Skocz do zawartości
otacon

Ea Sports Active 2

Rekomendowane odpowiedzi

chciałem dołączyć do grupy, ale już jest pełna, szkoda :/ nie ma tam kogoś kto już nie ćwiczy czy coś ? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wersji PL... Tylko nie wiem co by tam miało być w ogóle spolszczane. Włączają i ćwicisz. Wielkiej filozofii tam nie ma.

Tak w ogóle to znalazłem jeden wielki minus. Baterie w czujnikach strasznie szybko padają. Zrobiłem około 100 ćwiczeń i już wysiadły w jednym z czujników.

Najlepiej jest chyba kupić akumulatorki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dziś wpadła mi w ręce EASA2. Naprawdę wypas, na najłatwiejszym poziomie upociłem się przeokrutnie... ale czego oczekiwać siędząca robota a potem kanapa i padzik w dłoniach hehe...

W końcu jakaś miła odmiana od Sport Champions.

Ponieważ we wszystkich grupach już jest full to założyłem nową.

Nazwa grupy: RedemptioN

pass: reddead

serdecznie zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Problem z synchronizacja kontrolerow ruchu , diody ladnie migaja ,baterie nowe , dluzsze przytrzymywanie nie pomaga , pendrive w konsoli normalnie sie wykrywa w, w opcjach niestety nic nie znalazłem .

jakby ktoś pomógł byłbym bardzo wdzięczny :):)

pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Problem z synchronizacja kontrolerow ruchu , diody ladnie migaja ,baterie nowe , dluzsze przytrzymywanie nie pomaga , pendrive w konsoli normalnie sie wykrywa w, w opcjach niestety nic nie znalazłem .

jakby ktoś pomógł byłbym bardzo wdzięczny :):)

pozdrowionka

Witam,

nic prostszego, po naduszeniu "start" pojawi się menu. tam "help & setings" a następnie "rebind total body tracking system".

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Czy jest jakieś dlc do tej gry, podobno miał być jakiś iny zestaw ćwiczenie.

Gdzie to można zmaleć?

Zmaleć ? A co to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nic prostszego, po naduszeniu "start" pojawi się menu. tam "help & setings" a następnie "rebind total body tracking system".

pzdr.

mam ten sam problem. Wszystko było wporządeczku dopóki nie wyładowała się bateria. Wymieniłem baterie i teraz jak tylko włożę baterie to obie diody migają, czujnik mruga cały czas. Żeby go wyłączyć trzeba wyjąć baterie. Z pozostałymi czujnikami nie ma takich problemów. Synchronizacja, przyciskanie przycisków nic nie daje. Miał ktoś już ten problem???

No i drugie czy istnieje jakaś aktualizacja ActiveSports 2??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Wpadłem przypadkiem szukania gier na allegro na EA Sports Active 2. Czy warto jest kupić ? 80zł z przesyłką z tego co pamiętam w MM na początku kosztowało ponad 350zł ....

Planuje schudnąć mam hantle czy to coś daję ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie licz na to, że poruszasz się trochę przed TV i od razu będziesz chudnąć.

To wszystko ma sens, jak ćwiczysz regularnie przez długi okres czasu (minimum kilka miesięcy) oraz stosujesz odpowiednią dietę.

Bo co z tego, że poćwiczysz, a zaraz potem idziesz jeść tłuściutki obiadek :)

Oczywiście idzie się mocno spocić i poprawić sobie kondycje. Teraz nie ćwiczę, ale jak ćwiczyłem tak około miesiąca, to czułem jak nogi pracują.

Na początku zakwasy, ale potem jak się rozrusza i regularnie ćwiczy to jest coraz lepiej.

Jeden minus to to, że czujniki strasznie szybko zjadają baterię (6 małych paluszków), dlatego warto zabezpieczyć się w akumulatorki + ładowarkę.

Bo szkoda wydawać co miesiąc na nowe baterie.

Drugi minus to to, że musisz mieć sporo miejsca przed TV do ćwiczenia. Mnie zaczynało drażnić, że co drugi dzień muszę wszystko przesuwać, żeby pół godziny poćwiczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche mało miejsca na niektóre ćwiczenia z tego programu. Jest trochę ćwiczeń polegających na cofnięciu jednej nogi do tyłu i przysiadów ze zgięciem kolan do 90 stopni. Wykonuje się je stojąc twarzą do tv, nie wiem jak czujniki zareagują jak staniesz bokiem. Problem może być też z 'wypadami' (squats - http://en.wikipedia.org/wiki/Lunge_%28exercise%29).

oczywiście mam dietę :) . Miałem mova to nie miałem problemów a miejsca mam mało . Mam nadzieję ze mi wystarczy ,pompki na pewno na przeciwko telewizora nie będę robił na wprost bo nie mam miejsca tylko bokiem .

Zdjęcie pokoju z miejscem

http://img214.imageshack.us/img214/8449/110121150743.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś jak sprawdzić czy bokiem idzie ? Myślę że tak sensor ruchu odpowiada za to a nie ,, oko kamery ,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś jak sprawdzić czy bokiem idzie ? Myślę że tak sensor ruchu odpowiada za to a nie ,, oko kamery ,,

Bokiem też można robić ćwiczenia.

PS. sprzątnij skarpetki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Wpadłem przypadkiem szukania gier na allegro na EA Sports Active 2. Czy warto jest kupić ? 80zł z przesyłką z tego co pamiętam w MM na początku kosztowało ponad 350zł ....

Planuje schudnąć mam hantle czy to coś daję ?

Daje, daje. Ćwiczę od lipca - EA Active 2, rower, siłownia - do tego ograniczenia co do jedzenia i tak na dobrą sprawę w 5 miesięcy 32kg poszło w dół. Myślę, że przy pracy biurowej (ok 8h przed komputerem) to dość sporo sweat.gif

A co do miejsca w pokoju - na moje oko to trochę mało, ale myślę, że jakoś się zmieścisz. Można ćwiczyć bokiem do konsoli.

ps. chcesz się odchudzać - milka zamiast na półce to powinna w koszu leżeć teehee.gif

Edytowane przez krettinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tę grę z ciekawości. Ćwiczę dopiero 2 dni ale daje w kość :D.

Warto ? Są gotowe plany treningu siłowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto ? Są gotowe plany treningu siłowe?

Typowo siłowe raczej nie, ale kondycyjne i powiedzmy pół siłowe, jeśli wymienisz taśmę na hantle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są ćwiczenia/treningi siłowe, ale tak na dobrą sprawę bez dodatkowego obciążenia to wiadomo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam co tutaj sobie o tej grze piszecie i już prawie się przekonałem do kupna.

Powiedzcie mi tylko czy gra się jakoś szybko nie nudzi (wiadomo, że wszystko też zależy od zapału gracza), czy spokojnie kilka miesięcy na tym poćwiczę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi za jakieś 2 tygodnie stuknie pewnie rok ćwiczeń i przyznam się, że z lekkim znudzeniem i brakiem dyscypliny mam problem dopiero od października co jest dla mnie sporym sukcesem, gdyż ćwicząc samemu zwykle zapału wystarczało mi na max 3 miesiące (i to w porywach). Rok temu cena była spora i miałem naprawdę duże wątpliwości czy z moim słomianym zapałem do ćwiczeń inwestować w ten sprzęt, na szczęście zakup okazał się słuszny, a przy obecnych cenach to nawet bym się nie zastanawiał. A tak na marginesie to trofea za bieganie i jeżdżenie to jakiś kosmos. Tyle to ja pewnie przez całe życie nie przeszedłem :)

Aha bym zapomniał, nie traktuj tego jak typową grę, bo wtedy możesz się zawieść, to program, który ma Ci pomóc ćwiczyć i utrzymać dyscyplinę. Jedynym momentem w którym pojawia się "czysty fun" jest jak leżysz obolały na łóżku po ćwiczeniach :)

Edytowane przez Chmielu87
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×