Skocz do zawartości
AGArtha

Gry PlayStation Move

Rekomendowane odpowiedzi

Czy gry w sports champions te co na split screenie mozna grac np. box to w takim trybie wymagaja 4 kontrolerow move czy jak to jest rozwiazane? czy wystarczy miec jeden zeby to grac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gry w sports champions te co na split screenie mozna grac np. box to w takim trybie wymagaja 4 kontrolerow move czy jak to jest rozwiazane? czy wystarczy miec jeden zeby to grac?

 

Na splicie gralem w SC1 - z tego co sie orientuje kazda z dyscyplin wymagajacych 2 kontrolerow mozna obsluzyc jednym  - w niektorych  jest stosunkowo latwo i przyjemnie (łucznictwo) w innych po prostu trzeba sie przyzwyczaic do sterowania choc mnie jak gralem singlowo gralo sie lepiej z dwoma kontrolerami.

 

Tak wiec mozna spokojnie grac na split screenie we dwoje i kazde ma jeden kontroler. a mozna grac tez we dwoje z czterema kontrolerami. W moim wypadku gramy po jednym na osobe bo nie bede dla dwoch gierek kupowal kontrolerow ktore tanie nie sa.

 

W SC2 z tego co widzialem (bo gralem malo) to tez przed kazda dyscyplina masz pytanie o ręcznosc oraz czy uzywasz jednego czy 2 kontrolerow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fajnie bo wlasnie planujemy kupic z dziewczyna 2 kontrolery ale tez nie widzimy sensu aby kupowac wiecej wiec dzieki za odpowiedz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam mam pytanie odnosnie move. Czy warto kupowac ten kontroler pomocniczy? Do czego on w sumie jest, w jakich grach sie przydaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można go dostać za grosze więc warto (za ok 40zł)

 

W grach typu top spin4, sorcery, epic mickey i wiele innych gdzie jedną ręką chodzimy a drugą wykonujemy jakieś czynności

 

Jest także niezbędny do sharpshotera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to czy jest niezbedny do jakis gier czy wiekszosc da sie obsluzyc samym movem, ewentualnie dwoma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to czy jest niezbedny do jakis gier czy wiekszosc da sie obsluzyc samym movem, ewentualnie dwoma.

 

Ten dodatkowy kontroler zastępuje pada. Wygodniej jest go trzymać w jednym ręku niż pada, który jest dostosowany do trzymania oburącz.

Tak więc do sterowania jest całkowicie zbędny jeśli poradzimy sobie z trzymaniem pada w jednym ręku no chyba, ze (jak juz kolega pablos_83 wspomniał) zamierzamy strzelać z szarpszutera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam mam pytanie odnosnie move. Czy warto kupowac ten kontroler pomocniczy? Do czego on w sumie jest, w jakich grach sie przydaje?

 

Zapewne piszesz o Navigation Stick (Laska nawigacyjna - LOL)

 

Ujme to tak wiekszosc praworecznych osob z ktorymi rozmawialem nie miala problemu zeby w jednej trzymac move w drugiej pada i tak grac. 

Niemniej jak pisal ktos powyzej pad jest przystosowany do trzymania dwoma rekoma mozna jedna choc moze byc to dla kogos mniej wygodne jesli druga macha movem. 

 

Ja jako osoba leworeczna zaopatrzylem sie w nav.stick. Przydaje sie on we wszytkich grach w ktorych do sterowania wykorzystywane jest kombo move+pad (Infamous2, Heavy Rain z tych w ktore gralem wydaje mi sie ze takze LBP2 - jak i wiele wiele innych).

 

Nie jest to specjalnie drogi kontroler. Czy kupowac jesli masz na zbyciu te 40-50pln to tak czemu nie. Niemniej jesli nastawiasz sie na gry ktore wykorzystuja tylko move (Sport Champions, the fight, dance star itd) to mozesz spokojnie obejsc sie bez. 

 

Moja rada jest taka odpal pierwsza lepsza gre do ktorej masz dostep a wymaga move + pad/nav stick i zobacz jak bedzie sie tobie gralo przy pomocy move + pad jesli stwierdzisz ze jednak srednio a same gry przekonaja ciebie do sterowania movem to kup. 

Powyzsza opinia bazuje li tylko na moich doswiadczeniach i jest wybitnie subiektywna

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to czy jest niezbedny do jakis gier czy wiekszosc da sie obsluzyc samym movem, ewentualnie dwoma.

Nie jest niezbędny w żadnej grze.

To tylko i aż kwestia wygody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chodzilo mi glownie o te gry co wykorzystuja sam ps move. Na razie w inne nie zamierzam sie zaopatrywac poza tymi co z samego move korzystamy. A move sports obsluguje sie samym movem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie kusilo mnie zeby pograc bioshocka infinite z plusa na move ale chyba potrzebny bedzie ten navi tak jak piszecie zeby sensownie w to grac. Resident evil 5 na move tez wydaje sie spoko ale szkoda mi dodatkowej kasy wydawac na zbedne gadzety. Na move bardziej mnie domownicy namowili generalnie wiem ze niektore gry tez wymagaja 2 kontrolerow move tak? Jakies fitnessy itp. bo dziewczyna chciala i nie wiem czy jeden starczy czy jak to jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie kusilo mnie zeby pograc bioshocka infinite z plusa na move ale chyba potrzebny bedzie ten navi tak jak piszecie zeby sensownie w to grac. Resident evil 5 na move tez wydaje sie spoko ale szkoda mi dodatkowej kasy wydawac na zbedne gadzety. Na move bardziej mnie domownicy namowili generalnie wiem ze niektore gry tez wymagaja 2 kontrolerow move tak? Jakies fitnessy itp. bo dziewczyna chciala i nie wiem czy jeden starczy czy jak to jest

 

Drogi uzytkowniku, dosc dlugo walkujemy to samo wiec moze postatam sie bardzo prosto raz jeszcze powtorzyc. 
 
- Bioshock Infinite - odpal, wez move w jedna reke, pada w druga - sprawdz czy ten sposob sterowania tobie podejdzie - to nic ciebie nie kosztuje.
- Move fitness nie posiadam nie wiem.
- Sport Champions (obie czesci) maja czesc dyscyplin (1: lucznictwo, siatkowka, gladiatorzy; 2: narciarstwo, box, lucznictwo) gdzie obslugiwane sa 2 kontrolery move - wymagany jest jeden. Moje doswiadczenie podpowiada mi iz czesc dyscyplin mozna spokojnie dobrze bawic sie z jednym a przy niektorych fun jest wiekszy z dwoma. Znow dokladnie taka sama rada zagraj z jednym i ocen sam. 
 
pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji Bioshock Infinite działa na sharpshooter?

 

Aż sam jestem ciekawy. Trzeba będzie odpalić i spróbować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tu cicho w tym temacie :D Zastanawiam się nad zakupem move i nie wiem czy kupić z kamerą do PS3 czy na PS4? Cena PSCamera jest lekko zaporowa ;q

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem właśnie. Just Dance 14 tylko jest. Za to na PS3 już nic nowego zapewne nie wyjdzie :D Może zainwestuje teraz w PS3, a jak (jeśli) stanieje na PS4 i będzie więcej gier to wtedy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie sprawdzić te światowe rankingi w Move Fitness? Bo kobita moja zawzięcie w to gra i nastukała w jednym ćwiczeniu tyle punktów, że chce się porównać z najlepszymi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaką polecicie gre na playstation move? mam jedynie sports champions 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sport champions ,  start to the party ( bardziej dla dzieci :P )  , The Superstars  ( lub cos podobnego, rowniez dla dzieci jak i dla dorosłych ale po % :D )  z tego co pamiętam jest jeszcze jakiś futrzak ale nie wiem jak sie nazywa, oraz  oczywiście The Fight

Ja osobiście wróciłem bo ojj chyba ponad roku czy nawet więcej do właśnie The Fight pomogło mi tak fajnie cieszyć sie grą :) :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą grałem po raz pierwszy w Just Dance 2014. To najlepsza gra taneczna na PS3 w jaką grałem. Wie ktoś może gdzie zapisują się nagrane filmy? Nie mogę tego rozgryźć.

Edytowane przez Madnessr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłem mova i planuje zakupić jakieś najlepsze gierki.
Czy to według was na start będzie dobra paczka?
http://allegro.pl/5-gier-na-ps-move-house-of-the-dead-echochrome-2-i4983348845.html

+

http://allegro.pl/tumble-gra-na-ps-move-i4983145691.html

 

Pytanie 2:
Czy według was sports champions i sports champions2 jest w miarę zjadliwe czy jest to raczej demo technologiczne?

Edytowane przez kofii12345

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy czego oczekujesz. Move poza party-popierdółkami nie spisuje się zbyt dobrze. Zdecydowanie bardzie satysfakcjonująca jest gra na padzie.

 

Jeżeli dopiero kupiłeś powinieneś popróbować darmowych dem czy taka rozgrywka będzie ci odpowiadać

 

 

Edit:

Sport champion zdecydowanie warto (oba dema też są na store)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłem mova i planuje zakupić jakieś najlepsze gierki.

Czy to według was na start będzie dobra paczka?

http://allegro.pl/5-gier-na-ps-move-house-of-the-dead-echochrome-2-i4983348845.html

+

http://allegro.pl/tumble-gra-na-ps-move-i4983145691.html

Pytanie 2:

Czy według was sports champions i sports champions2 jest w miarę zjadliwe czy jest to raczej demo technologiczne?

Kupiłem 2x move razem z konsola i powiem może być fun ale po 2 latach posiadania ps3 twierdze ze move to zmarnowany potencjał.

Dobre jest to ze teraz sporo używanych gier dostaniesz za grosze oraz to ze czasami są promocje zdaje sie rok temu była promocja na cyfraki sport champions obie części za jakieś nieduże pieniądze.

Jak pisał Pablos pobierz dema i sam obczaj co i jak. Sport champions to w mojej opinii niezła zabawa mam obie części i czasami w przerwach miedzy innymi grami do nich siadam. The fight z braku kondycji pozwolił moi sie ostro spocic ale ta gra jest dla mnie tylko na krótkie posiedzenia. Dance star do wyglupow we dwoje z moja kobieta.

Po ograniu dema rozważam tez zakup sorcerry świat magii, bo może to być całkiem miła gra.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×