Skocz do zawartości
pizipizi1

Drift

Rekomendowane odpowiedzi

To była moja pierwsza myśl ale chłopak ma i tak sporo roboty (turnieje, filmy) do tego konsola zaczyna Mu siadać więc szkoda zawracać gitarę taką pierdołą bo czasu na to jednak trzeba trochę poświęcić...

Na dniach powinienem już wiedzieć co z konsolą, jak będzie ok to mogę zmontować jakiś filmik,

coś na ten wzór:

Dobrze by było się spotakać na wspólne driftowanie pod filmik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a powiecie mi jak mogę zrobić grafikę na samochodzie? Chyba, że nie można, bo nigdzie takiej opcji nie widzę xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było się spotakać na wspólne driftowanie pod filmik.

O tym to ja mogę tylko pomarzyć - Netia nie wie co to jest NAT , albo nie chce wiedzieć ...... ale ja im pokarzę .... kto tu rządzi ....

Na obecną chwilę pozostaje opcja z powtórkami ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem Ferrari F40, znowu standardowe ustawienia, bo nie liczyłem, że (jak dla mnie) fajnie przejadę za trzecią próbą.

[media]

[/media]

Szkoda, że moje pedały nie wykrywają siły nacisku, bo jak wcisnę lekko to obroty na maksa lecą, ale co by tu się spodziewać po kierownicy no name.

Edytowane przez CrimeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie dość materiału to w przyszłym tygodniu zrobię filmik, kto chce niech wysyła powtórki na maila drift@gt5.amiga.pl

Powtórki z prób driftu tj. takie gdzie naliczane są punkty darujcie sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chetnie wysle ale nie ogarniam jak zapisac film na pleja... zapisuje mi sie to na dysku ale nie idzie tego otworzyć .... jakies podpowiedzi co robie zle ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chetnie wysle ale nie ogarniam jak zapisac film na pleja... zapisuje mi sie to na dysku ale nie idzie tego otworzyć .... jakies podpowiedzi co robie zle ??

Taki film otworzysz tylko z poziomu gry - KINO POWTÓREK.

Plik z NARZĘDZIE ZAPISANYCH DANYCH(PS3) kopiujesz na Pendrive, podpinasz do PC, kompresujesz i wysyłasz na http://drift@gt5.amiga.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WinRar, WinZip, 7zip jeden z tych ... chodzi o to żeby powstał 1 plik do wysłania przez pocztę, a przy okazji mniej zajmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no to trzeba bylo tak odrazu... ale zajme sie tym w nowym roku ... tymczasem wybywam sylwestrowac... takze szczesliwego nowego wszystkim proooooo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam takie niestandardowe pytanie. Czy w gt5 da się przerobić jakiś samochód z FWD na RWD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie da się. Gdzieś kiedyś słyszałem, że takie cuda w Forzy 3 dało się robić (nie wiem jak w pozostałych częściach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w forzy można było "wymienić" cały napęd. z przedniego można było uzyskać napęd tylny a czasami nawet 4x4. ogólnie tuning w FM dawał sporo możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej od tygodnia zaczołem moją przygode z driftem i nw jakie auto wybrać na poczatek mam vipera tego za 100000 ale jest slaby szukam kogos z kim można by bylo posmigac na necie

:laugh:

a jakie auto jest na początek najlepsze prubowalem z evo 9 350z i i skileinem ale slabo idzie\

ten viper jest full na maksa i ma 1067 koni

:banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek, to lepiej kup sobie słownik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ale ale nie korzystam ;D

A to duży błąd ;]

Żeby auto jakkolwiek latało bokiem (wraz z brakiem umiejętności kierowcy) potrzebne są odpowiednie ustawienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×