Skocz do zawartości
Patricko

Handel Wymienny

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli miałby ktoś Toyote '83 Corolla Levin GT-APEX (AE86) bardzo pilnie potrzebuje tego auta. Nie interesuje mnie wypożyczenie, tylko zamiana za dowolne auto. Także jakby się komuś przewinęła nawet na giełdzie to prosiłbym o zakup, a następnie informację do mnie, że posiadacie takie auto. A ja bardzo chętnie je od was odkupie drogą zamiany za dowolne auto (oczywiscie w granicach zdrowego rozsądku jeśli chodzi o cene).

Ja trafiłem Toyote Sprinter Trueno GT-APEX (S.Shigeno Ver.) '00. Niby to samo, ale jak znam życie i serię GT to czymś się musi różnić nie licząc nazwy i rocznika...

57626098705355339181_thumb.jpg

Mam jeszcze pytanie odnośnie wymian. Czy samochód, który do nas wraca po tym jak został pożyczony, można sprzedać?

Ps. Przepraszam za post pod postem, nie zwróciłem uwagi, że to ja ostatni pisałem...

Edytowane przez ZBENEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałby ktoś Toyote '83 Corolla Levin GT-APEX (AE86) bardzo pilnie potrzebuje tego auta. Nie interesuje mnie wypożyczenie, tylko zamiana za dowolne auto. Także jakby się komuś przewinęła nawet na giełdzie to prosiłbym o zakup, a następnie informację do mnie, że posiadacie takie auto. A ja bardzo chętnie je od was odkupie drogą zamiany za dowolne auto (oczywiscie w granicach zdrowego rozsądku jeśli chodzi o cene).

Posiadam Auto Którego poszukujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przysle mi jakas dobra dusza pic-upa ? W ogole go nie moge dostac na gieldzie, nie wiem czemu.Na pewno przysle cos w zamian.Hynta(psn)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przysle mi jakas dobra dusza pic-upa ? W ogole go nie moge dostac na gieldzie, nie wiem czemu.Na pewno przysle cos w zamian.Hynta(psn)

Jesli masz japońskiego klasyka, albo coś na wyścig francuski, oba z poziomu początkującego, to możemy się na "chwile" wymienić.. Mam Forda SVT, lekko dłubniętego, na tyle, żeby za pierwszym podejściem ozłocić cały event.. Moje PSN ID jest tam gdzie powinno..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny wymienić się na coś za jakiegoś pickupa?

EDIT: ZBENEK - dało by radę również załapać się na pożyczkę? :)

Edytowane przez Mati19_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bede mial japonskiego klasyka bez problemu zrobisz nim zloto.Nie ma problemu na chwile mi styka, wyslalem Ci juz zapro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny wymienić się na coś za jakiegoś pickupa?

EDIT: ZBENEK - dało by radę również załapać się na pożyczkę? :)

Jeśli masz jakiś z samochodów na wymienione przeze mnie wcześniej eventy to nie ma problemu.

Potrzebuję też coś na: LightWeight Cup, Festival Italia, Classic Muscle i SuperCar Nostalgia....

Chętnych zapraszam. Hynta nawet już mi zaproszenie przysłał, więc rozumiem, że ma cos co mnie interesuje i jako pierwszy dostanie Forda SVT..

Co ważne, gram głównie po 20-tej, w tygodniu do ok. 24-tej w weekend dłużej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZBENEK, będę miał coś na Festival Italia chyba, także podeśle zapro + autko, i będę oczekiwał na Forda. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na wymiane:

2 1 Ferrari 330 P4,

2 1 Chaparral 2D,

Jaguar XJR-9 LM race car '88

jedno Lamborghini Miura P400 Bertone Prototype. Miały być dla kumpla ale on już nie potrzebuje więc chętnie wymienię je na inne równie użyteczne bolidy. Wymienić moge dopiero jutro bo pożyczyłem już dziś pickupa.

Najchętniej wymienie się za coś z tej listy :

Peugeot 908 HDI Fap,

Chaparral 2J,

Ford Mark IV,

Nissan GT-R Motul Autech lub Calsonic Impul,

Toyota 7,

Toyota 88C-V Minolta,

Peugeot 905,

Pescarolo C60 Hybride,

ZBENEK, moge użyczyć Lotusa Evora na British Lightweights Cup

Edytowane przez SmoQ_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kogoś kto nie narzeka na nadmiar wolnego czasu rozwiązanie z GT5 to porażka bo rozumiem uzbierać chyba 77000cr na nowego GT-R, ale 1 mln czy 20 mln? Ktoś wcześniej napisał, że nawet miłośnik motoryzacji wymięka...

Nie przesadzajmy. Jak ktoś ma ochotę farmić kasę, to są eventy, gdzie w 1h można uzbierać +/- 540.000 cr. Spoko, całego życia nie zmarnujesz... ;)

Pozdr.

Edit: Mam pytanie do ogranych już. Dopiero liznąłem licencje, speciale i głównie jadę A-Spec. Jak na razie poza kolekcją Chrome Line, Civic Type R i kilkunastoma dłubniętymi standardami, to pusto w garażu. Uzbierało mi się jakieś 600 tys. cr i zastanawiam się co kupić? Co mi się przyda najbardziej na tym etapie kariery 14 lvl (prawie skończone eventy amatorskie)?

Kupować jakiś super samochód, czy lepiej coś mniej krzykliwego i ładować w tuning? Wszelkie sugestie mile widziane. Thx

Pozdrawiam

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

ZBENEK, moge użyczyć Lotusa Evora na British Lightweights Cup

Chętnie przygarnę, ale oddam dopiero we wtorek, bo mam już dwa do oddania, a dzisiaj wysłałem już Forda SVT.

Nervus.. Ja polecam Skyline-a GT-R R34 (jest w salonie za relatywnie małą kasę) + tuning na max. 750KM i ok. 700Nm, do tego napęd na cztery koła i 1270kg... W klasie zawodowej w wyścigu SuperCar wymiękają Enzo i inne Veyron-y :)

Możliwe, że nowy GT-R zrobiony na full też będzie mocny, ale z wagą nie zejdziesz do poziomu w/w R34.

Pzdr

Edytowane przez ZBENEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Murcielgro LP, świetnie się prowadzi mocy bez tuningu jest pod dostatkiem, a po wyłączeniu kontroli trakcji ładnie "lata bokiem".

Dobrym rozwiązaniem jest też Italia, R8 (RS6 zbyt duże i za ciężkie ale też ciekawa opcjatongue.gif).

Szczerze mówiąc nie testowałem jeszcze japońskich autek typu Nissan GTR, ale podejrzewam, że PD pokazało co Japonia potrafi.

Jestem już w klasie ekstremalnej a Lambo (i z resztą inne super samochody z garażu) dalej się przydaje.

PS. W ekstremalnej klasie jest wyścig w którym w 6 min bez problemu można wygrać 83 000 Cr. Także to całe zamieszanie w okół "prezentów urodzinowych" nie jest warte uwagi. Zwracam honor Nervus_plthumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Murcielgro LP, świetnie się prowadzi mocy bez tuningu jest pod dostatkiem, a po wyłączeniu kontroli trakcji ładnie "lata bokiem".

Dobrym rozwiązaniem jest też Italia, R8 (RS6 zbyt duże i za ciężkie ale też ciekawa opcjatongue.gif).

Szczerze mówiąc nie testowałem jeszcze japońskich autek typu Nissan GTR, ale podejrzewam, że PD pokazało co Japonia potrafi.

Jestem już w klasie ekstremalnej a Lambo (i z resztą inne super samochody z garażu) dalej się przydaje.

PS. W ekstremalnej klasie jest wyścig w którym w 6 min bez problemu można wygrać 83 000 Cr. Także to całe zamieszanie w okół "prezentów urodzinowych" nie jest warte uwagi. Zwracam honor Nervus_plthumbsup.gif

Spoko i tak trzymać :thumbsup: Właśnie Italia chodzi mi po głowie, ale nie wiem, czy poradzi sobie w bardziej wymagających eventach, i czy ja ogarnę ten piękny wózek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przygarnę, ale oddam dopiero we wtorek, bo mam już dwa do oddania, a dzisiaj wysłałem już Forda SVT.

Pzdr

Spoko tylko pojawiło się pare osób chętnych na 300 P4 i Miure więc będe mógł podesłać Ci lotusa najwczesniej właśnie we wtorek. Jeśli nie spieszysz sie to lotus bedzie czekał. A oddać możesz kiedy już nie bedzie CI potrzebny. To daj znać, ale chyba do tego czasu zorganizujesz/kupisz cos na british LW Cup. To ograniczenie 1 auto na dzień jest koszmarne

Edytowane przez SmoQ_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko i tak trzymać :thumbsup: Właśnie Italia chodzi mi po głowie, ale nie wiem, czy poradzi sobie w bardziej wymagających eventach, i czy ja ogarnę ten piękny wózek ;)

Italia wbrew pozorom prowadzi się świetnie jak na tylny napęd, podobnie SLS. Z półki cenowej Italii polecałbym Gallardo bądź GTR-a (4X4 to jest tobiggrin.gif)

Murcielagro to już klasa Enzo także tym samochodem można przejść w tej grze naprawdę bardzo wiele wyścigów.

Ja z tych wymienionych autek posiadam wszystkieteehee.gif, także problemu z wyborem już nie mam, ale zacząłem od RS6 nawiasem mówiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Italia wbrew pozorom prowadzi się świetnie jak na tylny napęd, podobnie SLS. Z półki cenowej Italii polecałbym Gallardo bądź GTR-a (4X4 to jest tobiggrin.gif)

Murcielagro to już klasa Enzo także tym samochodem można przejść w tej grze naprawdę bardzo wiele wyścigów.

Ja z tych wymienionych autek posiadam wszystkieteehee.gif, także problemu z wyborem już nie mam, ale zacząłem od RS6 nawiasem mówiąc.

Chodzi o to, że te autka mam z EK: (Audi R8 5.2 FSI quattro, BMW M3 Coupe, Lamborghini Murciélago LP 640, Mercedes-Benz 300 SL Coupe, Shelby Cobra 427) wszystkie w Chrome Line Edition. Więc pasowałoby dokupić może jakiegoś japońca lub makarona. Tylko właśnie którego? Italia jest piękna, ale czy daje radę? A jeśli GTR, to w jakiej specyfikacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na wymianę maksymalnie dopakowane Ferrari 430 Scuderia także jak ktoś jest zainteresowany i ma jakieś ciekawe oferty to pisać ;) ''Skudą'' objechałem już wszystko co się dało i nie dawno kupiłem Murcielago także Ferrari nie jest mi już potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. W ekstremalnej klasie jest wyścig w którym w 6 min bez problemu można wygrać 83 000 Cr.

Sory za offtopa ale możesz podać szczegóły ? Który to wyścig dokładnie ? A-Spec czy B-Spec ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A spec "Europen car" czy coś takiego od 22 lvl tor Romathumbsup.gif

Ten wyścig można wygrać nie pomodzonym C63 AMG czy M3 E92 i wtedy jedziemy jakiś 6,5 minuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pożyczyć jakiegoś super bolida na jeden dzień do wygrania mistrzostw świata w klasie zawodowej bodajże . Może ktoś ma Bmw McLarena czy coś tego typu .

Od siebie mogę pożyczyć pick up'a , muscle car'a i inne pojazdy jak ktoś potrzebuje do poprzednich event'ów . Kontakt najpierw tu przez wiadomość , bo nie mam podłączonej konsoli do internetu w tym momencie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka mógłby ktoś pożyczyć albo chciałby coś w zamian na Festival Italia,Wyścig pick'ów,mistrzostwa świata muscle 450km+,Nostalgiczny puchar klasyków poniżej 70 roku 420km+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś z was na zbyciu szybkie auto z przed 80 roku? najlepiej amerykańskie, ale jak nie macie amerykańskiego to jakieś inne z przed 80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 wymienie evo rally car 03 - 348koni wart 300 000 cr full tuning pod rajdy.

i za jakis czas camaro z 69 roku  - ponad 550 koni full tuning

zamienie na jakies lambo lub wyscigowe auto ponizej 1980

Edytowane przez Neo0O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś Formula GT ? Chciałbym pożyczyć (mogę sie również zamienić), ukończyć event formula gt, i oddać właścicielowi. Mam dużo cennych aut które moge dać w zastaw bądź zamienić się. Jeśli jest ktoś kto może mi pomóc prosze o PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos auto typu nascar , chcialbym pozyczyc bo nie moge przejsc tych specjali nascara ... dla mnie to niewyobrazalnie trudne mimo ze juz pare osob mi to tlumaczylo i ogladalem filmy na youtobe. pozycze , przejde i oddam ogolnie juz sie wymienialem i pozyczalem auta sam jak i je dostawalem wiec problemu zadnego nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×