Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Nie umiem się doczekać :) W tej grze brakuje mi troche klimatu rpg np sami wybieramy sobie bron czy uzbrojenie :P

Elementy RPG czesciowo były np. wioska tybetanska w U2 xD co do modyfikcji uzbrojenia to jest ona w multi więc nie wiem po co miałaby byc w singlu :P

A co do multi to jak bedzie z ta modyfikacja broni? Bedzie tworzenie klasy czy cos takiego podobnie jak w Call of Duty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie tak sobie myślę , że jeżeli beta startuje 28 czerwca i ma być dostępna szybciej dla posiadaczy PS+ to sobie szybciej zagramy!!! :) Bo jak wiadomo , PSSTORE rusza od 31 maja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja słyszałem że dla tych co kupią in famous 2 będzie kod do bety uncharted 3 :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, zapowiada się wybornie. Wiąże duże nadzieje z tym multiplayerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To radze wam poczytac artyluly/wywiady na IGN dot. boostow i trybow w multi. Powiem tak - myslalem ze bardziej "noob friendly" gry od CoDow juz sie nie da zrobic, ale jak sie okazuje ND mierza bardzo "wysoko"... Zapowiada sie beczka smiechu z Beta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele, jak widze te filmiki to slinka mi z papy leci :P poprostu juz sie nie moge dooooczekac! Widac, ze twórcy chca zrobic cos naprawde epickiego, z sercem :). Na jedynce i dwójce sie ani troszke nie zawiodlem, w robieniu singla sa mistrzami, a w multi... do dzis gram ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzyzas... Mam teraz mega potworny problem. Dostanę gierkę i co.... Singiel czy Multi... AAAAAAAAAAAAAAA... Co pierwsze.... FUUUUUUUUU. Nie mogę się doczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mi sie wydaje ze panowie z ND za bardzo się nastawiają na multi efektem czego singiel będzie lipny

tego sie niestety obawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mi sie wydaje ze panowie z ND za bardzo się nastawiają na multi efektem czego singiel będzie lipny

tego sie niestety obawiam

Mam podobne obawy. W U2 nie sknocili kampanii dla jednego gracza, ale multi robione było jako dodatek. Tym razem wszystkie materiały dotyczą trybów sieciowych. Mam nadzieję, że nie zepsują istoty gry, którą jest przygoda Nate`a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne obawy. W U2 nie sknocili kampanii dla jednego gracza, ale multi robione było jako dodatek. Tym razem wszystkie materiały dotyczą trybów sieciowych. Mam nadzieję, że nie zepsują istoty gry, którą jest przygoda Nate`a...

Chyba że już skończyli tworzyć singla, albo są w końcowych fazach i wiedzą że tak czy siak się wyrobią z premierą.

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy Uncharted 2 musieli zrobić multiplayer od podstaw a mimo to wyrobili się w 18 miesięcy z zajebistym singlem i multi. Teraz mają co najmniej tyle samo czasu a multiplayer już jest zrobiony i teraz tylko go ulepszają o dodatkowe funkcje. Więc - nie lękajcie się.

Edytowane przez SzczurekPB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba że już skończyli tworzyć singla, albo są w końcowych fazach i wiedzą że tak czy siak się wyrobią z premierą.

Mam taką nadzieję. W sumie ND nie może tego spieprzyć, bo to ich najgłośniejszy tytuł (w każdym razie obecnie).

Przy Uncharted 2 musieli zrobić multiplayer od podstaw a mimo to wyrobili się w 18 miesięcy z zajebistym singlem i multi. Teraz mają co najmniej tyle samo czasu a multiplayer już jest zrobiony i teraz tylko go ulepszają o dodatkowe funkcje. Więc - nie lękajcie się.

Nie lękam się o, szlifowany obecnie, tryb dla wielu graczy, a kampanie dla jednego. ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że nie spieprzą kampanii przez to, że skupiają się też na multi ;)

Edytowane przez SzczurekPB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mi sie wydaje ze panowie z ND za bardzo się nastawiają na multi efektem czego singiel będzie lipny

tego sie niestety obawiam

Ludzie tak samo pisali przed premierą U2 i co wyszło? Świetny single oraz multi. Akurat o jakość tej gry nie musicie się martwić, to nie DICE ze swoim BF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynie jedną "nową" broń zauważyłem, mianowicie Magnum z lunetą. Reszta to inne wersje M4 czy pistoletu 9mm.

Strasznie mi się spodobała ta strzelanina podczas wspinaczki. Oby więcej takiego czegoś dali. :P

Co do co-opa, jakoś mnie do tego nie ciągnie, wole samemu w Uncharted grać a z kimś to najwyżej deathmatch w multi. Pomysł fajny ale nie dla mnie.

P.S: Ffs znowu te helikoptery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bleee, metalowe pudełko nie bedzie mi się komponować z resztą kolekcji, kolekcjonerki na wypasie tez nie kupię, bo 4 stówki pewnie będzie trzeba zapłacić, wiec kupię sobie najzwyklejszą wersję:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×