Skocz do zawartości
pizipizi1

Drift

Rekomendowane odpowiedzi

dobrze gada :P nie ma e36 :biggrin: a najlepsza bmka na drifty w gt jest m3 GTR '03 ewentualnie m3 coupe' 07 lub m3 '04

zbieram bmki i najwiecej nimi latam... i chetnie przygarne jesli ktos posiada M coupe'98 :biggrin: :P i zapraszam do wspolnego latania bokiem :P

moge cos pomoc lub podpowiedziec z ustawieniami :) moj nick na pleju oskaxlle :biggrin: zapraszam...

Edytowane przez oskaxlle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze gada :P nie ma e36 :biggrin: a najlepsza bmka na drifty w gt jest m3 GTR '03 ewentualnie m3 coupe' 07 lub m3 '04

zbieram bmki i najwiecej nimi latam... i chetnie przygarne jesli ktos posiada M coupe'98 :biggrin: :P i zapraszam do wspolnego latania bokiem :P

moge cos pomoc lub podpowiedziec z ustawieniami :) moj nick na pleju oskaxlle :biggrin: zapraszam...

Chętnie skorzystam ze wskazówek bo na obecną chwilę porównując nasze statystyki w GT5 jestem cienki jak barszcz ukraiński....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie ja mam niby statystyki..? ja nie gram w gt praktycznie wcale tzn tylko drifty a od tego statystyki nie rosna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie : jakie najlepsze auto do driftu, dla początkującego driftera ? :P I jak ustawić to autko ? Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj temat od samego początku (raptem 11 stron) a na bank znajdziesz wszystko czego potrzebujesz...

Wiem, wiem .... żadna porada ... ale jedyna sensowna bo wszystko jest w tym właśnie temacie :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zaczynałem od mercedesa 190evo jak dla mnie było spoko... obecnie najczesciej smigam bmw m3 gtr a najabardziej do polatania jak dla mnie to nissan 300zx :D ale szczerze to kazdemu sie czym innym dobrze jezdzi... i co do ustawien to kazdy kombinuje sam pod siebie bo np. jak jezdze kumpla autami to na jego ustawieniach nie ogarniam zabardzo nic a na moich cos tam juz umiem :P hehe takze ustawienia kątów itd to musisz podłubac sam... jedynie co to czulosc przyspieszenia zrob sobie na maxa i czulosc hamowania tez... no i zrob hamulce z tylu na 10 a przod na 3-4 przy zaciaganiu recznego bedzie ci tyl zarzucac ladnie :) hmm.. no i obowiazkowo opony komfortowe twarde... a reszte musisz sam pod siebie ja mam glebe na maxaa zrobiona i zazwyczaj kąty na przodzie 6,8 a tył 1,8 niewiem chyba to wszystkooo... :) takze milego ustawiania...

i teraz pytanie do INO1 mozesz mnie oswiecic bardziej z tymi statystykami bo nie bardzo czaje o co chooo z tym ze mam w drifcie 43.63 ?? to jakies procenty czy jak to sie odczytuje ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i teraz pytanie do INO1 mozesz mnie oswiecic bardziej z tymi statystykami bo nie bardzo czaje o co chooo z tym ze mam w drifcie 43.63 ?? to jakies procenty czy jak to sie odczytuje ??

Punktacja jest odnoszona do liczby punktów pierwszego sklasyfikowanego zawodnika(100.00 pkt.) Nie zależy od całkowitej liczby graczy.

Czyli:

1. 100.00 pkt

2.

3.

4.

..

..

..

X. 43.63 pkt ----- Twój wynik - ale które to miejsce w rankingu to nie mam pojęcia. Podejrzewam, że poza 1000...

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja do driftu polecam samochód Mazda BP Falken RX-7 '03. jest to auto specjalnie przygotowane do driftu, nie ma potrzeby w nim nic zmieniac. wsiadac i jeżdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie w tym cały urok zeby ze zwyklaka zroić driftowóz... :) a nie kupić wsiaść i upalać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłbym coś od siebie ale niestety nie mam sprzętu do tego... a mój tel. się raczej do tego nie nadaje - wyrosłem już z dotykowych mega wypasionych smartfonów........

Oczywiście nikomu nie ubliżam....

Ale gdyby był ktoś chętny z dobrym sprzętem to mogę podesłać plik/pliki powtórki na pocztę i może coś "zmiksuje" konkretnego z kilku przejazdów ? Nawet można zwerbować kilka osób z forum i ........ no niezłe video forumowe by wyszło :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja probowałem wczoraj wykręcić złoto w sezonowych z 13 grudnia (chyba). o ile brąz i srebro jakoś wyszło to do złota jednak sporo brakuje.

probuje robić te drifty mazdą rx-7. nie za bardzo wiem jak ustawić zbieżność / pochylenie oraz ustawienia mechanizmu różnicowego.

skrzynie dałem możliwie krótko, zawieszenie obniżyłem (ale tylko obniżyłem). dodałem też mocy (tuning).

zaczynam mieć wrażenie, że do driftu trzeba mieć jednak talent :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz u mnie udostępnioną tą RX-7, na miękko coś z niej wyciągniesz :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okey, thx. z pracy wroce ok. godz. 17-stej i od razu odpale konsole oraz zabiore sie za jazde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłbym coś od siebie ale niestety nie mam sprzętu do tego... a mój tel. się raczej do tego nie nadaje - wyrosłem już z dotykowych mega wypasionych smartfonów........

Oczywiście nikomu nie ubliżam....

Ale gdyby był ktoś chętny z dobrym sprzętem to mogę podesłać plik/pliki powtórki na pocztę i może coś "zmiksuje" konkretnego z kilku przejazdów ? Nawet można zwerbować kilka osób z forum i ........ no niezłe video forumowe by wyszło :ok:

Nexusowi wyślij ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam latam klasykami czyli s13/s14/sky

Supreme staraj się jak najmniej prostować obierz dobrą linię i albo grubo albo wcale !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz u mnie udostępnioną tą RX-7, na miękko coś z niej wyciągniesz :happy:

dzięki, złoto wpadło. może nie tak od razu, ale po 40 minutach. naprawde te ustawienia nie sa zle. jedno co zmienilem to tylna opony z KM na KT. na KM mi jakoś nie wychodziło za dobrze. dzięki jeszcze raz INO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam latam klasykami czyli s13/s14/sky

Supreme staraj się jak najmniej prostować obierz dobrą linię i albo grubo albo wcale !

teraz juz ogarniam duzo lepiej bo jezdzilem na oponach sportowych miekkich i ciezko bylo stracic jej trakcje ;d jak troche sie jeszcze podszkole to wrzuce kolejny filmik ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nexusowi wyślij ;)

To była moja pierwsza myśl ale chłopak ma i tak sporo roboty (turnieje, filmy) do tego konsola zaczyna Mu siadać więc szkoda zawracać gitarę taką pierdołą bo czasu na to jednak trzeba trochę poświęcić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chwalac sie to w sezonowych max za 3 razem zrobie zloto na driftach... zaobserwowalem po ludkach co sa na 1 miejscu w online ze robią kąty na tyle prawie na maxa ze koła sa prawie ze poziomo a z przodu delikatne... probowalem tez tak ale nie ogarnialem... wole moje ustawienia.. a co do filmiku forumowego to jak cos to tez mam pare ciekawych powtorek...

Edytowane przez oskaxlle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś na sali kto lata bokiem dla przyjemności? ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×