Skocz do zawartości
AGArtha

Gry PlayStation Move

Rekomendowane odpowiedzi

warto kupić pierwszą część SC- świetna gra, do tego teraz nawet tania :)

SOCOM nie jest zbyt dobrze oceniany delikatnie mówiąc :biggrin: z tego co pamiętam to zmarnowali potencjał gry....

Niestety obecnie jest to jedyna gra na sharpshooter w której nie biegają ząbi czy kosmici, a postrzelać można z kałacha czy innej beretty. No może jedyna poza Golden Eye 007 Reloaded, ale masowa strzelanka z Bondem w roli głównej to dla mnie profanacja.

Czy SOCOM z sharpshooterem jest rzeczywiście taki zły?

Jedynka SC na pewno nie jest gorsza. Najlepiej mieć obie części, masz wtedy więcej dyscyplin.

To zupełnie inny przypadek niż mając Fifę 13 zastanawiasz się czy kupić 12 :)

Wiem, że inny przypadek dlatego się poważnie zastanawiam :)

Choć Fifa 12 nie obsługuje Mova a Fifa 13 już tak ;) Choć mnie bardziej dziwi, że NBA 2K11 obsługuje Mova ale już navi nie i trzeba grać z padem w lewej ręce :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety obecnie jest to jedyna gra na sharpshooter w której nie biegają ząbi czy kosmici, a postrzelać można z kałacha czy innej beretty. No może jedyna poza Golden Eye 007 Reloaded, ale masowa strzelanka z Bondem w roli głównej to dla mnie profanacja.

Czy SOCOM z sharpshooterem jest rzeczywiście taki zły?

SOCOM sam w sbie jest zły- gra po prostu jest słaba i tyle.

Co sharpshootera to jeszcze Killzone3 i resisatance3 powinno go wspierać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Sports Champions 1. W PS Store jest najtaniej.

Jak w gladiatorach zdobywać dużo gwiazdek? Nie idzie mi. Bez problemu cały bronzowy puchar zdobyłem, ale 3 gwiazdki w pojedynku nie mogę zdobyć...

P.S. Tenis stołowy jest realistyczny. W prawdziwy mi kompletnie nie wychodzi i nie umiem w niego grać i tu jest tak samo!

Edytowane przez WitekP
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak nie stracisz wogóle życia. Ja jak w obu rundach wypchnąłem zawodnika poza ring i nie straciłem życia, miałem 3 gwiazdki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś z was porównać kręgle w high velocity do tych z Sports Champions 2 ? Albo chociaż wypowiedzieć się o jednej z gier.

Przymierzam się do zakupy jednej z tych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

high velocity bowling vs sports champions 2 ??? Raczej SC2 bo o ile kregle stoja na podobnym poziomie (tutaj moze bym sie chylil ku high velocity) to jednak SC2 oferuje duuuuuzo wiecej rozrywki poprzez inne gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli sam sobie odpowiedziales? :) Ja wlasnie dostalem swoja kopie SC 2, ale nie moge znalezc chwili zeby to odpalic i zobaczyc. Na pewno jest warte, dobre do zabawy ze znajomymi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy crapowata to bym się spierał ale z ceną przesadzili i z tym się nie da dyskutować,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mijają lata, a widzę że fundamentalne pytania się nie zmieniają :)

Odpowiedzi też nie, więc można powtórzyć, że na move wciąż najlepsze gry to obie części Sports Champions :)

Virtua Tennis, które ktoś tutaj wymienił, zdecydowanie odradzam. Nie ma opcji move w trybie kariery, jest tylko w grze na dwóch. A na domiar złego sterowanie gałką jest tragiczne. Tenis w SC2 >>>>>> VT4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka, szukam jakiejś gry na Move, gdzie można sobie "pomachać mieczem", innej niż SC czy Move Fitness, dobrze by było, gdyby była to jakaś poważniejsza produkcja. Wyszło coś takiego?

Ostatnio pobrałem demo No More Heroes, bo niby była katana i Move, a jednak sterowanie było zupełnie inne, niż się spodziewałem (z machaniem mieczem nie miało nic wspólnego) - takich wybryków nie lubię :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brać Sports Champions 1 czy Sports Champions 2? Wiem że jest kilka innych dyscyplin ale czy 2 została ulepszona co do 1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@taku: nic poważnego na "machanie mieczem" nie wyszło, jedyna gra zdaje się gdzie jest czego szukasz to Medieval Moves, ale to raczej dla dzieciaków.

@mati: obie są bardzo dobre. u mnie na imprezach gramy zamiennie w jedną i drugą. i dwójka jest nie tyle ulepszona co ma zupelnie inne dyscypliny. no, poza łucznictwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brać Sports Champions 1 czy Sports Champions 2? Wiem że jest kilka innych dyscyplin ale czy 2 została ulepszona co do 1?

Jak dla mnie to Sport Champions 1 jest równie dobre jak druga część. Wybierz tą grę w której bardziej odpowiadają ci konkurencje.

Edytowane przez Antekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kupuje Sports Champions 1 bo jest tańsze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze cos wypuszcza na niego teraz jakos :) oby, licze na cos dobrego, mogli by zrobic jakas powazna produkcje w tym swiecie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba już nic nie wypuszczą ciekawego, nawet nic nie zapowiedzieli

 

Gry które miały być nadzieją move zawiodły np. Sorcery

Ja już na nic nie liczę na nic przełomowego

, od czasu do czasu kupuję tylko jaką casualową pierdółkę na megapromocji np ostatnio Just Dance 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja wlaśnie liczę na to, ze pójda po rozum do głowy i wykorzystają potencjał jaki w tym drzemie. Jakiś rpg czy coś takiego z jajem, z prawdziwego zdarzenia, dobre multi na move, ot by było coś!

ehh, że oni tego nie widzą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem już za bardzo zajmują się PS4 i jeśli już to będą robić gry na move pod tą konsolę. Szkoda, bo zmarnowali potencjał move'a. Ja swojego odkurzyłem parę dni temu i znowu po rocznej przerwie gram w sport champions. Przypomniała mi się jeszcze jedna gra, którą mieli wypuścić na move'a, to miał być jakiś survival horror z nastolatkami w jakimś domu, coś ala Piątek 13, ale nie pamiętam nazwy. Wie ktoś czy ten projekt dalej jest realizowany, czy został porzucony?

Tak przy okazji: jakie gry możecie polecić mi na move, bo mam go od roku, a póki co to mam do niego SC1, Dance Star Party i parę dem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczyłoby aby gry pokroju nowy killzone czy Infamous na PS4 wspierały move i kontrolery by były dalej w użyciu ;)

 

jeśli rola move'a na ps4 ma się kończyć na grach typowo ruchowych to raczej nie kupię nowej kamerki bo po co skoro mam Sportchampions 1 i grać mi się nie chce w to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kontrolery move będą pasowały do ps4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem już za bardzo zajmują się PS4 i jeśli już to będą robić gry na move pod tą konsolę. Szkoda, bo zmarnowali potencjał move'a. Ja swojego odkurzyłem parę dni temu i znowu po rocznej przerwie gram w sport champions. Przypomniała mi się jeszcze jedna gra, którą mieli wypuścić na move'a, to miał być jakiś survival horror z nastolatkami w jakimś domu, coś ala Piątek 13, ale nie pamiętam nazwy. Wie ktoś czy ten projekt dalej jest realizowany, czy został porzucony?

Tak przy okazji: jakie gry możecie polecić mi na move, bo mam go od roku, a póki co to mam do niego SC1, Dance Star Party i parę dem?

 

Chodzi o Daturę? Ta gra już wyszła bodajże :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×