Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Nom , tez myslalem o Atlantydzie

Ukonczylem na crushing zginalem kilkadziesiat razy , bylo troche qrw ale za drugim razem gralo mi sie duzo przyjemniej . Chcialem wbic platynke ale sa dwa trofea za multi , a ja multi nie tykam ...

Polonizacja jest dobra , ale po angielsku gra ma lepszy klimat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom , tez myslalem o Atlantydzie

Ukonczylem na crushing zginalem kilkadziesiat razy , bylo troche qrw ale za drugim razem gralo mi sie duzo przyjemniej . Chcialem wbic platynke ale sa dwa trofea za multi , a ja multi nie tykam ...

Polonizacja jest dobra , ale po angielsku gra ma lepszy klimat

Wystarczy wejść i wyjść do multi i trofea wpadną, nie musisz grać ;) !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wejść i wyjść do multi i trofea wpadną, nie musisz grać ;) !

musi rozegrać dwa mecze w odpowiednich trybach

samo wejście i wyjście nic nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nathan Drake w każdej części Uncharted szukał mitycznych skarbów i miejsc. W pierwszej częsci był to skarb El Dorado, w drugiej kraina Shambala, a teraz Atlantyda pustynii. Gdzie wy byście wysłali Drake'a w następnej częśći?

Może twórcy pójdą w temat znany każdemu - Graal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 próba odpalenia gry i nic :( Wiadomo kiedy wyjdzie jakiś patch naprawiający ten błąd?

Nie wiem co tobie doradzić, ale nie jesteś jedyną osobą która ma takie problemy http://konsolowisko.pl/item/23744

Ja na razie wstrzymuje się z zakupem, dopóki nie wydadzą jakiegoś patch'a (z tego linka wynika, że nie tylko w U3 były takie problemy, więc jest to raczej do naprawienia)

Znając moje szczęście spotka mnie ten problem dlatego teraz do BF3 dokupię sobie jeszcze MW3, a najlepsze czyli Uncharted zostawię sobie na gwiazdkę :happy:

P.S. Zobacz jeszcze tutaj http://www.ps3site.pl/forum/topic/65790-uncharted-3-oszustwo-drakea/

Edytowane przez MasterHamster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj póżnym wieczorem ukończyłem kampanie dla jednego gracza i musze powiedzieć,że gra jest bardzo dobra,rozdziały przechodzi się bardzo przyjemnie nie ma czasu na nudę,oprawa audio/wideo na najwyższym poziomie jak dla mnie zasłużone 10/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może twórcy pójdą w temat znany każdemu - Graal?

Już ta część jest kalką (częściowo) filmu "Indiana Jones i ostatnia krucjata", który traktuje o poszukiwaniach Graala.

Bardzo podoba mi się poprawiona animacja twarzy i ich wygląd (dużo lepiej prezentuje się Elena).

Ponawiam pytanie: czy istnieje możliwość przeglądania scenek przerywnikowych, tak jak to miało miejsce w poprzednich odsłonach serii, i włączanie ułatwień/zmiana stroju w kampanii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze usuneli sklepik z dodatkami :/ tak bym moze jeszcze raz przeszedl . W dwoch poprzednich czesciach to bylo a tu nie , ciekawe czemu :P chyba ze ja slepy jestem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że dużo ryzykuje tym postem, ale..

WTF ? gdzie jest klimat z pierwszej i drugiej części przygód Nathana ?

Fakt, gra zrobiona na najwyższym poziomie pod każdym względem, ale bardzo przewidywalna i momentami nudna.

Nie żałuję że kupiłem, że zagrałem ale jestem trochę zawiedziony. Myślałem że ta cześć również będzie urywać jaja tak jak jedynka, a w szczególności dwójka, ale tak nie jest. Według mnie, gra rozkręca się na pustyni w drugim etapie, gdzie już jesteśmy w mieście, później spektakularny pościg za konwojem, i do końca jest miód - czyli to co było w poprzednich częściach, ale chwile po tym jak gra zaczęła mnie zadziwiać/zadowalać... skończyła się.

Jak miałbym ustawić poszczególne cześć gry serii to wyglądało by to tak :

miejsce 1 - Uncharted 2: Among Thieves

miejsce 2 - Uncharted: Drake's Fortune

miejsce 3 - Uncharted 3: Drake's Deception

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam pytanie: czy istnieje możliwość przeglądania scenek przerywnikowych, tak jak to miało miejsce w poprzednich odsłonach serii, i włączanie ułatwień/zmiana stroju w kampanii?

Ma wyjść razem z patchem poprawiającym celowanie w singlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wyszedł już jakiś patch? Bo wczoraj uruchamiając grę wywaliło mi "Pojawiły się najnowsze dane aktualizacji dla tego oprogramowania 1.01. i ściągnęło a następnie zainstalowało 22MB jakiegoś pliku.

Co do kolejnego miejsca to może Peru i Zaginione Miasto Inków? Albo Meksyk i Aztekowie? Tak mi przyszło do głowy. :biggrin: Była Azja, Afryka to może teraz Ameryka??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że dużo ryzykuje tym postem, ale..

WTF ? gdzie jest klimat z pierwszej i drugiej części przygód Nathana ?

Fakt, gra zrobiona na najwyższym poziomie pod każdym względem, ale bardzo przewidywalna i momentami nudna.

Nie żałuję że kupiłem, że zagrałem ale jestem trochę zawiedziony. Myślałem że ta cześć również będzie urywać jaja tak jak jedynka, a w szczególności dwójka, ale tak nie jest. Według mnie, gra rozkręca się na pustyni w drugim etapie, gdzie już jesteśmy w mieście, później spektakularny pościg za konwojem, i do końca jest miód - czyli to co było w poprzednich częściach, ale chwile po tym jak gra zaczęła mnie zadziwiać/zadowalać... skończyła się.

Jak miałbym ustawić poszczególne cześć gry serii to wyglądało by to tak :

miejsce 1 - Uncharted 2: Among Thieves

miejsce 2 - Uncharted: Drake's Fortune

miejsce 3 - Uncharted 3: Drake's Deception

Wydaje mi się, że ta część bije klimatem, a przede wszystkim spójną i wciągającą fabuła dójkę na głowę. No i te zagadki. Wreszcie jest ich dostatecznie dyżo, by fani gier z Larą w roli głównej byli zadowoleni. Mnóstwo pięknych ujęć i spektakularnych akcj też robi swoje.

Ma wyjść razem z patchem poprawiającym celowanie w singlu.

Jest to potwierdzona informacja?

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom , tez myslalem o Atlantydzie

Ukonczylem na crushing zginalem kilkadziesiat razy , bylo troche qrw ale za drugim razem gralo mi sie duzo przyjemniej . Chcialem wbic platynke ale sa dwa trofea za multi , a ja multi nie tykam ...

Polonizacja jest dobra , ale po angielsku gra ma lepszy klimat

Gosciu jak nie chcesz tykać multi czyli( uzywac swojego online passa ), to pobierz go sobie od kolegi, (taki online pass można pobrac 5 razy+ 5 kont ) !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wejść i wyjść do multi i trofea wpadną, nie musisz grać ;) !

yyy

gówno prawda

trzeba ukończyć jeden mecz kooperacji i jeden mecz rywalizacji

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy

gówno prawda

trzeba ukończyć jeden mecz kooperacji i jeden mecz rywalizacji

uważaj bo Ci żyłka pierdząca strzeli :sweat:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po skończeniu gry mogę śmiało stwierdzić że U2 jakoś bardziej mi się podobała ale Oszustwo Drake'a też jakoś mocno nie odbiega, solidna porcja rozgrywki i emocji. Fakt faktem trochę mało czasu na pustyni ale momenty są to bardzo urzekające więc jak najbardziej na plus. Chyba nie ma się do czego przyczepić w tym tytule, czas zacząć ogrywać multi bo na razie nieźle dostaję po dupie :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma się do czego przyczepić w tym tytule, czas zacząć ogrywać multi bo na razie nieźle dostaję po dupie :rolleyes:

To jest właśnie ten minus że nowi są bezlitośnie kasowani w multi, też mam problemy. Jak będziesz chciał pograć czy to koopa czy to dm daj znać PSN: GibbsonAFC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo elo ....sluchajcie orientuje sie ktos z was czy mozna ta gre gdzies dostac w UK w polskiej wersji jezykowej ? ...pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem kilka stron do tyłu i chyba nie tylko ja mam ten bug na szczęście. Coś koło 10 chaptera, podczas jednej scenki in-game nagle animacje postaci się ścięły. No to myślę sobie, szybki res i jedziemy dalej. Nie dość, że zresetowało mi konsole, to do teraz nie mogę samej gry włączyć. Śmieszne jest to, że na drugim koncie mój tata spokojnie sobie przechodzi grę i nie miał tego typu problemu :dry:. Jest na to jakieś rozwiązanie, czy gry nie odpale przez bliżej nieokreślony czas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem kilka stron do tyłu i chyba nie tylko ja mam ten bug na szczęście. Coś koło 10 chaptera, podczas jednej scenki in-game nagle animacje postaci się ścięły. No to myślę sobie, szybki res i jedziemy dalej. Nie dość, że zresetowało mi konsole, to do teraz nie mogę samej gry włączyć. Śmieszne jest to, że na drugim koncie mój tata spokojnie sobie przechodzi grę i nie miał tego typu problemu :dry:. Jest na to jakieś rozwiązanie, czy gry nie odpale przez bliżej nieokreślony czas?

Z innego forum:

No problem już rozwiązany, zamieściłem info na oficjalnym forum. Wiecie co pomogło? Uruchomienie innej gry a potem jeszcze raz U3 - chodzi o to, że PS3 ma na HDD 2GB przeznaczone na cache (nawet o tym nie wiedziałem) - dopóki nie uruchomiłem innej gry (cache ten jest wymazywany z każdym uruchomieniem innej gry) w cachu znajdowały się błędne dane (skąd tego to już nie wiem). Ważne, że działa :) A tu mój filmik z tym błędem:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innego forum:

No problem już rozwiązany, zamieściłem info na oficjalnym forum. Wiecie co pomogło? Uruchomienie innej gry a potem jeszcze raz U3 - chodzi o to, że PS3 ma na HDD 2GB przeznaczone na cache (nawet o tym nie wiedziałem) - dopóki nie uruchomiłem innej gry (cache ten jest wymazywany z każdym uruchomieniem innej gry) w cachu znajdowały się błędne dane (skąd tego to już nie wiem). Ważne, że działa :) A tu mój filmik z tym błędem:

Ja od premiery nie wyciągam U3 z konsoli - i nic takiego mi się nie przytrafiło. Co nie znaczy że podważam Twoje słowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×