Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z Hajtem zle, bez niego jeszcze gorzej ❤

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hodgson zrezygnował 

 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smuda jest wolny.Jak dla nich to w sam raz.




2cb29141f10bb68d4519def0f857ae6a.jpg
Są rzeczy ważne i ważniejsze
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całą nockę w pracy przeznaczyłem głównie na temat euro w necie.

Zauważyłem tendencje dmuchanego balona.

Że taką Portugalie to my nosem wciągniemy, później łatwy półfinał i zagramy 10 lipca.

Chłodne spojrzenie gdzieś zniknęło :-)

Byłoby świetnie w czwartek ich pyknąć.

W pracy nie udało się załatwić urlopu i tam będę robić strefę kibica, szkoda.

Myślę, że Portugalia jest do ogrania, jak każdy.

Ale kilka czynników musi się na to złożyć.

CR nie może mieć swojego dnia :-)

W poprzednim meczu miał, więc może Glikanian Pazdanu odbierze mu ochotę na grę.

Chociaż facet gdy jest sfrustrowany, to potrafi się teleportować na boisku, taki madafaka.

"Sfrustrowany facet" - nasuwa się jedno: Pepe.

Upatruję w tym świrze naszej szansy.

No i najważniejszy składnik ewentualnego sukcesu: skuteczność naszych napadziorów.

Szanse będą, w każdym meczu były setki.

Jeśli M&L będą mieć nastawione celowniki to możemy oczekiwać łez Kristiano "pierdziele to, kończę z reprezentacją".

ALE. Jeśli się nie uda, to trzeba to przyjąć na klate.

Chłopaki zrobili swoje.

Po treningach swoich kilkuletnich synów w szkółce na orliku (których w mieście jest chyba sześć) widzę, że o polską piłkę w najbliższej przyszłości możemy być spokojni.

Idzie to w zdecydowanie odpowiednim kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i komentarz

Podobno wabi się Fabian ;)

 

Edytowane przez Laptok
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe dwa filmy pokazujące grę Lewego do tej pory na EURO.

 

Wszystkie kontakty z piłką

https://rutube.ru/video/7ddaa2f372b215d5973154f1b6ff451a/

 

Okazje strzeleckie

https://rutube.ru/video/acaaad5a0c735f79222b492eb9baaa3d/

 

 

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Felix Brych z Niemiec sędzią meczu Polska vs Portugalia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem, że Media Markt się zabezpieczy i załatwi sędziego z Niemiec - nikt nie doczytał * ;) 

CmBulmSWMAA3MZR.jpg

 

Edytowane przez Laptok
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hulk podobno w Shanghai SIPG za 60 min$. Ładna kasa jak za gracza z Ruskiej ligi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Krosek napisał:

Hulk podobno w Shanghai SIPG za 60 min$. Ładna kasa jak za gracza z Ruskiej ligi.

Jakiś czas temu kupili z ukraińskiej za 50mln  :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steve Maclaren lepiej niech się nie wychyla bo on z tym swoim parasolem teź kiedyś był pośmiewiskiem u britainsów po przegranej z Bilicem , choć oczywiście pomógł im kolejny ze znakomitej szkoły wybitnych bramkarzy britainsów Carson :) 

 

Zaiste dziwne to uczucie i nierealne kiedy jednego dnia odpadają takie druźyny a POLSKA na spokojnie przygotowuje się na "następnego" ( uwielbiam to określenie ) meczu . Cóż , jeżeli uda nam sie zakończyć karierę reprezentacyjną Ronaldo już nie ma się co szczypać będziemy grać o mistrzoswto choć mowię uwielbiam to podejście kolejnego meczu niczym u Górskiego :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, neuro napisał:

Najlepsza liga świata hahahaha Dostają co roku baty w europejskich pucharach i teraz największą kompromitacja w historii angielskiego futbolu.Odpadają z amatorami :))))))) ale mam radoche:)))

Islandczycy nie są amatorami, pokonali min. Turcję, Holandię, Czechy, teraz Anglię - myślę, że patrzysz na nich przez pryzmat jakiegoś dziwnego stereotypu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa, synowie albionu, ojczyzna futbolu, najlepsza liga swiata...  i co roku wpie....  Najbogatsza moze tak, ale gdyby nie ciapaci juz by nie bylo tak różowo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest:

ifvbf4.jpg

Może pora zacząć się cenić? Już cwaniak Wojciechowski przy Mierzejewskim pokazał, że się da ;)

Edytowane przez Sithman
  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest. Sama prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i jest to prawda, ale teraz wszyscy widze popłyneli w daleko idący hype, i oby nie pękł on brutalnie, otóż pamiętajmy, że do tej pory Pazdan był raczej wyszydzany, a w swojej karierze grał na napastników pokroju Saganowski a nie Cristiano Ronaldo. Mysle ze wiekszosc osob( w tym ja) sie pukała w głowe widząc skład na Irlandie z Pazdanem jako ŚO, warto też pamiętać, że mecz z Irlandią nie byl wybitny w jego wykonaniu. Póki co zagrał 3 mecze na bardzo wysokim poziomie, a dotychczas tak nie grał, wszyscy sie podniecamy i żeby nie było tak, że taki Ronaldo w kluczowej akcji wkręci go w ziemie, jak Messi Boatenga i cały czar pryśnie,a my popłyniemy do domu. Gra dobrze, i oby jak najdluzej, ale nie popadajmy w paranoje, że nagle jest wart kilkanaście-kilkadziesiąt milionów, po trzech dobrych meczach. Glik jest dużo lepszy choćby dlatego, że jego forma jest dużo stabilniejsza, a poszedł za 'zaledwie' 13 mln euro do Monaco właśnie(albo zaraz pójdzie). Jeśli Legia go opchnie za połowę tej ceny, to raczej zrobi dobry biznes imo, bo jakoś ciężko mi uwierzyć, by zaraz 29 letni piłkarz z dnia na dzień stał się obrońcą klasy światowej;) Kilka meczy mu wyszło, oby każdy następny na euro też mu wyszedł, ale nie wierze, że będzie tak ciągle. Obym się mylił,to będziemy mieli środek obrony na pare lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dex ja serio nie rozumiem takich jak Ty.

Nawet jakbyśmy mieli odpaść z Portugalią, to do cholery jasnej gramy w ćwierćfinale ME! Czego jeszcze oczekujesz?

Co jest źle, albo nie tak jak trzeba? Co mają chłopaki zrobić, żebyśmy mogli się swobodnie cieszyć i docenić to co robią?

Wrzuć na luz, żyj chwilą. Ja nie piszę o kilkunastu milionach, ale skoro Glik poszedł za 11 to za Pazdana Legia powinna swobodnie krzyknąć 4-5 i się tego trzymać.

Obawiam się jednak, że prezesunio w mokasynach weźmie pierwszą lepszą ofertę i się skończy na 2 bańkach.

 

A Portugalię i tak ogolimy. Jak czytam strachy na lachy, że Ronaldo może odpalić, to odpowiadam, że niech oni się boją, bo Lewy z Milikiem odpalą i zrobimy armagedon.

 

 

edit: i jeszcze jedno - podpowiedział mi to słusznie kolega z tego forum - pamiętacie złotą generację Czechów z Nedvedem i Poborskym?

Na nich wtedy zapanowała moda w Europie wśród dużych klubów. Dlaczego nie miałoby tak być z nami?

Szanujmy i ceńmy sami siebie wreszcie.

Edytowane przez Sithman
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całość mojego postu odnosi sie do Pazdana i hype wokół jego osoby, naskoczyłes na mnie a nawet nie wiem, o co Ci chodzi bo odnosisz sie do rzeczy, ktorych nie napisałem a juz na pewno nie miałem na myśli. Wynik wiadomo, ze jest bardzo dobry, a bedzie lepszy bo tez sadze ze ogolimy Portugalczyków

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, DeX napisał:

Całość mojego postu odnosi sie do Pazdana i hype wokół jego osoby, naskoczyłes na mnie a nawet nie wiem, o co Ci chodzi bo odnosisz sie do rzeczy, ktorych nie napisałem a juz na pewno nie miałem na myśli. Wynik wiadomo, ze jest bardzo dobry, a bedzie lepszy bo tez sadze ze ogolimy Portugalczyków

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Faktycznie - facet zagrał słabo z ogórami z Irlandii, wymiatał z Niemcami, Ukrainą i w ćwierćfinale mistrzostw Europy, więc na miejscu jest pisać o tym, że to "tylko 3 mecze" a normalnie to on grał na Saganowskiego (z którym nota bene był ostatnio w jednej drużynie :1_grinning:  )

Wróć do Messich i Ronaldów, serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że Paździoch sroce spod ogona nie wypadł , tego kolesia docenił Leo Benchałer zabierając go na mistrzostwa. Widział w nim potencjał i często podkreślał że może być z niego kawał grajka. Co prawda trochę mu zajęło dojście do wysokiego poziomu i często miał spore klopsy ale jak widzę niektórych stoperów którzy grają srakę na tych mistrzostwach i kosztują masę kasy to mnie pusty śmiech ogarnia. A ta grafika którą zamieścił Sithman w zasadzie pasuje do każdego polskiego gracza, jak z Polski to musi być słaby i tani. Fakt że latami na taką renomę sobie zapracowalismy, ale mam nadzieję że po tych mistrzostwach obraz polskiego piłkarza ulegnie zmianie.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że zawsze jak za bardzo jestem pewien, to wychodzi odwrotnie... i tu upatruję czarnych scenariuszy.

Ale z drugiej strony, przypominam sobie np. eliminacje do ME 2008 gdzie ponad 10 lat młodszego niż teraz Ronaldo powstrzymał Bronowicki...

U nich u steru Scolari, a my ich ograliśmy Smolarkiem, Rasiakiem i Matusiakiem.

No wstyd by był teraz ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem na tym meczu i widzialem z dosc bliska jak Kryska placze. Wspomnienie do konca zycia.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest największy sukces polskiej piłki nożnej od 26 lat.Zwisa mi czy słabo grali z banderowcami,od 70 minuty z Szwajcarią była praktycznie obrona Częstochowy.Najważniejsze że są w ćwierćfinale Mistrzostw Europy.Przegrają to nic się nie stanie ,jeśli wygrają to zapewne niejeden z nas się poryczy ze szczęścia.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Powtarzałem to wiele razy, oczekiwana to mogą sobie mieć Niemcy, czy wieczny faworyt/czarny koń Belgia. My musimy się cieszyć z każdego kolejnego meczu, jeśli ten będzie. Od pompowania balona są sami piłkarze, to oni muszą sobie sami stawiać cele.

Jak dojdziemy do finału lub wygramy to wtedy na następne "M" możemy sobie czegoś oczekiwać.

 

 

Klasyk. Tak to kiedyś wyglądało Panowie ;)

Pewnie ktoś jeszcze pamięta.

 

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×