Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Brawo, to sie chwali. Zreszta chyba kazdy z nas musi troche pobic sie w popiersie, czasem przystopowac z hejtem i krytyka, szczegolnie teraz jesli chodzi o naszych pilkarzy i reprezentacje. A Pazdek dla mnie to mentalny zwyciezca tego turnieju w naszej kadrze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przykład taki goal.com wybrał Pazdana, do 11 fazy grupowej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, ale akurat na goal.com osobiscie pluje niemilosiernie i nie szanuje ostatnio. Na szczescie inne, bardziej merytoryczne i porzadne portale rowniez docenily Pazdka czy nawet Glika. A L'quipe nawet Kryche umiescili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska, Szwajcaria, Chorwacja, Portugalia, Walia, Irlandia Pln, Węgry i Belgia.. Nigdy bym nie przypuszczał, ze ktoras z tych druzyn zagra w finale ME.. :) Za to druga część drabinki przepakowana faworytami..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Włączcie sobie polskie napisy :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę dziś rano w internety i od razu bomba, "Barca obserwuje Pazdana, mógłby zastąpić Marszęrano", mój mózg wykonał brexit.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, okoni napisał:

Wchodzę dziś rano w internety i od razu bomba, "Barca obserwuje Pazdana, mógłby zastąpić Marszęrano", mój mózg wykonał brexit.

No tak,..... Po meczu z Irlandią obserwowali Kapustkę, teraz Pazdana, aż strach pomyśleć kogo będą obserwować w sobotę..... :biggrin:

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mądry Lepa i Błoński taki farmazon puścili ze Pazdan do Barcy.Barca znami kogoś kupi to długo bo obserwuje.Już sobie wyobrażam jak przyjeżdżali na Jage lub eLke i co obserwowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, sLk napisał:

No tak,..... Po meczu z Irlandią obserwowali Kapustkę, teraz Pazdana, aż strach pomyśleć kogo będą obserwować w sobotę..... :biggrin:

 

 

Zabiorą nam trenejro :38_worried:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perez kupuje większość piłkarzy którymi interesuje się Barca, więc pewnie i Pazdana podkupi. Piachu będzie zadowolony. :24_stuck_out_tongue:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego mistrzu! :)

FwSWrwbZjg0.jpg

Obyśmy jeszcze długo się Tobą napawali! :)

yrs-ago-today-leo-messi-was-born-the-bes

Edytowane przez haobao_PL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@haobao_PL 

Brawo. Zrób i wyślij laurkę, na pewno będzie mu bardzo miło.... :4_joy:

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam artykuł pikuś, najlepsze są komentarze ;)

Może trochę na wyrost z tym finałem, przynajmniej na razie. Ale ja też nie rozumiem czego niby się mamy brać? Stracimy Niepodległość? Jak przegramy to pojmają nam kobiety i dzieci? :1_grinning:

Ja osobiście turlam się ze śmiechu jak ktoś mówi że boi się takich Chorwatów czy innych Portugalów, to bardzo mili i normalni ludzie, dwie nogi, dwie ręce + głowa. Nawet można się z nimi zaprzyjaźnić.

Ale tak jest i tyle, straszne skrajności. Z jednej strony "Autostrada do finalu", a z drugiej strony "Jak trafimy na Chorwatów to nas rozjada, i jeszcze spalą nasze wsie, zniszczą budynek PZPN a Bońka wezmą na zakładnika.

Trochę pojechałem, ale śmiech straszny, my to jednak chyba nie mamy tej mentalności do odnoszenia sukcesów, spokoju mimo wszystko i pracy "krok po kroku".

Trochę to smutne i mam nadzieje że Ci ludzie piszący w komentarzach to tylko odsetek tego co spotykam na ulicy.

 

 

 

Edytowane przez toreso
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką okładkę bym prosił po jutrzejszym meczu

 

353cnc5.jpg

 

:24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na to bardzo liczę, że w końcu któryś z nich się przebudzi.

Może Polska jest już drużyną turniejową i rozkręca się dopiero w fazie pucharowej :tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja na to bardzo liczę, że w końcu któryś z nich się przebudzi.

Może Polska jest już drużyną turniejową i rozkręca się dopiero w fazie pucharowej :tongue:

Od jakiś 30 lat nie wyszli z grupy więc jak im sie to w koncu udalo może sie rozkręca ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nic się nie wydarzy na treningach ( jakiś uraz) to stawiam 51/49 na stronę Szwajcarii. Odpoczywali trochę dłużej a to będzie miało wpływ przy tych upałach które będą jutro o 15tej. Do tego podobno ćwiczą karne, więc chcą się totalnie bronić, a atak pozycyjny, choć jest z nim coraz lepiej zawsze był naszą piętą Achillesową ( tak co wielki turniej mówi Antonio Piechniczek ;) )

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jak w każdym z rozegranych spotkań na Euro, ponownie już na początku będziemy mieć jakąś świetną okazję.

Oby tym razem szybko coś wpadło.

Optymistyczny wariant.

Myślę, że jak najbardziej realny :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, kakaroto napisał:

Od jakiś 30 lat nie wyszli z grupy więc jak im sie to w koncu udalo może sie rozkręca ;)

Taka wlasnie mam nadzieje :) 

Krystiano tez szpotawil a w koncu odpalił i wsadził dwie bramy, moze teraz czas na Lewego ;)

3 godziny temu, okoni napisał:

Jeśli nic się nie wydarzy na treningach ( jakiś uraz) to stawiam 51/49 na stronę Szwajcarii. Odpoczywali trochę dłużej a to będzie miało wpływ przy tych upałach które będą jutro o 15tej. Do tego podobno ćwiczą karne, więc chcą się totalnie bronić, a atak pozycyjny, choć jest z nim coraz lepiej zawsze był naszą piętą Achillesową ( tak co wielki turniej mówi Antonio Piechniczek ;) )

@okoni jakie 51/49, gdzie Twój patriotyzm?!? 0/100! Polska mistrzem Polski!!! ;) 

Edytowane przez sLk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale jestem dziwnie spokojny o wynik jutrzejszego meczu.Mocno wierzę ze jutro Robertinio odpali jak Boniek w 82 z Belgią.


  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, neuro napisał:

Nie wiem czemu ale jestem dzwonie spokojny o wynik jutrzejszego meczu.Mocno wierzę ze jutro Robertinio odpali jak Boniek w 82 z Belgią.

Uuu to by bylo cos. HT w 1/8 euro... Wtedy juz nie tylko Polacy i kibice Baja by mowili, ze jest najlepsza 9 na  swiecie :) 

To jest odwieczny problem wielkich, zeby swoja wielkość udowadniać zarówno w klubie jak i w kadrze. Chociaz i tak uwazam, ze Robert i Krycha odstają lekko poziomem od pozostałych. Chociażby to obycie i brak rspektu w starociach z najlepszymi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich zawodników mamy coraz więcej.Mam nadzieję ze doczekamy się gdy nasza kadra będzie na każdych dużych imprezach .Ekstraklasa będzie silna a polskie ekipy będę co roku grały w fazach grupowych LM i LE.Na forach będziemy się jarac gdy zawodnicy będą kupowani za gruby hajs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiadam Wam, zaprawdę 2-0 dla naszych będzie i nie waż się jeden z drugim myśleć inaczej do ku%*\ nędzy bo sroga kara spotka Cię!

I tak powiem!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×