Skocz do zawartości
Patricko

Handel Wymienny

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje jakiejś dobrej bryki gdzie na lajcie będę mógł mistrzostwa granturismo wygrać... Klasa zawodowa to chyba jest.

W zamian mogę dać maksymalnie ulepszonego evo IX wraz z modyfikacją wyścigową. Wygrałem nim spokojnie mistrzostwa samochodów tuningowanych w ekspercie.

Jak chcesz to mam Gallardo full wypas 771KM / 1160kg można nim dublować w tych mistrzostwach biggrin.gif.

Nie dam i nie zamienię się, ale mogę pożyczyć w zamian za przywrócenie sztywności nadwozia przed zwrotem (koszt ok. 150 000 Cr).

Jak chcesz to odezwij się na PSN, będę dzisiaj po 17:00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś pożyczyć BMW e36 ?:) Jakby co to gg, 6699243

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, to mój pierwszy post na forum :D

Ja mogę pożyczyć :

Mitsubishi Lancer EVO IV GSR '96 - 477KM [P]

Mercedes-Benz C 63 AMG '08 - 843KM [P]

Nissan Skyline GT-R V spec II (R32) '94 - 631KM [P]

Citroen C4 WRC '08 seria [P]

Toyota FT-86 Concept '09 - 343 KM [P]

Mazda Eunos Roadster (NA Special Package) '89 - 191KM [P]

Dodge RAM 1500 LARAMIE Hemi Quad Cab '04 - 700KM

Jaguar XFR '10 seria

Alfa Romeo Giulia Sprint GTA 1600 '65 - 230KM

Honda MUGEN MOTUL CIVIC Si Race Car '87 - 284KM

Lamborghini Countach LP400 '74 seria

Opera Performance S200 '04 seria

Potrzebuję:

Pojazdu, którym wygram Japońskie Klasyki w Klasie początkującej

PSNid: Patryk_Lecinski

Pozdrawiam :smile:

Edytowane przez Lecinski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Aktualizacja:

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to mam na wymianę/pożyczenie następujące auta:

Lancia Delta HF Integrale Evoluziona '91 seria 206KM

Maserati GranTurismo S '08 seria 432KM

Lamborghini Countach LP400'74 seria 368Km

Dome-Zero Concept'78 seria 160KM, auto raczej ciekawostka dla miłośnika japońców :)

Buick Special'62 570KM, piękny muscle

Honda Mugen Motul Civic Si Race Car'87 219KM, bez problemu można niż zrobić event Japoński Festiwal lat 80 z klasy zawodowej

Mitshubishi Lancer 1600 GSR Rally Car'74 zrobiony na 257Km, robi z palcem w rurze Japońskie Klasyki z klasy początkującej oraz Wyścigi dla samochodów z napędem FR również w klasie początkującej :)

Dodge RAM 1500 LARAMIE Hemi Quad Cab '04 seria+ opony wyścigowe miękkie

Czego poszukuję:

-Sprawdzone auto na Tous France Championat

-brytyjczyka wagi lekkiej na event British Lightweights

-każde inne, fajne auto z duszą, bez znaczenie premium czy standard

-sprawdzoną rajdówke do 250KM

Pzdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Aktualizacja:

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to mam na wymianę/pożyczenie następujące auta:

Lancia Delta HF Integrale Evoluziona '91 seria 206KM

Maserati GranTurismo S '08 seria 432KM

Lamborghini Countach LP400'74 seria 368Km

Dome-Zero Concept'78 seria 160KM, auto raczej ciekawostka dla miłośnika japońców :)

Buick Special'62 570KM, piękny muscle

Honda Mugen Motul Civic Si Race Car'87 219KM, bez problemu można niż zrobić event Japoński Festiwal lat 80 z klasy zawodowej

Mitshubishi Lancer 1600 GSR Rally Car'74 zrobiony na 257Km, robi z palcem w rurze Japońskie Klasyki z klasy początkującej oraz Wyścigi dla samochodów z napędem FR również w klasie początkującej :)

Dodge RAM 1500 LARAMIE Hemi Quad Cab '04 seria+ opony wyścigowe miękkie

Czego poszukuję:

-Sprawdzone auto na Tous France Championat

-brytyjczyka wagi lekkiej na event British Lightweights

-każde inne, fajne auto z duszą, bez znaczenie premium czy standard

-sprawdzoną rajdówke do 250KM

Pzdr,

mogę ci pożyczyć Lotus Elise na wyścig British Lightweights. Oczywiście stuniningowany, ale żeby nim wygrać będziesz się napocić:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potzrebuje kupić sport truck do klasy amatorskiej..może ktoś chce odstąpić..?wzamian moge kupić cos innego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lysystrzelno: Elise jest faktycznie trudny w do utrzymania. Ja złoto w British Lightweights zgarnąłem TVR-em (nie pamiętam w tej chwili którym, chyba Tuscan) - łatwiej się nim jeździ. Mogę ci go pożyczyć, a w zamian chciałbym Dodge'a RAM.

Edytowane przez pprucia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lysystrzelno: Elise jest faktycznie trudny w do utrzymania. Ja złoto w British Lightweights zgarnąłem TVR-em (nie pamiętam w tej chwili którym, chyba Tuscan) - łatwiej się nim jeździ. Mogę ci go pożyczyć, a w zamian chciałbym Dodge'a RAM.

Okej, RAMa mogę przesłać Ci jutro bo aktualnie jest w obiegu, ale jesteśmy umówieni :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, RAMa mogę przesłać Ci jutro bo aktualnie jest w obiegu, ale jesteśmy umówieni :pardon:

Nie ma problemu. Też podeśle ci go jutro - aktualnie nie mam dostępu do konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Gran Turismo All Stars to ZR1 + modyfikacje wyścigowe + ful tuning + wyścigowe miękkie i spokojnie idzie to przejechać ;)

Edytowane przez pizipizi1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Formule gt albo x1 ;p To drugie to zdecydowana ewentualnosc bo on ciagle w uzytku ;p jak nie ja to bob nim jezdzi

edit: tylko nie wiem jak jest z poziomami wymaganymi do kupna samochodu w przypadku przesylania, nadal np formula ma 24 i nawet jak przesle to na nizszym nie da rady ruszyc? X1 ma chyba 30 nawet chociaz nie wiem bo to ten wygrany z challenga vettela wiec nie widzialem jaki potrzebny lvl jest.

Edytowane przez lavertan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Formule gt albo x1 ;p To drugie to zdecydowana ewentualnosc bo on ciagle w uzytku ;p jak nie ja to bob nim jezdzi

edit: tylko nie wiem jak jest z poziomami wymaganymi do kupna samochodu w przypadku przesylania, nadal np formula ma 24 i nawet jak przesle to na nizszym nie da rady ruszyc? X1 ma chyba 30 nawet chociaz nie wiem bo to ten wygrany z challenga vettela wiec nie widzialem jaki potrzebny lvl jest.

ta formuła gt dalej aktualna?? Z miłą chęcią bym pożyczył na wyścigi w a - spec i b - spec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo pozyczona wlasnie. Jak dostane spowrotem (jutro najprawdopodobniej) to moge pozyczyc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos moze pozyczyc Citroena C4 WRC doslownie na chwile bo chce zrobic w Rajdzie GT ten rajd na szutrze, na tym najwyzszym poziomie

Edytowane przez babciakundzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos moze pozyczyc Citroena C4 WRC doslownie na chwile bo chce zrobic w Rajdzie GT ten rajd na szutrze, na tym najwyzszym poziomie

ja moge, mam dwie sztuki (jedna z ticketa druga z eventa), ale zaden nie tuningowany wiec jak chcesz to juz na wlasna reke musisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożycze coś do Like The Wind, czym bez problemu się uporam. Dodam, iż modyfikowaną wyścigowo + najlepsze opony + full tuning ZR1 nie daje rady dojechać wyżej niż na 10 miejscu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2xBuick Special'62 oddam obojętne za co :roll:

Quattro '82

golf 1 gti

marcos Mini gt '70

Formula Gran Turismo

Moze tez będzie:

Punto Abarth'00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożycze coś do Like The Wind, czym bez problemu się uporam. Dodam, iż modyfikowaną wyścigowo + najlepsze opony + full tuning ZR1 nie daje rady dojechać wyżej niż na 10 miejscu ;)

Zwieksz jej predkosc do okolo 385 bodajze to idzie to zrobic, korzystajac z tuneli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożycze coś do Like The Wind, czym bez problemu się uporam. Dodam, iż modyfikowaną wyścigowo + najlepsze opony + full tuning ZR1 nie daje rady dojechać wyżej niż na 10 miejscu ;)

Zonda + full tuning + opony wm + zawieszenie obniżone i utwardzone na max + max. docisk + 380-400 km/h + palec w ....... thumbsup.gif.

Po obniżeniu i utwardzeniu zawiechy trzeba pamiętać o ustawieniu stabilizatorów na 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki użytkownikowi Mroczas87, który użyczył mi Toyoty Minolty, bez problemu za pierwszym razem zaliczyłem Like The Wind ;) Jeszcze raz wielkie dzięki Mroczas87 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje oryginalnego challengera z 70' Moge pozyczyc jakies nascary, wrc, pickupy itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje oryginalnego challengera z 70' Moge pozyczyc jakies nascary, wrc, pickupy itp.

Dodge Challenger R/T '70 czy jakiś inny jeszcze jest? Ale wysłać mogę dopiero jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×