadać. Kondycja wzrosła i pojawiły mi się łydki a'la Krzysiu Ibisz. Czyli w skrócie: jest lepiej niż ok.

A tak już całkiem serio. Z 79 kg zszedłem na 72 kg. Przy okazji zastosowałem dietę. Nie była to żadna dieta a'la Dukan/Tukan/czy inny Żabojad. Po prostu zacząłem jeść regularnie i uważałem na piwsko. Pod koniec stycznia kończę program, ale zdaję się, że od razu zacznę nowy. Może na hardzie, ale conajwyżej 3 x w tygodniu. 4 x tyg. to jednak czasami zbyt dużo. Nie chodzi bynajmniej o samą intensywność ćwiczeń, ale o czas, który trzeba na nie poświęcić.

Dlaczego mogę każdemu polecić ten program? Po pierwsze zestaw ćwiczeń jest zawodowo poprowadzony. Jest po prostu różnorodnie. Raz ćwiczysz jedną, a następnie inną partię mięśni. Dodatkowo mój Afroamerykański trener, lektor [niekoniecznie Afroamerykański] i muzyka, którą możesz sobie własnoręcznie ustawić sprawiają, że chce Ci się ćwiczyć. Tutaj taka moja uwaga. Aby w pełni zakończyć program to ćwiczeniom należy podporządkować resztę dnia, a nie odwrotnie. Choć wiadomo, że jest to czasem trudne do wykonania.

Efekty ćwiczeń są, choć nie pojawiają się po 2 dniach ćwiczeń [chyba, że chodzi o ból mięśni i zakwasy]. Ogólnie lepiej się teraz czuję. Przede wszystkim zniknął fet i pojawiła się kondycja, o której kiedyś można było tylko pomarzyć.

Przeczytałem ten tekst jeszcze raz i tak trochę wali marketingiem EA. Oświadczam więc, że powyższe wypociny nie zostały zasponsorowane przez EA Sports.

Do następnego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po skończeniu programu 9 tygodniowego i rozpoczynaniu go od nowa jest jedna fajna rzecz. Wykonując po raz kolejny ćwiczenia z pierwszych tygodni programu treningowego zauważyłem, że de facto po skończeniu treningu ani nie zalewam się potem, ani nie czuję ogromnego zmęczenia. Czułem raczej jakbym dopiero skończył rozgrzewkę i miał przejść do właściwego treningu. Kiedy porównałem to sobie do katuszy, jakie przechodziłem podczas pierwszego zaliczania tych sesji treningowych, to dopiero tak naprawdę zdałem sobie sprawę jakie efekty przynoszą regularne ćwiczenia z tym programem, co równocześnie dało kopa do dalszych zmagań.

Wiele postów w tym temacie brzmi jak marketing EA, ale ciężko napisać coś złego skoro to po prostu działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zachęcające opinie, a czy ktoś miał sposobność ćwiczyć z Move Fitness i porównać te dwa programy? :) są podobne czy to całkiem coś innego? Mam Move Fitness i nie wiem czy inwestować jeszcze w EA Sports :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Ea Sports Active 2 jest w polskiej wersji językowej, bo wszędzie widzę angielską wersję do kupienia. I ile mniej więcej trwa taki trening dziennie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Ea Sports Active 2 jest w polskiej wersji językowej, bo wszędzie widzę angielską wersję do kupienia. I ile mniej więcej trwa taki trening dziennie?

Tylko angielska.

Treningi z programu trwają około 30 minut, ale wierz mi, napocisz się konkretnie przy tym :)

Ale jak Ci ciągle będzie miało to potem możesz sobie jeszcze wziąć trening np. na same ręcę, albo tłów, itd.

Masz wtedy wybór różnych pojedynczych gotowych treningów, czy to ze względu na czas czy wg części ciała.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jestem kolejnym zdeterminowanym użytkownikiem, który próbuje swoich sił z tym programem. Moje BMI jest na poziomie 33 i nie ukrywam, że mam zamiar z tym programem poprawić swoja kondycje na tyle, żeby na wiosnę zacząć jakiś prawdziwy ruch na dworze - biegi, rolki. dzieciaki dostały w prezencie PS3 więc tatuś musi to wykorzystać. Zacząłem zabawę z Fitness Move i muszę powiedzieć, że można się nieźle napocić. Jedyną wadą jest to, że pracują głównie ręce i jeśli solidnie się nie przyłożymy to możemy stać w miejscu i tylko machać rękami.

Kilka dni temu trafiłem przypadkiem na opis Active 2 troszkę poczytałem i zaraz kupiłem. Moja zona pukała się w głowę, że znowu coś wymyśliłem. Włączyłem program - i się zaczęło. Na drugi dzień nie mogłem dopchać się do konsoli - została opanowana przez żonę i syna. W efekcie aby usprawnić użytkowanie musiałem zakupić drugi zestaw i muszę powiedzieć , że to dopiero jest zabawa. Znacznie raźniej jest ćwiczyć we dwie osoby. Podłączenie drugiegio zestawu kosztowało trochę czasu i nerwów ale sie udało.

Jestem obecnie na rozruchu w programie 21 dniowym ale muszę powiedzieć, że wylałem juz sporo potu i przypomniałem sobie o istnieniu wielu mięśni o których zapomniałem.

Zastanawiam się nad przyłączeniem do jakiejś grupy. Tylko powiedzcie mi co daje taki udział ? jakie informacje sa zawarte w grupach ?

Pozdrawiam wszystkich wyciskających z siebie siódme poty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jestem kolejnym zdeterminowanym użytkownikiem, który próbuje swoich sił z tym programem. Moje BMI jest na poziomie 33 i nie ukrywam, że mam zamiar z tym programem poprawić swoja kondycje na tyle, żeby na wiosnę zacząć jakiś prawdziwy ruch na dworze - biegi, rolki. dzieciaki dostały w prezencie PS3 więc tatuś musi to wykorzystać. Zacząłem zabawę z Fitness Move i muszę powiedzieć, że można się nieźle napocić. Jedyną wadą jest to, że pracują głównie ręce i jeśli solidnie się nie przyłożymy to możemy stać w miejscu i tylko machać rękami.

Kilka dni temu trafiłem przypadkiem na opis Active 2 troszkę poczytałem i zaraz kupiłem. Moja zona pukała się w głowę, że znowu coś wymyśliłem. Włączyłem program - i się zaczęło. Na drugi dzień nie mogłem dopchać się do konsoli - została opanowana przez żonę i syna. W efekcie aby usprawnić użytkowanie musiałem zakupić drugi zestaw i muszę powiedzieć , że to dopiero jest zabawa. Znacznie raźniej jest ćwiczyć we dwie osoby. Podłączenie drugiegio zestawu kosztowało trochę czasu i nerwów ale sie udało.

Jestem obecnie na rozruchu w programie 21 dniowym ale muszę powiedzieć, że wylałem juz sporo potu i przypomniałem sobie o istnieniu wielu mięśni o których zapomniałem.

Zastanawiam się nad przyłączeniem do jakiejś grupy. Tylko powiedzcie mi co daje taki udział ? jakie informacje sa zawarte w grupach ?

Pozdrawiam wszystkich wyciskających z siebie siódme poty.

W grupie dowiesz się tylko informacji o innych użytkownikach z grupy tzn. ile przebiegli, "jakie kamienie milowe" osiągneli itp. + jeszcze informacja ile grupa ma ogólnie np. przebiegniętych km czy workoutów zrobionych...

Ja od Pn wracam do treningów z Activem ;] 6 rano 1h treningu potem prysznic i do szkoły ; D a na wieczór mały trening na siłowni.

Moje BMI gdzieś 29 z hakiem więc musi spaść o ~4 pkt czyli zejście z wagą o 8kg.

Jak pamiętam z czasu trenowania z tym cudeńkiem to dziennie szło urwać coś wagi ;] a jak dołoży się diete to efekty mogą być miłe po jakimś okresie. No i bym zapomniał ;d trophy wpadają ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także szczerze polecam ten program.

Karolcia ja osobiście wolę EA Sports. :)

Dołączyłam do ostatniej grupy. Może jeszcze, któraś z Pań dołączy ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny program.

Pytanie: jak zmienię teraz z Medium na Hard to po zakończeniu 9-tyg. treningu wpadnie mi odpowiednie trofeum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą grą, może ktoś miał podobny i będzie w stanie mi pomóc. Grę mam od 2 dni, więc jest nowa. Mam problem z kontrolerem na prawą nogę, nie mogę go dobrze skonfigurować. Dodam, że umieściłem go tak jak pokazali w tutorialu na prawej nodze napisami do przodu. Raz działa przez 5 minut, a innym razem rozłącza się już po sekundzie. Po naciśnięciu i przytrzymaniu zaświeca się, by po sekundzie do 3 zacząć migać i tak w kółko. Raz udał mi się skończyć trening 13 minutowy, przy czym podczas treningu rozłączyło kontroler na nodze z 10 razy pauzując trening. Baterie są nowe - załączone do gry. Próbowałem ustawić kontroler w settings, ale tak jak w grze po sekudzie do 3 znowu zaczął migać. Nie wiem czy to wina sprzętu czy też moja. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko : Czy można zrobić 2 zawodników? i grać na zmianę bo gram z narzeczoną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×