Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Ten nowy trailer...ŁAŁ :o Moment gdy Drake ledwo się trzyma czegokolwiek by nie spać gdy samolot idzie w górę :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos właśnie, jedyne co zauważyłem dziwnego w Uncharted to zadziwiająca siła głównego bohatera, gdy trzyma się jedną ręką krawędzi np. jakiegoś gzymsu (często jednocześnie strzelając). Istna małpia przyczepność i sprawność :P.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie wiedzieć jak wygląda gra osoby ograniczonej umysłowo i manualnie, to linki od Żywego nadają się do tego idealnie. :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie wiedzieć jak wygląda gra osoby ograniczonej umysłowo i manualnie, to linki od Żywego nadają się do tego idealnie. :laugh:

HAHAHAH, fakt - zapomnialem uprzedzic xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ten listopad... nie znoszę jesieni, ale teraz po tym materiale nie mogę doczekać się tego pieprzonego listopada. Moim zdaniem U3 nas rozwali i cieszy mnie to jak małego dzieciaka:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Garsc screenow:

http://psnow.es/noticias/articulo/4073

Dzieki atakom hakerow na PSN do Uncharted 3 zostalo zaimplementowane wsparcie LAN:

http://kotaku.com/5809682/at-least-one-good-thing-came-out-of-the-playstation-network-attack-an-uncharted-thing

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA NATIONAL GEOGRAPHIC WLASNIE SIE ZACZAL GODZINNY FILM DOKUMENTALNY O LAWRENCIE Z ARABII!!!

mam nadzieje, ze spoilerów nie bedzie! :D

SORRY ZA CAPSA ALE TO DOSC PILNE BO PROGRAM JUZ TRWA PARE MINUT :D

Edytowane przez marcizello

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Chloe, jest okejka. Gra prezentuje się bardzo dobrze, ale raczej nie będzie takiego opadu szczęki jak to miało miejsce w przypadku poprzednich gier z serii.

Na E3 wreszcie pokazano kawałek rozgrywki z kampanii dla jednego gracza, co cieszy, bo tego mi brakowało.

Kilka nowych animacji, realistyczne oświetlenie i inne "drobiazgi" pozwalają liczyć na kolejną, solidną porcję frajdy płynącej z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Direct-feed gameplay'u pokazywanego na E3 do zassania:

http://www.multiupload.com/ION2KEZFXN

U3:DD zgarnelo 20 nagrod na E3:

http://gamenyusu.com...on-e3-2011.html

uc3.jpg

2 wywiady:

http://www.youtube.com/watch?v=7FtcaWPKRn0?hd=1

http://www.youtube.com/watch?v=xvINKhX_gAc

Z pierwszego wywiadu wynika ze znowy Sully'ego bedzie jak w U2 tyle co nic :(

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted to, Uncharted tamto i siamto, a nagrody same wpadają. Przyznam, że o i trailer z E3 nieźle mnie nakręcił, tak urywek gameplayu nie zrobił nawet w połowie takiego wrażenia jak fragment rozgrywki z najnowszego Tomb Raidera. To drugie w moim mniemaniu jest prawdziwym zwycięzcą tegorocznych targów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 3 dopiero zaczyna zgraniać nagrody. Jak już gierka będzie wydana to dopiero co będzie albo podczas podsumowania roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted to, Uncharted tamto i siamto, a nagrody same wpadają. Przyznam, że o i trailer z E3 nieźle mnie nakręcił, tak urywek gameplayu nie zrobił nawet w połowie takiego wrażenia jak fragment rozgrywki z najnowszego Tomb Raidera. To drugie w moim mniemaniu jest prawdziwym zwycięzcą tegorocznych targów.

Masz w 100 % rację. Choć prawdę mówiąc nowe potyczki Nathana Drake powodują u mnie ciarki to jednak trailer i gameplay z najnowszego Tomb Raidera wzbudził u mnie palpitację serca :P Nie wiem czy to po prostu słabość do Lary Croft czy szykuje się mega bomba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted to, Uncharted tamto i siamto, a nagrody same wpadają. Przyznam, że o i trailer z E3 nieźle mnie nakręcił, tak urywek gameplayu nie zrobił nawet w połowie takiego wrażenia jak fragment rozgrywki z najnowszego Tomb Raidera. To drugie w moim mniemaniu jest prawdziwym zwycięzcą tegorocznych targów.

Uwierz, że nagrody same nie wpadają. Świadczy to o tym, że Uncharted 3 już na tym etapie jest bardzo dobrą grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że nie spieprzą kampanii przez to, że skupiają się też na multi ;)

Moim zdaniem ND są pewni swego na polu singla i wiedzą, że pod tym względem nie maja sobie równych.

Dla tego pokazują jak zrobili multi bo to jest teren w którym sobie już tak dobrze nie radzą.

Cały czas liczą na wskazówki i moim zdaniem po prostu sami się modlą o to, aby ten multik nie był szrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tego pokazują jak zrobili multi bo to jest teren w którym sobie już tak dobrze nie radzą.

Cały czas liczą na wskazówki i moim zdaniem po prostu sami się modlą o to, aby ten multik nie był szrotem.

O to się nie martw, bo multi w U2 było (jest) jednym z lepszych trybów multiplayer na PS3. No chyba, ze kogoś bawi kampienie i króciutka seria do zabicia wroga jak w pewnym popularnym FPSie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieję, że będziemy się cieszyć Nathanem więcej niż 10 h w singlu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 godzin, to jeszcze żadna tragedia, powiedziałbym nawet, że to obecnie standard. Poza tym lepszy single krótszy, ale za to intensywniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Etap ze Statkiem to MISTRZOSTWO. Pierwsza gra którą zamówie w edycji kolekcjonerskiej. Oczywiście tej bardziej wypasionej.

Będzie edycja kolekcjonerska !? O nie... a ja mam odłożone na zwykłą... no to będzie trzeba zbierać :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=f7mSwWgk1J4&feature=player_embedded#at=21



Kolejny filmik przedstawiający tryb multiplayer. Eh, z każdym filmikiem pytam "Dlaczego jeszcze tyle czasu do premiery!?" ;) Multi w dwójce złe nie było, ale w trójce to chyba najlepsze co może być dla tej gry :D Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra wygląda identycznie jak U2, ale to moje zdanie. Grę pewnie kupię jak stanieje jak było w przypadku poprzedniczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i dobrze, ze wyglada tak samo :D ja tam czekam na dalsze przygody Nathana bo oto tu chyba chodzi, nie wiem czego wiecej chciec :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×