Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Niech coś zrobią z tymi granatami lepiej :/

Tzn. co? Mają je usunąć z gry?

Żeś ten komentarz podsumował. Wiesz, nie wszystkim odpowiada fakt że trzeba wpakować w kogoś 10 kulek by padł. Ja rozumiem że jest to gra ale no bez przesady, po 2 kulka człowiek na realu wącha i mnie osobiście również drażnił ten fakt grając w Uncha2. No ale ta gra już taką specyfikę ma i trzeba to zaakceptować ^^

Nie wszystkim odpowiadają dzisiejsze sieciówki, gdzie liczy się fart, a nie skill. Czasy gdy koleś, który spędził z tytułem kilkanaście tygodni i miał umiejętności, które pozwalały mu wpaść w trzech n00bów i posłać im headshoty już nigdy nie powrócą, więc tym bardziej cieszy mnie, że ND nie idzie w kierunku dzisiejszych standardów (tak aby każdy, nawet niepełnosprawny manualnie mógł cieszyć się tytułem). Ostatni skillowy fps? Chyba Halo: Reach, który wymaga od nas wpakowanie 5 kulek w przeciwnika (jeżeli dobrze pamiętam). Reszta to klony CoD i BF, gdzie ludzi siedzą po krzakach i czekają na swoją okazje, a samo zabicie wroga wystarczy od nas tak niebywałych umiejętności jak przycelowania i posłania serii, która trwa około sekundy (oczywiście auto-aim on, bo inaczej dzieci by odłożyły grę na półkę). No rzesz, to jest dopiero satysfakcja z dobytego fraga, czysty skill i miód :laugh:.

Skill eliminuje przypadek, którego jest pełno np. w takim CoD. Po co komu realizm w grach? Tu ma się liczyć czysta, sprawiedliwa rywalizacja. Po to właśnie trzeba wpakować 5-6 kulek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ONE

Chodzi mi o to, że walka sprowadzała się do motywu "kto pierwszy wciśnie kwadrat dwa razy". Już w takim GTAIV jakieś uniki i kombosy były więc nie widzę powodów dla których czegoś takiego nie miało być w U3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. co? Mają je usunąć z gry?

Myślę, że wiesz o czym mówię (!) Rzucanie jest zdecydowanie za szybkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wiesz o czym mówię (!) Rzucanie jest zdecydowanie za szybkie

No to w sumie moze masz troszku racji... Ale ogolnie mam podobne zdanie jak @ONE. Damage jaki byl i jaki pokazuja na ostatnich filmikach mi jak najbardziej odpowiada bo pozwala sie bardziej cieszyc gra. W sumie od nowej czesci oczekuje nowych lokacji,daleszej czesci fabuly i troche polepszonej grafiki. Nawet jakby nic innego sie nie zmienilo w ogolnej mechanice gry to bylbym zadowolony bo U2 bylo REWELACYJNE..... No i U3 jest JEDYNA GRA ktora moze mnie sklonic do powrotu na OFW :> Zobaczymy w Listopadzie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wraca Chloe :)

Co mi jeszcze wpadło w oko to obrączka/pierścionek zaręczynowy u Eleny czy to może tylko jakaś zmyłka.

Chociaż Drake i Sully w graniaku na zapleczu baru(na to mi wygląda ta pierwsza scena) to może jakiś wieczór kawalerski? :whistling:

Edytowane przez akumatom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG !!! That's fucking AWESOME !!!

Miałem dylemat co kupić w dniu premiery Uncharted 3 czy WWE 12, ale po obejrzezniu tego trailera prawie spadłem z krzesła :cool: i już wiem co kupie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak rozwiążą fabularnie powrót Flynna, który marnie skończył w poprzedniej części.

Edit: Przecież to nie jest Harry.

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To to jest Flynn?? A ja myslalem ze to jakis brat/klon Drake'a LOL. Troche szkoda bo liczylem na pokaz pustyni, fatamorgany, wawozy i czym tam jeszcze chwalili sie ND, ale jak tylko statek zaczal "przeciekac" wszystko zaczelo wygladac naprawde cacy :)

PS:

tumblr_lmejn2YGm11qk7bcgo1_250.png

Obraczka? ;)

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Don;t trust Drake" I STRASZNE podobieństwo do Nate'a są strasznie podejrzane...

A grę kupie na 100% bo aż kipi klimatem Indiany Jones;a którego uwielbiam. :P

Edit: Fajnie się zapowiada ta misja na "Titanicu".

Edytowane przez Homer S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flynn? W którym momencie widzicie Flynna? Ciężko by było mu się pojawić w Uncharted 3 po tym jak wytapetował swoimi wnętrznościami część jakiejś świątyni w Shabmalli :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flynn? W którym momencie widzicie Flynna? Ciężko by było mu się pojawić w Uncharted 3 po tym jak wytapetował swoimi wnętrznościami część jakiejś świątyni w Shabmalli :whistling:

nic nie chce mowic, ale moze nauczylbys sie dawac takie informacje w spojler? :] nie wszyscy moze na tym forum juz przeszli U2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naughty Dog jak zwykle pozamiata :biggrin: Ciekawe czy zostanie tak samo ocenione jak dwójka. Chociaż pod koniec roku szykuje się duża konkurencja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer z E3 wygląda, IMO, co najmniej zachęcająco. W końcu to Uncharted :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie chce mowic, ale moze nauczylbys sie dawac takie informacje w spojler? :] nie wszyscy moze na tym forum juz przeszli U2 :)

Skoro nie przeszli Uncharted 2 to nie powinni wchodzić do tematu o Uncharted 3 :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten gameplay czochra mosznę:-) trzeba jak najszybciej składać preorder. Ile znów hajsu pójdzie na gry...:-O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wyjść na marudę, gameplay był świetny, ale strasznie liczyłem, że pokażą choć kawałek arabskiego miasta i pustynię, tak jak na fenomenalnym trailerze.

post-13986-0-12641500-1307445662_thumb.j

PS. Drake na koniu tego jeszcze nie było ;P

Edytowane przez fokus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay zacnyyyy. Ta gra się już nie zapowiada świetnie, ona już jest świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie przeszli Uncharted 2 to nie powinni wchodzić do tematu o Uncharted 3 :turned:

ale pewnie tobie by nie bylo milo jakby ktos walil spojlery w tematach, ktore odwiedzasz :] multiplatformy wychodza najpierw na torrentach dla X :) ktos moze przejsc i walnac Ci spojler :) wlasnie dlatego jest opcja ukrywania tekstu i warto sie jej nauczyc :)

sorki za off

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gify.

16aqwj4.gif

10xc5km.gif

2eziv0w.gif

2itlldi.gif

24b7w3m.gif

i1xy74.gif

2qlfib8.gif

:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki tam Flynn. Knujecie jakieś teorie spiskowe.

Mnie ciekawi jaką teraz klątwe czy strachy wymyślą twórcy. Obstawiam browara na zombi.

Edytowane przez Homer S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy trailer miażdży!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no gra wymiata

Elena ma fajną koszule :biggrin:

ciekawe czy dadzą ich skórki do multi w U2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten skin Drake'a w Londynie obowiązkowo musi być, bieganie po pustynnych mapach na multi w garniaku będzie fajne. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała ciekawostka, pobrałem dzisiaj z polskiego sklepu zwiastun rozgrywki online i na końcu niemiła niespodzianka:

Jak brzmi polski podtytuł gry: "Oszustwo Draka"

Wiem, że nie ma to wpływu na samą grę ale ręce opadają.

Niech Sony Poland odpuści sobie w końcu tłumaczenie tytułów gier.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×