Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Do kiedy będą sprzedawane te Fortune Hunters cośtam? Bo skusiłbym się, a nie wiem ile mam czasu ;D A no i gdzie to w PSstore moge znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Do kiedy będą sprzedawane te Fortune Hunters cośtam? Bo skusiłbym się, a nie wiem ile mam czasu ;D A no i gdzie to w PSstore moge znaleźć?

Sprzedawane będą chyba do usranej śmierci :) A Club jest tam gdzie są wszystkie dodatki do gier w sekcji "Add-Ons" w PSS.

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się niestety rozegrać dopiero 1 cel drużynowy na mapie Wrak pociągu, już po ponownym ściągnięciu Flashbacka2... cały czas mam mapy z podstawki + flashback 1:/

U mnie po Update jest wszystko OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa z niedziałającymi kopiami Uncharted 3 ? Czy ND rozwiązało już ten problem ? Mi U3 działało od początku więc nie śledziłem dokładnie tego tematu. Znajomy chce kupić PS3 ale obawia się właśnie że nie pogra w U3 czy Killzone 3 i dlatego pytam. W sklepie raczej nie będzie możliwości sprawdzić czy laser w PS3 jest sprawny więc jedyne co pozostaje to poszukać konsoli prawie nowej z odbiorem osobistym wziąć moją kopię U3 i sprawdzić na miejscu czy wszystko działa. Czy jakieś modele szczególnie cierpią na przypadłość nie czytania U3 ? Ew czy na pudełku można znaleźć informacje o dostawcy lasera do PS3 wtedy bym sprawdził jaki jest w mojej slimce. Może być PW żeby nie zaśmiecać tematu. Z góry dzieki wszystkim za pomoc.

Nie wiem czy takie sprawdzanie pomoże, zazwyczaj jest tak że gra się uruchamia normalnie i można grać przez miesiąc i nic się niedzieje, aż pewnego pięknego popoludnia zobaczysz kręcący się pierścień i lipa będzie. Tak wlaśnie u mnie bylo, gralem przez 2 tygodnie i bylo ok, pewnego dnia przestalo się uruchamiać. Nie wiem czy to naprawili czy to przypadek ale gra zaczela mi się uruchamiać po jakiś 3 tygodniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@tight-sweater

Fakt, z nowymi mapami trochę lipnie, mi jak na razie u dało się rozegrać dwa mecze w wiosce i jeden na wraku, ale zdarza się. Z czasem myślę będzie lepiej.

Edytowane przez Dreamotron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;d Mam pytanie ;d Jak zabić tego takiego jakby bossa na statku ? Rozdział porwanie . Wyskakuje taki cały w armorze i nawala z karabinu i nie moge go zabić ;d prosze o szybką odpowiedź;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;d Mam pytanie ;d Jak zabić tego takiego jakby bossa na statku ? Rozdział porwanie . Wyskakuje taki cały w armorze i nawala z karabinu i nie moge go zabić ;d prosze o szybką odpowiedź;d

Napierdala** w głowę, dopóki mu hełm, nie spadnie. Jak mu spadnie, możesz go pobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;d Mam pytanie ;d Jak zabić tego takiego jakby bossa na statku ? Rozdział porwanie . Wyskakuje taki cały w armorze i nawala z karabinu i nie moge go zabić ;d prosze o szybką odpowiedź;d

pewnie chodzi ci o tego z blaszanym chelmem i wielkim karabinem maszynowym akcja przy kontenerach. wskocz na kontener i bedzie tam wolne miejsce miedzy rzedami kontenerow tam jestes w miare bezpieczny od jego pociskow i granatow jak tylko sie pojawi ładuj w chelm i wycofaj i tak co chwile do przodu strzalaj i wycofaj. wczoraj na miażdżacym mi sie tak udało. powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w multi oporowo i nie mogę się oderwać od konsoli ! Frustruje mnie jednak fakt, iż zdecydowana większość ma 75 poziom. Ja rozumiem, że gra wyszła jakiś czas temu, ale przecież są ludzie, którzy teraz ją kupują i sam nie wiem... nie grają oni po sieci, czy co? Non stop trafiam ze swoim 32 poziomem między graczy, którzy mają maksymalny. Czasem się na prawdę odechciewa, ale mimo tego jest tak miodnie, że ciężko się oderwać !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Non stop trafiam ze swoim 32 poziomem między graczy, którzy mają maksymalny.

1. Matchmaking jest beznadziejny.

2. Maksymalny poziom w absurdalnej mechanice U3 osiąga się w trzy tygodnie, więc fakt, że znaczna większość spotykanych graczy go już ma, jest niestety zupełnie normalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Matchmaking jest beznadziejny.

2. Maksymalny poziom w absurdalnej mechanice U3 osiąga się w trzy tygodnie, więc fakt, że znaczna większość spotykanych graczy go już ma, jest niestety zupełnie normalny.

A jak wbić taki poziom w 3 tyg ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram od tygodnia w multi i jak na razie udało mi się wbić 40 lvl. Zastanawia mnie jedna sprawa, czemu grając w kooperacje kilka razy zdażyło mi się grać z dwoma ludkami o tych samych levelach, o tych samych skórkach, a ich nick różnił się tylko tym, że jeden miał w nawiasie numerek 1. Czy ten z numerkiem 1 jest jakimś bootem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli chodzi o kooperację, tych dwóch gości z takim samym PSN ID to jest dwóch typów grających dwoma padami na jednej konsoli; jest w menu taka opcja >> zarejestruj drugiego pada, Co do zdobywamia maksymalnego levelu w u3 >> ja zdobyłem z kumplem maksymalny level w miesiąc, grając tylko w tryb: KOOPERACJA ARENA - poziom wymagający ( 120$ za zabicie bota ), poziom miazdzący ( 160$ za zabicie bota ), - wychodziło nam za przejście takiej areny 10 fal

jakies 40000$ - 60000$, więc level wbijesz dosyć szybko,

Edytowane przez bickamil5
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kooperację, tych dwóch gości z takim samym PSN ID to jest dwóch typów grających dwoma padami na jednej konsoli; jest w menu taka opcja >> zarejestruj drugiego pada, Co do zdobywamia maksymalnego levelu w u3 >> ja zdobyłem z kumplem maksymalny level w miesiąc, grając tylko w tryb: KOOPERACJA ARENA - poziom wymagający ( 120$ za zabicie bota ), poziom miazdzący ( 160$ za zabicie bota ), - wychodziło nam za przejście takiej areny 10 fal

jakies 40000$ - 60000$, więc level wbijesz dosyć szybko,

Aha, jak masz jakąś ekipę to spoko, ja byłem wolnym strzelcem, niby z forum wysyłali zapro, ale jakoś nic z tego nie wyszło, grałem sam i wbiłem tylko 75 level. Teraz już nie gram w multi, ale jeszcze kiedyś włączę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;d Mam pytanie ;d Jak zabić tego takiego jakby bossa na statku ? Rozdział porwanie . Wyskakuje taki cały w armorze i nawala z karabinu i nie moge go zabić ;d prosze o szybką odpowiedź;d

miałem z nim mały zgryz na Crushing, ale znalazłem na niego prosty sposób. znacznie łatwiejszy niż strzelanie w głowę - ładuj ile wlezie w jego nogi. szybko mu tam zbroja odpada i jest w pełni odsłonięty. a nie muszę mówić, że w nogi łatwiej trafić niż w głowę. tym sposobem powinieneś go przejść bez większego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w multi oporowo i nie mogę się oderwać od konsoli ! Frustruje mnie jednak fakt, iż zdecydowana większość ma 75 poziom. Ja rozumiem, że gra wyszła jakiś czas temu, ale przecież są ludzie, którzy teraz ją kupują i sam nie wiem... nie grają oni po sieci, czy co? Non stop trafiam ze swoim 32 poziomem między graczy, którzy mają maksymalny. Czasem się na prawdę odechciewa, ale mimo tego jest tak miodnie, że ciężko się oderwać !

Ja mam 4 poziom i praktycznie nie widziałem jeszcze gracza o podobnym do mojego, a właściwie najczęściej to widze odliczanie do respawna bo wyjadacze biją niemiłosiernie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej jak się trafi na gościa z FALem wtedy nie ma praktycznie szans wyjść cało ze starcia twarzą w twarz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to prawda, dużo jest kosiarzy, albo nadgroliwców (widać po sposobie gry), ale trochę wprawy i na prawdę można znaleźć sposób na każdego gracza, na początku przez większość czasu patrzymy na odliczanie do odrodzenia, ale później jest już tylko lepiej:) Mnie irytuje gra w cele drużynowe, kiedy trafiam na ludzi którzy tylko chcą nabić sobie kille, cała drużyna biega i się tłucze z przeciwnikami zamiast ogarniać punkty, przez co cała rozgrywka traci sens:/

Najgorzej jak się trafi na gościa z FALem wtedy nie ma praktycznie szans wyjść cało ze starcia twarzą w twarz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu na normalnym poziomie gry, postanowiłem spróbować swoich sił na poziomie miażdżącym. Tak do 14 rozdziału spokojnie bez większych problemów,

ten pierwszy myślałem że będzie z tym gościem na statku z PKM, ale udało się za 1 razem (na normalnym poziomie pokonałem go za 3 :happy:) Po tej walce jednak nastąpiło pierwszy ciężki test, w tej wielkiej salii.

Masakra o ile w pierwszej część tej walki tak trudno nie było to druga ... masakra, jak zaczynałem miałem status porażek na poziomie 120 teraz mam 246 :] ale w końcu się udało ... i mogę dalej lecieć po platynę :laugh:

w multi jeszcze nie gram, dopiero jak skończę kampanię, może przynajmniej mój "skill ( :square: :x: :triangle: :cicle: )" będzie lepszy :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu zanim zabrałbym sie za rywalizacje z innymi graczami to poćwiczyłbym skilla w coopach i arenach tam możesz podpatrzeć innych graczy i sam czegoś się nauczyć powodzenia w dalszej części rozgrywki z U3 :)

Po przejściu na normalnym poziomie gry, postanowiłem spróbować swoich sił na poziomie miażdżącym. Tak do 14 rozdziału spokojnie bez większych problemów,

ten pierwszy myślałem że będzie z tym gościem na statku z PKM, ale udało się za 1 razem (na normalnym poziomie pokonałem go za 3 :happy:) Po tej walce jednak nastąpiło pierwszy ciężki test, w tej wielkiej salii.

Masakra o ile w pierwszej część tej walki tak trudno nie było to druga ... masakra, jak zaczynałem miałem status porażek na poziomie 120 teraz mam 246 :] ale w końcu się udało ... i mogę dalej lecieć po platynę :laugh:

w multi jeszcze nie gram, dopiero jak skończę kampanię, może przynajmniej mój "skill ( :square: :x: :triangle: :cicle: )" będzie lepszy :banana:

Edytowane przez TRyku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem parę dni temu grę na Wymagającym. Wydaje mi się nieco cięższa niż 2. Zagadki również powstrzymały mnie na dłuższą chwilę.

IMHO 3 część jest lepsza niż 2. Jest więcej akcji, ciągle coś się dzieje, fajni bohaterowie (wcale nie ma tak mało Eleny i Chloe ;) ).

Troszeczkę przykrótka. Niektóre rozdziały to kwestia paru minut. ;/

W sieci za długo nie grałem, ale miodzio, że jest opcja splitscreen.

// Czasami za długo wyszukuje c[:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hhe dobre widać skill, ja tam nawet nie wiem co się dzieje kiedy jest akcja ale to skutek grania przez tyle lat only pc. pad w ręku do dla mnie nieokiełznane narzędzie ale idzie powoli do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też przestawiam się z myszki. Kupiłem dzisiaj U3 i jestem zachwycony grafiką fabuła powoli się rozkręca. Po 10 minutach gry w multi nie wiele widziałem po za odliczaniem ale nie poddaje się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie cisne w multi,naprawde świetna zabawa.

Mam dopiero 8 czy tam 7 lvl,ale mimo tego da się "ownić" graczy z wyższym stażem.

Dodawać na psn : benios

Ok ja spadam cisnąć coopa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×