Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Milik na smar do taczki sie nadaje... on mial juz z 5-6 patelni wylozonych w tych rozgrywkach i ogolnie gra samolubnie. Wyjebac go na lawke to moze sie czegos nauczy mimo tego ze pawdziwego na N zamiennika nie mamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem w meczu brexitowców - Walia : Irlandia Północna 0:0 do przerwy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie Lewy to by nas na tym turnieju nie było.Wierzę ze odpali w ćwierćfinale,bardziej mnie martwi marnowanie patelni przez Arka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, SkibaPL napisał:

Gdyby Krycha wart 45 mln (oficjalnie w PSG) to zyebal to by dopiero bylo. Wielkie brawa dla Szwajcarow mecz byl wyrownany ale w ostatnich minutach nas zamkneli i bombardowali. Fabian nam dupe uratowal a Milik to sie nadaje na lawe bo to dramat jest. Ogolnie zajebiscie zaczynamy w pierwszych minutach i spierdalamy patelnie (ostatnio lewy z paru metrow dzis milik na pustaka)

Bramka mistrzostw Payeta w pierwszym meczu? bicz please... Shaqiri zamyka wszystkim jape :) lubie go taki maly szybki napakowany karakan i dla niego po meczu bilem brawo

Teraz albo Chorwacja albo Portugalia, osobiscie wole Portugalie mimo ze maja Naniego, Quaresme i Krysie.

Nie tacy pudlowali, Beckham, Baggio i wielu wieeelu innych 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sLk napisał:

Tego się niestety obawiam... Ze w karnych się możemy zagotować. Zwłaszcza, że już na nas siedli i pewnie morale też nie są za wysokie.

Co ja bredzę.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzyłem na Lewego to oczy przecierałem, kolo chyba nie zagrał ani jednej dobrej piłki.  Rozumiem że był kopany i potrajany ale on ciągle albo zwalniał grę albo miał złe decyzje przy podaniach. 

Milik , piach totalny. Mam wrażenie momentami graliśmy o jednego mniej.

Tej patelni Milika na początku meczu nawet nie skomentuję.  Amatorzy lepiej kopią. 

Ps.

Ciekawe jak tam Media Markt? Trochę naobiecywali chyba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mamy w składzie najlepszego napastnika świata, mlode objawienie Milika, a mecze nam wygrywa przekreślany Kuba. Ale ten wariat nigdy sie nie poddaje. Szacun

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom na polsacie to jakaś kpina. Redaktor do Gmocha: "niech pan zrobi coś szalonego i okaże jaka w panu jest radość"... ja pierd.. i oni jeszcze za to kase chcą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, okoni napisał:

Ciekawe jak tam Media Markt? Trochę naobiecywali chyba :)

Ojj będę sobie pluł w brodę, bo właśnie jestem przed zakupem sprzętu do kuchni i nie powiem, trochę mnie korciło, by skorzystać z promocji MM :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gool dla Walii. 1:0!!!

 

I Walia ostatecznie wygrywa 1:0 po samobójczym trafieniu. 

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie nie wiem czemu trener za zmęczonego Milika czy Lewego nie wpuścił tego młodego z ekstraklasy. Nowe siły, pobiegał by ponaciskał, za wiele by nie popsuł i więcej niż zajechany Milik by włożył do gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz odpowiedź,  oni byli wyznaczeni do karnych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tzn że od 90 minuty graliśmy na karne, udało się ale jak Nawalka faktycznie tak "wymyślił" to śliska sprawa to takie granie ;)

To Chorwacja czy Ronaldo wolicie do 1/4 dla nas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, piachu00 napisał:

No tzn że od 90 minuty graliśmy na karne, udało się ale jak Nawalka faktycznie tak "wymyślił" to śliska sprawa to takie granie ;)

To Chorwacja czy Ronaldo wolicie do 1/4 dla nas?

Mam na to dobry i świeżutki cytat z weszlo:

 

"Cały czas kombinujemy - z kim lepiej, z kim korzystniej? Z jednej strony Pazdan i Glik zrobili już na tym turnieju tyle dobrej roboty, że żaden Ronaldo nie powinien być im straszny, tym bardziej, że w jego zespole grają ludzie, którym prawdopodobnie CR7 musi pomagać wydmuchiwać nos i kroić bułki na kolację. Ale przecież - i to ta druga strona - to nadal Ronaldo. Gość, który niejeden mecz wygrał w pojedynkę, gość, który doniósł Portugalię na karku do tej 1/8 finału.

Chorwacja? Można patrzeć na wielką formę Perisicia, na genialnych Rakitica i Modricia, na zwycięstwo z Hiszpanią. Ale można też patrzeć na końcówkę z Czechami. Na to spektakularne "Gianfranco Obsranco", gdy zaczęli zdobywać pole. No i koniec końców - oni cały czas się kłócą, aktualnie z kibolami. Jak znowu polecą jakieś race, albo coś jeszcze gorszego? A widać było po starciu z Czechami, że te wszystkie pozaboiskowe historie mają na nich kolosalny wpływ."

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie obie drużyny starają się zrobić wszystko, żeby tylko nie grać z Polską :woot:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasnę zaraz na tym meczu...

Oj Polacy w czwartek pokażą im jak się biega...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu jak patrzę na ten mecz to mam wrażenie ze nasz odbywał się w zwrotnym tempie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Renato Sanches co do Bayernu doszedł 18 lat i widzę, że ma potencjał, silny murzaj i technika dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem oglądać meczu, bo byłem w robocie ale po obejrzeniu skrótu. Fart jak uj ale cieszy awans jak cholera. Milik tragedia. Po pierwszej połowie mecz mógł być rozstrzygnięty. Fabian klasa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten Renato Sanches co do Bayernu doszedł 18 lat i widzę, że ma potencjał, silny murzaj i technika dobra

Technika, warunki fizyczne wszystko na miejscu, pytanie jak z głowa, pójść w tym wieku do jednego z najlepszych klubów świata za gruby hajs, przebić sie tam do składu i co najważniejsze utrzymać w tym składzie to nie jest tak hop.

Gotze szedł tam jako wielka gwiazda , złote dziecko a grzeje ławę

Nie jestem fanem analiz "kto ma większe szanse na zwycięstwo" analizując nic nie znaczące detale np zwycięstwo z danym krajem 20 lat temu, ale akurat dogrywka jest nam na rękę

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×