Skocz do zawartości
Patricko

Handel Wymienny

Rekomendowane odpowiedzi

Przydałby mi się jakiś touring car do DTM. W zamian też coś mogę pożyczyć, na pewno się dogadamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bartek123

Tak, o niego mi chodzi... z chęcią przyjmę :) Potrzebujesz czegoś? :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bartek123

Tak, o niego mi chodzi... z chęcią przyjmę :) Potrzebujesz czegoś? :thumbsup:

Musze Nascara przejść a jeszcze auta nie kupowałem wiec jak coś to to, ale tak jak pisałem mogę jutro dopiero wysłać bo dziś już przesyłałem :confused:

Przydałby mi się jakiś touring car do DTM. W zamian też coś mogę pożyczyć, na pewno się dogadamy ;)

Cos sie tez znajdzie tylko to ograniczenie do jednego auta dziennie :confused:

PSN: asgard88

Edytowane przez Bartek123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melon mógłbyś podesłać mi nascara? Siedze od rana i próbuje ozłocić specjalny event z nimi, ale za nic w świecie nie moge tego zrobić. Oglądam filmiki na yt, jade tym samym torem jazdy, ale za nic w świecie nie moge wygrać. Raz ich dochodze, a raz zostaje całkiem w tyle. Niewiem od czego to zalezy, ale na realistyczne nie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melon mógłbyś podesłać mi nascara? Siedze od rana i próbuje ozłocić specjalny event z nimi, ale za nic w świecie nie moge tego zrobić. Oglądam filmiki na yt, jade tym samym torem jazdy, ale za nic w świecie nie moge wygrać. Raz ich dochodze, a raz zostaje całkiem w tyle. Niewiem od czego to zalezy, ale na realistyczne nie wygląda.

A Próbowałeś ASM wyłączyć tą pomoc wychodzenia z poślizgu .. Ja tak zrobiłem i wszystko na złoto :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o eventy specjalne, a w nich nie da wyłączyć sie ASM, od górnie już jest tak że musimy mieć włączony

edit: EDIT: nie dawałem rady tego cholerstwa za nic przejechać, tzn. ostatniego poziomu.. Wyszedłem na dwór, dotleniłem się, wracam, i po 25min gry mam już całego Nascara ozłoconego. Niewiem jakim cudem tego dokonałem, jestem pewny że jechałem jak wcześnie, ale kompelt złotek wpadł ;)

Edytowane przez pizipizi1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o eventy specjalne, a w nich nie da wyłączyć sie ASM, od górnie już jest tak że musimy mieć włączony

Trzeba wyłączyć ABS i wtedy ASM nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wyłączyć ABS i wtedy ASM nie działa.

Teraz już po fakcie, ale dzięki za rade ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można wyłączyć w eventach n a kole kierownicy DFGT bez żadnego problemu ale jak widzę to już ci się to udało zamknąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pożycze coś do wyścigów DTM touring czy jakoś tak, w klasie ekstremalnej. Nie chce mi się wydawać 1mln, żeby przejechać trzy wyścigi. W zamian pożyczę Nascara, lub auta do wszystkich wyścigów w klasie ekstremalnej do 22levela włącznie, oczywiście bez wyścigów DTM do których poszukuje auta. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie na marginesie pytanko. Czy samochody, które się pożycza a potem odbiera, trzeba naprawiać, czy są one automatycznie naprawiane?

Pytam, bo jeszcze nie sprawdzałem, a tak mi przyszło właśnie do głowy. Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie na marginesie pytanko. Czy samochody, które się pożycza a potem odbiera, trzeba naprawiać, czy są one automatycznie naprawiane?

Pytam, bo jeszcze nie sprawdzałem, a tak mi przyszło właśnie do głowy. Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam B)

Jak wracają to są nówki sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad ci to przyszlo do glowy? Pozyczylem ze zjechanym olejem i taki tez dostalem spowrotem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. czyli wszystko zależy od osobnika, który naszym samochodem jeździ, czy po wszystkim naprawi i odda, czy odda uszkodzony.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepatrzyłem garaż i mam parę podwójnych aut wiec do wymiany są:

Ferrari F40

mazda 110S

ruf ctr2 '96

golf 1 gti

Lancer Evo GSR '92

Lancia Stratos '73

BUICK SPECIAL

Audi quattro '82

Formula gran turismo

Edytowane przez Bartek123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos ma moze Ferrari P4 na wymiane?

Z tego co pamiętam to mam to chyba, upewnić się mogę za 2h, za red bulla się wymienię :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferrari P4 330 tak bodajze pelna nazwa. Moze byc i za red bulla

edit: najlepiej nie tuningowany ;p ilosc przejechanych kilometrow nie robi, nic czego by nie mozna bylo naprawic

Edytowane przez lavertan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferrari P4 330 tak bodajze pelna nazwa. Moze byc i za red bulla

edit: najlepiej nie tuningowany ;p ilosc przejechanych kilometrow nie robi, nic czego by nie mozna bylo naprawic

Ferrari 330 p4 race car '64 ?

Przebieg: 73km

Nie tuningowane nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to to wlasnie chodzi. X1 ma troche kilometrow ;p 12k ponad ;p remontowany silnik i usztywnianie nadwozia 800 km temu ;p jak ci pasi to jutro sie wymienic mozemy (tj w zasadzie dzisiaj)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienię "jay leno tank car" na coś innego xD Dwa mi niepotrzebne.

Edytowane przez Hornet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to to wlasnie chodzi. X1 ma troche kilometrow ;p 12k ponad ;p remontowany silnik i usztywnianie nadwozia 800 km temu ;p jak ci pasi to jutro sie wymienic mozemy (tj w zasadzie dzisiaj)

Do jakiejś 17 będę na ps3 wiec jak coś to pisz :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie miałem pisać, że dzisiaj chyba nie da rady ;/ Kumpel sobie sprawił prezent na święta w postaci PS3 + GT5 i mi suszył głowę co bym mu na święta (jak dogodnie ;p) coś fajnego podesłał. Wiec limit znowu argh. Jak to irytuje ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie miałem pisać, że dzisiaj chyba nie da rady ;/ Kumpel sobie sprawił prezent na święta w postaci PS3 + GT5 i mi suszył głowę co bym mu na święta (jak dogodnie ;p) coś fajnego podesłał. Wiec limit znowu argh. Jak to irytuje ;/

Ok, nie spieszy mi sie strasznie ale jutro z Melon PS3 omawiałem się na oddanie aut wiec w niedziele jak coś :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×