Skocz do zawartości
Patricko

B - Spec

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, narazie męczę się z Nascarem w B spec. Macie jakieś wskazówki aby mój kierowca zajmował wyższe pozycje? Bo teraz to chyba jakaś loteria -raz zajmie 1 miejsce a np na Daytonie i High Speed Ring był ostatni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jechałem nascara to powiem Ci ze:

Indianapolis bez problemu 1

Grand Valley tutaj bylem ostatni bo zaczął bokami każdy zakręt pokonywać i wyłączyłem ten wyścig bo szkoda bylo sie męczyć

High Speed Ring tutaj tez bez problemu 1

Laguna Seca tez 1 dosc latwo

Daytona tutaj to sie działy rożne dziwne rzeczy, niby taka sama moc a nieraz auta wyprzedzały mnie jakby dostały strzał z Nitro, trochę bylem 1 troche ostatni i tak sie zmieniało. 3 okrążenia pod koniec udało sie trochę odjechać złoto było.

No i ja muszę swojego kierowce w takich zawodowych pilnować bo jak za 1 razem jechałem Indianapolis to bylem 1, w połowie wyszedłem jak wróciłem to byl chyba 7 :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to gran valley to mialem podobna sytuacje. Zdarl opony zaczal sie krecic bokami. Wystarczylo opony zmienic a i tak 7 bodajze dojechalem. Inni tez zdarli pod koniec i zaczelo ich rzucac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jechałem nascara to powiem Ci ze:

Indianapolis bez problemu 1

Grand Valley tutaj bylem ostatni bo zaczął bokami każdy zakręt pokonywać i wyłączyłem ten wyścig bo szkoda bylo sie męczyć

High Speed Ring tutaj tez bez problemu 1

Laguna Seca tez 1 dosc latwo

Daytona tutaj to sie działy rożne dziwne rzeczy, niby taka sama moc a nieraz auta wyprzedzały mnie jakby dostały strzał z Nitro, trochę bylem 1 troche ostatni i tak sie zmieniało. 3 okrążenia pod koniec udało sie trochę odjechać złoto było.

No i ja muszę swojego kierowce w takich zawodowych pilnować bo jak za 1 razem jechałem Indianapolis to bylem 1, w połowie wyszedłem jak wróciłem to byl chyba 7 :whistling:

Na Grand Valley zjedź do boksu na 5-6 okrążeniu po świeży komplet opon i wtedy wygrasz, jeżeli podczas wyścigu któryś z przeciwników nie zablokuje toru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Grand Valley zjedź do boksu na 5-6 okrążeniu po świeży komplet opon i wtedy wygrasz, jeżeli podczas wyścigu któryś z przeciwników nie zablokuje toru.

Ja na Grand Valley trzymałem swojego kierowce tak lekko nad połowę skali agresji i spokoju a poza tym trzeba trochę skrócić biegi żeby jak najszybciej zmieniał z 1 na 2 bo strasznie na jedynce opony grzeje i traci przyczepność a tak na spokojnej jeździe nie trzeba zjeżdżać do boksu a oni pod koniec na ostatnim kółku strasznie się ślizgają i na luzie się ich wyprzedza tylko trzeba pilnować żeby w nie wpadali na nasz samochód

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to tak wyglądało:

Indianapolis - 1 bez problemu

Grand Valley - na przedostatnim kółku wbił się w grupę innych samochodów przez co awansował z 11 na 6... Potem inni się ślizgali a on wyprzedzał.

High Speed Ring - jakoś bał się wyprzedzać i skończył wyścig na 11 miejscu... Nie wiem dlaczego. :/

Laguna Seca - 10 albo 11 miejsce

Daytona - ma moc i ładnie nawet wyprzedza ale strasznie hamuje na zakrętach które może pokonać o wiele szybciej i traci pozycje i kończy 8.

Więc naprawdę nie wiem co jeszcze zrobić... dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez różnicy co zrobię i tak hamuje na zakrętach podczas gdy przeciwnicy jadą na nich o wiele szybciej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez różnicy co zrobię i tak hamuje na zakrętach podczas gdy przeciwnicy jadą na nich o wiele szybciej...

który masz lvl tego kierowcy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

który masz lvl tego kierowcy?

21 wbił

Ale faktycznie, rozkazy tutaj dużo dają. Jadę teraz ponownie w Nascar, High Speed Ring wydaje rozkazy do wyprzedzania, przyspieszania i już wyrobił sobie dużo przewagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinni cos zrobic z tym AI...

w wyscigu F1 dublowani kierowcy nie powinni zażarcie walczyc o swoje miejsce.. powinni grzecznie ustapic i czesc.. A to co sie dzieje w GT5 to jakas padaka.. dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinni cos zrobic z tym AI...

w wyscigu F1 dublowani kierowcy nie powinni zażarcie walczyc o swoje miejsce.. powinni grzecznie ustapic i czesc.. A to co sie dzieje w GT5 to jakas padaka.. dry.gif

Ano, bronią się jak Pietrov przed Alonso. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano, bronią się jak Pietrov przed Alonso. :whistling:

Petrov bronił pozycji. Ciagle liczyl sie w wyscigu. Nie pamietasz?

A ja mowie o kierowcach dublowanych, nawet dwa razy. A mimo to jada swoja linia, nie zjada tylko sie bija o miejsce. Nie do pomyslenia takie zachowanie w prawdziwej F1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrov bronił pozycji. Ciagle liczyl sie w wyscigu. Nie pamietasz?

A ja mowie o kierowcach dublowanych, nawet dwa razy. A mimo to jada swoja linia, nie zjada tylko sie bija o miejsce. Nie do pomyslenia takie zachowanie w prawdziwej F1.

Wiem. Dlatego mówię, że kierowcy dublowani w GT5 bronią się tak jak niedublowany Pietrov przed niedublowanym Alonso w realnej F1. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Dlatego mówię, że kierowcy dublowani w GT5 bronią się tak jak niedublowany Pietrov przed niedublowanym Alonso w realnej F1. :P

ok ok nie skumalem na poczatku o co Ci chodzi ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra to kazdy napisal jakies swoje miejsca:P A ktos kto polecial mistrzostwa na zloto? bo mnie nerwica wziela.. wlaczylem dla proby pierwszy wyscig i po polowie wyszedlem bo nie wytrzymalem jego jazdy... Jakies sensowne ustawienia ktore mu pomoga etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie moje spostrzezenie:

klasa endurance, pierwszy wyscig - 60 okrazen (chyba) Grand Valley. Przeciwnicy jada samochodami typu: NSX '97, Impreza WRX, Silvia spec-R, Celica. a ja? ... Formula 1. :whistling:

48 okrazenie i mam 12 okrazen przewagi. - moj najlepszy czas 1:32,954 a kolejnego 2:16,218. Jaki to ma sens? chyba tylko taki zeby "odbębnić" wyscig i tyle..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego w tym gt jest bieda bo ilosc wyscigow z konkretnymi wymaganiami co do mocy etc jest zenujaca. X1 dublowalem tam na jeszcze pierwszym okrazeniu przeciwnika.

Edytowane przez lavertan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suzuka 1000 5h z groszami, ciągłe padało chyba. Aby wbić 31lvl juz widzę ze trzeba to przejść 3razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego w tym gt jest bieda bo ilosc wyscigow z konkretnymi wymaganiami co do mocy etc jest zenujaca. X1 dublowalem tam na jeszcze pierwszym okrazeniu przeciwnika.

Fakt, niektore wyscigi sa za latwe, ale mysle ze nie wypada narzekac od czasu jak pojawiaja sie wyscigi sezonowe, bo one sa wymagajace wystarczajaco:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suzuka 1000 5h z groszami, ciągłe padało chyba. Aby wbić 31lvl juz widzę ze trzeba to przejść 3razy.

Albo ozłocić Vettela przynajmniej jeden tor i wpadają 2 levele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suzuka 1000 5h z groszami, ciągłe padało chyba. Aby wbić 31lvl juz widzę ze trzeba to przejść 3razy.

Gdzie konkretnie są te wyścigi - i od którego lvl B-spec ?

PS. Mam jeszcze małe pytanko, odsłania ją sie jakies nowe wyścigi jak się zdobywa licencję A , B, IC etc. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo ozłocić Vettela przynajmniej jeden tor i wpadają 2 levele.

A to nawet punkty z Vettela na B-specu wpadają??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździ ktoś na B-Spec zawodu sezonowe te od Signature Ed.? bo nie wiem czy tylko u mnie nie można ustawić auta (zawieszenie, przekładnia itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@NPK_PACMAN

Jeżeli chodzi Ci o wyścigi tzw. endurance (chyba dokładnie nie pamiętam, ale ta nazwa pochodzi ze starszych odsłon GT), to po ukończeniu klasy ekstremalnej, pojawia się nowa - wytrzymałościowa i tam znajdują się te długo dystansowe tory.

Ja ukończyłem wszystkie licencje i nie zauważyłem nowych wyścigów, tak więc chyba nie.

Tak po za tym jak włączam sobie wyścig w B-specu i przykładowo jestem zajęty to jest ok, ale jak mam mu dawać wskazówki (wyprzedź, utrzymaj prędkość etc.) i patrze na jego styl jazdy to padem się chce o ściany rzucać teehee.gif. Mimo, iż mój kierowca ma 7 poziom, potrafi robić błąd na tym samym zakręcie po 3-4 razy... Łapy opadają jak wypadnie z toru na miejscu 3 i puszcza dziewięciu kolejnych przeciwników lądując na ostatnim miejscu, tylko po to aby nie spowodować kolizji dry.gif. Ogólnie strasznie stresujący moim zdaniem tryb, nawet mając 2 razy lepszy samochód nie potrafi sobie poradzić.

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×