Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Od dawna można tam oglądać jak i na innych stronach bukmacherskich. Jedyny minus że nie można dać obrazu na cały ekran.

A od czego jest ctrl + ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna, Szewczenko w Zorii gra, będzie ciężko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ciężko, i nie ma co dziwić jak sie gra z szachtarem donieck ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same szczere słowa.Co tu więcej pisać Mia San Mia :)

 

"Muller: oferta MU jest szalona"

 

Kiedy zawodnik Bayernu Monachium usłyszał doniesienia, jakoby Manchester United chciał za niego zapłacić 100 milionów euro, zdrowo się uśmiał.

 
- Pieniądze, jakie dziś krążą wokół futbolu, są szalone. Ale to tylko biznes - powiedział.
 
- Nikt nie jest warto 100 milionów euro. To tylko pewna figura handlowa, więc jestem całkowicie zrelaksowany słysząc o kolejnych ofertach - dodał.
 
- Kiedy ostatnio jakiś fan przez megafon krzyczał do mnie z trybun "Hej, stumilionowy człowieku, ile jest warta twoje koszulka meczowa?!", bardzo mnie to rozbawiło - przyznał Niemiec.
 
A już na poważnie kontynuował: - Nie musimy wygrać w tym sezonie potrójnej korony, ale chcemy tego dokonać. Patrząc na nasz potencjał, należymy do faworytów Ligi Mistrzów. Ale półfinały czy ćwierćfinały to zawsze bardzo wyrównane rywalizacje, więc musisz mieć szczęście oraz właściwą grupę piłkarzy we właściwym czasie.
 
- Borussia? Fakt, była słaba w pierwszej części minionego sezonu, ale zawsze mam ją na liście naszych najgroźniejszych rywali. Oni, Leverkusen, Wolfsburg i może Schalke, mogą rzucić nam wyzwanie w walce o mistrzostwo - zakończył Muller.
 
Edytowane przez DOMIN@TOR_88
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Legia, mądrze rozegrane spotkanie. Teraz niech Lech ogra Węgrów, będą łatwiejsi do pogonienia w lidze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet mój kolega kibicujacy Zorii przyznał, że mieli dziś kupę szczęścia - dwa nieodgwizdane karne i poprzeczka Legia zrobiła duży krok w kierunku fazy grupowej, teraz trzymam kciuki za Lecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eLka bardzo mi się dziś podobała,na początku dali się wyszumiec Zori. Później ich ukarali szkoda że nie wpadło więcej bo były okazje.Sędzia też ślepy uj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2dni do poważnych spotkań a dalej nic nie wiadomo o transmisji Realu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo. Wszystkie mecze la liga z angielskim komentarzem na sts.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo. Wszystkie mecze la liga z angielskim komentarzem na sts.pl

Panie daj PAN spokój, będę się rejestrował na STS.pl robił zdjęcia dowodu itd żeby w mikroskopijnym oknie oglądać mecz? Licze na jakąś poważną informację :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę o 20'30'na C+Sport finał golfa prosto z Danii:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lech pięknie wygrał. Już raczej na 100% zagrają w grupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i brawo! Dwie polskie drużyny w fazie grupowej, liczyłem na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ciekawe kto wygra prawa do LE. Cyfrowy Polsat, nc+ czy może ktoś inny.?

Jednak i tak nie ma się co martwić bo Polskue drużyny muszą być w otwartej telewizji.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza kolejka la liga tylko na strimach, w polsce żadna stacja jej nie pokaże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę o 20'30'na C+Sport finał golfa prosto z Danii:)

 

Co za syf się porobił...takie gówno puszczać na kanale premium...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za syf się porobił...takie gówno puszczać na kanale premium...

 

Stracili mnóstwo contentu..... Jeszcze trochę i zaczną puszczać drugą Bundeslige szczypiornistów  ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze lekko ponad rok i zanoszę im ten cały talerz w piz*u :) Jestem w nc+ tylko i wyłącznie dla La Ligi... Cała reszta mnie nie interesuje, a taki content jak obecnie niech w Albanii puszczają ;) ŻAL.


WTF kto golfa ogląda ? :yucky: No ludzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze lekko ponad rok i zanoszę im ten cały talerz w piz*u :) Jestem w nc+ tylko i wyłącznie dla La Ligi... Cała reszta mnie nie interesuje, a taki content jak obecnie niech w Albanii puszczają ;) ŻAL.

WTF kto golfa ogląda ? :yucky: No ludzie...

Ale im narobisz, pewnie będą błagać na kolanach, byś wziął talerz z powrotem do domu :) Ja jestem w nc+ tylko i wyłącznie dla żużla... cała reszta mnie nie interesuje. Co nie znaczy, że jak puszczają piłkę, to piszę, że żal itd... Nie wszyscy nie wyobrażają sobie niedzielnego popołudnia bez meczu Las Palmas - Eibar. Pewnie na golfa też są chętni, a ty piszesz jakbyś był gustem 100% odbiorców sportu w nc+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że w Polsce więcej fanów golfa i żużlu niż piłki nożnej.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłki nożnej może tak, a  ligi, gdzie 2-3 zespoły grają o czołówkę, a reszta asystuje - już może mniej. Choć też jak byłem nastolatkiem to spuszczałem się nad zagranicznymi drużynami, ale z wiekiem mi przeszło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze lekko ponad rok i zanoszę im ten cały talerz w piz*u :) Jestem w nc+ tylko i wyłącznie dla La Ligi... Cała reszta mnie nie interesuje, a taki content jak obecnie niech w Albanii puszczają ;) ŻAL.

WTF kto golfa ogląda ? :yucky: No ludzie...

Oglądałem kiedyś na jakimś Dubai TV chwile golfa. Dla mnie nic ciekawego, ale może komuś się to podoba (nawet gry o tej dyscyplinie są). Już wolę te regaty pooglądać.

Na La Liga bedzie trzeba zmienić IP na Niemieckie i zobaczyć mecze na tym laola1.tv za 5€.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×