Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, hacker25 napisał:

A tutaj takie cacuszko:

http://weszlo.com/Trybuna/reddit-szokujaco-o-naszej-kadrze/

 

w skrócie:

 

– Polacy podczas przygotowań balowali więcej od Meksykanów
– eskalacja konfliktu między Lewym i Błaszczykowskim
– Glik i Rybus krytykują Nawałkę (to akurat każdy wie z ich wywiadów)
– Lewy postawił ultimatum, że albo jedzie Peszko albo kończy karierę reprezentacyjną
– wypadek Glika z barkiem miał w rzeczywistości miejsce na nocnej imprezie, a siatkonoga to tylko wymówka dla mediów
– Krycha, Błaszczu i Fabian są grupką, która jest przeciwna Lewemu jako kapitanowi i młodzi reprezentanci ich popierają
– Pazdan zastanawia się nad tym, by ujawnić jakie imprezy miały miejsce w Arłamowie

 

Warto zaznaczyć, że tam w oryginale wcale nie jest napisane, że młodzi ich popierają tylko, że ta trójka jest przeciwko wystawianiu młodych w pierwszym składzie.

 

Poza tym tak naprawdę to kompletny brak źródeł dyskwalifikuje te rewelacja, chociaż część z tych informacji już się przewijała (zwłaszcza o baletach, bo tego się akurat ukryć nie da).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosja w 10. Ciekawe czy Urugwaj ich pojedzie jeszcze bardziej teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, xavris napisał:

Oraz tych kilku młodych chłopaków, których nazwisk mówiąc szczerze nawet nie pamiętam, bo nie śledzę za bardzo ekstraklasy. Też, moim zdaniem, jak już wyszli to się starali jednak, chociaż udawali że im się chce.

 

Poza Pazdanem nie grał nikt z Ekstraklasy, a już na pewno nie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewy to pipa mówiąc tak na konfie - przypomniała mi się od razu sytuacja z mojego życia gdzie graliśmy w szkole(podstawówka) na hali, nauczyciel rozlosował drużyny i ja jako młody CR7 stwierdziłem, że jak ja mam grać z leszczami, których mi stary pijak przydzielił, przewyższam ich o lata świetlne. Coś tam sam szarpałem ale wiadomo - samemu nie wygram, po porażkach oscentacyjnie  dałem im do zrozumienia, że to przez nich. Jeden z kolegów lata trenował Judo, także nawet nie wiedziałem w którym momencie leże na plecach. Tą lekcje dostałem z 18 lat temu i pamiętam ją do dziś.

Lewandowski też powinien wyrwać w pipe, a za nim Nawałka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę też wasze drogi się rozeszły w pewnym momencie mi się wydaje xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet Arabia dzisiaj wygrała, a podobno to najgorsza drużyna na mundialu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, ale ja mam nadzieje, że Adaś nie wziął Sławka "Talizman" Peszko tylko na wakacje i da mu zagrać w ostatnim meczu o honor z Japonią.:Gmoch:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śniadzi z CR7 na czele wciągną wypasaczy jak Diego Armando Maradona kreskę Kolumbijskiego koksu

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nawiązując do naszej kadry mnie najbardziej bawi jedna rzecz: Peszko podobno zapowiedział, że po mundialu rezygnuje z gry w kadrze. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, The_Siemek napisał:

Dzisiaj będę za Iranem jakbym się nad Eufratem urodził :jaro:

 

Znam jedną przesympatyczną dziewczynę z Iranu, upoważnia mnie to do kibicowania im i przyznania Ci racji :) dziś wszyscy jesteśmy teheranczykami :)

 

w kwestii Sławka radzę Wam uważać na słowa, bo jak Wam pocisnie na Instagramie to leżycie :p

Major Peszko kończy grę w reprezentacji, bo trzeba lecieć w kosmos.

5ce9b9f5-c2df-4a9f-a4d1-64b8ce6b3448.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xhaka i Shaqiri dostali po 10000 CHF kary, a Lichtsteiner 5000 CHF za swoje polityczne gesty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla nich to tak jakby nam ktoś kazał dać piataka. A jak są głupi, to sam fakt i tak ich niczego nie nauczy.

Tym niemniej chyba dobrze, że była jakąkolwiek reakcja władz.

Edit. Żeby nie było - nie czuje się wystarczająco zaznajomiony z tematem, żeby sympatyzować z którąkolwiek ze stron, jestem przeciwny po prostu wszelkiej polityce na boisku.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Xhaka i Shaqiri dostali po 10000 CHF kary, a Lichtsteiner 5000 CHF za swoje polityczne gesty.

I jeszcze dwa mecze w zawieszeniu prawda? Czyli jak wyjdą z grupy to 1/8 bez nich. Fifa siedzibę ma w Szwajcarii, ale się nie pierdolą widać.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurwa człowiek opuścił pierwsze mecze na MŚ, wraca do domu a tu Arabia wygrywa, a Maroko prowadzi z Moralesami.

Ja pierdole :siara:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurwa człowiek opuścił pierwsze mecze na MŚ, wraca do domu a tu Arabia wygrywa, a Maroko prowadzi z Moralesami.

Ja pierdole siara.png

Toreso jebać to, dziś chcemy zobaczyć wkurw Krystyny jak Iran wyjdzie z grupy :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że jakbyśmy byli w grupie Arabią, Maroko i Iranem, to zajęli byśmy zaszczytne czwarte miejsce :jaro:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie, że jakbyśmy byli w grupie Arabią, Maroko i Iranem, to zajęli byśmy zaszczytne czwarte miejsce :jaro:

Przesadzasz, myślę ze 3 razem z Arabią - po remisie bezbramkowym z nimi :xzibit:
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, okoni napisał:

Mam wrażenie, że jakbyśmy byli w grupie Arabią, Maroko i Iranem, to zajęli byśmy zaszczytne czwarte miejsce :jaro:

Moglibyśmy czasami toczyć bój z Arabią o 3 miejsce, ale Iran i Maroko poza zasięgiem.

@hacker25 ubiegleś mnie o 10 sekund :p

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×