Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pajac dał im tego karnego, bo dobrze wiedział, że spierdolił sprawę wcześniej.

Szkoda tego Iranu, serio...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No działo się dzisiaj :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sithman napisał:

Pajac dał im tego karnego, bo dobrze wiedział, że spierdolił sprawę wcześniej.

Szkoda tego Iranu, serio...

Ja mimo wszystko (nie widziałem tego niedanego karnego, bo oglądałem Hiszpanie) popieram takie podejście, zakładając że to nim kierowało. Chociaż mój ojciec, który był długie lata sędzia jutro mi powie na pewno, że jak sędzia błąd naprawia błędem, to ma dwa błędy :) i ttez trudno się z nim nie zgodzić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się ogląda te mistrzostwa. Uświadamiając sobie z każdym kolejnym meczem, ze każda drużyna jest w stanie ambicja, wola walki podjąć rywalizację z wyżej notowanym przeciwnikiem. Znaczy nie każda, jest jeden mały wyjątek  :44_frowning2:

Brawo Iran, brawo Maroko. Fajnie się oglądało te mecze. 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portugalia na szczęście w trudniejszej części drabinki. Mam nadzieje, że tym razem już się nie prześlizgną do finału jak w 2016.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że przejdą Urugwaj. Chyba, że CR jakieś wejście smoka zrobi. 

Urusi się elegancko rozkręcają a jak już Suarez nawet strzela to cuda ogłaszają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem z rana, kolejna dawka zawistnego, polskiego poczucia humoru :janusz:

 

1529873307_lmisky_600.jpg

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostro pojechali z Lewym na Bild tak to chyba jeszcze nie było a artykul wisi drugi dzień na jedynce . 

 

 

Wydaje mi się że to jest chyba początek końca z Bayernem stety/niestety . 

 

Edit: po ochłonięciu przyznaje rację krytykom bardzo to było wszystko daremne dałem się oszukać przez ostatnie dwa lata ta konfa mi to uzmysłowiła jak to wszystko 2002 przypomina , nie chce mi się ogólnie oglądać piłki na razie szkoda że nie mogę się jarać Iranem ech .

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miecia można lubić albo nie, ale przerobiona konferencja mnie rozwaliła XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta konferencja to była jakaś kpina z dziennikarzy i kibiców. Podsumowując krótko, to że przejebaliśmy nie jest winą naszej słabej gry, tylko dobrej przeciwnika. Szkoda komentować, wychodzi ludzka małość. 

Mam w sumie trochę głuchą propozycję dla trenera Nawałki, aby przed meczem z Japońcami, nie robił analizy rywala, ani nie puszczał ostatniego meczu swoich podopiecznych, w celu wytknięcia błędów. Sugeruję aby puścił im mecz Iranu lub Maroka, z przekazem, jak należy grać. Bo prawda jest taka, że nawet jakby powyższe ekipy wczoraj dostały oklep, to zaangażowania wsadziły tyle, co nasza kadra przez całe ostatnie eliminacje. Kurde, jak widziałem wczoraj typa, który w 80minucie, zapierdalał tak, jakby go ze smyczy spuścili, to sobie tak przypomniałem machającego łapkami Milika i się zastanawiam czy naprawdę ci rywale byli poza naszym zasięgiem? 

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, okoni napisał:

Ta konferencja to była jakaś kpina z dziennikarzy i kibiców. Podsumowując krótko, to że przejebaliśmy nie jest winą naszej słabej gry, tylko dobrej przeciwnika. Szkoda komentować, wychodzi ludzka małość. 

Mam w sumie trochę głuchą propozycję dla trenera Nawałki, aby przed meczem z Japońcami, nie robił analizy rywala, ani nie puszczał ostatniego meczu swoich podopiecznych, w celu wytknięcia błędów. Sugeruję aby puścił im mecz Iranu lub Maroka, z przekazem, jak należy grać. Bo prawda jest taka, że nawet jakby powyższe ekipy wczoraj dostały oklep, to zaangażowania wsadziły tyle, co nasza kadra przez całe ostatnie eliminacje. Kurde, jak widziałem wczoraj typa, który w 80minucie, zapierdalał tak, jakby go ze smyczy spuścili, to sobie tak przypomniałem machającego łapkami Milika i się zastanawiam czy naprawdę ci rywale byli poza naszym zasięgiem? 

 

Oczywiście że nie, nawet Kolumbia była do ogrania gdybyśmy byli w formie. Dla mnie to jest zwykłe PIERDOLENIE i tyle.

Przejebaliśmy i przeszliśmy totalnie obok tych mistrzostw, no to co mówimy? No rywale byli poza zasięgiem, no szkoda w chuj, jesteśmy słabi, jakieś pytania jeszcze? Bo jedziemy na wakacje zaraz po Japonii.

 

W życiu nie przyjmę i nie zaakceptuje takiej postawy.

 

Powiem szczerze że ta konfa i cała ta narracja bardziej mnie wkurwiła i siedzi we mnie niż te przegrane dwa mecze. To jest jakiś absurd.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.sport.pl/mundial/7,154361,23595452,mistrzostwa-swiata-2018-egipski-komentator-zmarl-tuz-po-meczu.html

 

Tu jakie emocje , widac jak niektórzy ludzie tak kochają tą piłkę mimo całej biedy tam na bliskim wschodzie . Widzę że nawet Arabia wygrała wczoraj ja jebie ech ....

 

@up przejebiemy z Japonia z kretesem , i to będzie najgorszy turniej jaki pamiętam , niestety :/

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Danielski_82 napisał:

http://www.sport.pl/mundial/7,154361,23595452,mistrzostwa-swiata-2018-egipski-komentator-zmarl-tuz-po-meczu.html

 

Tu jakie emocje , widac jak niektórzy ludzie tak kochają tą piłkę mimo całej biedy tam na bliskim wschodzie . Widzę że nawet Arabia wygrała wczoraj ja jebie ech ....

 

@up przejebiemy z Japonia z kretesem , i to będzie najgorszy turniej jaki pamiętam , niestety :/

Pierwszy raz zgadzam się z Grzesiem Lato 

"Historia lubi się powtarzać. Ułożyło się to tak samo jak na mistrzostwach w 2002 i 2006 roku. To przykre, bo nie tylko odpadamy, ale też robimy to w naprawdę kiepskim stylu. Rywale wbili nam już pięć bramek, a to przecież nie koniec, bo nie wiadomo co będzie z Japonią"

W kwestii obstawiania - mamy w robocie takie małe zakłady dla zabawy o browara, w sumie prowadzimy to od kiedy jestem w tej firmie na każdych mistrzostwach. No i zawsze były zakłady na mecz naszych. Z meczu z japonią zrezygnowaliśmy, żeby się dodatkowo nie denerwować :P Ciężko mi coś postawić, bo nie widziałem żadnego meczu Japonii, ale z tego co czytałem to są kitajce niezłe. Więc tak pół w ciemno daję obstawiam taki wynik, jak osiągnęły nasze ibisy z Kolumbią. Powiedziałbym 1:3, ale bramki to tu nie ma komu strzelić.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał stawiać jakieś pieniądze to na Japonię i to z Handicapem 0:1, na luzaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że Bild jedzie po Lewym jak po......  Jemu się już totalnie w głowie poje...  A ta konferencja była tego smutnym potwierdzeniem.  Gość, który aspiruje do bycia najlepszym piłkarzem Bundesligi,  który z tej Bundesligi próbuje się wyrwać, bo czuje że ją przerasta, na mundialu miał dwie sytuacje bramkowe, w tym jedną z wolnego.  No kpina.  Myślę, że te mistrzostwa udowodniły Lewemu, dlaczego jest 9 w kolejce do złotej piłki.  

 

PS. Całe szczęście, że nie ma łupieżu :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trener powinien przyjść o mentalności np. Czerczesowa. Mają zapierdalać i tyle. Nie patrzeć na nazwiska, na zasługi tylko brać tych którzy mają wybiegane pełne sezony. Nawet kosztem Lewego czy innych "gwiazdorów". Trudno, mamy takich piłkarzy i sru. I tutaj przykład Iranu - czy tam są zawodnicy z Bayernu, Napoli czy innych czołowych klubów? Nie muszą być gwiazdorzy, tylko dobry trener, dobra taktyka i jedziemy. Niestety w głowach się pierdoli od nadmiaru pieniędzy jak Lewemu. 

 

 

 

Edytowane przez hacker25
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, sLk napisał:

Bardzo dobrze, że Bild jedzie po Lewym jak po......  Jemu się już totalnie w głowie poje...  A ta konferencja była tego smutnym potwierdzeniem.  Gość, który aspiruje do bycia najlepszym piłkarzem Bundesligi,  który z tej Bundesligi próbuje się wyrwać, bo czuje że ją przerasta, na mundialu miał dwie sytuacje bramkowe, w tym jedną z wolnego.  No kpina.  Myślę, że te mistrzostwa udowodniły Lewemu, dlaczego jest 9 w kolejce do złotej piłki.  

 

PS. Całe szczęście, że nie ma łupieżu :30vm3cw:

 

 

Nie no Panowie, ale trochę obiektywizmu nie przesadzajmy znowu w drugą stronę. Lewy aspiruje do bycia najlepszym piłkarzem Bundesligi? On nim przecież jest, zjada tą ligę na śniadanie to nie ulega wątpliwości. Tak samo jak to że Bild to Monachijski szmatławiec, tuba propagandowa Bayernu i mega nie obiektywna gazeta. Widać że chcą mu dopierdolić po prostu i tyle.

 

Tutaj akurat go bardzo rozumiem że chce odejść, bo wie że tam nie osiągnie nić więcej indywidualnie jak i drużynowo, a Bayern jakoś choro upiera się przy tym żeby go nie puścić i do tego zmieszać z błotem, zresztą to samo było w Dortmundzie, myślę że on po prostu ma już dość ten hermetycznej i zadufanej trochę w sobie Bundesligi i chcę spróbować czegoś nowego, z tego co widzę to już nawet nie musi to być Real, po prostu chce z stamtąd jak najszybciej odejść.

 

Jednak mimo wszystko widzę że od jakiegoś czasu że gra w piłkę zaczyna go męczyć najzwyczajniej w świecie, zarówno jeśli chodzi o klub czy reprezentację, wychodzi jakaś frustracja, której osobiście nie rozumiem.

 

 

Edytowane przez TeraJacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy, 

Za każdego postawionego zł na potencjalnego następce Nawałki można dostać:   

 

z23595477Q.jpg

 

Chyba postawie parę złotych na Zdzicha. Zdzichu jako jedyny może uzdrowić polski futbol    :vxoAZzf:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tylko Zizou, jako grający trener oczywiście zamiast Zielińskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, TeraJacek napisał:

 

 

Nie no Panowie, ale trochę obiektywizmu nie przesadzajmy znowu w drugą stronę. Lewy aspiruje do bycia najlepszym piłkarzem Bundesligi? On nim przecież jest, zjada tą ligę na śniadanie to nie ulega wątpliwości. Tak samo jak to że Bild to Monachijski szmatławiec, tuba propagandowa Bayernu i mega nie obiektywna gazeta. Widać że chcą mu dopierdolić po prostu i tyle.

 

Tutaj akurat go bardzo rozumiem że chce odejść, bo wie że tam nie osiągnie nić więcej indywidualnie jak i drużynowo, a Bayern jakoś choro upiera się przy tym żeby go nie puścić i do tego zmieszać z błotem, zresztą to samo było w Dortmundzie, myślę że on po prostu ma już dość ten hermetycznej i zadufanej trochę w sobie Bundesligi i chcę spróbować czegoś nowego, z tego co widzę to już nawet nie musi to być Real, po prostu chce z stamtąd jak najszybciej odejść.

 

Jednak mimo wszystko widzę że od jakiegoś czasu że gra w piłkę zaczyna go męczyć najzwyczajniej w świecie, zarówno jeśli chodzi o klub czy reprezentację, wychodzi jakaś frustracja, której osobiście nie rozumiem.

 

 

Toreso, ależ nikt nie kwestionuje jego umiejętności. Tylko tego zacietrzewienia i podejścia do innych. Mówimy o konferencji. A chyba nikt nie chce w klubie takiego mięczaka, który zwala winę na innych. Gdybym ja miał sprowadzić zawodnika, który jęczy bo nie ma w okół siebie zawodników typu James czy Robben to nara. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, hacker25 napisał:

Toreso, ależ nikt nie kwestionuje jego umiejętności. Tylko tego zacietrzewienia i podejścia do innych. Mówimy o konferencji. A chyba nikt nie chce w klubie takiego mięczaka, który zwala winę na innych. Gdybym ja miał sprowadzić zawodnika, który jęczy bo nie ma w okół siebie zawodników typu James czy Robben to nara. 

 

Nie no jasne, za tą konferencje jestem na niego MEGA wkurwiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bild jest w Niemczech nr1 portalem dla "ludu" i Lewandowski zawsze miał tu fory , zawsze . To że teraz mu tak dojebali to tylko imo świadczy o tym jak słabo to wszystko wygląda , nie ma już co bronić Lewego niestety . Dwa mecze z Realem to był piach tak samo jak mundial + te jego docinki w stronę "kolegów" z Bayernu . Przeszarżował i litości tu nie będzie na pewno w przyszłym sezonie , a miał naprawdę mega dobrą opinie profesjonalnalisty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Danielski_82 napisał:

Bild jest w Niemczech nr1 portalem dla "ludu" i Lewandowski zawsze miał tu fory , zawsze . To że teraz mu tak dojebali to tylko imo świadczy o tym jak słabo to wszystko wygląda , nie ma już co bronić Lewego niestety . Dwa mecze z Realem to był piach tak samo jak mundial + te jego docinki w stronę "kolegów" z Bayernu . Przeszarżował i litości tu nie będzie na pewno w przyszłym sezonie , a miał naprawdę mega dobrą opinie profesjonalnalisty .

Macie gdzieś źródło? Po polskiemu? bo w drucie kolczastym nie rozumiem czytać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×