Skocz do zawartości
Patricko

B - Spec

Rekomendowane odpowiedzi

Mclaren F1 daje rade - 970kg i >900KM robi swoje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiazanie jest proste, stworz nowego kierowce, powiem Ci ze ja mam kilki i kazdy jezdzi inaczej. Na Gtplanet ludzie pisza, zeby zrobic kierowce, ktory ma jak najwiecej w POKONYWANIE ZAKRETOW. Wtedy ogarnia calkiem niezle. Sprobuj tego, a kierowce cwiczy sie latwo jesli juz masz eventy i wozy.

Racja, zostawiłem tamtego starego zgreda i stworzyłem dziś nowego kierowcę z ustawieniami: maksymalnie agresywny, pokonywanie zakrętów też dobrze wyrobione "na starcie". I jeździ wprost genialnie. :) Nie boi się wyprzedzać, korzysta z okazji, stara się stosować opóźnione dochamowanie do zakrętu aby być przed oponentem, popełnia mało błędów - to ja rozumiem ; ) Już ma 13 poziom. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sposob na wytrenowanie szybkie kierowcy. Jak juz ktorys z nich wbije na 25 lvl, to bierzesz go jako glownego, tworzysz 3 kierowcow i dajesz ich na pierwszy wyscig Grand Valley Endurance. Wtedy po przejechaniu 3 kierowcy wskakuje na 16 lvle:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

probowalem wczoraj pierwszy raz przejechac Like the Wind (Zondą R)..i ni chu**. W Indianapolis moj kierowca zwalnial na zakretach do 200km/h - kiedy inni lecieli pelnym gazem. Poza tym jednak Zonda R to nie ta klasa samochodów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A-spec -> like the wind -> toyota minolta gg.

formula gt -> zmiana biegow -> like the wind b-spec gg

a-spec -> vettel challenge bronze -> like the wind pfff....

Albo jak to teraz wyglada -> gtplanet czy jakiekolwiek inne forum -> GIEF ME X1 -> poof -> X1 w garazu ...... -_-...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

probowalem wczoraj pierwszy raz przejechac Like the Wind (Zondą R)..i ni chu**. W Indianapolis moj kierowca zwalnial na zakretach do 200km/h - kiedy inni lecieli pelnym gazem. Poza tym jednak Zonda R to nie ta klasa samochodów...

U mnie bez problemu Zonda dała radę i w B i w A. Max. tuning + max.docisk + obniżone i utwardzone na max. zawieszenie (stabilizatory na 1) + 380 km/h + opony w B chyba WT lub WS (zgodne z regulaminem), a w A WM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie bez problemu Zonda dała radę i w B i w A. Max. tuning + max.docisk + obniżone i utwardzone na max. zawieszenie (stabilizatory na 1) + 380 km/h + opony w B chyba WT lub WS (zgodne z regulaminem), a w A WM.

aha thx za specyfikacje. dzis sproboje :) a poki co męcze Nascar. Indianapolis na 1 miejscu, a druga trasa istatni..heh chyba musze wsadzic tam bardziej opanowanego kierowce.

PS: ok, Nascar za drugim podejsciem na złoto. Teraz robie "Super GT" Mazdą Furai :) - pierwszy taki dlugi wyscig - 30 okrazen na Suzuce.

PS2: 30 kolek na Suzuce w Mazdzie Furai zajelo mi 1h 6min. Trzy razy zjedzalem do pitu (kierowca, ktoremu sila fizyczna i psychiczna spadną do zera miota sie po trasie i co chwila z niej wypada). W pewnym momencie mialem minutowa przewagę.

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wyścigach endurance regeneruje się siła fizyczna i psychiczna kierowcy który został aktualnie zmieniony?? Tzn. jak przy następnej wizycie w boksie będę chciał z powrotem wybrać kierowcę którym jechałem wcześniej to będzie on sprawny do dalszej jazdy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wyścigach endurance regeneruje się siła fizyczna i psychiczna kierowcy który został aktualnie zmieniony?? Tzn. jak przy następnej wizycie w boksie będę chciał z powrotem wybrać kierowcę którym jechałem wcześniej to będzie on sprawny do dalszej jazdy?

nie wiem jak jest w endurance, ale jak zmienialem kierowcow w ekspercie to troche sie regenerowala (ale bardzo malo, moze w 1/5~1/4).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest w endurance, ale jak zmienialem kierowcow w ekspercie to troche sie regenerowala (ale bardzo malo, moze w 1/5~1/4).

W jakich wyścigach klasy ekspert można wybierać więcej niż 1 kierowcę? Bo ja takiego czegoś nie widziałem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakich wyścigach klasy ekspert można wybierać więcej niż 1 kierowcę? Bo ja takiego czegoś nie widziałem. :P

no te na samej górze :P

o własnie - extreme - tak jak kolega nizej napisal.

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakich wyścigach klasy ekspert można wybierać więcej niż 1 kierowcę? Bo ja takiego czegoś nie widziałem. :P

Chyba dopiero w Extreme sa takie wyscigi z tego co pamietam.

A co do Endurance, to tak, odnawia sie energia kierowcow, ktorzy maja przerwe, w zaleznosci od tego jak dlugo odpoczywaja:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dopiero w Extreme sa takie wyscigi z tego co pamietam.

A co do Endurance, to tak, odnawia sie energia kierowcow, ktorzy maja przerwe, w zaleznosci od tego jak dlugo odpoczywaja:D

mroczas87 odbierz prywatna wiadomosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki samochód dać kierowcy aby wygral ten 2-gi wyścig w 'Wyścigach aut zabytkowych' ? Toyota 7 dojezdza 11 ; [ . W garazu mam jeszcze Countacha po tuningu i Chevroleta Z28 Race Car . Który z nich sobie poradzi ? :] Czy musze kupic sobie coś nowego , jeszcze szybszego? dry.gif

Edytowane przez jakubs1920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój wygrał bez problemu tym "pudełkiem" chyba to jest Toyota, nie pamietam dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh kupiłem Corvette ZR1 (C6) + full tuning + modyfikacja wyscigowa i przyjedzam ostatni w Mistrzostwach Ameryki (20 okrazen Indianapolis). :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh kupiłem Corvette ZR1 (C6) + full tuning + modyfikacja wyscigowa i przyjedzam ostatni w Mistrzostwach Ameryki (20 okrazen Indianapolis). :verymad:

Kup opony Miękkie wyścigowe za 36 000 CR i będziesz pierwszy.

Ewentualnie docisk spoilerów na maxa i ustawienie większej Vmax na skrzyni biegów :thumbsup:

Edytowane przez Dranz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki samochód dać kierowcy aby wygral ten 2-gi wyścig w 'Wyścigach aut zabytkowych' ? Toyota 7 dojezdza 11 ; [ . W garazu mam jeszcze Countacha po tuningu i Chevroleta Z28 Race Car . Który z nich sobie poradzi ? :] Czy musze kupic sobie coś nowego , jeszcze szybszego? dry.gif

Pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś?

Moj kierowca narazie przejechal na drugim miejscu, tez wlasnie Toyota 7, takze jak piszesz ze twoj dojezdza dopiero na 11 to ewidentnie ma za slaby level jeszcze... Ten wyscig jest o tyle trudny ze kolesie (przeciwnicy) straaaasznie nieogarniaja, na 11 prob udalo mi sie ukonczyc wyscig tylko raz wlasnie na drugim miejscu, bo albo kolesie wjezdzaja/pchaja w mojego kierowca i ten kreci baka, albo 3ech typow po drodze sie rozbija i toruje caly ruch, albo jeszcze Corvetta C2 startuje gdziesz na przedzie i spowalnia caly ruch a w tym czasie Chaparral 2J robi taka przewage ze juz go nie doscigniesz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj kierowca za pierwszym podejsciem zrobil dwa złota w Toyocie 7 (chyba 22lvl B-Spec).

a teraz trzaskam Super GT Minoltą.

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chaparral 2j race car, mi tym bez problemu wygral

Dostaje się go za coś czy trzeba kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaje się go za coś czy trzeba kupić?

mogę Ci pożyczyć to auto, udało mi się je wylosować po przejściu klasy elstremalnej w a-spec.

jak coś, to dodaj mnie do f listy i Ci podeślę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×