Skocz do zawartości
Patricko

Handel Wymienny

Rekomendowane odpowiedzi

ma ktos auto typu nascar , chcialbym pozyczyc bo nie moge przejsc tych specjali nascara

WTF?

Przecież na speciale dostaje się samochody, nie trzeba kupować własnych... :rolleyes: No chyba, że o innych specjalach mówimy (ja mówię o szkole Gordona czy jak on tam ma ;) ).

A jeśli chodzi o inne speciale to po ukończeniu szkoły dostanie się własny Nascarowóz :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF?

Przecież na speciale dostaje się samochody, nie trzeba kupować własnych... :rolleyes: No chyba, że o innych specjalach mówimy (ja mówię o szkole Gordona czy jak on tam ma ;) ).

A jeśli chodzi o inne speciale to po ukończeniu szkoły dostanie się własny Nascarowóz :thumbsup:

i ja nie umiem przejsc ich na zloto wiec nie mam auta a chec je pozyczyc do wyscigow bo juz dawno mam lvl w a i b a nie moge tego zrobic bez auta .... po co wyjasniac i robic burdel , jak i tak nie zamierzasz pozyczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam:

S Audi RS 6 ‘02

S Audi RS 6 Avant ‘02

Dodge RAM

Jakby ktoś miał chętnie sie wymienię :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam:

S Audi RS 6 ‘02

S Audi RS 6 Avant ‘02

Dodge RAM

Jakby ktoś miał chętnie sie wymienię :biggrin:

Cześć.

Posiadam S Audi RS 6 Avant ‘02 "golasa" i chętnie wymienię na coś ciekawego. Dodaj mnie do znajomych i odezwij się. Chętnie zamienię na golfa MK1 również golasa. Pzdr

Edytowane przez lysystrzelno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam:

S Audi RS 6 ‘02

S Audi RS 6 Avant ‘02

Dodge RAM

Jakby ktoś miał chętnie sie wymienię :biggrin:

Wymienie Rama za auto typu nascar badz wyscigowke gran turismo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja nie umiem przejsc ich na zloto wiec nie mam auta a chec je pozyczyc do wyscigow bo juz dawno mam lvl w a i b a nie moge tego zrobic bez auta .... po co wyjasniac i robic burdel , jak i tak nie zamierzasz pozyczyc.

Nascara możesz kupić w Salonie chevroleta za około 500k :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam samochodów Pickap. Chodzi o samochodu typu:

Dodge RAM 1500

Toyota tacoma x-runner

Ford SVT F-150

Chevrolet SSR

Chevrolet silverado SST Concept

Daichatsu II midget II Type

Bardzo proszę o pomoc. ani w salonych ani w używancyh nie ma tych aut!:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jak ktoś zainteresowany:

JaguarE-TYPE Coupe ‘61

Buick Special '62

Citroën 2CV TypeA ‘54

Mazda efini RX-7 Type RZ (FD0 '92

Honda Z ACT '70

Nissan Skyline GT-R n1 (r32) '91

Chaparral 2J Race Car '70

Lancia Delta HF integrale Evo

Chevrolet Corvette Convertible(C1) ‘54

nathandrake

Mam kupiona Toyota tacoma x-runner, stock., nie robie jej bo chce RAMa dorwac, wiec moge Ci ja pozyczyc albo jak znajde Rama to sie wymienic :thumbsup:

Edytowane przez Bartek123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam samochodów Pickap. Chodzi o samochodu typu:

Dodge RAM 1500

Toyota tacoma x-runner

Ford SVT F-150

Chevrolet SSR

Chevrolet silverado SST Concept

Daichatsu II midget II Type

Bardzo proszę o pomoc. ani w salonych ani w używancyh nie ma tych aut!:(

Daichatsu to se odpuść :) to jest jakaś riksza z motorkiem 30 koni :D mam takie dwa za wygrane eventy w A- i B-Spec. A koszt tego dziadostwa to około 8000 na giełdzie a jak bym chcial sprzedać to 1500 :(

Mogę sie zamienić za cokolwiek...

Edytowane przez zaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera sprzedalem VW Lupo na puchar a teraz potrzebuje go do B-Speca. Moze ktos uzyczyc?

Volkswagen Lupo GTI Cup Car (J) ‘03 ewentualnie Volkswagen Lupo Cup Car ‘00

albo dowolne inne Lupo stuningowane.

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera sprzedalem VW Lupo na puchar a teraz potrzebuje go do B-Speca. Moze ktos uzyczyc?

Volkswagen Lupo GTI Cup Car (J) ‘03 ewentualnie Volkswagen Lupo Cup Car ‘00

albo dowolne inne Lupo stuningowane.

jak dobrze pamiętam to ja mam w swojej stodole, moge Ci pożyczyć ale jak wróce z pracy czyli ok godz. 17 (moze wczesniej) W sumie to mam jeszcze kilka innych fur jakby ktoś chciał pożyczyć, napewno mam jakiegoś pick-upa i kilka innych furek potrzebnych do ozłocienia dużej części wyścigów A-Spec

Edytowane przez Longer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera sprzedalem VW Lupo na puchar a teraz potrzebuje go do B-Speca. Moze ktos uzyczyc?

Volkswagen Lupo GTI Cup Car (J) ‘03 ewentualnie Volkswagen Lupo Cup Car ‘00

albo dowolne inne Lupo stuningowane.

ja mam cup car'a lekko stiuningowanego... jakby co to będę po pracy w domu tak o 15:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie, odezwe sie po robocie - jakos kolo 19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje bardzo szybkiego i skrętnego klasyka do Historic Racig Car Cup! W zamian skołuje wszystko co tylko będę mógł, ale prosze pomóżcie bo już mnie szlak trafia, jak mnie auta z wiatrakami z tyłu dymają ;)

Ewentualnie polećcie mi coś, czym moge ten event przejechać

Edytowane przez pizipizi1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po wielu próbach przeszedłem to corvettą c2 zo6 race carem...... mój b-spec na pewno tego tym samochodem nie dokona . Jak już się jest pierwszym to na zakrętach jeszcze nie ma płaczu ale na prostych szuflady doganiają nas bardzo szybko i nie raz trzeba nieczysto zajeżdżać drogę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje bardzo szybkiego i skrętnego klasyka do Historic Racig Car Cup! W zamian skołuje wszystko co tylko będę mógł, ale prosze pomóżcie bo już mnie szlak trafia, jak mnie auta z wiatrakami z tyłu dymają ;)

Ewentualnie polećcie mi coś, czym moge ten event przejechać

Na GTplanet pewien gość poleca na ten event Lamborghini Countach + full tuning. Autko wygrywamy w evencie Lamborghini Exclusive, odpada koszt zakupu i jest nowy - nie musisz robić remontu silnika. A potem, to już tylko ogarnięcie tego pojazdu i oczywiście umiejętne blokowanie rywali. To jest fajna opcja dla kierowców z chudszym portfelem. Sam jeszcze nie wypróbowałem, bo lvl nie pozwala, ale na pewno spróbuję jak będę mógł.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje bardzo szybkiego i skrętnego klasyka do Historic Racig Car Cup! W zamian skołuje wszystko co tylko będę mógł, ale prosze pomóżcie bo już mnie szlak trafia, jak mnie auta z wiatrakami z tyłu dymają ;)

Ewentualnie polećcie mi coś, czym moge ten event przejechać

Jeśli to jest ten wyścig z eksperta to objedź go Jaguarem XJ13, dodatkowo wpadnie Ci trophy za "wyścig marzeń".

Jeśli w garażu brak tego wózka to można zdobyć na niego kod na Facebook'u za free (w salonie kosztuje 20 000 000).

Edyta:

Przepraszam za błąd, ale tak jak napisali koledzy poniżej, wersją Chromeline XJ13 nie można startować w tym pucharze.

Nie zmienia to postaci rzeczy, że puchar warto wygrać jednym z trzech samochodów "Dream race".

Edytowane przez Kovalov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest ten wyścig z eksperta to objedź go Jaguarem XJ13, dodatkowo wpadnie Ci trophy za "wyścig marzeń".

Jeśli w garażu brak tego wózka to można zdobyć na niego kod na Facebook'u za free (w salonie kosztuje 20 000 000).

Z tego co czytałem na GTplanet, to nie można pojechać tego eventu Jagiem zdobytym w ten sposób... Ale niech wypowie się ktoś, kto ma w ten sposób zdobytego XJ13 i próbował tego eventu.

Pozdr.

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem na GTplanet, to nie można pojechać tego eventu Jagiem zdobytym w ten sposób... Ale niech wypowie się ktoś, kto ma w ten sposób zdobytego XJ13 i próbował tego eventu.

Pozdr.

potwierdzam - nie da sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam - nie da sie.

Dzięki za sprawdzenie, również dla NERVUS'a za czujność. Edit zrobiony.ok.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh no cóż, w takim razie moja prośba jest nadal aktualna. Szukam szybkiego auta do Historic Racing Cup, oddam natychmiast po zwycięstwie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Utknąłem w grze gdyż potrzebuje szybkiego wozu klasy RACE CAR- Audi R8 Race Car , Nissan lub Mercedes

Niestety Pagani Zondą R '09 nie daje rady

Prosiłbym o pożyczenie samochodu na 1 - 2 wyścigi . Mogę dać w zastaw samochody .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×