Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe materiały:

będący połączeniem co-opa z pvp jak widać oraz znany z dwójki co-op objective - gameplay z jednej z misji.

Legenda. Nuff said.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście rozgrywka wieloosobowa nie interesuje. Kupię grę, ze względu na przygody Nathana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy tylko pojawi się pre-order tej kolekcjonerki od razu ją kupuję.Uwielbiam Uncharted'a a ta kolekcjonerka według mnie jest bardzo dobra.Będzie ładnie komponować pierścień drake'a z medalionem z Wiedźmina 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wole BF3 ale zapowiada się nieźle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche nie jestem w temacie. Tryb co-op będzie w singlu (podzielony ekran), ale w multiplayer już tylko z innym użytkownikiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche nie jestem w temacie. Tryb co-op będzie w singlu (podzielony ekran), ale w multiplayer już tylko z innym użytkownikiem?

w singlu nie będzie

coop będzie tak jak było w uncharted 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] i strzela ze snajperki ? WTF ?

Magnum z luneta.

uncharted32.jpg

Cos tu k***a nie gra, i to konkretnie... Przeciez to wyglada duzo gorzej niz Uncharted na NGP, a nawet gorzej niz U:DF, WTF?? pewnie to wina 3D wciskanego na sile :verymad:

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magnum z luneta.

uncharted32.jpg

Cos tu k***a nie gra, i to konkretnie... Przeciez to wyglada duzo gorzej niz Uncharted na NGP, a nawet gorzej niz U:DF, WTF?? pewnie to wina 3D wciskanego na sile :verymad:

To chyba zdjęcia z Alphy, bo nie wierzę, by to tak wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba zdjęcia z Alphy, bo nie wierzę, by to tak wyglądało.

To nawet na alpha niema prawa tak wyglądać :dry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że coś tu nie gra. Filmiki na ich stronie są dużo lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psuedo-jakość z GT plus wysoka rozdzielczość. Nie snujcie tu żadnych teorii spiskowych bo gra wygląda bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te ostatnie filmiki z multi wygladaja slabo graficznie.... niby cale otoczenie jest ok, ale te postacie nawet nie stoja obok tych z drugiej czesc... mam nadzieje, ze to jest jakas zajebiscie stara wersja modeli :/

bo juz na filmikach z singla (Francja) Nate wyglada genialnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żywy, ile ty masz lat 14? Oceniać oprawę po screenie pochodzącym z gameplayu pochodzącego z GT. :thumbsup:

Poczekajcie na konferencje Sony, a później oceniajcie grafikę gorszą od tej z NGP (teraz cały dzień będę chodził z głupim uśmiechem na twarzy, dzięki!) :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żywy, ile ty masz lat 14? Oceniać oprawę po screenie pochodzącym z gameplayu pochodzącego z GT. :thumbsup:

No ja wiem ze GT ma mocno skompresowane filmiki, ale nawet direc-feed nie dodal by oswietlenia/ocieniowania, lepszych tekstur czy modeli postaci... Juz po pierwszych filmach z multi nie chcialem nic mowic ze cos biednie ten Uncharted wyglada (bo znowu by bylo ze marudze ;P), ale teraz co-op wyglada jeszcze gorzej, jak gra z PS2 a nie jak pokaz mocy PS3 za jakiego seria Uncharted jest uwazana... I jest to o tyle dziwne ze pierwszy trailer zapowiadajacy gre czy nawet gameplay z Chateau wygladaly co najmniej tak samo jak U2:AT? Mozliwe ze zrobili singla jak nalezy, a teraz na szybko na "odwal sie" dodaja multi i co-opa, a ze maja na to jeszcze tylko 3-4 miesiace efekt jest taki a nie inny.

EDIT:

O prosze sa i direct-feedy:

http://gamersyde.com/stream_uncharted_3_drake_s_deception_syria_coop_gameplay-21169_en.html

http://gamersyde.com/stream_uncharted_3_drake_s_deception_hunter_mode-21178_en.html

I nic sie nie poprawilo...

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem ze GT ma mocno skompresowane filmiki, ale nawet direc-feed nie dodal by oswietlenia/ocieniowania, lepszych tekstur czy modeli postaci... Juz po pierwszych filmach z multi nie chcialem nic mowic ze cos biednie ten Uncharted wyglada (bo znowu by bylo ze marudze ;P), ale teraz co-op wyglada jeszcze gorzej, jak gra z PS2 a nie jak pokaz mocy PS3 za jakiego seria Uncharted jest uwazana... I jest to o tyle dziwne ze pierwszy trailer zapowiadajacy gre czy nawet gameplay z Chateau wygladaly co najmniej tak samo jak U2:AT? Mozliwe ze zrobili singla jak nalezy, a teraz na szybko na "odwal sie" dodaja multi i co-opa, a ze maja na to jeszcze tylko 3-4 miesiace efekt jest taki a nie inny.

EDIT:

O prosze sa i direct-feedy:

http://gamersyde.com...y-21169_en.html

http://gamersyde.com...e-21178_en.html

I nic sie nie poprawilo...

Oj tam, panikujesz ;) Zobaczysz że ta gra będzie piękna, już Ty się o to nie martw. Naughty Dog to porządne studio, które na swoim koncie ma praktycznie same hity, na PS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wygląda tak jakby na razie skupiali się tylko na mechanice multi, a później oddadzą to głównej ekipie do szlifowania :P

Edytowane przez SzczurekPB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię wam, wstrzymajcie się z takimi osądami do konferencji Sony, gdzie zniszczą cała konkurencje pokazem singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dzieci, jak dzieci. Martwi Was grafika? Nie kupujcie. Martwi Was to że "skupiają" siły na multi? Nie kupujcie. Martwi Was to że Sully nie ma wąsów? Nie kupujcie i nie zaśmiecajcie tematu bo to się żałosne robi.

Wracając do tematu, mnie najbardziej ciekawi walka. W multi oczywiście, bo to co było w dwójce to takie nijakie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu, mnie najbardziej ciekawi walka. W multi oczywiście, bo to co było w dwójce to takie nijakie było.

Nijaki? Rozwiń myśl, co ci się nie podobało?

Co do tego filmiku.

Po tym co zobaczyłem, to jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Miałem obawy co do zwiększenia DMG broni, ale jak widać trzeba oddać z 5-6 strzałów z małego pistoletu, aby zabić wroga! W czasach dominacji gier, gdzie skill to mało przydatna umiejętność widać, że oprócz Bungi jest jeszcze developer, który kładzie nacisk na manualne umiejętności gracza. Oby tylko dopałki nie były przesadzone, ale z tego co widziałem nie będzie takich przegieć jak w U2 z "rozpoznaniem sytuacji". Najlepsze są komentarze na YT pod tym filmikiem - "I love this game, but i seriously hate ho many bullets it takes to kill someone 10 pistol bullets = 1 kill...WTF?". Ależ przyszły czasy, jebane pokolenie CoD. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego co widziałem nie będzie takich przegieć jak w U2 z "rozpoznaniem sytuacji". Najlepsze są komentarze na YT pod tym filmikiem - "I love this game, but i seriously hate ho many bullets it takes to kill someone 10 pistol bullets = 1 kill...WTF?". Ależ przyszły czasy, jebane pokolenie CoD. dry.gif

Żeś ten komentarz podsumował. Wiesz, nie wszystkim odpowiada fakt że trzeba wpakować w kogoś 10 kulek by padł. Ja rozumiem że jest to gra ale no bez przesady, po 2 kulka człowiek na realu wącha i mnie osobiście również drażnił ten fakt grając w Uncha2. No ale ta gra już taką specyfikę ma i trzeba to zaakceptować ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×