Skocz do zawartości
AGArtha

Gry PlayStation Move

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o Daturę? Ta gra już wyszła bodajże :P

 

Datura i Piątek 13-ego? Chodzi raczej o Until Dawn, ale nie mam pojęcia na jakim etapie jest produkcja tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Just Dance 2014 na PS4 będzie potrzebowało PS Move?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powyżej kilka osób pisało, że nie będzie gry na PS Move, a czytałem gdzieś że konsola będzie wykrywać ciało jak Kinect ;) Więc wpadła mi taka myśl, że Move będzie potrzebny tylko do niektórych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja planuję zrobić prezent mojej żonie i pomyslalem o grze tanecznej. pytanie, która jest najbardziej godna uwagi? doradzicie mi coś? podobno na poważnie można rozpatrywać wyłącznie dance star party i just dance? czy jak się kupi taką grę to czy istnieje możliwośc dokupienia podkładów do nowszych utworów?

 

z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka dancestar, just dance, michael jackson

Dance Star jest stworzony pod Mova i jest zdecydowanie najlepszy.

 

Dodatkowe pojedyncze utwory można dokupić, ale są strasznie drogie. (chyba że jest to jakiś ulubiony kawałek)

Lepiej zainwestować w inną grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto w ogóle kupić jeszcze tego MOVE?? Zastanawiam się czy nie zakupić go aby pograć z dziewczyną przede wszystkim w Just Dance 2014 i coś w stylu Sports Champions. Zależy nam głównie na dobrej zabawie, żeby sobie poszaleć trochę przed TV.

 

Czytałem opinie, że dużo lepszy do takich gier jest kinect. Poza tym zastanawia mnie fakt co z tym movem będzie na PS4, czy PS4 wykrywa ruchy ciała bez kontrolerów? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto w ogóle kupić jeszcze tego MOVE?? Zastanawiam się czy nie zakupić go aby pograć z dziewczyną przede wszystkim w Just Dance 2014 i coś w stylu Sports Champions. Zależy nam głównie na dobrej zabawie, żeby sobie poszaleć trochę przed TV.

 

Czytałem opinie, że dużo lepszy do takich gier jest kinect. Poza tym zastanawia mnie fakt co z tym movem będzie na PS4, czy PS4 wykrywa ruchy ciała bez kontrolerów? 

Podczepiam się pod pytanie. Palnuję zakup konsoli, która w 80% ma byc wykorzystywana pod move.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 EYE nie jest kinectem, jak "wykrywa" ruchy bez move można sobie sprawdzić na filmikach w sieci.

 

Na PS3 warto kupić duża palatea gier w śmiesznej cenie po 25-50 zł można nówki w foli kupić

 

Na PS4 nie warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy istnieją na move jakieś gry strzelane, ale dla dzieci? Chodzi o wykorzystanie pistoletu z załadowanym kontrolerem move. Gra w stylu strzelnica lub strzelanie do kaczek. Generalnie zabawowa dla dzieciaków, a nie "zabijanie". Z góry mówię, że moja rodzina jest totalnie wyalienowana jeśli chodzi o gry i dla nich nawet taki "The Shooot" to jest gra dla morderców i dziecko nie powinno nawet na to patrzeć. Gdybym odpalił przy rodzinie w salonie np. KillZone, to równie dobrze mógł bym przy nich uprawiać z seks z kozą. Podobne zgorszenie. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic mi nie przychodzi na myśl.  Chyba nie ma nic takiego

 

 

Może Cabela (któraś część) ale to i tak mordowanie zwierząt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sector szybciej to poważnie tą koze zwalisz na stole...

Powodzenia w szukaniu xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem obie części Sports Champions na PS3 i dla mnie rewelacja, czas na DanceStar Party. Przy okazji można pozbyć się zbędnych kilogramów :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie gry na ps move poleciacie? Mam na razie sports champions, ale chciałbym dokupić jakiś parę fajnych. Lubie grać w szelakie gry, przymierzam sie do The fight oraz coś z tańcem, są jakieś inne fajne gry? Coś w podobie star warsów na kinecta? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno dobiłem platyne w Dancestar Party Hits/Impreza, gra świetna do potanczenia samemu wieczorem, ze znajomymi, w układach partnerskich. Polecam tak samo jak obie części Sports Champions :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli lubicie tańce to polecam "Michael Jackson the experience" dla fanów Jacksona i nie tylko. Gierkę już można kupić za 25 zł

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli lubicie tańce to polecam "Michael Jackson the experience" dla fanów Jacksona i nie tylko. Gierkę już można kupić za 25 zł

 

 

Zamówiłem, mam nadzieje że będzie spoko. Just Dance jest też Ubisoftu, a bardzo lubię tę serię. Co polecacie jeszcze na Mova, by pograć we dwóch?

 

Mam już w kolekcji:

 

DanceStar Party
DanceStar Party Hits
Just Dance 4
Just Dance 
Sports Champions 1
Sports Champions 2

 

W przyszłości planuje kupno Just Dance 2014, ale na razie za drogie. Dance on Broadway nie polecam, rzeźnia ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci jeszcze polecić Start the Party. Są dwie części. Grałem tylko w jedynkę ale bardzo przyjemna gierka dla całej rodziny z Ibiszem w roli lektora:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy w gry, które można grac na padzie i na psmove mozna laczyc te sterowania? Np. jeden gracz idzie padem a drugi ps move?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden steruje a drugi strzela , ale gracie jedną postacią?

To na pewno wszystkie co obsługują sharphooter Killzone 3, resistance 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gralme np w RE Chronicles jedna osoba jeden gracz na move druga osoba drugi gracz na padzie gra bardzo dobra polecam jeszcze fajna byla dead space: Extraction fajne jest to że można grać po ciemku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chodzilo mi o to wlasnie ze jedna osoba gra 1 postacia na padzie a druga 2 postacia na move itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chodzilo mi o to wlasnie ze jedna osoba gra 1 postacia na padzie a druga 2 postacia na move itp.

To zależy od gry, nie ma reguły. Jeśli gra ma split-screena i obsługę move'a to powinno dać radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×